User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Jesteś za?

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    5 26.32%
  • Nie

    14 73.68%
  • Obojętnie

    0 0%
Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Wątek: Skillowanie

  1. #1
    Średnio zaawansowany Elew's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Skillowanie

    Jak wiemy skillowanie na mainie niewiele daje dlatego wychodzę z propozycją aby wykorzystać totalnie nieużywaną umiejętność jaką jest fist fighting

    Pomysł polega na tym aby za każdy skill wbity fistem nasze ataki magiczne zwiększały by się o 0.1% czyli za każde 10 skilli dostawalibyśmy 1% do ataków magicznych. Oczywiście trzeba było by każdemu zresetować skilla do 10 oraz każda profesja jednakowo wbijała by tą umiejętność, naturalnie trzeba było by to odpowiednio ustawić by nie można było wbić Bóg wie jaki skilli.

    Osobiście uważam to z ciekawą innowacje gdzie skille by ciut coś dały a jednocześnie może troszke podskoczyła by liczba osób online poprzez siedzenie na trainie, minusem jest to że osoby które ćwiczyły fista stracą topke no ale czekam na komentarze innych.

  2. #2
    Skała Harakiri II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Posty
    202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na nie, rozwali to kompletnie balans.. Pomyśl sobie ze na serverze jest kilka osób 100 fist + i co po 9%+ do ataków magicznych?

    Destruction 1-...
    Destruction Rook 1-...
    Poradnik dla poczatkujacych
    Moj Life

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Harakiri II Zobacz post
    Jestem na nie, rozwali to kompletnie balans.. Pomyśl sobie ze na serverze jest kilka osób 100 fist + i co po 9%+ do ataków magicznych?
    Nie umiesz czytać? Każdemu by się zresetowalo skilla i nabijali by od nowa, jestem na tak parę % za xx godzin na trainie to dobra opcja

  4. #4
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na nie. Propozycja według mnie całkowicie nie przemyślana i napisana na "szybko", byle coś dodać. Co ma w ogóle fist fighting do ataków magicznych XD Taka propozycja na pewno nie przyciągnie nowych graczy, bo potrzeba dużych zmian pod innym względem

  5. #5
    Gaduła Colinovsky's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Posty
    127
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak tak zacząłem czytać całą tą propozycje... to w sumie czemu by nie przerobić poziomu magicznego by działał jakoś odpowiednio? XD Chyba od tego jest ten poziom magiczny, by zwiększać siłę naszych czarów. Aktualnie wygląda to tak, że jest to funkcja liniowa, np. siła czaru = 5*(poziom + poziom magiczny) lub coś podobnego, generalnie poziom magiczny ma znikomy wpływ jeśli mamy wysoki poziom, np. dla takiego 100 poziomu będzie odczuwalna różnica między 50 mlvlem u MSa a 120, a na poziomie 3000 różnica między 150 a 160 jest już praktycznie nieodczuwalna przy takich uderzeniach. Dlatego jeśli już, to trzeba byłoby napisać inaczej funkcje dla każdego czaru z osobna, by poziom magiczny zwiększał ciosy o % a nie o stałą wartość.

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Był bym za tylko gdyby wprowadzili skilowanie offline nic więcej. W tym przypadku jestem na nie ! Nie po to siedziałem xx godzin w trajnie żeby mi teraz to zresetowali ...

Podobne wątki

  1. Skillowanie.
    By Everlast in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 16-01-2011, 13:10
  2. Skillowanie.
    By Osuz in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni Post / Autor: 23-12-2010, 16:58

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •