User Tag List

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 25 z 25

Wątek: Otrzezenie!

  1. #21
    Uzależniony Myst's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Tczew
    Posty
    777
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Najlepiej podczas expienia kręcić filmik i potem masz dowody, że nie używałeś bota i jest spokój. Bo jak widzisz niektórzy wyżej uważają, że jednak używałeś bota. Tutor na razie nie odróżni bota od hotkey'a ponieważ ma za mały staż. To jest tylko moje zdanie.

  2. #22
    VIP Benn's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    701
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myst Zobacz post
    Najlepiej podczas expienia kręcić filmik i potem masz dowody, że nie używałeś bota i jest spokój. Bo jak widzisz niektórzy wyżej uważają, że jednak używałeś bota. Tutor na razie nie odróżni bota od hotkey'a ponieważ ma za mały staż. To jest tylko moje zdanie.
    Zauważ, że na Tutorów były wybierane osoby, które grają trochę na Apo i jednak trochę znają się na botach.

  3. #23
    Łowca postów Kinderek's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    217
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Często ta tak jest jak szybko dasz !uh i !mm np to wtedy dostajesz ostrzeżenie rzekomo ze masz bota ;/ jet to trochę uciążliwe ale cóż nic nie zrobisz

  4. #24
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Nowogród Bobrzański
    Posty
    447
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Benn Zobacz post
    Zauważ, że na Tutorów były wybierane osoby, które grają trochę na Apo i jednak trochę znają się na botach.
    No i które mają doświadczenie w botach, bo na pewno sami zapierdalali na cave itd.

  5. #25
    VIP James's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    862
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myst Zobacz post
    Najlepiej podczas expienia kręcić filmik i potem masz dowody, że nie używałeś bota i jest spokój. Bo jak widzisz niektórzy wyżej uważają, że jednak używałeś bota. Tutor na razie nie odróżni bota od hotkey'a ponieważ ma za mały staż. To jest tylko moje zdanie.
    Cytat Napisał Adasik Zobacz post
    To niech w ogóle nie ostrzega i nie banuje skoro bot zawsze pozostanie botem :/ I tak nie usuniecie botterów z serwera, bo serwer by upadł. Taki jest ten nacisk administracji, że wycaveowałem 503RP bez bana :/


    Nie potrafi, bo sam się przekonałem na własnej skórze dostając bana za free :/
    Taka jest prawda, że administracja nie potrafi docenić kogoś kto naprawdę potrafi dobrze grać (uhać/manasować się ręką). Przykładowo Mc Maciek, który osiągnął tylko 500 lvl jakie on ma pojęcie i doświadczenie w grze?
    Póki nie miał tutaj wyższej posady niż zwykły gracz to pandemke robił o 3 w nocy żeby nie dostał bana za wosso :/ A sam chce likwidować botów
    "APO'we realia"
    Jeszcze raz zaznaczam że ostrzeżenie nie było za auto manasa czy autovite!
    Sam zainteresowany wie o co chodzi i bota miał, dlatego teraz nawet nie odpisze w tym temacie bo chyba głupio się zrobiło, przynajmniej mi byłoby głupio wypisywać takie kłamstwa publicznie. Bana nie dostał, tylko ostrzeżenie i pewnie teraz chociaż przez jakiś czas nie będzie grać na bocie. (Tym bardziej że po ostrzeżeniu wyłączył jednak bota)

    Cytat Napisał Zarexoholik -.-' Zobacz post
    Signed.

    #Topic

    Uważam, że wy w administracji to nawet nie jesteście. Zacznijmy od tego. Popełnili tyle błędów, że nie chciało mi się ich zliczać. Porażka. Po jakiego grzyba wprowadzili tutorów to ja nie mam zielnego pojęcia.
    Oczywiście że nie należę do Administracji. Pisząc że administracja potrafi odróżnić bota od gracza uczciwego w 100%, pisałem o Gmach a nie Tutorach.
    "A kto umarł, ten nie żyje..."
    "W imię zasad..."

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •