User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 16 z 16

Wątek: El(Chupa Cabra)

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Miasto
    Śmietnik
    Posty
    19
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Arrow El(Chupa Cabra)

    Hmmy, Wiem że wielu z was ten temat ziirytuje/zaskoczy będziecie poprostu z niego zlewać lub weźmiecie to na powaznie. Więc tak mówi o tym zwierzęciu WIKIPEDIA:

    Chupacabra (/tʃupa'kabɾa/ hiszp. El Chupacabra, również chupacabras - dosł. wysysacz kóz, z hiszp. chupar - ssać, la cabra - koza) - legendarne południowoamerykańskie zwierzę, obiekt badań kryptozoologii, którego istnienia nie udało się wiarygodnie potwierdzić. Jej rzekome występowanie powiązane jest z Portoryko (skąd pochodzą pierwsze informacje o tym zjawisku), Meksykiem i południowymi stanami USA. Nazwa rzekomego zwierzęcia wzięła się stąd, iż ma ono napadać na zwierzęta domowe i wysysać z nich krew. Opisy stworzenia znacznie różnią się od siebie. Pierwsze relacje z rzekomych spotkań pochodzą z 1990 roku z Portoryko, od tego czasu chupacabra miała być spotykana najdalej na północ w Maine i najdalej na południe w Chile. Pomimo że wiele osób twierdzi, iż chupacabra może być rzeczywiście istniejącym zwierzęciem, większość naukowców uważa ją za legendarne stworzenie, rodzaj miejskiej legendy. Opisywana jest przez rzekomych świadków jako duże i ciężkie zwierzę, wielkości małego niedźwiedzia, wyposażone w szereg kolców na grzbiecie, ciągnący się od szyi aż do nasady ogona. Według innych zeznań, zwierzę to jest nienaturalnie szybkie i potrafi przeskoczyć drzewo. Kryptozoolodzy sugerują, jakoby chupacabra była nieznanym gatunkiem zwierzęcia lub kosmitą (albo mutantem człowieka z kosmitą). Istnieje również teoria, że chupacabra jest domowym zwierzęciem obcych. Według świadków często jej atakom towarzyszą dziwne

    Teraz coś odemnie. Zajmuje się tym od paru dobrych miechów gdyż zaiinteresował mnie ten temat, takie małe hobby.
    Z tego co postanowiłem sie dowiedzieć i z czego mi się udało to
    El Czupa Cabra(Zwięrze cos w tym stylu)
    Był w PORTORYKO ,znaleziono jego jaskinie i zniszczono gdyż potwór zjadał bydło kozy zwierzęta domowe itp.
    Lecz 2 lata puźniej po strasznej trąbie powietrrznej w "CHILE" podobna z laboratorium genetycznego także coś uciekło gdyż laboratorium znisczyło się na 2 kawałi, do dziś nei ma tam żywej duszy w(laboratorium), gdyż jest zawalone.
    Po tym zniszczeniu znów potwór atakował aż do dzisiaj.
    Na ZONE REALITY leciał nie dawno także dokument o "Chupa Kabrze" I znajdowały się tam te rzeczy co napisałem wyżej.
    Nie myślcie że zgapiłem wszystko z tego "FILMU" gdyż jest to nie prawdą toorytcznie myślałem że moje podejżenia są nie prawdziwe ale po tym filmie jestem w błędzie.


    Według mnie owy potwór kroczy po naszej ziemi, proszze nie piszcie
    Cytat:
    Ohh koleś stuknoł sie w łeb i tak myśli wescie zal mi go i typ podobne.


    Jeżeli chcecie zadać jakieś pytanie prosze zadajcie, gdyż zajmuję się tym dość często można
    powiedzieć bardziej od tibi;>
    Sry Zapomniałem dodac to
    Tak nie wygloda chupa kabra, lecz warte podziwu.
    Ostatnio edytowane przez Ananto Akunto : 26-12-2007 o 21:29 Powód: Zły Wkład

Podobne wątki

  1. Wywiad z Chupa Chuckiem.
    By Kamor ^Inter^ in forum Piaskownica
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 14-08-2009, 04:48

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •