User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Wątek: nike air max

  1. #1
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Posty
    90
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Witam, kupiłem buty za xx zł w sklepie distance czy jakoś tak wróciłem do domu i tata mnie opierdolił że to są na 100% podróbki, fajka nie taka itp. Możecie się wypowiedzieć na ten temat? Oryginał czy nie?? Też mi sie wydaje, że ta fajka jest za bardzo zapadnięta, i ten czarny przód powinien być niżej, pomocy;/

    Tak wyglądaja:







    Boje sie, bo tata chce wnosić pozew o oszustwo i świadomy handel towarem podrobionym, a nie je po prostu zwrócić

    @edit
    oddać nie pójde, tylko zrobie to co mówił tata, że złoży pozew do sądu czy coś.

    ta fajka powinna lecieć do konca buta w sumie
    Ostatnio edytowane przez Demon : 18-10-2013 o 13:04

  2. #2
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 263
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    wg. mnie to legity (patrze na język + metke), ogólnie same w sobie wyglądają na legitne buty

    @edit
    jahahahah, że te jego to bez kitu miały być infraredy?

    popatrz na nowych zdjęciach na sposób szycia, przecież to jakaś kpina. jak to mogłeś kupić? (wstyd mi za 1 post, ale 1 zdjęcie było takie no - ok)
    Ostatnio edytowane przez Demon : 18-10-2013 o 14:08
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  3. #3
    Admin

    Tygrys's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    P-śl
    Posty
    1 046
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Myślę, że mogę Ci pomóc, jednakże musiałbyś podesłać więcej zdjęć, m.in. od spodu, z góry (wnętrze buta) przód i tył buta.

    No i ile zapłaciłeś za nie? Wiadomo, że zbyt niska cena może wzbudzać podejrzenia.

    No i szczerze mówiąc, to ten znaczek nike na metce jakiś trochę dziwny... Ale może tylko mi się wydaje. W każdym bądź razie zazwyczaj kupuję buty właśnie firmy Nike (shox/air max), no i zazwyczaj na tych butach zawsze było sporo "znaczków", iż jest to Nike to raz, a dwa zazwyczaj te buty miały 3 metki (może nie dosłownie metki, jednakże zazwyczaj). Ogólnie sporo rzeczy gdy się kupuje takich firm jak Nike, Adidas itp. mają po 3 metki, nawet moja czapka Adidasa ma
    To w pewnym rodzaju znak, iż taka rzecz jest firmowa.

    Nie mniej jednak podeślij więcej fotek, bo na tych dwóch niewiele mogę stwierdzić.

    #edit
    Możesz jeszcze dodać zdjęcia pudełka. Ale niestety, wydaje mi się, że jednak są to podróby jak Sasha napisał...

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zgadza się, są to podróby butów. Właśnie patrzałem na swoje maxy i one mają "(tych linii wyszytych na łyżwie)", aż 14, a nie 9 jak widać u Ciebie. Również znaczek nike na języku jest normalnie, a nie jak widać u Ciebie (co Tygrys napisał). Przykro mi, ale zrobili Cię w "hooya" za przeproszeniem.


    P.S.

    Tygrys, dobry wybór butów, moja krew!

    @down

    No nie wiem, mam 2 rodzaje butów maxów i każdy ma 14 lin, sprawdziłem również teraz na google i również tam mają po 14 :l
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 18-10-2013 o 13:55

  5. #5
    Mastah! Okey's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    London \o/
    Posty
    1 056
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha.Rookslayer Zobacz post
    Zgadza się, są to podróby butów. Właśnie patrzałem na swoje maxy i one mają "(tych linii wyszytych na łyżwie)", aż 14, a nie 9 jak widać u Ciebie. Również znaczek nike na języku jest normalnie, a nie jak widać u Ciebie (co Tygrys napisał). Przykro mi, ale zrobili Cię w "hooya" za przeproszeniem.


    P.S.

    Tygrys, dobry wybór butów, moja krew!
    Buty te nie są szyte ręcznie i nie dbają o "linie wyszyte na łyżwie" (tak apropos, nie wiem o co ci chodzi). Toteż różnią się takimi detalami.

    #
    Sprawdzałem w google, niby znaczek na boku buta się różni od tych w google, ale Demon mówi, że to inny model. Sprawdzałem też w google, gdzie ludzie sprawdzali oryginalność po podeszwie. Jak dla mnie, wyglądają na ściemie, ale nie znam się tak dobrze, jak Demon. Zrób więcej zdjęć, najlepiej lepszym aparatem, z każdej strony. Wrzuć tutaj to się przekonamy.


    #edit.
    Mógłbyś też podać model buta, byłoby miło. : D



    #edit v2
    Azielu$
    Chciałem zrobić dokładnie to samo tj. porównać po prostu ze zdjęciami google.

    Fejki
    Ostatnio edytowane przez Okey : 18-10-2013 o 14:05
    nie ma bo ukradli -_-

  6. #6
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Posty
    90
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dodatkowe zdjęcia
    na opakowaniu mam napisane, że jest to model air max 90 hyp prm, fajka ciągnie się do końca buta, poniżej przykładowe zdjęcie (zdjęcie pobrane z google.pl, wyglądają zupełnie inaczej niż moje. Podeszwa taka sama w sumie):



    MOJE:











    na podeszwie na czarnym polu jest napis NIKE


    Jeszcze jakieś zdjęcia dodać? Więcej metek nie widzę, ale mam też inne buty nike w domu z firmowego sklepu i również mam tylko taką wklejkę na języku, to samo w przypadku butów firmy reebok.

    @EDIT
    Chyba, że dostałem karton od innych butów po prostu. Bo niektóre air maxy mają takie krótki fajki.

  7. #7
    Notoryczny miotacz postów!!! Azielu$'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Lublin
    Posty
    2 464
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie



    Porównaj sobie. Fejki jak chooy.
    Vanquish 1 - 2072
    Vara Aziel 1 - ... [ 1800 ] [Distance: 158; Shielding: 176]
    Glitch 1 - ... [ 3030 ]

  8. #8
    Admin

    Tygrys's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    P-śl
    Posty
    1 046
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ok, teraz nie mam wątpliwości. To są niestety podróby.
    Po pierwsze metka - sprawdziłem swoje metki i trochę w necie. Metki są całkowicie inne i podane w centymetrach litery "cm" powinny być duże, a u Ciebie są małe. Na dodatek na żadnych innych metkach z rozmiarówką nie ma znaczka nike (ani u mnie, ani na necie w dobrych sklepach).

    Po drugie, literka R w kółeczku. Zwróć uwagę, że w środku buta i na języku różni się wysokością, co jest nie do przyjęcia.

    Po trzecie napis "AIR MAX" u Ciebie jest równolegle do podłoża, gdzie w oryginalnych butach jest lekko przekrzywiony.

    Twój ojciec ma rację. Niestety...

Podobne wątki

  1. Nike air max
    By 0forbidden0 in forum Pytania
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 31-03-2013, 22:50
  2. Nike AF1 HIGH
    By *Esende Mylffon* in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 10-08-2010, 01:27
  3. Sklep nike
    By Krulowiec in forum Pytania
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 31-07-2010, 18:30

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •