User Tag List

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 41 do 53 z 53

Wątek: Komentarze do drobnych zmian

  1. #41
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Malff Zobacz post
    Czy ten podpunkt sam sobie nie przeczy? Skoro serwer jest PvP to dlaczego go zabraniacie na najazdach?
    Nikt Ci pvp nie zabrania tłuku, tylko chodzi tu głownie o lurowanie mobków na innych graczy.

  2. #42
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Miasto
    w domu mieszkam
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    skąd taka zmiana XDD







    XD to jest taki absurd, że głowa mała. W tym samym punkcie piszecie o rywalizacji i o zakazie blokowaniu dostępu do lota. Jeśli ktoś z wrogiego klanu ma misję z odebraniem lota z compo to oczywistym jest, że będę go chciał jakoś zabić/zablokować ciało (zaznaczy moba, to go lurne na niego, żeby go zabił - bo jest to serwer pvp i można na nim rywalizować; czy nie można?!?!). To tak jakby ktoś pisał, że ma misje z wygraniem pvp ewentu a ci go zabijają i nie pozwalają mu zrobić tej misji..... no co... rozwiązanie jest jedno..... zakaz walk pvp na evencie pvp XDDDD
    Lurowanie na kogoś mobów też ma swój cel. Ktoś jest afk na respie, to lurne mu 2 mobki, bo rywalizujemy, kto mniej razy padnie. Czym innym jest podbieganie pod bosa na najeździe, ale tu wystarczył by poradnik, jak zachowywać się podczas najazdów i jak działa system bicia bosów. Ktoś kto nie ogarnia, będzie podchodził i padał, zostanie wyśmiany i być może (nie na tym otsie) huncony. Nawet troll co będzie podchodził i lurował, powinien móc to robić z racji tego, że jest to serwer pvp i panuje na nim złota zasada rywalizacji.

    Widzę u cb @Inquso "***** ***", a ty robisz dokładnie to co oni. Wprowadzasz(acie) coś o czym kompletnie nie masz pojęcia. Nie masz pojęcia jakie to będzie miało przełożenie na grę. Znaczna większość z was obserwuje grę z "lotu ptaka", a swoje nowości robicie w większości w oparciu o zgłoszenia graczy XDDD (np. gra na 2kompy/lot z mobów/teraz ten punkt regulaminu). Ewidentnie wspomagacie się radami prof. Simona z tvpisu. "mamy problem z zgłoszeniami odnośnie pvp, to zablokujmy pvp" - wasza cała "polityka".
    Ewidentnie chcesz aby każdy noobek dostał zasiłek socjalny w postaci darmowego lota z bosa XDDD. Niezła ta kiełbasa wyborcza, ale pamiętaj, że wybory kawalerów są w grudniu .

    Zauważyłem, że administracja i gracze chcą z maina zrobić drugi rookgaard. W waszym wyimaginowanym świecie pvp powinno odbywać się tylko na pvp eventach i ew. na jakieś arenie/pod temple/daszku. Dla was wszystkich pvp na respie czy na bosach jest czymś nie do pomyślenia i jest o to wieczny płacz. Nie grałem zbyt dużo i aktywnie w czasach tego prawdziwego Jihad, ale nie zapomnę tych kilkugodzinnych bitek na empirce czy wardach (jako naoczny świadek i kibic). Jeśli macie problemy psychiczne z powodu śmierci na bosie, to polecam przestać grać w komputery, albo przenieść się na rooka.
    Szkoda, że mentalność obecnych graczy jest taka a nie inna ("KIEDYŚ TO BYŁO"). Przykro się ogląda sceny gdzie ludzie, którzy srają na siebie za plecami, chodzą sobie razem na bosy. Być może obecna śmietanka kieruję się tylko myślą - friends with benefits. Ciekawi mnie jak po wspólnym biciu bosów z sashą, czy innymi homośami, możecie patrzeć na siebie w lustrze.

    Zacząłem ostatnio pisać dość ciekawą propozycję, która znacząco zmieniła by styl walki grupa vs grupa (nie wpłynęła by prawie wcale na walki 1vs1) (w oparciu o wprowadzenie APOclienta ). Chociaż widząc co za ludzie grają na tym otsie, jasno mogę stwierdzić, że wasze nad wyraz zgorzchniałe wyparcie, nie pozwoli wam na jakiekolwiek zmiany.




    edit
    Cytat Napisał Inquso Zobacz post
    Napisaliśmy gdzieś, że pvp jest zabronione? lurując potwora możesz wybić X osób, które nie mają nic wspólnego z Twoimi zatargami z inną osobą.
    nie moja wina, że osoba którą gonię przez pół areny, nagle wbiega pomiędzy osoby postronne ; /. ostatnio wielokrotnie zatrzymywałem się przed osobami "neutralnymi" aby ich nie zabić xD


    Cytat Napisał Inquso Zobacz post
    Odsyłam Cię do Twojego zgłoszenia (jednego z kilku) Gdzie sam zgłaszasz, że ktoś na Ciebie luruje. Więc w czym rzecz? lurują to źle, nie lurują też źle.
    też je przeglądałem przed tym postem i mogę powiedzieć, że z czasem przystosowałem się do waszej interpretacji. nagle po 1 "akcji" na compo zmieniacie coś bo 3 graczy się popłakało.

    /Inquso płacz był, jest i będzie

    Cytat Napisał Inquso Zobacz post
    Na respach możesz lurować ile sobie chcesz, więc gdzie w naszym wyimaginowanym świecie pvp powinno odbywać się na daszku, arenie czy pod temple?.
    dosłownie 2h temu widziałem wiadomość od jakiegoś gracza, który proponował bitkę na arenie, albo w city, bo na respach to tak średnio

    /Inquso to już jego indywidualna decyzja, my mu nie zabroniliśmy bić się na respie


    Cytat Napisał Inquso Zobacz post
    Nie mogliście lurować na respie to było źle, a jak teraz możecie to dalej źle.. Dawniej za lurowanie na automatach dostałbyś bana, teraz też (nie zmieniło się nic). Zawsze można wcisnąć ctrl + q.
    dalej w tym regulaminie nie ma nic konkretnego. większość sytuacji dalej podlega waszej "obiektywnej" ocenie. z mojej perspektywy często wygląda to tak, że na niektórych patrzycie przez palce, a do niektórych dopierdalacie się za byle co.

    /Inquso uwierz, że jeśli zlurujesz na kogoś np. Demented dwarfy x10 nawet nie kiwniemy palcem.

    Cytat Napisał Nedin Zobacz post
    Jeżeli ktoś potrafi się zachować w odwołaniu i przystaje na nasze warunki to dostaje skróconego bana.
    no jak ktoś posmaruje to się dogadacie.
    Ostatnio edytowane przez Inquso : 21-01-2021 o 02:14

  3. #43
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Park Street II
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Khartusik Zobacz post
    Nikt Ci pvp nie zabrania tłuku, tylko chodzi tu głownie o lurowanie mobków na innych graczy.
    Napisane jest utrudnianie odebrania loota, to czy zabijanie kogoś żeby nie odebrał loota nie jest przypadkiem utrudnieniem? /Inquso chodzi głównie o rzucanie magic walli na ciało, itemów nie o zabijanie ciężko to zrozumieć?
    Ogólnie Słabo sprecyzowany ten punkt, zreszta jak cały regulamin byleby można było naciągnąć na swoją korzyść. Nie pozdrawiam, słaba ta administracja.
    Ostatnio edytowane przez Inquso : 21-01-2021 o 02:17

  4. #44
    Administrator Inquso's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    3 036
    Mentioned
    61 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tiki Tenii Zobacz post
    To tak jakby ktoś pisał, że ma misje z wygraniem pvp ewentu a ci go zabijają i nie pozwalają mu zrobić tej misji..... no co... rozwiązanie jest jedno..... zakaz walk pvp na evencie pvp
    ?

    Cytat Napisał Tiki Tenii Zobacz post
    "mamy problem z zgłoszeniami odnośnie pvp, to zablokujmy pvp"
    Napisaliśmy gdzieś, że pvp jest zabronione? lurując potwora możesz wybić X osób, które nie mają nic wspólnego z Twoimi zatargami z inną osobą.

    Cytat Napisał Tiki Tenii Zobacz post
    Niezła ta kiełbasa wyborcza, ale pamiętaj, że wybory kawalerów są w grudniu
    Skorzystaj.

    Cytat Napisał Tiki Tenii Zobacz post
    Zauważyłem, że administracja i gracze chcą z maina zrobić drugi rookgaard.
    Odsyłam Cię do Twojego zgłoszenia , kolejnego i jeszcze jednego Gdzie sam zgłaszasz, że ktoś na Ciebie luruje. Więc w czym rzecz? lurują to źle, nie lurują też źle.

    Cytat Napisał Tiki Tenii Zobacz post
    W waszym wyimaginowanym świecie pvp powinno odbywać się tylko na pvp eventach i ew. na jakieś arenie/pod temple/daszku.
    Na respach możesz lurować ile sobie chcesz, więc gdzie w naszym wyimaginowanym świecie pvp powinno odbywać się na daszku, arenie czy pod temple?

    Cytat Napisał Tiki Tenii Zobacz post
    Nie grałem zbyt dużo i aktywnie w czasach tego prawdziwego Jihad, ale nie zapomnę tych kilkugodzinnych bitek na empirce czy wardach
    Nadal jest to możliwe wraz z lurowaniem. Nadal nie rozumiem w czym rzecz.

    Cytat Napisał Tiki Tenii Zobacz post
    Przykro się ogląda sceny gdzie ludzie, którzy srają na siebie za plecami, chodzą sobie razem na bosy.
    Tutaj się z Tobą zgodzę.

    Cytat Napisał Tiki Tenii Zobacz post
    Chociaż widząc co za ludzie grają na tym otsie, jasno mogę stwierdzić, że wasze nad wyraz zgorzchniałe wyparcie, nie pozwoli wam na jakiekolwiek zmiany.
    Nie mogliście lurować na respie to było źle, a jak teraz możecie to dalej źle.. Dawniej za lurowanie na automatach dostałbyś bana, teraz też (nie zmieniło się nic). Zawsze można wcisnąć ctrl + q.
    Ostatnio edytowane przez Inquso : 21-01-2021 o 01:51

  5. #45
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Szczerze to nie rozumiem dlaczego ktoś ma dostać bana za lurowanie mobów na innego gracza. To klasyczna zagrywka typowo pod pvp, w której mob pomaga kogoś zabić. Jak dla mnie - nieporozumienie i typowa ochrona noobów. Ty wybijasz bossa, a nooby biorą loot - super podejście, serio.

    Cytat Napisał Khartusik Zobacz post
    Ty widzisz co pisziesz?


    Cytat Napisał Khartusik Zobacz post
    To że masz 4k Iek'a nie oznacza że 1k poziom nie ma takiego samego prawa aby odebrać loot z Petera czy Composera, pamiętaj że ty też kiedyś miałeś mniejszy poziom i miałeś na coś misje.
    Oczywiście! 1k level ma prawo odebrać loot z czego tylko chce jak to sam zabije. Idąc twoim tokiem rozumowania: ja zabiję moba, ty weźmiesz loot. Apowski socjal, rozumiem.

    Cytat Napisał Khartusik
    Ty chyba nie rozumiesz tego, że nawet jak pójdzie 10 postaci z 1500 poziomami gdzie mają szanse na zabicie composera, to przez taki lur padną, a przypominam Ci że od pvp są Fragi, a nie mobki.
    Mylisz pojęcia zabicia z zadaniem obrażenia. 10 graczy, którzy pójdą uderzyć boss'a by odebrać nagrodę oznacza, że 10 osób idzie po coś co im się nie należy. Cały misterny plan polega na tym by ktoś "na krzywy ryj" nie odebrał loota/expa z (nie ukrywajmy) boss'a. Od pvp są fragi? W momencie gdy bije kogoś na respie na fraga i dobija go mob to nie jest element pvp? Ogarnij się, bo nie masz zielonego pojęcia o grze, a piszesz o pvp, czy pvm.
    Ostatnio edytowane przez Zarexoholik? : 21-01-2021 o 18:31

  6. #46
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Szczerze to nie rozumiem dlaczego ktoś ma dostać bana za lurowanie mobów na innego gracza. To klasyczna zagrywka typowo pod pvp, w której mob pomaga kogoś zabić. Jak dla mnie - nieporozumienie i typowa ochrona noobów. Ty wybijasz bossa, a nooby biorą loot - super podejście, serio.

    Ty widzisz co pisziesz?
    To że masz 4k Iek'a nie oznacza że 1k poziom nie ma takiego samego prawa aby odebrać loot z Petera czy Composera, pamiętaj że ty też kiedyś miałeś mniejszy poziom i miałeś na coś misje.

    Nikt nigdzie nie napisał że nie możesz zabić danej osoby lecz tu chodzi o to żeby taki "Tiki Teni" nie lurował Minosa, Omena, Generala na takich ludzi z 1k +, 2k+, 3k+ poziomy gdzie jest to utrudnienie ponieważ loot z Composera jest dla wszystkich graczy, a nie dla jednej osoby.



    #edit1
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Oczywiście! 1k level ma prawo odebrać loot z czego tylko chce jak to sam zabije. Idąc twoim tokiem rozumowania: ja zabiję moba, ty weźmiesz loot. Apowski socjal, rozumiem.
    Ty chyba nie rozumiesz tego, że nawet jak pójdzie 10 postaci z 1500 poziomami gdzie mają szanse na zabicie composera, to przez taki lur padną, a przypominam Ci że od pvp są Fragi, a nie mobki.
    Ostatnio edytowane przez MichaS : 21-01-2021 o 02:23

  7. #47
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Miasto
    w domu mieszkam
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    17.07.2022
    Wprowadzone zostały drobne zmiany na mapie związane z wąskimi przejściami w miejscach takich jak:

    -Respawn Hydronów
    -Respawn Arachnomorph
    -Wejscie na Darkness Island
    Czyli Mortis żyje. Jak się chce, to się da!


    Mostek na darknes był koniecznością bo był wykorzystywany w bardzo nie fair play sposób.

    Poprawa wejść na respy to jakiś żart. Te zmian nic nie wniosły, bo blokować można dalej xD.
    Pokazało to tylko jak administracja rozpłaszcza się przed płaczkami z qk.
     Click to show spoiler



    Rozwiązaniem problemu z blokowaniem jest zezwolenie na takowe zagrania taktyczne (z pk/bez pk). Wyjątkiem powinno być blokowanie questów. Całkowite zakazanie blokowania uderza w podstawową wartość apo - rywalizacji.

  8. #48
    Gaduła Schwaab's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Posty
    129
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tiki Tenii Zobacz post
    Poprawa wejść na respy to jakiś żart. Te zmian nic nie wniosły, bo blokować można dalej xD.
    Pokazało to tylko jak administracja rozpłaszcza się przed płaczkami z qk.
    Napisal gosc, ktory pierwsze co polecial sprawdzic czy moze w dalszym ciagu blokowac respy. Polecam pocwiczyc pvp, a nie wykorzystywac swoja ulomnosc w postaci zbyt duzej ilosci HP.

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Mylisz pojęcia zabicia z zadaniem obrażenia. 10 graczy, którzy pójdą uderzyć boss'a by odebrać nagrodę oznacza, że 10 osób idzie po coś co im się nie należy. Cały misterny plan polega na tym by ktoś "na krzywy ryj" nie odebrał loota/expa z (nie ukrywajmy) boss'a. Od pvp są fragi? W momencie gdy bije kogoś na respie na fraga i dobija go mob to nie jest element pvp? Ogarnij się, bo nie masz zielonego pojęcia o grze, a piszesz o pvp, czy pvm.
    Zarexoholik kolega socjalisty Tiki Teniego chyba ma odmienne zdanie na temat polityki serwera . Zarex najchetniej sam odbierze loota bo czemu ma byc socjal Dajcie go na TEST Server.... Nikt go nie zabije, bedzie mogl sam odbierac loota i sam zabijac bossy. HURA Lecimy!

    #topic.
    Zmiany faktycznie nic nie wniosly... Jedyny PLUS to usuniecie "PZ" Sapphire Armor Quest i centrum city (CHOINKA).
    Ostatnio edytowane przez Schwaab : 19-07-2022 o 16:46

  9. #49
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tiki Tenii Zobacz post
    Czyli Mortis żyje. Jak się chce, to się da!


    Mostek na darknes był koniecznością bo był wykorzystywany w bardzo nie fair play sposób.

    Poprawa wejść na respy to jakiś żart. Te zmian nic nie wniosły, bo blokować można dalej xD.
    Pokazało to tylko jak administracja rozpłaszcza się przed płaczkami z qk.
     Click to show spoiler



    Rozwiązaniem problemu z blokowaniem jest zezwolenie na takowe zagrania taktyczne (z pk/bez pk). Wyjątkiem powinno być blokowanie questów. Całkowite zakazanie blokowania uderza w podstawową wartość apo - rywalizacji.
    Tym postem Tiki ośmieszył waszą "łatkę poprawiającą" możliwość blokowania respów.

    Ogólnie to śmiać mi się chciało jak wybrałem się za te respy i zobaczyłem tę kompromitację. Ta "łatka" to na serio, czy to jakiś żart? Nic się nie zmieniło, a poprawa x sqm zajęła wam tyle miesięcy? Upadek człowieka.

  10. #50
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2022
    Posty
    173
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wspaniałą aktualizacja regulaminu
    Tak dawno się nie cieszyłem z zaistniałych zmian


    Pozdrawiam QK

  11. #51
    King Ketanol Dencabre's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Miasto
    Królestwo
    Posty
    143
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Flyfek Zobacz post
    Wspaniałą aktualizacja regulaminu
    Tak dawno się nie cieszyłem z zaistniałych zmian


    Pozdrawiam QK
    Dziękujemy, psychofanie

    No spoko zmiany, licze na wiecej

  12. #52
    Gaduła ZozolDeNoob's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Miasto
    Skąd jesteś?
    Posty
    127
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wszystko fajne, jedyny problem jest w tym że jak sie dostanie parala to nie dostaje sie powiadomienia na chacie. Taki mały minus tego updatu
    Farv 4968 - 5002
    Brox 4606 - 4620
    kicaii 4394 - 4417

  13. #53
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2022
    Posty
    154
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Flyfek Zobacz post
    Wspaniałą aktualizacja regulaminu
    Tak dawno się nie cieszyłem z zaistniałych zmian


    Pozdrawiam QK
    Przecież to wy właśnie zakończyliście kariere na tym serverze wraz z wprowadzeniem tych zmian XDDDD


    @ ogarnijcie powiadomienie że zostałeś sparaliżowany

Podobne wątki

  1. Ogólny temat drobnych zmian
    By Rinson in forum Nowości
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni Post / Autor: 21-01-2024, 22:04
  2. Bug ze zmian? p?ci.
    By Zarexoholik? in forum Bugi
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 30-09-2013, 22:09
  3. Chodzi o ceny na handlu kilka drobnych pyta?.
    By Syt Knight in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 05-05-2011, 14:48
  4. Komentarze
    By xxXTibiomanxxX in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni Post / Autor: 08-01-2009, 21:00
  5. Kilka drobnych pyta?
    By H5N1 in forum Strona / Forum / Konto
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 18-11-2008, 21:45

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •