User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Co myslicie?

Głosujących
26. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, powod w komentarzu.

    19 73.08%
  • Nie, powod w komentarzu.

    3 11.54%
  • Jest mi to obojetne

    4 15.38%
Pokaż wyniki 1 do 14 z 14

Wątek: Zmiany w przedziale poziomowym 2k-3k

  1. #1
    Skała Harakiri II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Posty
    202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Zmiany w przedziale poziomowym 2k-3k

    W poprzednim update zmiany dotyczyly glownie poziomow od 300 do 2k.
    Pytanie czemu nie zostalo stworzone/przerobione nic dla przedzialu 2-3k?
    W tym przedziale nie ma jakiejs sensownej alternatywy expienia oprocz nili, a o zarobku to juz nie wspomne, chyba nie chcemy tego, aby osoby z tego przedzialu zaczely sobie chodzic na moby typu conventery i zajmowaly to expowisko low lvl..

    Moja propozycja, ktora po czesci wyniknela z dzisiejszej rozmowy na gc, miedzy graczami, oraz jednym z Tutorow (Apendor)

    Modyfikacje potworow:
    • Asian Hornet[exp/zarobek]-po zmianie nikt na tym nie expi, oslabiliscie je do takiego stopnia, ze nawet za oplata zaden ed nie pojdzie tam nikogo siochac, proponuje albo usunac z nich summona, albo zmniejszyc hp o polowe, jezeli tak koniecznie chcecie zostac przy tej ilosci expa, ktora jest w tej chwili.. Ewentualnie lekko zwiekszyc loota
    • Cave Skeleton [zarobek](do uzgodnienia), poniewaz wiele osob twierdzi, ze ten potwor jest dobry dla 3k+ lvli... moim zdaniem nie jest, jest on dobry jedynie dla postaci magicznych (w przedziale 2k-3k nie zarobimy na nim oraz potwor posiada za duza ilosc hp), (w przedziale 3k-4k ludzie mowia, ze daje on za malo expa, oraz nic nie leci) moim zdaniem skoro to jest potwor do zarobku, to czemu nie moze z niego byc lepszy loot?? bez zmian hitow oraz expa..
    • Fire/Water/Energy [zarobek/exp] elementale- jezeli obawiacie sie, ze ludzie z wyzszych przedzialow beda chodzic na cave skeletony i wybijac respa dla przedzialu 2k to czemu nie zmienic tych potworow aby byly bardziej oplacalne od cave skeletonow?? Te potwory maja potencjal, sa ciekawe, biega sie na nich z nowymi czarami, bardzo estetyczne respy, zyc nie umierac i biegac po tych respach, tylko poki co nie oplaca sie tego robic (za duzo bija, loot zostal oslabiony, exp szalu nie robi) Moim zdaniem to by mogla byc alternatywa dla 3k-4k zamiast cave skeletonow w ten sposob usuniemy dwa problemy.
    • Ward-[exp] kazdy mowi, jakie te wardy sa wspaniale i wgl, a ktos z was przeszedl sie kiedys na 2klvlu na te potwory i wbil na nich wiecej niz hmm powiedzmy 50-100 lvli?? Podejrzewam, ze nikt z was w tych czasach nie wbił nawet 10 czy 20 poziomow. Jedynie kto tam moze siedziec, to ek/rp z powodu potwornych hitow ktore te potwory zadaja.. Squid pisal gdzies w temacie, ze sa oplacalne biorac ich po 10 i zabijajac.. Serio? Pojdzie ktos tam magiczna i bedzie biegal z przynajmniej 6-7 bez gleby przez co najmniej 20min?? Szczerze w to watpie.. Potwory bija po 15k max przy 1 hicie, postac magiczna ma na 2k poziomie 30k hp +/- biorac pod uwage nawet lekkiego laga lezysz szybciej niz zdazysz mrugnac, dodatkowo potwor posiada tak wielka liczbe hp, ze jest nieoplacalny do expienia zarowno dla ek/rp jak i ms/ed, posiada on rowniez za malo expa... Jezeli mam byc szczery, to ja osobiscie bym zmniejszyl ich hp, oraz hity, wtedy mozliwe ze ktos przyjdzie odwiedzic zapomniany resp na cod, oraz na empire shield..
    • Ebole-[exp/zarobek] to miejsce rowniez nie nalezy do odwiedzanych, chociaz z drugiej strony jest czesciej odwiedzane niz cala reszta, ktora wymienilem. Proponuje zwiekszyc za nie expa, lub 2 opcja zwiekszyc lekko loota i lekko expa.
    • Pathfinder- pamietacie jeszcze tego potwora? Ktos go widzial w tych czasach na apo oprocz wykonywania misji do uw/m axe?? Jest to tak samo zapomniany mob jak ward, lecz sam nie wiem co z nim zrobic czy dodac expa, czy zmniejszyc hity, czy zwiekszyc loota
    • EDIT Piraty [zarobek /Exp](3k-4k) zapomniałem wspomnieć o tych potworach, przecież one również były do zarobku, a teraz praktycznie nikt nie odwiedza nawet wyspy piratów jak dla mnie można im przywrócić tego loota co miały wcześniej

    Serio, to ze wiekszosc z wymienionych potworow to moby questowe, nie tlumaczy tego, aby na nich nie expic... Serio. Dostep do wyspy jest platny, wiec mozna powiedziec, ze sa to takie expy jak na ank czyli platne.. Im lepiej sie wykorzysta teren tym wieksze prawdopodobienstwo, ze ludzie zaczna wbijac te poziomy chetniej, a nie zatrzymywac sie na tinach i konczac kariere na apo, sam mialem taka chwile zawachania. Takie rozwiazanie, moze rowniez zachecic graczy to wykonywania QOTN.

    Jezeli o czyms zapomnialem to prosze Tutora Apendora o dopisanie tego o czym pisalismy rano na gc, zaoferowal on rowniez pomoc przy testowaniu tych potworow jezeli uzyska dostep do test servera.

    Wypowiadajcie sie na ten temat, oczywiscie tylko te osoby, ktore graly lub graja w przedziale 2k-3k Oraz 3k-4k (Elementale). Jezeli nie jestes osoba w tym przedziale poziomowym i nie grales w tym przedziale jestes proszony o nie glosowanie w ankiecie, lub zaglosowanie na "jest mi to obojetne"

    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    a co z respami 3-4k? tylko cracki i zero lota... wezcie juz przestancie co? dawniej od 2k do xx byl 1 resp wardow i starczylo jakos..

    jestem na nie
    Tak patrzę na twoją sygnature, i widzę praktycznie że wbiles 400 lvli na jednej postaci w tym przedziale, i na drugiej 70 łącznie z trzecią, powiedz mi jak dawno to było? Jaki był max poziom na Apo? Jak bardzo czasy się zmieniły? Powiedz mi na czym ja mam zarobić? Zbierając jajka które nie lecą? Ty masz do wyboru od groma opcji piraty, Cave (bo bijesz znacznie szybciej i pewnie o jednego więcej niż ja) dwarfy. Ile bh miałeś z crackow zanim zmniejszyli loota? Masz bossy Ahmeda, przecież masz dostęp ja ich nawet solo nie ubije gdybym miał do nich dostęp. Możesz chodzić na devile / mastery / generalny.. Chwila chwila o nich też pisałem w poprzednich propozycjach zrobiłeś coś w tym celu żeby zostały one zmienione? Pisałeś jakieś propozycje czy tylko narzekasz że nic dla ciebie nie ma na twój poziom? Ja nie mam zamiaru płakać i nic z tym nie robić. Mogę napisać jeszcze milion pytań do twojej osoby i wymieniać co może robić postać z twoim lvlem żeby zarobić i co mogła robić/robiła zanim cześć potworów została osłabiona. Cała ta wypowiedź nie ma na celu obrażenia cie ale uświadomienie że czasy z dnia na dzień się zmieniają
    Ostatnio edytowane przez Harakiri II : 03-11-2017 o 09:54

    Destruction 1-...
    Destruction Rook 1-...
    Poradnik dla poczatkujacych
    Moj Life

  2. #2
    Zaawansowany NoTricks's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Capital City
    Posty
    114
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Temat zapomnianych i nieopłacalnych potworów wałkujemy już jakiś czas - mam nadzieję, że w końcu i za to się wezmą. Teoretycznie roboty wydaje się być niewiele, same zmiany nie muszą być drastyczne. Bez dłuższego rozpisywania się, yes yes yes.
    Trickster [1 - ...] Fantasy & NWO
    05/03/16 21:48 Awansowales z 1999 poziomu na 2000 poziom.
    07/09/16 16:08 Awansowales z 2999 poziomu na 3000 poziom.
    21/01/20 21:18 Gratulacje! Zdobyles 4000 poziom doswiadczenia.
    08/04/22 21:59 Gratulacje! Zdobyles 5000 poziom doswiadczenia.

  3. #3
    Ten najgorszy :c Apendor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    631
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Harakiri II Zobacz post
    chyba nie chcemy tego, aby osoby z tego przedzialu zaczely sobie chodzic na moby typu conventery i zajmowaly to expowisko low lvl..
    Powiało szantażem

    Cytat Napisał Harakiri II Zobacz post
    Asian Hornet
    Loot bez zmian.
    Zwiększenie expa.
    Nieznaczne zmniejszenie hp.

    W skrócie - expienie tam z druidem będzie znów miało wymierną korzyść dla obojga.

    Cytat Napisał Harakiri II Zobacz post
    Cave Skeleton
    Potwór bez zmian - respawn jest odwiedzany, ludzie w dalszym ciągu tam siedzą i jest to opłacalne. Poza tym, jak wyżej jest to dobry potwór, na którego można wybrać się z druidem.

    Cytat Napisał Harakiri II Zobacz post
    Fire/Water/Energy
    Loot bez zmian - pamiętajcie, że elementale są podzielone na trzy etapy, im mocniejszy elemental, tym większe prawdopodobieństwo zdobycia lepszych przedmiotów.
    Nieznaczne zwiększenie expa.
    Zmniejszenie hp.

    Cytat Napisał Harakiri II Zobacz post
    Ward
    Przebudowanie respawnu.
    Zwiększenie expa do ~2,25 mln.
    Nieznaczne zwiększenie hp.
    Loot bez zmian.

    Cytat Napisał Harakiri II Zobacz post
    Ebole
    Potwór bez zmian - sytuacja analogiczna do tej z Cave'ami, bywają na nim mniejsze poziomy, nie ma szans na zwiększenie loota, który był kiedyś mocno przesadzony.

    Cytat Napisał Harakiri II Zobacz post
    Pathfinder
    Loot bez zmian.
    Zmniejszenie ilości hp.
    Nieznaczne zmniejszenie hitów.

    Spory respawn z ogromnym potencjałem, 3 piętra w różnych konfiguracjach (można brać po 1, 2 lub 3 potwory), można go ewentualnie jakoś przebudować, bo przemieszczanie się po nim bywa uciążliwe.

    - - -

    To w sumie tyle słowem wstępu. Pamiętajcie, że jest to tylko moje zdanie i nie chcę, żebyście uważali, że tak właśnie zostanie to wszystko zmodyfikowane - to się może jeszcze 150 razy zmienić Bardzo jestem ciekaw jak wypowie się reszta graczy na temat tej propozycji. Ja uważam, że to będzie spory krok ku lepszemu jeśli się to rozegra z głową, więc jestem na tak.
    Ostatnio edytowane przez Apendor : 02-11-2017 o 23:48
    Sky is the limit.

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    • Asian Hornet - jeżeli chcesz zmiany to Administracja musiałaby je przetestować wszystkimi profesjami, aby nie było wpadki, tak jak to było kilka lat temu, że na 3800 poziomie wbijałem jeden level w 15 minut. Te potwory bodajże biją procentowo (o ile się nie mylę), więc raczej by expiły tam tylko profesje magiczne, więc również wypadałoby coś zrobić, aby i rycerze oraz łucznicy tam fajnie się bawili. Jedynie to bym osłabił hity, a resztę zostawił - moje zdanie.
    • Cave Skeleton - tutaj bym się zastanawiał, bo moim zdaniem potwór jest naprawdę dobry, ma sporo punktów doświadczenia oraz zdobycz również jest całkiem w pytkę. Odnośnie expa.. Mój rl wbił od 1600 do 3000 poziomu w dwa miesiące z sioherem, więc chyba tak tragicznie nie jest. Znowu pada pytanie.. Czemu tylko magiczne profesje mogą tam expić - mają o wiele łatwiej. Moje zdanie jest takie, że tylko bym zmniejszył punkty życia u tych potworów.
    • Fire/Water/Energy - innowacyjne potwory jak i tereny, na których się znajdują.. Co tu dużo pisać, zwiększyłbym expa oraz zdobycz.
    • Ward - potwory chyba były ostatnio zmieniane, nie wiem czemu nikt na nich nie expi (nie zagłębiałem się w temat i szczerze nie interesuje mnie to), ale z moich obserwacji zabrałbym im trochę życia.
    • Ebole - nie mam zdania.
    • Pathfinder - nie mam zdania.


    Tak jak już wyżej wspomniałem - nad takimi zmianami trzeba chwile posiedzieć, przetestować różnymi profesjami z różnymi poziomami i wtedy się zastanawiać, aby nie było rozczarowania. Jestem za zmianami!
    Ostatnio edytowane przez Anmus : 02-11-2017 o 23:54

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Park Street II
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Apendor Zobacz post
    Spory respawn z ogromnym potencjałem, 3 piętra w różnych konfiguracjach (można brać po 1, 2 lub 3 potwory), można go ewentualnie jakoś przebudować, bo przemieszczanie się po nim bywa uciążliwe.
    Dobry pomysł z tą przebudową respawnu na Volcano


    Gra jest po to żeby była rozmaita z szeroką gamą wyboru potworów do expienia czy też zarobku.
    Zamiany w tych potworach są konieczne, ponieważ czasy się zmieniły i już inaczej się expi... To już nie to samo APO co x lat temu, także nie wiem dlaczego ludzie płaczą na temat ułatwiania gry Skoro i tak lvl szybko idzie... A tu chodzi tylko o urozmaicenie rozgrywki i przywrócenie starych respwanów do użytku
    Oczywiście jestem na tak.
    Ostatnio edytowane przez Malff : 02-11-2017 o 23:57

  6. #6
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Harakiri II Zobacz post
    W poprzednim update zmiany dotyczyly glownie poziomow od 300 do 2k.
    Pytanie czemu nie zostalo stworzone/przerobione nic dla przedzialu 2-3k?
    W tym przedziale nie ma jakiejs sensownej alternatywy expienia oprocz nili, a o zarobku to juz nie wspomne, chyba nie chcemy tego, aby osoby z tego przedzialu zaczely sobie chodzic na moby typu conventery i zajmowaly to expowisko low lvl..
    Jeśli chodzi o to - zgadzam się całkowicie. Nie oszukujmy się, Nile to jedyne expowisko dla tego przedziału, gdzie można sensownie expić, bo lvl za przeproszeniem ZAPIERDALA. Zawsze zastanawiało mnie to, czemu nie ma jakiegoś innego respa, tak jak np. na ponad 3k są rety, cracki i inne moby teraz, a taki gracz z poziomem od 2000 do 3000 ma jedynie tak naprawdę te nile.

    Cytat Napisał Harakiri II Zobacz post
    Asian Hornet[exp/zarobek]-po zmianie nikt na tym nie expi, oslabiliscie je do takiego stopnia, ze nawet za oplata zaden ed nie pojdzie tam nikogo siochac, proponuje albo usunac z nich summona, albo zmniejszyc hp o polowe, jezeli tak koniecznie chcecie zostac przy tej ilosci expa, ktora jest w tej chwili.. Ewentualnie lekko zwiekszyc loota
    Osobiście to przede wszystkim bym usunął tego klona, który zawsze irytował. Co do loota - troszkę bym polepszył.

    Cytat Napisał Harakiri II Zobacz post
    Cave Skeleton [zarobek](do uzgodnienia), poniewaz wiele osob twierdzi, ze ten potwor jest dobry dla 3k+ lvli... moim zdaniem nie jest, jest on dobry jedynie dla postaci magicznych (w przedziale 2k-3k nie zarobimy na nim oraz potwor posiada za duza ilosc hp), (w przedziale 3k-4k ludzie mowia, ze daje on za malo expa, oraz nic nie leci) moim zdaniem skoro to jest potwor do zarobku, to czemu nie moze z niego byc lepszy loot?? bez zmian hitow oraz expa..
    Tutaj masz rację, też bym zwiększył ciut loot, bo jednak dodajmy do tego, że trzeba też posiadać kamienie filozoficzne, by na nich zarabiać.

    Cytat Napisał Harakiri II Zobacz post
    Fire/Water/Energy [zarobek/exp] elementale- jezeli obawiacie sie, ze ludzie z wyzszych przedzialow beda chodzic na cave skeletony i wybijac respa dla przedzialu 2k to czemu nie zmienic tych potworow aby byly bardziej oplacalne od cave skeletonow?? Te potwory maja potencjal, sa ciekawe, biega sie na nich z nowymi czarami, bardzo estetyczne respy, zyc nie umierac i biegac po tych respach, tylko poki co nie oplaca sie tego robic (za duzo bija, loot zostal oslabiony, exp szalu nie robi) Moim zdaniem to by mogla byc alternatywa dla 3k-4k zamiast cave skeletonow w ten sposob usuniemy dwa problemy.
    Jedyne co, to bym zmniejszył hp.

    Cytat Napisał Harakiri II Zobacz post
    Ward-[exp] kazdy mowi, jakie te wardy sa wspaniale i wgl, a ktos z was przeszedl sie kiedys na 2klvlu na te potwory i wbil na nich wiecej niz hmm powiedzmy 50-100 lvli?? Podejrzewam, ze nikt z was w tych czasach nie wbił nawet 10 czy 20 poziomow. Jedynie kto tam moze siedziec, to ek/rp z powodu potwornych hitow ktore te potwory zadaja.. Squid pisal gdzies w temacie, ze sa oplacalne biorac ich po 10 i zabijajac.. Serio? Pojdzie ktos tam magiczna i bedzie biegal z przynajmniej 6-7 bez gleby przez co najmniej 20min?? Szczerze w to watpie.. Potwory bija po 15k max przy 1 hicie, postac magiczna ma na 2k poziomie 30k hp +/- biorac pod uwage nawet lekkiego laga lezysz szybciej niz zdazysz mrugnac, dodatkowo potwor posiada tak wielka liczbe hp, ze jest nieoplacalny do expienia zarowno dla ek/rp jak i ms/ed, posiada on rowniez za malo expa... Jezeli mam byc szczery, to ja osobiscie bym zmniejszyl ich hp, oraz hity, wtedy mozliwe ze ktos przyjdzie odwiedzic zapomniany resp na cod, oraz na empire shield..
    Zmniejszyłbym przede wszystkim hity lub zrobił tak jak jest chyba nadal z ebolami - biją zależnie od profesji. Co do EK i RP hity bym zostawił, a jeśli chodzi o ED i MS to bym zmniejszył. Zwiększyłbym expa za nie, bo wypada blado na tle innych mobów, gdzie można by expić. Co do loota - bym nie ruszał nic.

    Cytat Napisał Harakiri II Zobacz post
    Ebole-[exp/zarobek] to miejsce rowniez nie nalezy do odwiedzanych, chociaz z drugiej strony jest czesciej odwiedzane niz cala reszta, ktora wymienilem. Proponuje zwiekszyc za nie expa, lub 2 opcja zwiekszyc lekko loota i lekko expa.
    Bardziej mi pasuje ta druga opcja, ale pamiętajmy, żeby nie przesadzili tak jak to miało miejsce na początku z tym lootem

    Cytat Napisał Harakiri II Zobacz post
    Pathfinder- pamietacie jeszcze tego potwora? Ktos go widzial w tych czasach na apo oprocz wykonywania misji do uw/m axe?? Jest to tak samo zapomniany mob jak ward, lecz sam nie wiem co z nim zrobic czy dodac expa, czy zmniejszyc hity, czy zwiekszyc loota
    Pamiętam czasy, jak ludzie szukali sio na nie. Zmniejszyłbym hity i może polepszyć loota? Mhmm.

    Cytat Napisał Harakiri II Zobacz post
    Serio, to ze wiekszosc z wymienionych potworow to moby questowe, nie tlumaczy tego, aby na nich nie expic... Serio. Dostep do wyspy jest platny, wiec mozna powiedziec, ze sa to takie expy jak na ank czyli platne.. Im lepiej sie wykorzysta teren tym wieksze prawdopodobienstwo, ze ludzie zaczna wbijac te poziomy chetniej, a nie zatrzymywac sie na tinach i konczac kariere na apo, sam mialem taka chwile zawachania. Takie rozwiazanie, moze rowniez zachecic graczy to wykonywania QOTN.
    Całkowicie się z tym gadam. Przecież nie w każdym mobie questowym można wprowadzić zmiany Wystarczy zmienić 2-3 moby, żeby było jakaś alternatywa, a nie tylko wbijanie 1000 poziomów na nilach, co po prostu jest bardzo nudne i zniechęca, bo w tym przedziale również ciężko coś zarobić

  7. #7
    Łowca postów Sunarrem's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Posty
    190
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wardy do zmiany
    Pathfindery do zmiany
    mniej hp
    wiecej expa.
    Moze modernizacja starych respow
    Ostatnio edytowane przez Sunarrem : 03-11-2017 o 10:26

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Miasto
    w domu mieszkam
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja osobiście wbiłem 100 lvl na nilach i na oko wylocilem z 1k jaj (z50uc)...chyba nie mało.....
    Teraz i tak masz ułatwienia: speed, więcej respów

    #TEMAT
    Wardy- nieznacznie zwiększyć exp
    Nile- zmniejszyć expa i dodać lota do soni i może jakiś item o wartości 1uc (przynajmniej będzie musieli patrzyć na lot chanel )

  9. #9
    Guru! Ero Senin's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    972
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Apendor Zobacz post
    Przebudowanie respawnu.
    Zwiększenie expa do ~2,25 mln.
    Nieznaczne zwiększenie hp.
    Loot bez zmian.
    Ze względu na duży dmg ryzyko zgona też jest spore, a droga dosyć długa. Przy 2,25kk exp ward będzie miał współczynnik exp/hp na poziomie 6.81, gdzie nil ma 17.73, a ebola bat - 10.18 ; d Może chociaż z 2.5? Da to ok. 7.57 exp/hp

  10. #10
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ero Senin Zobacz post
    Ze względu na duży dmg ryzyko zgona też jest spore, a droga dosyć długa. Przy 2,25kk exp ward będzie miał współczynnik exp/hp na poziomie 6.81, gdzie nil ma 17.73, a ebola bat - 10.18 ; d Może chociaż z 2.5? Da to ok. 7.57 exp/hp
    No ja nie wiem, wystarczy odpowiednie eq, ogarnianie myszki i można całkiem nieźle gonić z lvlem. Na nilach magiczną nie pociągniesz za dużo (np. 3 nile) podczas gdy wardów można te 9-10 za sobą ciągnąć (oczywiście na szerokim korytarzu na drugim respie) Po pierwsze to warto ubierać might ringi i eq w obrażenia i prędkość (nie w obronę magiczną jak to niektórzy czynią). Do tego są również taski
    Licząc exp/hp trzeba też się kierować ilością mobów jakie bijemy jednocześnie. Co z tego, że np. jakiś mob występujący pojedynczo ma 30 exp/hp podczas gdy można bić 5 mobów po 10 exp/hp i mieć 50 exp/hp?

    Ogólnie według mnie można poprawić warda i pathfindera. No i przebudować im respy ewentualnie
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  11. #11
    King Ketanol Dencabre's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Miasto
    Królestwo
    Posty
    144
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Generalnie, resp z wardami na cod byl tylko dobry do cave bota, zadna inna profesja nie miala tam opcji bytu. Exp, nie ma szalu, profesja nadganiala. Pathfindery? loot wspanialy kiedys, 3,1k druidem wyciagalem 8-9kcc na 50%, spoko nie za duzo nie za malo. Asian hornety, przesadzone na poczatku, pozniej zniszczone, dac wiecej expa, usunac summona.
    Cave Skeletony, bez sensu resp po zmianach poprzednich, dodatkowo trzeba zalatwic itemy na kamienie bez ktorych nie pobijemy sobie tych mobow, wiecej expa, lekko loot.

  12. #12
    Zaawansowany wonsik's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Miasto
    Lublin
    Posty
    82
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dla mnie takie zniszczenie hornetów to strzał w kolano. Ile ludzi tam chodziło, ile druidów zarabiało siochając, a ile ludzi grało
    Jestem za zmianą potworków, które wymagają expienia w kilka osób oraz za wprowadzeniem shared expa na party pozdrawiam serdecznie,
    Sławomir

  13. #13
    Guru! Ero Senin's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    972
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    No ja nie wiem, wystarczy odpowiednie eq, ogarnianie myszki i można całkiem nieźle gonić z lvlem. Na nilach magiczną nie pociągniesz za dużo (np. 3 nile) podczas gdy wardów można te 9-10 za sobą ciągnąć (oczywiście na szerokim korytarzu na drugim respie) Po pierwsze to warto ubierać might ringi i eq w obrażenia i prędkość (nie w obronę magiczną jak to niektórzy czynią). Do tego są również taski
    Licząc exp/hp trzeba też się kierować ilością mobów jakie bijemy jednocześnie. Co z tego, że np. jakiś mob występujący pojedynczo ma 30 exp/hp podczas gdy można bić 5 mobów po 10 exp/hp i mieć 50 exp/hp?

    Ogólnie według mnie można poprawić warda i pathfindera. No i przebudować im respy ewentualnie
    Oczywiście, że tak! Ciekaw jestem jednak jak aktualnie wygląda różnica exp/h między tymi dwoma respami ))

  14. #14
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Posty
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sunarrem Zobacz post
    Wardy do zmiany
    Pathfindery do zmiany
    mniej hp
    wiecej expa.
    Moze modernizacja starych respow
    Dokladnie tak, wardy i pathy przerobić tak by byly alternatywą na zrobienie speeda dla nili/cracków oraz respy z tymi mobami zeby dalo sie sprawnie poruszać.

Podobne wątki

  1. Zmiany na ots apo 7.6
    By Mortiis in forum Nowości
    Odpowiedzi: 128
    Ostatni Post / Autor: 12-03-2010, 18:16
  2. Ma?e zmiany 8.41
    By Mortiis in forum Nowości
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni Post / Autor: 27-04-2009, 22:34

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •