User Tag List

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 38 z 38

Wątek: Konkurs po: "Kwadrans Maratonu XXII"

  1. #21
    Master Atom! Mr Fsza's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Olkusz
    Posty
    1 420
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    po prostu wiedziałem, że dostanie się ten dzieciak do finału a byłem pewny na 100%, że zajmie miejsce w czołówce ale nie spodziewałem się, że wygra.
    To musiało być ustawione bo to po prostu jest niemożliwe.

    Całe szczęście nie gram i to tym bardziej zniechęca mnie to gry na tym starym już otsie :d


    Pieniądze są inaczej podzielone ale czemu ? Powinien dostać 100uc bo poziomów jest tyle samo ;d hehe

    BEKA, BEKA I JESZCZE RAZ BEKA

    Dziwna sprawa 3k wbija 1lvl ponad 3godziny a taki 10lvl ponad 1min i taki 10 dostał by tak samo te 15 poziomów ;D NO, NO nie beka ?


    Ale spoczko sami niszczycie ten server

    [Tygrys] Nic nie było ustawione i nie denerwuj mnie! Jak nie wierzysz, to Santano udostępni skrypt, którym losował ludzi... Zapytaj również zawodników, którzy uczestniczyli w konkursie jak było. Tak samo kogokolwiek z ekipy (oprócz Rinsona, Mortiisa i Crayona bo ich nie było).
    Ostatnio edytowane przez Tygrys : 16-11-2014 o 18:19
    200lvl=top-6#300lvl=top-4# 400lvl=top-3# 500lvl=top-2 #600lvl=top-1 #700lvl=top-1 #800lvl=top-1# 900lvl=top-1# 1000lvl=top1# 1100lvl=top1# 1200lvl=top 1 od 501 - 1215 - 02.04.2010r - 15.07.2014 1-1215 /



  2. #22
    Admin

    Tygrys's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    P-śl
    Posty
    1 046
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    #UP
    Zgadzam się z Tobą.

    Co do Sashy, to fakt - często coś wygrywa w konkursach/loteriach. Też nie wiem czemu akurat skrypt wybiera go, widać Sasha w czepku urodzony
    Ale nie moglibyśmy go nie wybrać, w końcu byłoby to niesprawiedliwe, że jak skrypt kogoś wylosował kto nam nie pasuje, to losujemy inną osobę. Jak ma być fair, to fair będzie.


    P.S
    Pytania jakie były zamieszczę trochę później. Tak samo listę zwycięzców.

  3. #23
    Master Atom! Mr Fsza's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Olkusz
    Posty
    1 420
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tygrys Zobacz post
    #UP
    Zgadzam się z Tobą.

    Co do Sashy, to fakt - często coś wygrywa w konkursach/loteriach. Też nie wiem czemu akurat skrypt wybiera go, widać Sasha w czepku urodzony
    Ale nie moglibyśmy go nie wybrać, w końcu byłoby to niesprawiedliwe, że jak skrypt kogoś wylosował kto nam nie pasuje, to losujemy inną osobę. Jak ma być fair, to fair będzie.


    P.S
    Pytania jakie były zamieszczę trochę później. Tak samo listę zwycięzców.


    Na przyszłość by nie było tych wszystkich dziwnych faktów bo wiele osób uważa, że to po prostu dziwnie wygląda to trudno wam stawiać filmiki jak to losujecie ? Przecież macie swojego fanpage..
    ( Mówisz skrypt no ale przecież skrypt można napisać by aktualnie go wylosował, proste. )
    200lvl=top-6#300lvl=top-4# 400lvl=top-3# 500lvl=top-2 #600lvl=top-1 #700lvl=top-1 #800lvl=top-1# 900lvl=top-1# 1000lvl=top1# 1100lvl=top1# 1200lvl=top 1 od 501 - 1215 - 02.04.2010r - 15.07.2014 1-1215 /



  4. #24
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    268
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gdzie są pytania i wyniki?

  5. #25
    #top #moderator #2014 #2015 KaZeK's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Brzeszcze
    Posty
    1 247
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wam to nigdy człowiek nie dogodzi.. Tygrys wrócił, robi Wam maraton + konkurs a Wy jeszcze macie czelność narzekać? Zachowujecie się jak szczeniaki które dostały miskę mleka zamiast suchej karmy. Co z tego że Sasha wygrywa? Ma wiedzę na temat gry na APO, bardzo dobrze zna ten serwer więc wygrywa. Gdyby ktoś z ludzi którzy plują kwasem zdobył pierwsze miejsce to nie byłoby tematu.

    #t
    Fajnie Tygrys że wróciłeś, miło Cię widzieć ponownie na straży, chociaż nie do końca w swojej roli. Liczy się sam fakt że po tak długim czasie starasz się coś robić dla tego serwera
    [Kmq] 1-1505
    [Bart] 2927 - 2939 | 2983 - 3021
    [Zarexoholik] 3108 - 3134
    [Tru] 1 - 2618

    z przerwami


  6. #26
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na APO nigdy się nie dogodzi, to chyba normalne. Teraz przez miesiąc będzie wałkowany temat o ustawieniu losowania.

    Spoko, że się obudziliście z tym maratonem (oczywiście gdyby nie temat z żalem, że nie odbywają się maratony to by go jeszcze długo nie było).

    [Tygrys] Tak się składa, że nawet nie widziałem żadnych tematów z "żalem". Po prostu uznałem, że warto by było zrobić, skoro dawno nie było. A, że nie było dość dawno, to dorzuciłem taki konkursik
    Ostatnio edytowane przez Tygrys : 16-11-2014 o 21:53

  7. #27
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Posty
    62
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    a ja jak dlugo tu gram nic nie wygralem i wisi mi maraton czy jaki kolwiek konkurs

  8. #28
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    177
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Śmiech na sali, że Tygrys chce wam coś urozmaicić a Wy dalej płaczecie, i jak tu ma być dobrze pieprzeni idioci? Pozdrawiam środkowym palcem, banda gimbów.

  9. #29
    Guru! Ero Senin's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    972
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Handlarzyna Zobacz post
    a ja jak dlugo tu gram nic nie wygralem i wisi mi maraton czy jaki kolwiek konkurs
    Jestem Ci niezmiernie wdzięczny, że zdecydowałeś się podzielić z całym forumkiem swoją niezwykle interesującą i pouczającą opinią. Jeszcze raz dziękuje w imieniu całego forum.

    @top
    Gratulacje dla osób którym udało się coś wygrać! : )

  10. #30
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Posty
    158
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Najpierw płacz, że nagrody za dobre, a teraz o ustawiony konkurs... Boże nie dość, że dostaliście w pizdę nagród pocieszenia i tak nie dobrze. Najlepiej gdyby wygrał każdy, co nie? A mało tego dostał nagrodę za pierwsze miejsce . Biedne dzieci, tak mi Was szkoda .

  11. #31
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    May 2011
    Posty
    85
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał KaZeK Zobacz post
    Wam to nigdy człowiek nie dogodzi.. Tygrys wrócił, robi Wam maraton + konkurs a Wy jeszcze macie czelność narzekać?
    Jako obserwator bo już nie gram nasuwa mi sie jedno. Administracja ciagle leci w kulki z upami a gracze ciągle płaczą każdy ma coś na "sumieniu" wiec mamy remis poza tym czesto jest tak ze wystarczy aby JEDNA osoba napisała jakiś płacz a już jest to odbierane jak by co najmniej kilka osób płakało ;d wystarczy że jakiś troll napisze bezpodstawną krytyke i to już jest uznawane za płacz graczy w liczbie mnogiej

  12. #32
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    181
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No fakt, toche szkoda ze grub... sasha wygral, no ale watpie aby to bylo ustawione, dla mnie spoko lv wbilem jest git

    dzieki za maraton

  13. #33
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Miasto
    Rookgard XDD
    Posty
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dodatkowo, podczas trwania Maratonu, z listy osób online, zostanie wylosowanych 10 osób, które będą mogły wziąć udział w konkursie, który dla Was przygotowaliśmy


    Ja pierdole... Czemu znowu SASHA zostal do czegos wylosowany? Jest *%(najczęściej do 5% MAKS) szans i co widzę, zawsze AKURAT SASHA znajduje się w tych pięciu procentach...

    Dla mnie jest bezsens. Zrobic KONKURS dla 10 osob z MOZLIWOSCIA wygrania Shaman Seta. To 'rownie sprawiedliwie' byloby rzucic Shaman seta w depo i ktorys BLACKD zbierze z ziemi.

    Ja pierdole, cebulandia. Jak zaczynalem tu grac, to bylem w // wiekszosci // wieku. To moze mnie to bawilo, bedac troche starszym patrząc na to gówno - żałuję straconego czasu szczerze. ^^

    Kiedy następny set/uw dla Don Ja?


    hahahahaha.

  14. #34
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Posty
    146
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jakis maraton by sie przydal panowie. Obudzcie sie i robcie cos bo na serwerze pustki

  15. #35
    Zaawansowany Wojowniczek's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nullo Zobacz post
    Jakis maraton by sie przydal panowie. Obudzcie sie i robcie cos bo na serwerze pustki

    Dołączam się do odpowiedzi. Na serverze nic się nie dzieje. Są co jakiś tam czas najazdy , ale liczba osób nie powala. Maraton i exp troszke wiekszy co jakis tam czas by się przydał.
    Frostbite - 2555-...?
    Emala 949- ...?

  16. #36
    Skała Harakiri II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Posty
    202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nullo Zobacz post
    Jakis maraton by sie przydal panowie. Obudzcie sie i robcie cos bo na serwerze pustki

    Rowniez sie dolaczam do propozycji

    Destruction 1-...
    Destruction Rook 1-...
    Poradnik dla poczatkujacych
    Moj Life

  17. #37
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Posty
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Możecie zapomniec że tutaj będzie się działo coś innego niż najazdy i banowanie xd

    #też bym chciał maraton, kilka lvl by wpadło po roku nie expienia :x

  18. #38
    Nowicjusz Emdogz's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przecież up w takiej tibii nie robi się długo,bo to prosta gra.
    Brak czasu w ogóle nie przyjmuje do wiadomości,zawsze czas się znajdzie.

    z chęciami gorzej.

    Najazdy czy maratony to chwila pracy.

Podobne wątki

  1. Kwadrans Maratonu XXII + Konkurs 1z10!
    By Tygrys in forum Nowości
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni Post / Autor: 15-11-2014, 19:41
  2. 2012 - konkurs "kto prze?yje"
    By Kolesiostwo in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni Post / Autor: 20-12-2012, 14:04
  3. Odpowiedzi: 7
    Ostatni Post / Autor: 18-12-2011, 22:34

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •