ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > O wszystkim i o niczym > Piaskownica

Zobacz wyniki ankiety: Którą stronę chleba smarujesz
Tę na którą kładę resztę produktów kanapkowych 6 46.15%
Tę, która dotyka talerza 7 53.85%
Głosujących: 13. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-07-2020, 15:38   #1
Roftl Master
Bywalec

Roftl Master's Avatar

Miasto: ywotsebza
Mentioned: 1 Post(s)
Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!
Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!
Question którą stronę chleba smarujesz masłem?

jesli jesteś masłosceptyczny, to wyobraź sobie, że nie jesteś

Tak samo w przypadku chleba

zapraszam do dyskusji
Stary 29-07-2020, 16:01   #2
Persis
Nowicjusz

Mentioned: 0 Post(s)
Persis jest LEGENDĄ!Persis jest LEGENDĄ!Persis jest LEGENDĄ!Persis jest LEGENDĄ!
Persis jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.
Soullcrasher 3019 -
Persis jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-07-2020, 23:20   #3
Master Sio
Łowca postów

Master Sio's Avatar

Miasto: Gorzów Wlkp
Master Sio po prostu wymiata!Master Sio po prostu wymiata!Master Sio po prostu wymiata!Master Sio po prostu wymiata!Master Sio po prostu wymiata!Master Sio po prostu wymiata!Master Sio po prostu wymiata!Master Sio po prostu wymiata!Master Sio po prostu wymiata!Master Sio po prostu wymiata!Master Sio po prostu wymiata!Master Sio po prostu wymiata!Master Sio po prostu wymiata!Master Sio po prostu wymiata!Master Sio po prostu wymiata!Master Sio po prostu wymiata!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Master Sio Send a message via Skype™ to Master Sio
Domyślnie

normalnie w dobra stroną smarujesz , ja to jak patrze to widze i smaruje i w dobrą strone , zawsze z lewej

zachęcam do gry.
Master Sio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-07-2020, 13:26   #4
djakon
Expert

djakon's Avatar

Mentioned: 6 Post(s)
djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !
djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Jestem pandemiosceptyczny

Uuu buu foliarz

niech plona fejkowe plejery i ich fejk polo
djakon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-07-2020, 19:41   #5
Roftl Master
Bywalec

Roftl Master's Avatar

Miasto: ywotsebza
Mentioned: 1 Post(s)
Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!
Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!Roftl Master jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Cytat:
Napisał djakon Zobacz post
Jestem pandemiosceptyczny

Uuu buu foliarz
Czy to drugofalowa nitka?
Stary 30-07-2020, 23:54   #6
Belmondo
Gaduła

Belmondo's Avatar

Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!
Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Twoje tematy nie sa juz smieszne. Nie pozdrawiam
Belmondo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania