ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > O wszystkim i o niczym > Piaskownica

Zobacz wyniki ankiety: Czy to naturalna kolej rzeczy, że nie byłoby cie stać na faworki
Tak 5 55.56%
Nie 6 66.67%
Sonda z Wielokrotnym Wyborem Głosujących: 9. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-05-2020, 22:39   #1
Roftl Master
Bywalec

Roftl Master's Avatar

Miasto: ywotsebza
Mentioned: 1 Post(s)
Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!
Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!
Question Problem natury policyjnej

wyobraźcie sobie że stoicie albo siedzicie możecie też leżeć ale twardo może być więc lepiej nie bo dostaniecie kiedyś wilka ja dostałem prawdę mówiąc nic przyjemnego ale to temat na inną opowieść bo ta jest jeszcze inniejsza pod komisariatem policji z ziomeczkiem który kiedyś pracował na policji ale już nie pracuje tam bo nie mniejsza o to no i rozmawiacie z tym typem parę osób się przysłuchuje ale to jest bardzo mała miejscowość być może nawet miasteczko i niewykluczone że wszyscy przechodnie mówią sobie dzień dobry albo hej albo cześć bo dobrze albo niedobrze się znają i są kulturalni w sumie bo warto się witać ze znajomymi i dobrze takich mieć a tematem rozmowy jest to że mówicie w bardzo nieprzyzwoity sposób o byłych pracodawcach waszego interlokutora, że robią różne rzeczy takie wiecie po ciemku i aż strach pisać bo to jest takie no imtynme i tak się akurat składa że mimo że ten typek już tam na tej policji nie pracuje to całkiem dobre relacje z nimi ma z wami to taka gorzka miłość ale z nimi bardzo fajnie wiecie dzień dobry czesc co tam u ciebie a wszystko dobrze ostatnio naprawiłem sobie zlew i zjadłem pączka a ja z kolei faworka i frytki jednocześnie dobra wracając do meritum no i ten wasz rozmówca ma włączony dyktafon bo lubi się z wami droczyć bo fajnie jest wtedy więc idzie wtedy do łazienki czy coś bo każdy ma swoje potrzeby fizjologiczne więc czemu nie no i ten dyktafon puszcza swojemu znajomemu z poprzedniej pracy temu od zlewu nie a ten egzekwuje prawo w poważny sposób no bo jest namaszczony przez władców oraz legislacji kreatorów i daje wam trzy mandaty bardzo drogie i nie stać was na faworki ani na zlew

Ostatnio edytowane przez Roftl Master : 25-05-2020 o 22:52
Roftl Master jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-05-2020, 23:05   #2
1st R. Boonek
Master Atom!

1st R. Boonek's Avatar

Miasto: Glasgow
1st R. Boonek ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Nie czytałem tego, tak tylko wpadłem coś napisać

Miłego wieczoru

Retired.
1st R. Boonek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-05-2020, 00:00   #3
Kiritsugu
Zaawansowany

Kiritsugu's Avatar

Miasto: tam gdzie diabeł mówi dobranoc
Mentioned: 9 Post(s)
Kiritsugu ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Super artykuł dziennikarzu z prasy FAKT.
Cytat:
Napisał Ferrum Zobacz post
w większości to ja odpowiadam na problemy graczy z kontem
Kiritsugu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-05-2020, 00:48   #4
Okey
Mastah!

Okey's Avatar

Miasto: London \o/
Mentioned: 0 Post(s)
Okey ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość przez ICQ do Okey Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Okey Wyślij wiadomość przez MSN do Okey Wyślij wiadomość przez Yahoo do Okey Send a message via Skype™ to Okey
Domyślnie

nie czytalem ale faworki sa ok, ej!
Stary 26-05-2020, 20:06   #5
Ero Senin
Guru!

Ero Senin's Avatar

Miasto: Grodzisk Mazowiecki
Mentioned: 3 Post(s)
Ero Senin to wzór do naśladowania !Ero Senin to wzór do naśladowania !Ero Senin to wzór do naśladowania !Ero Senin to wzór do naśladowania !Ero Senin to wzór do naśladowania !
Ero Senin to wzór do naśladowania !Ero Senin to wzór do naśladowania !Ero Senin to wzór do naśladowania !Ero Senin to wzór do naśladowania !Ero Senin to wzór do naśladowania !Ero Senin to wzór do naśladowania !Ero Senin to wzór do naśladowania !Ero Senin to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Ero Senin Send a message via Skype™ to Ero Senin
Domyślnie

To jest tak pojebane, że mnie rozśmieszyło, a nie doczytałem nawet do końca, ale nie to jest tematem mojego posta.

Na faworki mnie jeszcze stać
Ero Senin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-05-2020, 22:23   #6
Roftl Master
Bywalec

Roftl Master's Avatar

Miasto: ywotsebza
Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!
Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Cytat:
Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
Nie czytałem
Cytat:
Napisał Okey Zobacz post
nie czytalem ale faworki sa ok, ej!
Cytat:
Napisał Ero Senin Zobacz post
nie doczytałem nawet do końca
warto bo dobra puenta

Narzędzia wątku