User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Wątek: A moze by tak? Klaun opuszcza cyrk bo nie bawi publicznosci.

  1. #1
    Łowca postów .Voorlon.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Miasto
    Giżycko ^^
    Posty
    224
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Question A moze by tak? Klaun opuszcza cyrk bo nie bawi publicznosci.

    Witam, nie codziennie jestem na forum i bardzo rzadko pisze posty czy tez na chatboxie wiec prosze przeczytać calosc zeby zrozumiec puente.
    Wszyscy znamy Sashe, w końcu ten gość jest "najlepszy" ,i tu zacytuję
    Na APO jestem praktycznie od 2006 roku z małymi przerwami.
    Przez ten czas osiągnąłem wszystko co się tylko dało zarówno na Rookgardzie jak i na Mainlandzie.
    A konkretnie TOP1 w poziomach i skilach zarówno na Rookgardzie jak i Mainlandzie ale nie tylko.
    Jest tez osobą ktora gra na APO najdłużej, i nie chodzi o to ze grał tyle ile apo istnieje ale godziny poświęcone na dojscie do bycia najlepszym.
    1 Sasha 5205 153d 06h 56min
    Biorąc pod uwagę ze to i tak nie jest to dokładny czas ktory poswiecil temu serwerówi, skille na Rookgardzie szybko nie ida i tłumaczenia typu "dzwignie kliknąć i mozna afk" to slaba wymówka.
    Do rzeczy. Biore pod uwage 10 lat bo od tylu lat jestem graczem tego serwera.
    153×24+6+1=3679
    3679÷10=367,9
    367,9÷365=1 godzina
    To tylko statystyka, ale wynika z niej 1 h/dobę przed monitorem, ponad 3,5 tys godzin napewno to nie tylko te osiagnecia w statystykach czy teoretycznie zrobione złotówki, teoretyczne bo w praktyce trzeba przeliczyc ile przez tyle lat zapłacił on lub jego rodzice za prąd.
    I Skupiłem sie na Sashy nie po to by kolejny raz zostal wyśmiany i ty Sasha czytając to nie traktuj tego jako hejt.
    Sam uświadomiłem sobie ile to czasu i nie po wyliczeniu tej "statystyki" ale w momencie gdy wrocilem do gry po 4 latach kompletnej przerwy max 2 razy zalogowalem sprawdzić czy postac nie usunięta ale tylko jedną, Voorlona czyli moj czas ktory tu spedzilem.
    Uświadomiłem sobie ze to w jakims stopniu uzaleznienie, nawet codzienne wpisywanie speeda.
    Sam tysiące godzin przesiedzialem w domu przed komputerem grajac praktycznie tylko na apo, nigdy nie gralem na rl dluzej niz 2 miesiace ale nie żałuję, bo tez poznalem duzo osób ktore obecnie mieszkają setki, czasami tysiące kilometrow ode mnie ale z kilkoma osobami sie widzialem raz czy dwa. mozecie mi nie wierzyć ale raz wracając z czech z po nieudanej próbie podjecia pracy musialem przenocować okolo 600km od domu bo przelew nie doszedł i gdyby nie wlasnie taki kolega z gry u ktorego bylem 3 lata wczesnej wracajac z Holandii wybrałem 2x dłuższą trasę aby 2 osoby poznac na zywo.
    I kazdy kto ladnych pare lat tu spędził ma takie znajomości.
    A to jakią opinie wyrobilismy sobie daje nam element, sygnature. Sasha wyrobil sobie taka na jaka pracowal 12 lat. Każdy kto jest na serwie na tyle dlugo zeby wiedziec chociażby kim jest sasha jest w jakimś stopniu takim sasha, nawet ja.
    Ja zrozumiałem jak bezcenny jest czas ktorego teoretycznie mamy duzo ale w praktyce co raz czesciej zaczyna go brakować.
    Zapytacie "co ja ku**a wiem o zyciu?". Wiem tyle co kazdy z was, wiem co przeżyłem przez ponad 23 lata, bo tyle mam aktualnie . Zacząłem przygodę na APO mając lat 13 i dzisiaj jak nie mam czasu na grę lub możliwości to nie pisze za każdym razem pożegnania bo wiem ze i tak chociażby na tą godzinę tu wrócę po 1, 2 czy 4 latach i spotkam osoby takie jak ja, ale zaden nie pyta na wjazd na jak dlugo wrocilem tylko jak zyjesz co u ciebie .

    Sasha tez juz nie jest nastolatkiem i może faktycznie juz nie bedzie gral na serwerze, ale wchodzi na forum tylko po to zeby trollowac i pewnie dumny z tego ze sie z apo pożegnał "oficjalnie" tylko czeka na zainteresowanie jego osobą.
    Pomóżmy mu odejść po prostu go ignorując. Nie komentujemy jego wypowiedzi, nie piszemy o nim, do niego, po prostu nie zwracajmy uwagi na jego obecnosc tekstami na chatboxie w stylu "o co ty tu klaunie jeszcze robisz".
    Nie dajmy mu powodu do dumy, bo tak odbieram jego podejscie do opinii jaka sobie wypracował. Każdy ma swoja opinie na jego temat i my z niego sie smiejemy a on mysli ze mu czegos zazdrościmy.

    Zapraszam do dyskusji na ten temat, i prosba do osob ktore nie przeczytały 2 zdan tej wypowiedzi by sie nie wypowiadały..
    Sasha w tym temacie jest tylko idealnym przykladem do przemyśleń. Ale nie ukrywam ze irytuje mnie reakcja sashy na kazde zwrocenie na siebie uwagi ktora brzmi mniej wiecej tak:
    06-03, 23:22 Sasha APO
    Pisz dalej o mnie, jak najwięcej, dzięki.
    06-03, 23:20 .Voorlon.
    To jak upozorowac morderstwo i zakopac manekina
    06-03, 23:19 .Voorlon.
    Sasha mysli ze jego odejscie z apo cieszy ludzi ale jak dla mnie to irytujace, pewnie juz miesiąc temu zaczal tworzyc nowego siebie
    Pozdrawiam.
    Kitor

    @edit1
    Cytat Napisał Sasha APO Zobacz post
    Fajnie się to czyta, czekam na więcej!
    Ciesze sie ze mnie rozumiesz, wiecej mam nadzieje nie będzie na twoj temat rozmowy. Użyłem twojej osoby jako przykladu wiec sie nie zachwycaj swoja osoba.
    Ostatnio edytowane przez .Voorlon. : 07-03-2018 o 15:55
    Kitorovsky
    Voorlon 0 - ???

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Posty
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Fajnie się to czyta, czekam na więcej!

  3. #3
    Zaawansowany C9 Fanboy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ciesze sie, ze piszac o zakompleksionym michałku moge uczynić jego swiat lepszym. Piszmy o michale, bo oprócz nas nikogo nie ma.

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Miasto
    Glasgow.
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Czytalem nawet 2 razy no I nie moge doszukac sie puenty, wnoski dla nas czy jak


    Tzn mialem przez chwile wrazenie, ze temat dotyczy ignorowania klauna, ale potem wyszlo, ze to tylko przyklad. Na koncu jednak znow wracamy do klauna, pogubilem sie xd


    Co do mnie, tez przejebalem setki, tysiace godzin. Hipokryzja w kieszen. Apo dalej kusi :d
    Ostatnio edytowane przez Boonek* : 07-03-2018 o 22:20

  5. #5
    Nowicjusz Wii's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    yyy nie interesuje nas to

  6. #6
    Średnio zaawansowany Bolec uOrkiestra's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Posty
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    XDD

Podobne wątki

  1. 1z3 #Goku - Opuszcza królestwo kurczaków.
    By Okey in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni Post / Autor: 09-05-2015, 22:35
  2. Tak si? bawi? budowla?cy :D
    By Kinderek in forum Humor
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 12-08-2010, 22:44
  3. tak sie bawi S?owenia !!!!!!111
    By party starter in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 20-03-2010, 22:55
  4. Oh noes! Mejgerq nas opuszcza!
    By Crayon in forum Piaskownica
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni Post / Autor: 25-12-2009, 08:15

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •