ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > Multimedia > Gry komputerowe i konsole

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-01-2013, 16:48   #7441
Vernereq
Master Atom!

Vernereq's Avatar

Miasto: Rymanów
Mentioned: 0 Post(s)
Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !
Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !
Domyślnie

kto tak pisal, ze niby ja?

co do ignite okej na agresywnych carry ale na vayne? no prosze cie heal/barrier/cleanse only

bo poza q nigdzie nie ucieknie i ma chujowe early/mid nei ma blinkow jak ez corki a ignite bierze sie przewaznie dla burstu na linii a ona tego burstu nie ma

Ostatnio edytowane przez Vernereq : 10-01-2013 o 18:54
Vernereq jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-01-2013, 18:46   #7442
Laluś
Mastah!

Laluś's Avatar

Miasto: Gliwice
Laluś ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Cytat:
Napisał Vernereq Zobacz post

co do ignite okej na agresywnych carry ale na vayne? no prosze cie heal/barrier/cleanse only
Ja pier*olę.. Genialne rozumowanie.. Dlaczego niby na Vayne nie można grać z ignitem? Czekam na racjonalne argumenty, a nie 'na vayne tylko heal bo tak'. Może i bariera/heal to lepsza opcja, ale z ignitem też można.

#
Po to jest flash. Nie mówię, że ignite jest najlepszą opcją, ale można z nim też grać.

Ostatnio edytowane przez Laluś : 10-01-2013 o 19:55
Laluś jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-01-2013, 19:58   #7443
Patryk1551
Wszechobecny!

Patryk1551's Avatar

Miasto: Zielona Góra
Patryk1551 ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Patryk1551 Send a message via Skype™ to Patryk1551
Domyślnie

Cytat:
Napisał Laluś Zobacz post
Ja pier*olę.. Genialne rozumowanie.. Dlaczego niby na Vayne nie można grać z ignitem? Czekam na racjonalne argumenty, a nie 'na vayne tylko heal bo tak'. Może i bariera/heal to lepsza opcja, ale z ignitem też można.
No tak z ignite też można, jak ktoś chce to może nawet smite wziać na lejna, ale skoro ten champ ma słaby escape to po chuj brać tego ignite jak można coś lepszego?
Stary 10-01-2013, 21:04   #7444
MorgiBack
Banned

Miasto: South Park
MorgiBack jest LEGENDĄ!MorgiBack jest LEGENDĄ!MorgiBack jest LEGENDĄ!MorgiBack jest LEGENDĄ!
MorgiBack jest LEGENDĄ!MorgiBack jest LEGENDĄ!MorgiBack jest LEGENDĄ!MorgiBack jest LEGENDĄ!MorgiBack jest LEGENDĄ!MorgiBack jest LEGENDĄ!MorgiBack jest LEGENDĄ!MorgiBack jest LEGENDĄ!MorgiBack jest LEGENDĄ!MorgiBack jest LEGENDĄ!MorgiBack jest LEGENDĄ!MorgiBack jest LEGENDĄ!MorgiBack jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika MorgiBack
Domyślnie

Cytat:
Napisał Patryk1551 Zobacz post
No tak z ignite też można, jak ktoś chce to może nawet smite wziać na lejna, ale skoro ten champ ma słaby escape to po chuj brać tego ignite jak można coś lepszego?
Od kiedy vayne ma słaby escape ? O_o? prze chuj jestescie strasznie.

Aż nie chce się wierzyć w to co piszecie. Jednak dobrze mowia. Polacy nie potrafia w to gre grac.

@edit
Cytat:

bo poza q nigdzie nie ucieknie i ma chujowe early/mid nei ma blinkow jak ez corki a ignite bierze sie przewaznie dla burstu na linii a ona tego burstu nie ma
powaga ? lepiej wracaj w tibie grać. widać nie umiesz racjonalnie mysleć. bez kitu 'nigdzie nie ucieknie' boze swiety kocham takich nieuków jak wy. zero myślenia.

Ostatnio edytowane przez MorgiBack : 10-01-2013 o 21:06
MorgiBack jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-01-2013, 22:13   #7445
Vernereq
Master Atom!

Vernereq's Avatar

Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !
Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !Vernereq to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał MorgiBack Zobacz post
Od kiedy vayne ma słaby escape ? O_o? prze chuj jestescie strasznie.

Aż nie chce się wierzyć w to co piszecie. Jednak dobrze mowia. Polacy nie potrafia w to gre grac.

@edit

powaga ? lepiej wracaj w tibie grać. widać nie umiesz racjonalnie mysleć. bez kitu 'nigdzie nie ucieknie' boze swiety kocham takich nieuków jak wy. zero myślenia.
wiesz jak sie ucze po poscie na forum, okej. w tibie nie gram 2 lata to po pierwsze, po drugie powiedz mi, co to jest ten minidash vayne w porownaniu do valkyri corkiego albo blinka eza? i moze opowiesz mi o burscie vayne w early game? polacy nie potrafia grac w "to" gre, ty nie potrafisz zajrzec do slownika, troche sad.
Stary 10-01-2013, 22:19   #7446
'Oxidosis'
Banned

'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!
'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!
Domyślnie

MorgiBack

Gościu masz 1450 elo na EU EAST, na dodatek często feedujesz, a masz czelność pouczać tutaj każdego jak się gra. Nie wiem za kogo się masz, ale zapewniam Cię, że 90% nawet tego forum gra lepiej, niż Ty.
'Oxidosis' jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-01-2013, 22:28   #7447
Patryk1551
Wszechobecny!

Patryk1551's Avatar

Miasto: Zielona Góra
Patryk1551 ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Patryk1551 Send a message via Skype™ to Patryk1551
Domyślnie

Cytat:
Napisał 'Oxidosis' Zobacz post
MorgiBack

Gościu masz 1450 elo na EU EAST, na dodatek często feedujesz, a masz czelność pouczać tutaj każdego jak się gra. Nie wiem za kogo się masz, ale zapewniam Cię, że 90% nawet tego forum gra lepiej, niż Ty.
+1
W każdym bądź razie elo ma większe ode mnie, ale wyjebane w to, swojego zdania nie zmienie, czy mam rację, czy też nie, ale wg mnie vayne ma chujowy escape ;dd
Stary 10-01-2013, 22:35   #7448
Lagga v3
Guru!

Miasto: Łódź
Mentioned: 1 Post(s)
Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !
Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !Lagga v3 to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Co do vayne to slabego escape nie ma , ma swoje q ktore pomaga w ucieczce jak i e , które automatycznie odpycha wroga co takze pozwala uciec. jednymi z najslabszych ad pod wzgledem escape sa varus, ashe .

Vayne z ignitem jest jak najbardziej ok aczkolwiek cleanse /bariera czy tez heal sa lepsza opcja
Lagga v3 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-01-2013, 23:03   #7449
Kovalchuk
Banned

Kovalchuk to wzór do naśladowania !Kovalchuk to wzór do naśladowania !Kovalchuk to wzór do naśladowania !Kovalchuk to wzór do naśladowania !Kovalchuk to wzór do naśladowania !Kovalchuk to wzór do naśladowania !Kovalchuk to wzór do naśladowania !Kovalchuk to wzór do naśladowania !Kovalchuk to wzór do naśladowania !
Kovalchuk to wzór do naśladowania !Kovalchuk to wzór do naśladowania !Kovalchuk to wzór do naśladowania !Kovalchuk to wzór do naśladowania !Kovalchuk to wzór do naśladowania !Kovalchuk to wzór do naśladowania !Kovalchuk to wzór do naśladowania !Kovalchuk to wzór do naśladowania !Kovalchuk to wzór do naśladowania !Kovalchuk to wzór do naśladowania !Kovalchuk to wzór do naśladowania !Kovalchuk to wzór do naśladowania !Kovalchuk to wzór do naśladowania !Kovalchuk to wzór do naśladowania !Kovalchuk to wzór do naśladowania !Kovalchuk to wzór do naśladowania !
Domyślnie

siema mam problem, otoz podczas gdy jestem atakowany, nie mam charakterystycznej złotej obramówki na przeciwniku który mnie atakuje, wie ktoś może jak to naprawic?
Kovalchuk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-01-2013, 23:16   #7450
Krul Scorviel Pierwszy
Banned

Miasto: Chujolandia.
Krul Scorviel Pierwszy jest niesamowitą osobą!Krul Scorviel Pierwszy jest niesamowitą osobą!Krul Scorviel Pierwszy jest niesamowitą osobą!Krul Scorviel Pierwszy jest niesamowitą osobą!Krul Scorviel Pierwszy jest niesamowitą osobą!Krul Scorviel Pierwszy jest niesamowitą osobą!Krul Scorviel Pierwszy jest niesamowitą osobą!Krul Scorviel Pierwszy jest niesamowitą osobą!Krul Scorviel Pierwszy jest niesamowitą osobą!Krul Scorviel Pierwszy jest niesamowitą osobą!Krul Scorviel Pierwszy jest niesamowitą osobą!Krul Scorviel Pierwszy jest niesamowitą osobą!Krul Scorviel Pierwszy jest niesamowitą osobą!Krul Scorviel Pierwszy jest niesamowitą osobą!Krul Scorviel Pierwszy jest niesamowitą osobą!Krul Scorviel Pierwszy jest niesamowitą osobą!Krul Scorviel Pierwszy jest niesamowitą osobą!Krul Scorviel Pierwszy jest niesamowitą osobą!Krul Scorviel Pierwszy jest niesamowitą osobą!
Domyślnie

vayne ma jeden z lepszych esace ad carry ziomeczku mowi ci to kot ktory siedzi na 2k1 elo poprostu musisz ogarniac vayne zeby uciekac dobrze true story ;] wiec pysk do mojego ziomka Oxidosiego.
@
beka z tego nowego skina do akali hahah brałbym
Krul Scorviel Pierwszy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-01-2013, 23:28   #7451
Vernereq
Master Atom!

Vernereq's Avatar

Domyślnie

jaki nowy skin do akali ja znam tylko ten nowy do kayle
Stary 10-01-2013, 23:52   #7452
MorgiBack
Banned

Miasto: South Park
MorgiBack jest LEGENDĄ!MorgiBack jest LEGENDĄ!MorgiBack jest LEGENDĄ!MorgiBack jest LEGENDĄ!
MorgiBack jest LEGENDĄ!MorgiBack jest LEGENDĄ!MorgiBack jest LEGENDĄ!MorgiBack jest LEGENDĄ!MorgiBack jest LEGENDĄ!MorgiBack jest LEGENDĄ!MorgiBack jest LEGENDĄ!MorgiBack jest LEGENDĄ!MorgiBack jest LEGENDĄ!MorgiBack jest LEGENDĄ!MorgiBack jest LEGENDĄ!MorgiBack jest LEGENDĄ!MorgiBack jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika MorgiBack
Domyślnie

Cytat:
MorgiBack

Możemy się sprawdzić każdy po kolei =).

Często feeduje? Może pokazac ci twoje staty? hmm? wg wiesz co to feed na off tanku?.

Cytat:
wiesz jak sie ucze po poscie na forum, okej. w tibie nie gram 2 lata to po pierwsze, po drugie powiedz mi, co to jest ten minidash vayne w porownaniu do valkyri corkiego albo blinka eza? i moze opowiesz mi o burscie vayne w early game? polacy nie potrafia grac w "to" gre, ty nie potrafisz zajrzec do slownika, troche sad.
przykre nie znam słownika a znam się lepiej od ciebie. spoko. cool story bro.

Nie bede sie wypowiadal bo szkoda mi już słów na was :*.

Zapraszam każdy po kolei KT nefiks.
MorgiBack jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-01-2013, 23:57   #7453
KamilQ
Mastah!

KamilQ's Avatar

Miasto: Sosnowiec.
KamilQ jest LEGENDĄ!KamilQ jest LEGENDĄ!KamilQ jest LEGENDĄ!KamilQ jest LEGENDĄ!
KamilQ jest LEGENDĄ!KamilQ jest LEGENDĄ!KamilQ jest LEGENDĄ!KamilQ jest LEGENDĄ!KamilQ jest LEGENDĄ!KamilQ jest LEGENDĄ!KamilQ jest LEGENDĄ!KamilQ jest LEGENDĄ!KamilQ jest LEGENDĄ!KamilQ jest LEGENDĄ!KamilQ jest LEGENDĄ!KamilQ jest LEGENDĄ!KamilQ jest LEGENDĄ!KamilQ jest LEGENDĄ!KamilQ jest LEGENDĄ!KamilQ jest LEGENDĄ!KamilQ jest LEGENDĄ!KamilQ jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Cytat:
16 lefur WOW. GRATKi jak dojdziesz do 22 lefura daj mi znać jak wy wszyscy.

Dojdziecie do 1,7k elo to możemy zacząć poważną rozmowe haa
A sam ma 1400 XDDSDSDS BEKA.

#top
Ignite na vayne jest ok, ale barriera jest lepsza. Heala juz nie opłaca sie brac bo jest useless. Co do ucieczki, nie jest najgorsza w porownaniu do ashe/varusa/dravena ale takze nie jest najlepsza. :]
Pozdrawiam, best ad carry eu.
KamilQ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-01-2013, 00:24   #7454
'Oxidosis'
Banned

'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!
'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!'Oxidosis' to wcielenie dobra!
Domyślnie

hehe zagrałbym z Tobą 1/1, ale nie mam konta na east, mysle jednak ze chociazby Vernerek podejmie wyzwanie i mnie poskromi, bo ja nie jestem w stanie ; d

bardzo chetnie zobacze rowniez moj rzekomy feed, biorac pod uwage to, ze nawet nie znasz mojego nicku w grze... na rankedach bardzo rzadko mi sie zdarzaly gry, gdzie mialem 7, 8 dedow, co innego na normalach, ale tu gry czesto trwaja ponad 50 minut, i wiekszosc dedow jest z wlasnej, SWIADOMEJ glupoty ( to znaczy, wiem, ze i tak to bezsensu, ale zagram sobie rambo no bo co mi sie stanie, to tylko normal : d )

i btw, nie wiem co to znaczy feed na offtanku - moglbys mi to jakos wyjasnic?

Ostatnio edytowane przez 'Oxidosis' : 11-01-2013 o 00:27
'Oxidosis' jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-01-2013, 13:34   #7455
Laluś
Mastah!

Laluś's Avatar

Miasto: Gliwice
Laluś ma wyłączoną reputację
Domyślnie

No i nie dali Fox Fire Ahri.. ;<
Laluś jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-01-2013, 13:55   #7456
Armianin
Nabijacz postów

Armianin's Avatar

Armianin jest LEGENDĄ!Armianin jest LEGENDĄ!Armianin jest LEGENDĄ!Armianin jest LEGENDĄ!
Armianin jest LEGENDĄ!Armianin jest LEGENDĄ!Armianin jest LEGENDĄ!Armianin jest LEGENDĄ!Armianin jest LEGENDĄ!Armianin jest LEGENDĄ!Armianin jest LEGENDĄ!Armianin jest LEGENDĄ!Armianin jest LEGENDĄ!Armianin jest LEGENDĄ!Armianin jest LEGENDĄ!Armianin jest LEGENDĄ!Armianin jest LEGENDĄ!Armianin jest LEGENDĄ!Armianin jest LEGENDĄ!Armianin jest LEGENDĄ!Armianin jest LEGENDĄ!Armianin jest LEGENDĄ!Armianin jest LEGENDĄ!Armianin jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Cytat:
hehe zagrałbym z Tobą 1/1, ale nie mam konta na east
Mogę Ci pożyczyć jakieś jeśli chcesz

@t
Gram na kolegi koncie, on ma 900 elo. Na razie 1 penta i 2 quadry ;d

Ostatnio edytowane przez Armianin : 11-01-2013 o 14:48
Armianin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-01-2013, 18:37   #7457
Vernereq
Master Atom!

Vernereq's Avatar

Domyślnie

Cytat:
Możemy się sprawdzić każdy po kolei =).

Często feeduje? Może pokazac ci twoje staty? hmm? wg wiesz co to feed na off tanku?.

przykre nie znam słownika a znam się lepiej od ciebie. spoko. cool story bro.

Nie bede sie wypowiadal bo szkoda mi już słów na was :*.

Zapraszam każdy po kolei KT nefiks.
ap carry vs ap carry i bedziesz rozjebany jak szyszki po lesie
Stary 12-01-2013, 02:28   #7458
Kr!Sx
Zaawansowany

Kr!Sx's Avatar

Kr!Sx jest LEGENDĄ!Kr!Sx jest LEGENDĄ!Kr!Sx jest LEGENDĄ!Kr!Sx jest LEGENDĄ!Kr!Sx jest LEGENDĄ!Kr!Sx jest LEGENDĄ!Kr!Sx jest LEGENDĄ!
Kr!Sx jest LEGENDĄ!Kr!Sx jest LEGENDĄ!Kr!Sx jest LEGENDĄ!Kr!Sx jest LEGENDĄ!Kr!Sx jest LEGENDĄ!Kr!Sx jest LEGENDĄ!Kr!Sx jest LEGENDĄ!Kr!Sx jest LEGENDĄ!Kr!Sx jest LEGENDĄ!Kr!Sx jest LEGENDĄ!Kr!Sx jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Cytat:
+1 oxi. Czy kolego z 2 k elo mozesz mi przyblizyc co to znaczy feed na offtanku?

Kur** no zrozumiem na "tanku" jakis malphite, rammus, czy chociazby shen (jednak ludzie go robia pod off - as) miec 0 4 20~~. No ale wg Ciebie feed na offtanku czyt. riven, irelia, darius... to jest dobrze, no to prosze Cie wyjdz z tego forum i nie wracaj. Co ty kur** robisz na 1450 jak ty podstaw nie znasz ;o. Niedlugo mi powiesz ze adc mozna feedowac bo Cie focusuja i robisz za "offtanka" kur wa teamowego.
Wgl mowisz ze grasz jak 1700 czy ile tam mowiles, a po 200~~ rankedach, dalej stoisz na swoim 1400 ; o zero progresu. To moze przestan mowic tu jaki to jestes dobry, ze mozna feedowac offtankiem, tylko zacznij patrzec na swoje bledy.

Czekam na diss.

@topic

Ostatnio malo gram solo/duo nawet nie mam ochoty na gre. Stoje na tym 1600, nienawidze liczby 6 :< Moze jakbym sukcesywanie gral po 5 rankedow dziennie to by bylo lepiej

Kr!Sx jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-01-2013, 10:11   #7459
Vernereq
Master Atom!

Vernereq's Avatar

Domyślnie

jak z curse? ogladal ktos? wygrali?
Stary 12-01-2013, 13:10   #7460
Orson_Pall
Nabijacz postów

Orson_Pall's Avatar

Mentioned: 3 Post(s)
Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !
Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !
Domyślnie

oh kocham te klotnie kto jest lepszy XD jak komus sie dobrze gra z ***** revive teleport na vayne to co wam do tego? On tak wygrywa nie siedzi na lowbob elo to widocznie pasuje to do jego stylu gry. A nie Wy bul dupy napierdalacie na forum jak cos takiego slyszycie, to ciekawi mnie co jest jak u was w queue cos takiego zobaczycie.
Orson_Pall jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania