User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Podobają Ci się propozycje.

Głosujących
33. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1. Poprawić system zgonu, aby była odczuwalna.

    2 6.06%
  • 2. Poprawić paraliżujące runy, aby odpalał się skull/ ys.

    8 24.24%
  • 3. Poprawić ceny amuletów, aby były większe.

    5 15.15%
  • Wszystkie propozycje mi się podobają.

    7 21.21%
  • Nie podoba mi się żadna propozycja.

    19 57.58%
Sonda z Wielokrotnym Wyborem
Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Wątek: 3 propozycje.

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie 3 propozycje.

    Witam, proponuje, aby po deadzie od gracza traciłoby się trochę punktów doświadczenia mając na sobie każdego rodzaju amulet. Poprawić cenę doładowań amuletów oraz ogarnąć system paraliżujących run, aby po rzuceniu danej runy odpalała się czaszka albo yellow skull.

    Śmieszne jest to, że ludzie wbijają na respa, padają, aby wrócić do miasta bo nie czują żadnych konsekwencji.. Nie wiem czemu jeszcze to nie zostało poprawione oraz wprowadzone.
    Ostatnio edytowane przez Sasha! : 02-02-2018 o 21:22

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    1. Moim zdaniem powinnismy tracic 10% poziomu przy zgonie i oczywiscie w przypadku, kiedy mamy wbite 7% lvla to przy zgonie jestesmy degradowani do 97% poprzedniego poziomu.

    Mozna te % podniesc do 25% do powiedzmy 2750 czy nawet 2950 lvla. Pozostaje tylko kwestia czy podczas walki pvp, bez uderzenia zadnego potwora nadal powinnismy tracic doswiadczenie? Moim zdaniem nie, a system, ktory tego dopilnuje z cala pewnoscia da sie wprowadzic i nie powinno to byc wielkim wyzwaniem. Tutaj rowniez moze przydac sie komenda, o ktorej wspominal Santano, kiedy proponowal sytem statystyk pvp.

    2. Jak najbardziej za. Moze niekoniecznie pk, ale ys powinno zostac zalaczone juz przy wprowadzeniu parali do uzytku ogolnego.

    3. Tutaj wolalbym system blessow niz podnoszenie cen amuletow.
    Taki system daje szerokie pole do popisu dla ekipy, a i nam zwalnia sie slot + jeden tryb tarczy. W mojej opinii nie ma aktualnie wazniejszej kwestii, bo juz ciagniemy to latami, a Squid zakladal temat. Wiemy jaki byl efekt, ludzie zamiast postawic sie za ktoras z propozycji negowali sam pomysl, ktory byl uwienczeniem naszej konsekwencji w poruszaniu tego tematu. Niestety temat ucichl, a to doskonala okazja by go ponownie ozywic.

    Jestem za zmianami, ale na system blessow, ktory zalatwi dwa punkty twojej propozycji.

    Cytat Napisał Afroman Zobacz post
    ile jest takich sytuacji ze 3-4k lvl zabijaja do "fanu" mniejsze lvl i tym niewinna osoba tak "z dupy" tracila by % doswiadczenia...;/
    Przeciez APO jest swiatem Open-Pvp, a co za tym idzie mozna, a nawet trzeba zabijac to co sie napatoczy. Przeciez taki przypadkowy zdechlak powinien odebrac takie dedy jako motor napedowy do expienia, a jak pojdzie w druga strone to i tak by dlugo tu nie pogral, prawda? Wlascie odkryliscie sprawny system, ktory bedzie eliminowac slabe ogniwa.

    Pomine juz fakt, ze te moje przykladowe 25% na nizszych poziomach to 30 sekund na respie, jeden lur, 10 czarow obszarowych lub jedno klikniecie na cialo bossa ze swojego przedzialu na najazdach ank.
    Ostatnio edytowane przez djakon : 02-02-2018 o 22:41

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Miasto
    w domu mieszkam
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @t NIE

    Cytat Napisał Sasha! Zobacz post
    Witam, proponuje, aby po deadzie od gracza traciłoby się trochę punktów doświadczenia mając na sobie każdego rodzaju amulet..
    20:27 Zabiles gracza Sasha na 5183 poziomie! To Twoje 11314 zabojstwo!
    zaraz byś płakał że zrokowali ci postać

    Cytat Napisał Sasha! Zobacz post
    ogarnąć system paraliżujących run, aby po rzuceniu danej runy odpalała się czaszka albo yellow skull.
    ty nie wiesz co piszesz gościu dając komuś parala odpala ci się na nim yellow skull i zabijając go nie nalicza ci go za niego fraga.... NO GZ



    kolejny raz ŚWIETNA ANKIETA, z której nic nie wynikło/wyniknie

  4. #4
    Gaduła Afroman's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2014
    Miasto
    Częstochowa/Lubliniec
    Posty
    152
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    a moim zdaniem te zgony to dupiata propozycja, poniewaz ile jest takich sytuacji ze 3-4k lvl zabijaja do "fanu" mniejsze lvl i tym niewinna osoba tak "z dupy" tracila by % doswiadczenia...;/ jesli chodzi o mnie, to 3 propozycja moglaby wejsc do zycia gry, byle nie przesadzic z cenami...
    Death Shouter 1-???
    Lissyy 700-833
    Afromaan Rook 2450-2567 xD
    ... Tomek Soyer (aktualnie)
    Omanderus 2188-2300

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Miasto
    Glasgow.
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zaznaczylem na nie chociaz zmieniajac delikatnie jedna z propozycji bylbym sklonny sie zgodzic. Mowie o utracie expa za deda od gracza, ja to widze tak... 5k lv zabija 1k lv i ten traci 1% poziomu doswiadczenia, ale gdy 1k zabija 5k ten traci az 5%... to byloby calkiem spoko (ilosc to przyklad)

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Posty
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Napisałeś propozycję spoko, ale kto to stworzy? :P Squid niby odszedł więc kto?

    Z paralem opcja spoko, nie było by nobków paraliżujących ;p

  7. #7
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Proponowałem te zmiany tyle lat temu i nadal nic nie zmienili... Śmiechu warte. Gra na APO to taki sam system gry jak GTA z kodem na nieśmiertelność. Teraz to już nie ma sensu wprowadzanie takich zmian, za późno.

  8. #8
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    May 2014
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ys na paralizu juz dawno powinien sie odpalac

  9. #9
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Posty
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Według mnie wszystkie osoby co dały ,,nie" po prostu nie lubią sashy, albo mają ból dupy bo nie potrafią PVP.

    1. Nie wiem czemu taki 5 k LVL ek nie może uzywać Parali a taki np 30 poziom może uzywać? Irytujące to jest, iż walczysz w PVP a 2 osoba daje Ci parala i gówno zrobisz bo co dasz utani hur to ona Ci ciągle daje. Powinniście coś zrobić, albo coś zrobić z rzucaniem parali na bocie zdarza się to na poziomach 3k +

    2. Co do propozycji na spadanie lvl'a jestem na NIE, ponieważ jest duzo ludzi którzy nie radzą sobię i narzekają na częste padnięcia, więc to by ich zniechęciło do gry.

    Ps. 1 propozycja oczywiście na ,,+"

    3. Oczywiście smieszna cena za SL'a powinien kosztować 2SC zamiast 1SC.
    co do 1 propozycji można by było to zrobić, ale z % szansą na to. Powiedzmy mamy 50%, ze stracimy np 5% doswiadczenia od Potwora itd

    Według mnie parale są do poprawy, ponieważ nie są dopracowane i nie da się brać PVP bo albo ktoś ,,nas" paraliżuje i nic z tym nie zrobisz.",,Dasz utani hur" a on kolejny i tak caly czas.




    PS. Czytam wyżej i nie mogę...... YS oczywiście może być, ale też zablokowanie rzucania pracali od danego LVL'a np: 500 bo ja biore PVP w temple, a taki 30 lvl daje mi paraliza no proszę Cie. Albo taki Sayonara, itd. Gdzie ys by mi gówno dawał... Bo bym mu nic nie zrobił.
    Ostatnio edytowane przez marcinek1831 : 08-02-2018 o 16:18

  10. #10
    Ten najgorszy :c Apendor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    630
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Większość na nie. Zamykam.
    Sky is the limit.

Podobne wątki

  1. Propozycje
    By Sasha! in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni Post / Autor: 31-01-2018, 14:27
  2. 4 propozycje !
    By Felietonista in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni Post / Autor: 20-02-2013, 19:51

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •