User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy zgadzasz się na taka zmianę?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    2 6.25%
  • Nie

    21 65.63%
  • Jestem biedny, smaruje kromki margaryna.

    9 28.13%
Pokaż wyniki 1 do 16 z 16

Wątek: Wsparcie administracji.

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Miasto
    Katowice
    Posty
    88
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Lightbulb Wsparcie administracji.

    Witam, chciałbym przedstawić swoją propozycje wsparcia administracji, ponieważ jak wiemy nikt przy zdrowych zmysłach za darmo nie będzie wprowadzał zmian dla graczy i nie będzie poświęcał swojego prywatnego czasu. Moja propozycja jest następująca, robimy na stronie głównej zakładkę wsparcie administracji, oczywiście dopiero po zalogowaniu na stronę ta zakładka nam się pojawia, do wyboru mamy różne opcje wsparcia, minimalna powiedzmy to 5 złotych, za każde 5 zł dostajemy jedna szanse na wylosowanie losowej nagrody, tu już decyzja jaka to będzie nagroda jest w rękach adminów, jeżeli wpłacimy 10 złotych nasze szanse są podwójne, 15 złotych potrójne itd. Losowanie byłoby co tydzień lub dwa, wiadomo każdy pracuje 5 złotych to nie majątek, gracz nie wyrzuciłby pieniędzy w błoto ponieważ będzie miał szanse na wylosowanie czegoś fajnego także korzyść jest i dla nas i dla administracji. Pula która zbierze się na takiej aukcji trafia do najbardziej w danym miesiącu aktywnego Gamemastera/Tutora. Jest to jedyna opcja zeby zachęcić ich do jakiejkolwiek pracy na rzecz serwera, nie oszukujmy się nikt za darmo nic nie zrobi, sam bym miał to w d***. Korzyść dla graczy i dla Administracji. Może ten serwer dzięki temu trochę odżyje i przyciągnie więcej graczy przez jakieś ciekawe zmiany. Dodaje ankietę, pozdrawiam.

    Cytat Napisał Orson_Pall Zobacz post
    Jezu, jaki Ty jesteś smutny.

    @topic na nie
    Dziękuje za Twój komentarz.

    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    Nikt nie będzie 10 darmozjadow sponsorował



    *nie dotyczy voltana
    Dlatego napisałem ze dostanie jeden, zeby mogli między sobą rywalizować

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Pacc runy/przelewy na pacc'a to nie jest wsparcie serwera? Jak mają w ekipie leniwych to najlepiej się ich pozbyć i na ich miejsce przyjąć osoby, które mają czas i chęci. Ile osób liczy administracja serwera, a ile coś dla niego robi - może warto się zastanowić.

    Jestem na NIE.
    A czym ich zmotywować? Nie ma jak poprostu dlatego może kasa do nich przemówi

    Cytat Napisał Koneksja Zobacz post
    Już wiem na kogo zagłosuję w plebiscycie 'Debil roku' Widzę starasz się jak możesz by wygrać. Co do propozycji jestem na nie. Bez pozdrowień ulungu.
    Dziękuje doceniam szczerość :* ale następnym razem przed wejściem na forum weź tabletki :*

    Cytat Napisał Adam Czarodziej Zobacz post
    Nie no tego jeszcze nie grali żeby płacić administracji za to ze dodadzą aktualizację :smiech: polecam udać się na jakiś odwyk tibijski bądź do jakiegoś psychologa/psychiatry może coś Ci pomogą.

    #t Na NIE!!
    Może następnym razem udam się na portiernię jakiegoś biurowca, pociągając przy tym dymek z e-papierosa, a w drugiej ręce będę trzymał hot doga z żabki którego kupiłem za pieniądze taty
    Ostatnio edytowane przez Kowal’1.0 : 31-07-2020 o 23:48

  2. #2
    Nabijacz postów Orson_Pall's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    653
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jezu, jaki Ty jesteś smutny.

    @topic na nie

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie, margaryna swoje kosztuje. Poza tym nie wspieram ludzi, ktorzy cenzuruja moje wypowiedzi banami.

  4. #4
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 506
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nikt nie będzie 10 darmozjadow sponsorował, przez ten cały czas tyle osób w administracji i pokazali tylko kolesiostwo i brak profesjonalizmu także obecnej* administracji dziękujemy i życzymy przyjemnego lotu razem z apo w kierunku ziemi.



    *nie dotyczy voltana



    #zapomnialem wspomnieć, ze tym którzy sprawują w tej chwili pozycje dużo zarzucić nie można, bo jedyna osoba odpowiedzialna za brak uczciwej i opłaconej ekipy, rozwoju servera i graczy jest nie kto inny jak Mortiis. Nie oszukujmy się, ale zapewne wszyscy z ekipy woleliby pełny i dobrze prosperujący server, ale to musi chcieć właściciel.
    Ostatnio edytowane przez 1st R. Boonek : 02-08-2020 o 12:17

  5. #5
    Średnio zaawansowany Jojne's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2020
    Miasto
    Rook Inside
    Posty
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moim zdaniem pomysł strasznie słaby, cała administracja "pracuje" raczej z dobrej woli. Gdy pojawią się pieniądze to zaraz będzie płacz "Zapłaciłem wam to zróbcie update".

    Jestem na nie.

  6. #6
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pacc runy/przelewy na pacc'a to nie jest wsparcie serwera? Jak mają w ekipie leniwych to najlepiej się ich pozbyć i na ich miejsce przyjąć osoby, które mają czas i chęci. Ile osób liczy administracja serwera, a ile coś dla niego robi - może warto się zastanowić.

    Jestem na NIE.

  7. #7
    VIP Week's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Y78 Z714 7
    Posty
    615
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Samo kupno PACC'a ich powinno sponsorować, ale skoro Mortiis wszystko bierze dla siebie, to już nie powinno Was interesować, tylko osoby, które są w ekipie.
    Jestem w teamie oficjalnego fansite rl Tibii i co miesiąc od Cipsoftu dostaję TC, za samo bycie w teamie. Jeśli tu nic nie dostają w zamian jak za moich czasów, to powinni stąd spieprzać jak najszybciej.

    Oczywiście na nie.

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Miasto
    w domu mieszkam
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    na nie

    Zastanawia mnie czego nie rozumiesz . Każdy wybiera swoją drogę wolontariatu dla apo. Jedni grają i kupują pacc, inni pilnują porządku na serwerze i dostają za to pacc. Jeśli chłopaki chcieliby zarabiać gruby szmalec za pilnowanie tego grajdołka, to dawno widzielibyśmy ich pożegnania.

    @Kowal’1.0 masz tu kilka tematów, w których jest poruszany temat upków i działań administratorów. Przeczytaj przynajmniej same wypowiedzi adminów . Mam nadzieje, że zrozumiesz co jest problemem w śmietance adminów .
    Tematy:
    wypowiedź Lirtesa - http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=139231
    wypowiedź Lirtesa i Nedina - http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=138954
    wypowiedź Apendora i Squida - http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=138279
    pożegnanie Squida - http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=136115
    wypowiedź Apendora - http://www.forum.toproste.pl/showthr...00#post1206200





    Cytat Napisał Kowal’1.0 Zobacz post
    Jest to jedyna opcja zeby zachęcić ich do jakiejkolwiek pracy na rzecz serwera, nie oszukujmy się nikt za darmo nic nie zrobi, sam bym miał to w d***.

    Jakby twój "pomysł" wszedł w życie to widzę to tak:








    edit
    Cytat Napisał smerfus Zobacz post
    Ani grosza nie dam na ten serwer gdzie rządzi banda ludzi która nie ma pojęcia o niczym a jak to napisał s.p. Apendor? Nie zapomnieliśmy o was. Wiec samo się nasuwa co oni robią. Jeden wielki chu... zapomniałem o banowaniu
    ty i kowal w nln - ciągnie swój do swego.

    Wyjdę na przeciw twojej głupocie i twoim błędów myślowych. Wkleję tu wypowiedzi Apendora, w których podkreślę (moim zdanie) najważniejsze myśli. Mam nadzieję, że dzięki temu będziesz troszkę mniejszym głupim głupolem.

    Cytat Napisał Apendor Zobacz post
    A tak już zupełnie serio, to wiecie.. gdybym wiedział jak się potoczy cała ta sytuacja to nie robiłbym sobie dupy z gęby pisząc zapowiedź. W pojedynkę nikt nic nie może, ja i tak jestem rzadko, bo praca pochłania za dużo mojego czasu, reszta ludzi z zeszłorocznej rekrutacji stara się jak może, żeby Wam jakoś urozmaicić rozgrywkę, ale sami nie możemy wprowadzić żadnych zmian mimo szczerych chęci. Nie skłamię pisząc, że czekam na upa tak samo jak Wy, bo z tego co wiem praktycznie wszystko jest gotowe.
    Cytat Napisał Apendor Zobacz post
    Cytat Napisał NoTricks Zobacz post
    czy ktoś w składzie administracji posiada odpowiednie umiejętności, czas oraz POZWOLENIE na wprowadzenie tutaj czegoś innego niż śnieg?]
    Nie mamy pozwolenia na wprowadzanie śniegu.

    Cytat Napisał NoTricks Zobacz post
    umiejętności
    Mamy dwóch mapperów, grafika, ludzi zaangażowanych w operacje w grze i człowieka robiącego dobre wrażenie (pozdrawiam podwójnym "xd"). Nie ma co się czarować, że brakuje nam Squida, bo był bezpośrednio odpowiedzialny za oskryptowanie gotowego w 80% update'u.

    Cytat Napisał NoTricks Zobacz post
    czas
    Czas ze względu na ilość ludzi w ekipie zawsze się znajdował.. a nie znajdzie się do momentu aż Mortiis nie oprzytomnieje, że zdecydowana większość osób w ekipie zapracowała sobie na zaufanie i może ich pchnąć trochę do góry umożliwiając im ingerowanie w grę na trochę wyższym poziomie niż tylko bany i najazdy.

    Cytat Napisał NoTricks Zobacz post
    POZWOLENIE
    No i o to się kolokwialnie mówiąc wszystko rozpierdala. Skoro nie możemy nic więcej, niż to co robimy dotychczas w grze to pretensje skierowane w stronę wszystkich osób z rangą niższą, niż administrator są delikatnie nietrafione.

    P.S. Cofnę się na chwilę do tego poetyckiego bełkotu sklejonego przez Sashę - nie wiem typie skąd wyssałeś fakt, że administracja boi się powiedzieć jaka jest prawda. Może ktoś się boi/bał, ja jakoś niespecjalnie. Też jestem wkurwiony na to, że od dwóch lat nie mam szansy zrobienia czegokolwiek tutaj, bo nikt nie wykazuje w moją stronę zainteresowania i chęci wcielenia mojej pracy w życie.

    Głowa do góry, może kiedyś

    /Inquso
    Ostatnio edytowane przez Tiki Tenii : 31-07-2020 o 19:51

  9. #9
    Zaawansowany C9 Fanboy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    pomysł żałosny jak gra twojej 3ligowej druzyny we wtorek

    ile ci trzeba srac do ryja zebys wpadł na to, ze oni maja w pizdzie ten serwer a jedyna zabawa z posiadania pozycji dla maciusiow z wiatrakiem na glowie to sprawdzanie cave botow o 4 rano

    @edit
    a jezeli po tylu latach bez zainteresowania serwerm zadowoli cie gowno update z dickosem to masz bardziej najebane we łbie niz to pokazujesz
    Ostatnio edytowane przez C9 Fanboy : 31-07-2020 o 15:54

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mógłbym wesprzeć finansowo Mortiisa, Damballa pewnie tez wpłaciłby kilka tysiecy, ale patrzac na obecna sytuacje i na zachowanie niektorych czlonkow ekipy to szczerze, szkoda strzępić ryja. Normalnie brak slow..
    Zresztą jak większość pisala, wszystko zalezy od Mortiisa.

    Szkoda gadac.

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Miasto
    Kraków
    Posty
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Już wiem na kogo zagłosuję w plebiscycie 'Debil roku' Widzę starasz się jak możesz by wygrać. Co do propozycji jestem na nie. Bez pozdrowień ulungu.

  12. #12
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To od razu niech dodadzą SMS SHOP i full eq za 5zł sms?

    NIE, nie róbmy większego orsha z apo niż jest.

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    201
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    Nikt nie będzie 10 darmozjadow sponsorował, przez ten cały czas tyle osób w administracji i pokazali tylko kolesiostwo i brak profesjonalizmu także obecnej* administracji dziękujemy i życzymy przyjemnego lotu razem z apo w kierunku ziemi.



    *nie dotyczy voltana

    Wielkie +1. Święta prawda i zgadzam się w 100%

    Mohery niech sobie same radzą bo tak przecież chcą. Zwyczajni ludzie którzy wpisują sobie w CV osiągnięcia z apo. Żałosne nieroby


    Ani grosza nie dam na ten serwer gdzie rządzi banda ludzi która nie ma pojęcia o niczym a jak to napisał s.p. Apendor? Nie zapomnieliśmy o was. Wiec samo się nasuwa co oni robią. Jeden wielki chu... zapomniałem o banowaniu

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Choroszcz
    Posty
    52
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bezsens ja kupiłem określoną liczbę (nawed durza) Pacc Runek za SMS nie wiedziąc nawet...
    Po co ta zbiora mija się z celem to jest gra, a nie kupywanie itemkow za 5zł.
    Po za tym jak nie masz eq to idz na ALLEGROKID.PL tam mozesz kupic za pol wyplaty full eq i postac.

  15. #15
    Bywalec Showtek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    369
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie no tego jeszcze nie grali żeby płacić administracji za to ze dodadzą aktualizację :smiech: polecam udać się na jakiś odwyk tibijski bądź do jakiegoś psychologa/psychiatry może coś Ci pomogą.

    #t Na NIE!!
    @Kowal'1.0
    Cytat Napisał Kowal’1.0 Zobacz post
    Może następnym razem udam się na portiernię jakiegoś biurowca, pociągając przy tym dymek z e-papierosa, a w drugiej ręce będę trzymał hot doga z żabki którego kupiłem za pieniądze taty
    A idź sobie gdzie chcesz czy ktoś ci broni ? Ale tak na przyszłość jako taki ułożony człowiek to chyba nie wypada się chwalić na forum że jesteś na utrzymaniu "tatusia" ;v
    Ostatnio edytowane przez Showtek : 31-07-2020 o 23:50

  16. #16
    King Ketanol Dencabre's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Miasto
    Królestwo
    Posty
    143
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jeju nasz kochany dzieciaty 31 letni "dorosly" chlop znowu sie kompromituje, wez ty sie dziecmi zajmij a nie propozycjami, zeby wspierac administracje na otsie w tibii :s

    jestem na nie

Podobne wątki

  1. Mih - Bitwa o wsparcie [Etap II]
    By Ryśku xD in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 25-07-2012, 23:14
  2. Wlazic (wsparcie do bitefight)
    By Tumanbuga in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni Post / Autor: 22-09-2007, 14:15

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •