ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Propozycje

Zobacz wyniki ankiety: Czy zadowala Cię takie rozwiązanie?
Tak 6 20.00%
Nie 20 66.67%
Nie mam zdania/Bez sensu 4 13.33%
Głosujących: 30. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-01-2019, 16:52   #1
Cleyu
Łowca postów

Cleyu's Avatar

Miasto: Bielsko-Biała
Mentioned: 0 Post(s)
Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !Cleyu to wzór do naśladowania !
Cleyu to wzór do naśladowania !
Domyślnie Skoro nie reset postaci to może to? ;0

Witam, skoro część graczy chciała by reset postaci, a cześć jest przeciwna to można by podzielić poziomy postaci np. przez 2.5 i wtedy taki Savar mając teraz 5305 poziom miałby 2122

Ostatnio edytowane przez Cleyu : 24-01-2019 o 16:55
Cleyu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-01-2019, 17:00   #2
Sashaa
Banned

Miasto: Szczecin
Mentioned: 1 Post(s)
Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!
Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sashaa
Domyślnie

Oczywiście, że jestem na tak. Jakakolwiek zmiana na tym serwerze wyjdzie na plus! Propozycja bardzo dobra. Byłoby ciekawie.
Sashaa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-01-2019, 20:06   #3
Master.Lucas
Gaduła

Miasto: Żyrardów
Mentioned: 3 Post(s)
Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !
Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Mortiis wyraźnie się wypowiedział że nie będzie żadnych restartow postaci to tym bardziej nie będzie jakiegoś głupiego dzielenia..

Jestem na nie
Master.Lucas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-01-2019, 20:38   #4
Delorian17
Nabijacz postów

Delorian17's Avatar

Miasto: Birmingham
Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !
Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !Delorian17 to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Delorian17
Domyślnie

oczywiście że nie, myślisz ze ktoś mając tu wszystko chciałby zaczynać od nowa? myślę że takie posunięcie zmniejszyło by graczy z 20-30 online do maks 10 może i mniej.
Delorian17 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-01-2019, 21:00   #5
Boonek*
Banned

Miasto: Glasgow.
Mentioned: 3 Post(s)
Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !
Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Chłopie to totalnie bez sensu, problem nie leży w lv, ani w starych postaciach.. od zawsze były hlv i low... problem tkwi w braku aktualizacji i nie mówię tu o jednym marnym upie tylko o systematycznym ulepszaniu serwera.

#jak dla mnie nonsens
Boonek* jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-02-2019, 19:24   #6
Code Black
Nowicjusz

Code Black to wzór do naśladowania !Code Black to wzór do naśladowania !Code Black to wzór do naśladowania !Code Black to wzór do naśladowania !Code Black to wzór do naśladowania !Code Black to wzór do naśladowania !
Code Black to wzór do naśladowania !Code Black to wzór do naśladowania !Code Black to wzór do naśladowania !Code Black to wzór do naśladowania !Code Black to wzór do naśladowania !Code Black to wzór do naśladowania !Code Black to wzór do naśladowania !Code Black to wzór do naśladowania !Code Black to wzór do naśladowania !Code Black to wzór do naśladowania !Code Black to wzór do naśladowania !Code Black to wzór do naśladowania !Code Black to wzór do naśladowania !Code Black to wzór do naśladowania !Code Black to wzór do naśladowania !Code Black to wzór do naśladowania !Code Black to wzór do naśladowania !
Domyślnie

jestem na nie... ktos to wyexpil taka postac jak savar przez tyle lat mialby ja stracic? wydaje mi sie ze to nie ma zadnego sensu
Code Black jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-03-2019, 08:30   #7
Hokage
Banned

Mentioned: 9 Post(s)
Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !
Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !
Domyślnie

2122 lvl mozesz wbić w kilka tygodni.. sam ostatnio pograłem sorkiem i 1k wbiłem w kilka dni z nudów. Nie wiem wgl po co takie cos piszecie jak 2k teraz jest tak łatwo wbić...
Hokage jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-03-2019, 10:57   #8
VimpexxNaBanicji
Banned

Mentioned: 1 Post(s)
VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!
VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Jestem na nie... to i tak nic nie da bez aktualizacji.
Szczerze dziwię się Wam w chuj, że pomimo iż ekipa nie loguje na forum, a co dopiero do gry, to chce Wam się pisać jakieś marne propozycje, gdzie nikt z ekipy (nie mówię tutaj o tych GMach co nic nie mogą XD) nawet tego nie przeczyta, bo po prostu im to zwisa, ten serwer, Wy i te forum.
Oczywiście bez spiny, wyraziłem tylko swoje zdanie i pewnie niejedna osoba tak myśli.
Sprawdźcie sobie kiedy ostatni raz był Rinson, Mortiis (na święta pewnie ktoś go wyprosił żeby wbił na forum XD) czy nawet Voltan, to co tu się dzieje, to śmiech na sali. Gdzie ekipa, która na bieżąco czytała propozycje, skargi i wszystko analizowała?
VimpexxNaBanicji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-03-2019, 14:40   #9
Goldenka
Zaawansowany

Mentioned: 5 Post(s)
Goldenka to wzór do naśladowania !
Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !Goldenka to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Jestem za całkowitym resetem charów, wtedy kupie popcorn i będę czytał wasz płacz o pixele co będzie miodem dla moich oczu.
Goldenka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania