ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Propozycje

Zobacz wyniki ankiety: jestem na
tak 10 30.30%
nie 23 69.70%
Głosujących: 33. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18-07-2020, 15:42   #1
Belmondo
Gaduła

Belmondo's Avatar

Mentioned: 0 Post(s)
Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!
Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!
Domyślnie Epoints

Propozycja przelania epointow na inna postac, mozna przelac maksymalnie 3000 punktow, przedialy lvlowe 15-500, 501-1000, 1001-2000, 2001-3000,3001-10000
np. 15 lvl moze przelac max 3k pktow ale w swoim przedziale, w innym wypadku odrzuca przelewanie

wpadlem na to gdyz nikt mi nie powiedzial i nie slyszalem o tym

14:35 Aktualnie posiadasz 742 punktow eventowych
14:38 Aby wejsc na ta arene potrzebujesz miec minimum 3000 event points!

squid jestes niedobrym czlowiekiem ze dajesz tyle punktow
Belmondo jest offline  
Stary 18-07-2020, 16:32   #2
1st R. Boonek
Master Atom!

1st R. Boonek's Avatar

Miasto: Glasgow
Mentioned: 1 Post(s)
1st R. Boonek ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Dla kogoś kto aktywnie gra postacią 3k pkt to nic. Jestem na nie.

Retired.
1st R. Boonek jest offline  
Stary 18-07-2020, 16:34   #3
Sasha Rookslayer
Gruby Sasza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sasha Rookslayer's Avatar

Miasto: Szczecin
Mentioned: 11 Post(s)
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Rookslayer
Domyślnie

Pisalem juz niejedna propozycje, aby mozna bylo sprzedawac komenda owe pointsy. Niestety mamy taka niekompetentną ekipe, ze nie umia tak prostego skryptu napisac. Jestem na tak - nigdy ta propozycja nie wejdzie w zycie, zapomnij.
Sasha Life!

Sasha Rookslayer jest offline  
Stary 18-07-2020, 20:03   #4
Angelusion
Średnio zaawansowany

Angelusion's Avatar

Mentioned: 2 Post(s)
Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!
Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!Angelusion to ANIOŁ!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
Pisalem juz niejedna propozycje, aby mozna bylo sprzedawac komenda owe pointsy.
Zawsze warto wspomnieć o Sobie - od razu człowiekowi lepiej na duszy.

Cytat:
Niestety mamy taka niekompetentną ekipe, ze nie umia tak prostego skryptu napisac.
W duchu braterskiej pomocy zawsze możesz asystować i wspierać w pisaniu takiego skryptu ekipę APO - myślę, że z chęcią skorzystają z każdego doświadczenia i pomocy gdyby mieli natknąć się na "ścianę nie do przebicia".

Cytat:
Jestem na tak - nigdy ta propozycja nie wejdzie w zycie, zapomnij.
Też jestem na tak.
Angelusion jest offline  
Stary 18-07-2020, 22:42   #5
djakon
Expert

djakon's Avatar

Mentioned: 6 Post(s)
djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !
djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Nie bo jeszcze handel rozkwitnie

niech plona fejkowe plejery i ich fejk polo
djakon jest offline  
Stary 18-07-2020, 22:59   #6
vallderos
Nowicjusz

vallderos ma wspaniałą przeszłość!!vallderos ma wspaniałą przeszłość!!
vallderos ma wspaniałą przeszłość!!vallderos ma wspaniałą przeszłość!!vallderos ma wspaniałą przeszłość!!vallderos ma wspaniałą przeszłość!!vallderos ma wspaniałą przeszłość!!vallderos ma wspaniałą przeszłość!!vallderos ma wspaniałą przeszłość!!vallderos ma wspaniałą przeszłość!!vallderos ma wspaniałą przeszłość!!
Domyślnie xd

Pamiętam jak robiłeś misję na wygrywanie eventów - prosiłeś, aby dać Ci wygrać ten jeden jedyny event, a później nikt Cie na evencie nie zobaczy. Jak masz niby mieć e-pointsy, skoro nie bierzesz udziału w ŻADNYCH eventach? xD Jestem na nie.
vallderos jest offline  
Stary 20-07-2020, 10:31   #7
Jojne
Nowicjusz

Jojne's Avatar

Miasto: Rook Inside
Jojne ma wspaniałą przeszłość!!Jojne ma wspaniałą przeszłość!!
Jojne ma wspaniałą przeszłość!!Jojne ma wspaniałą przeszłość!!Jojne ma wspaniałą przeszłość!!Jojne ma wspaniałą przeszłość!!Jojne ma wspaniałą przeszłość!!Jojne ma wspaniałą przeszłość!!Jojne ma wspaniałą przeszłość!!Jojne ma wspaniałą przeszłość!!Jojne ma wspaniałą przeszłość!!Jojne ma wspaniałą przeszłość!!
Domyślnie

Jestem zdecydowanie na nie jeżeli chodzi o Rooka, na Main nie gram to zdania nie mam.
Gra na wyspie początkujących jest i tak strasznie prosta, jeżeli dojdzie możliwość odblokowania TPków kupując epointsy na niskim poziomie to już w ogóle APO stanie się EvoOTSem.
Stary 20-07-2020, 11:40   #8
TuK!
Wszechobecny!

TuK!'s Avatar

Mentioned: 8 Post(s)
TuK! ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Nie róbmy z APO Orsh Otsa. Jak nie masz epointsów to wygraj event jeżeli potrafisz. A jak nie to postaw pare razy nouna i bonzo i bedziesz miał, proste.
TuK! jest offline  
Stary 20-07-2020, 13:13   #9
Adam Czarodziej
Wymiennik

Adam Czarodziej's Avatar

Mentioned: 5 Post(s)
Adam Czarodziej ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Było w chuj epointsow to był płacz ze nie ma co z nimi robić a jak już wprowadzili ze można je wykorzystywać to jest płacz ze mało epointsow jest... Jestem na nie ponieważ niskimi poziomami łatwiej się zdobywa punkty eventowe bo nikt praktycznie na te eventy nie wchodzi.
Old Adam Czarodziej 1- 2053
First Pamalini 2280-2301
Voodoll Rook 1230-1252
Adam Czarodziej jest offline  
Stary 20-07-2020, 22:22   #10
Zarexoholik?
Ja tu tylko sprzątam.

Zarexoholik?'s Avatar

Mentioned: 4 Post(s)
Zarexoholik? ma wyłączoną reputację
Domyślnie

A może by tak epointsy przeznaczać np. na wejścia na jakieś bossy danego rodzaju? Np. 5000 epointsów wejście na bossa, z którego mamy gwarancję np. bh.

Twoja propozycja z przekazywaniem tych punktów jest co najmniej nieprzemyślana. Jestem na NIE.
Stary 20-07-2020, 23:38   #11
DrexowyVolm
Średnio zaawansowany

DrexowyVolm's Avatar

DrexowyVolm ma wspaniałą przeszłość!!DrexowyVolm ma wspaniałą przeszłość!!
DrexowyVolm ma wspaniałą przeszłość!!DrexowyVolm ma wspaniałą przeszłość!!DrexowyVolm ma wspaniałą przeszłość!!DrexowyVolm ma wspaniałą przeszłość!!DrexowyVolm ma wspaniałą przeszłość!!DrexowyVolm ma wspaniałą przeszłość!!DrexowyVolm ma wspaniałą przeszłość!!DrexowyVolm ma wspaniałą przeszłość!!DrexowyVolm ma wspaniałą przeszłość!!DrexowyVolm ma wspaniałą przeszłość!!
Domyślnie

rekrut by mial milion punktow bo pamietam ze mial postacie na kazdy przedzial do 1k i logowal zawsze na pvp event xD
DrexowyVolm jest offline  
Stary 21-07-2020, 00:11   #12
Master Lucas ban
Zaawansowany

Mentioned: 8 Post(s)
Master Lucas ban jest LEGENDĄ!Master Lucas ban jest LEGENDĄ!Master Lucas ban jest LEGENDĄ!
Master Lucas ban jest LEGENDĄ!Master Lucas ban jest LEGENDĄ!Master Lucas ban jest LEGENDĄ!Master Lucas ban jest LEGENDĄ!Master Lucas ban jest LEGENDĄ!Master Lucas ban jest LEGENDĄ!Master Lucas ban jest LEGENDĄ!Master Lucas ban jest LEGENDĄ!Master Lucas ban jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Byla modernizacja pvp eventow masz ich tera z 10 na swoj przedział w ciągu tygodnia trochę zaangażowania i punkty same ci wpadną

Jestem na nie
Master Lucas ban jest offline  
Stary 21-07-2020, 09:31   #13
Creati
Nowicjusz

Miasto: City
Mentioned: 2 Post(s)
Creati jest znany i lubiany!Creati jest znany i lubiany!Creati jest znany i lubiany!Creati jest znany i lubiany!Creati jest znany i lubiany!Creati jest znany i lubiany!Creati jest znany i lubiany!Creati jest znany i lubiany!Creati jest znany i lubiany!Creati jest znany i lubiany!Creati jest znany i lubiany!
Domyślnie

Tak samo jak wyżej, jest teraz mnóstwo eventów na które nikt nie wchodzi, więc punkty eventowe to teraz kwestia czasu.
Jestem na Nie.
Creati jest offline  
Stary 22-07-2020, 20:34   #14
Ankie
Tutor

Ankie ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Pomysl dosyc zbedny i niepotrzebny tutaj. Mozna conajwyzej ogarnac nowe teleporty pod róznego rodzaju exp czy cos takiego. Ale transfer tutaj raczej nie bedzie wchodzic w gre.
Jak najbardziej jestem na nie.
Ankie jest offline  
Stary 24-07-2020, 01:43   #15
Inquso
Administrator

Inquso's Avatar

Mentioned: 62 Post(s)
Inquso ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Odrzucone .
Inquso jest offline  
Zamknięty Temat