User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Wątek: Nie mo?na stan?? na SQM'ie.

  1. #1
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Nie można stanąć na SQM'ie.

    Przy robieniu tego scrolla of esc nie da się stanąć na tym SQM'ie:



    *elegancko zaznaczony sqm, na którym nie można stanąć

    W ramach nagrody proszę o tydzień expa x10, z góry dzięki

    #niżej

    I myślisz, że w tym samym czasie jest tam tyle osób, że któraś z nich chciałaby cię wypchnąć? Wiesz w ogóle jak tam dojść? Co zrobić, żeby tam dojść? nie SONDZE

    Cytat Napisał Doktor Watson Zobacz post
    #edit - tak, wiem jak tam dojść (/goto Doom Caster ), zrobiłem tego questa o wiele wcześniej niż Ty i ktokolwiek inny na serwerze. Więc nie pisz mi jaki Ty jesteś zajebisty bo wcale taki nie jesteś. Jedynie stwarzasz problemy i tyle.
    PS. Pewnie byś płakał gdyby nie ja, że potwory w ogóle się nie nadają ;> Ale skoro wiesz wszystko najlepiej i czego ten serwer potrzebuje (patrząc po Twoich ostatnich wypowiedziach to nic Ci nie odpowiada, najlepiej żeby nie robić update a najlepszym potworem był Troll - w sumie do Ciebie pasuje).
    Najpierw płaszczysz się przede mną, wysyłasz mi zaproszenia do znajomych na forum, a teraz jeszcze udajesz kogoś ważnego. Prawda jest taka, że to jest bug, a nie specjalnie zrobione miejsce by nie można było wypychać innych. Jakby to bylo specjalnie to od razu mogliby zrobić pojedyncze przejście typie, myślisz w ogóle? Jaraj się, że zrobiłeś questa na teście, bo na normalnym serwerze możesz tylko pomarzyć.

    Czy ja gdzieś napisałem, że jestem zajebisty? Gdzie ja stwarzam problem? Zgłosiłem buga gościu, rozumiesz? Nie płakałbym o jakieś potwory, prędzej ty byś płakał, że ciągle ci je wybijam, a ciebie odsyłam do temple. Jak coś mi nie odpowiada to jasno opisuję dlaczego tak jest. Masz propozycje do zupełnie innej gry, zrozum to wreszcie i przestań mi tu wylewać żale, bo to zwyczajny OFFTOPIC. Suchy tekst z trollem, poćwicz jeszcze.

    Cytat Napisał Doktor Watson Zobacz post
    I znowu się wywyższasz swoim poziomem i zmarnowanym życiem nad pixelami.
    Problem a i owszem stwarzasz jakby ten jeden SQM był najważniejszym SQM w całej grze. Tak ma być i ch... .
    To jest bug, więc go zgłaszam, zrozum to Marzena! O zmarnowanym życiu napisał gość, który też grał/gra w Tibię i inne gry. Ktoś kto siedzi na necie, pisze posty. Masakra jaki ty jesteś ograniczony hahahaha
    Ostatnio edytowane przez Zarexoholik? : 23-09-2013 o 21:03

  2. #2
    Mistrz dedukcji xD Doktor Watson's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Londyn, tuż obok Sherlocka
    Posty
    159
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To nie jest bug, to jest celowe aby nikt was nie wypchnął gdy już stoicie gotowi do questa XD

    #edit - tak, wiem jak tam dojść (/goto Doom Caster ), zrobiłem tego questa o wiele wcześniej niż Ty i ktokolwiek inny na serwerze. Więc nie pisz mi jaki Ty jesteś zajebisty bo wcale taki nie jesteś. Jedynie stwarzasz problemy i tyle.
    PS. Pewnie byś płakał gdyby nie ja, że potwory w ogóle się nie nadają ;> Ale skoro wiesz wszystko najlepiej i czego ten serwer potrzebuje (patrząc po Twoich ostatnich wypowiedziach to nic Ci nie odpowiada, najlepiej żeby nie robić update a najlepszym potworem był Troll - w sumie do Ciebie pasuje).

    #edit2:
    Nie płakałbym o jakieś potwory, prędzej ty byś płakał, że ciągle ci je wybijam, a ciebie odsyłam do temple.
    I znowu się wywyższasz swoim poziomem i zmarnowanym życiem nad pixelami.
    Problem a i owszem stwarzasz jakby ten jeden SQM był najważniejszym SQM w całej grze. Tak ma być i ch... .
    Ostatnio edytowane przez Doktor Watson : 22-09-2013 o 23:31
    Marecki



  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Miasto
    Sanok
    Posty
    274
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie jestem pewien ale po drugiej stronie chyba można przechodzić więc nie chodzi o to by nas ktoś nie wypchał ;]

  4. #4
    Admin

    Tygrys's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    P-śl
    Posty
    1 046
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zrobione jest to celowo, gdyż po drugiej stronie jest także wejście poprzez 1sqm.
    Cóż, takie uroki Tibii...

Podobne wątki

  1. Stan Wstrzymania..
    By Franxi Druid in forum Sprzęt komputerowy i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 08-09-2010, 18:05
  2. Wes .. Stan Postaci
    By Wermor in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 22-03-2009, 00:10
  3. 410 i stan postaci
    By Sir Kiryh in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni Post / Autor: 21-03-2009, 14:54
  4. Stan postaci ;)
    By DobraForma in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni Post / Autor: 16-11-2008, 17:30

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •