ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Propozycje

Zobacz wyniki ankiety: chcesz takiego ulepszenia?
tak 7 22.58%
nie 24 77.42%
Głosujących: 31. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-08-2020, 18:20   #1
Axel
Nowicjusz

Mentioned: 0 Post(s)
Axel nie jest jeszcze znany.
Domyślnie Automatyczne łączenie kasy itp.

Słuchajcie co wy na to żeby na APO kasa/food itp automatycznie łączyło się do tego max 100?

np. mamy w plecaku 10gold coin i wrzucimy 15gold coin to system automatycznie nam je połączy w 25gold coin i nie będzie zajmować 2 slotów + nie będziemy musieli łączyć samemu
tak było by ze wszystkimi przedmiotami, które łączą się do 100 czyli talon, kasa, food, d egi itp

Jeżeli macie jakieś swoje poprawki co do mojej propozycji to proszę opisać to w komentarzu

@Week
Głownie chodzi mi o system który jest na rl tibi, a tam przecież się da

Cytat:
Napisał Demon Zobacz post
a przypadkiem na rl się za to nie płaci? co proponujesz na APO?

sorki, ale nie te dekady. jestem mocno na nie
Nie chodzi mi o automatyczne zamienianie, ale żeby się wszystkie przedmioty same stackowały do 1 slota

Ostatnio edytowane przez Axel : 03-08-2020 o 19:36
Axel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-08-2020, 18:23   #2
Dudo Wielki Ziomal
Średnio zaawansowany

Dudo Wielki Ziomal's Avatar

Miasto: Choroszcz
Mentioned: 2 Post(s)
Dudo Wielki Ziomal to wcielenie dobra!Dudo Wielki Ziomal to wcielenie dobra!Dudo Wielki Ziomal to wcielenie dobra!Dudo Wielki Ziomal to wcielenie dobra!Dudo Wielki Ziomal to wcielenie dobra!
Dudo Wielki Ziomal to wcielenie dobra!Dudo Wielki Ziomal to wcielenie dobra!
Domyślnie

Po co? To nawet przyjemne samemy wszystko łączyć automat ot jusz nie to samo jestem na NIE

---===Skilluje sobie, i co?===---

System cie wiezi
Dudo Wielki Ziomal jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-08-2020, 19:19   #3
Jojne
Nowicjusz

Jojne's Avatar

Miasto: Rook Inside
Mentioned: 1 Post(s)
Jojne ma wspaniałą przeszłość!!Jojne ma wspaniałą przeszłość!!
Jojne ma wspaniałą przeszłość!!Jojne ma wspaniałą przeszłość!!Jojne ma wspaniałą przeszłość!!Jojne ma wspaniałą przeszłość!!Jojne ma wspaniałą przeszłość!!Jojne ma wspaniałą przeszłość!!Jojne ma wspaniałą przeszłość!!Jojne ma wspaniałą przeszłość!!Jojne ma wspaniałą przeszłość!!Jojne ma wspaniałą przeszłość!!
Domyślnie

Jestem na nie, każda taka "drobna" zmiana zabiera klimat starej Tibii.
Dodadzą stackowanie się itemkow, a po chwili pojawi się propozycja wprowadzenia Quick Lootingu
Stary 02-08-2020, 22:05   #4
Week
Nabijacz postów

Week's Avatar

Miasto: Y78 Z714 7
Week ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Week
Domyślnie

Już wyobrażam sobie płacz ludzi, którzy nie potrafiliby oddzielić po 25 uc z 50, żeby np coś móc kupić.
Oczywiście na nie.
Stary 03-08-2020, 07:48   #5
djakon
Expert

djakon's Avatar

Mentioned: 6 Post(s)
djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !
djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Chce, bo jest niepotrzebne.

niech plona fejkowe plejery i ich fejk polo
djakon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-08-2020, 17:49   #6
Koneksja
Nowicjusz

Miasto: Kraków
Koneksja to wzór do naśladowania !
Koneksja to wzór do naśladowania !Koneksja to wzór do naśladowania !Koneksja to wzór do naśladowania !Koneksja to wzór do naśladowania !Koneksja to wzór do naśladowania !Koneksja to wzór do naśladowania !Koneksja to wzór do naśladowania !Koneksja to wzór do naśladowania !Koneksja to wzór do naśladowania !Koneksja to wzór do naśladowania !Koneksja to wzór do naśladowania !Koneksja to wzór do naśladowania !Koneksja to wzór do naśladowania !Koneksja to wzór do naśladowania !Koneksja to wzór do naśladowania !Koneksja to wzór do naśladowania !Koneksja to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Nie pasuje mi ta opcja do klienta 7.6, klient ma swój urok i niech tak zostanie, chcesz automatyczne łączenie graj w tibie 12
Koneksja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-08-2020, 18:58   #7
Demon
Butterfly!

Demon's Avatar

Miasto: Lublin 桶
Mentioned: 19 Post(s)
Demon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOB
Demon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOB
Domyślnie

Cytat:
Napisał Axel Zobacz post
@Week
Głownie chodzi mi o system który jest na rl tibi, a tam przecież się da

Stary 03-08-2020, 20:25   #8
Sasha Rookslayer
Gruby Sasza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sasha Rookslayer's Avatar

Miasto: Szczecin
Mentioned: 11 Post(s)
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Rookslayer
Domyślnie

Naprawdę ciężko połączyć Ci pieniądze, jedzenie czy amunicje do 100 sztuk? Bez przesady, nie ułatwiajmy już tak gry.. Zresztą, jak napisało kilka osób powyżej, to jest 7.6 i niech tak zostanie. Już jest sporo urozmaiceń/ udogodnień, których nie powinno być, więc nie przesadzajmy.

Ja praktycznie codziennie zbieram pieniądze ręcznie i co? Sorry, ale jestem na nie.
Sasha Life!

Sasha Rookslayer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-08-2020, 20:45   #9
Aku$
Zaawansowany

Miasto: Rzeszów
Aku$ to wzór do naśladowania !Aku$ to wzór do naśladowania !Aku$ to wzór do naśladowania !Aku$ to wzór do naśladowania !Aku$ to wzór do naśladowania !Aku$ to wzór do naśladowania !
Aku$ to wzór do naśladowania !Aku$ to wzór do naśladowania !Aku$ to wzór do naśladowania !Aku$ to wzór do naśladowania !Aku$ to wzór do naśladowania !Aku$ to wzór do naśladowania !Aku$ to wzór do naśladowania !Aku$ to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Demon Zobacz post

Z tego co sie orientuje to na rl tibi sie placi tibia coinami za mozliwosc zmieniania walut w bp a nie za to ze Ci sie sama kasa łączy w 1 slotcie , a co do tematu jestem na tak
Aku$ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-08-2020, 21:33   #10
1st R. Boonek
Master Atom!

1st R. Boonek's Avatar

Miasto: Glasgow
Mentioned: 1 Post(s)
1st R. Boonek ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Do tych którzy w ogóle pomyśleli o płaceniu czegokolwiek przypominam, ze to jest ots.

Jestem na nie, zwiększy się tylko ilość hajsu na servie, bo teraz nikt nie zbiera.

Retired.
1st R. Boonek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-08-2020, 07:33   #11
djakon
Expert

djakon's Avatar

Mentioned: 6 Post(s)
djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !
djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Ale zjebane glowy sie tu wypowiadac zaczely. Autorowi nie chodzi o zamienianie waluty w grubsza tj. 100cc -> 1sc tylko automatyczne zbieranie hajsu z moobkow do bp
@Week
No przeciez, we wkurwie zrobilem z siebie takiego samego zjeba

niech plona fejkowe plejery i ich fejk polo

Ostatnio edytowane przez djakon : 05-08-2020 o 13:09
djakon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-08-2020, 18:40   #12
Week
Nabijacz postów

Week's Avatar

Miasto: Y78 Z714 7
Week ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Week
Domyślnie

Cytat:
Napisał djakon Zobacz post
Ale zjebane glowy sie tu wypowiadac zaczely. Autorowi nie chodzi o zamienianie waluty w grubsza tj. 100cc -> 1sc tylko automatyczne zbieranie hajsu z moobkow do bp
Nie o automatyczne zbieranie hajsu z mobków, tylko o automatyczne łączenie ich, tzn przerzucasz do bp w byle które miejsce i sam Ci je łączy w jedną wielką kupę.
Stary 04-08-2020, 19:02   #13
Zarexoholik?
Ja tu tylko sprzątam.

Zarexoholik?'s Avatar

Mentioned: 4 Post(s)
Zarexoholik? ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Cytat:
Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
...Jestem na nie, zwiększy się tylko ilość hajsu na servie, bo teraz nikt nie zbiera.
Dokładnie o tym samym pomyślałem. Jeśli z mobów typu Crack, czy Leviathan potrafi wypaść ~100cc to przy takim ułatwieniu kasa na serwerze by się tylko niepotrzebnie powiększała. Dodatkowo, czy to nie jest kolejne ułatwienie? Rl Tibia - nooby zbierają każdy gp, ale na OTSie?

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania