User Tag List

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 39 z 39

Wątek: Shield of Empire - bezu?yteczna?

  1. #21
    Gaduła Xayn : )'s Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Miasto
    Giżycko
    Posty
    174
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    nie było tarczy - źle, jest - jeszcze gorzej.
    nie chcesz to nie uzywaj proste, ja używam każdego trybu i nie narzekam
    Voorlon 0- ??? (900)
    Nolia 696-702 Azeff 2065-2108 | 2222 - 2260 Xayn1589 - 1775 | 1933-1960 Nivelato 2985-3019 Darkrose 2939-2975

  2. #22
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    <nic nie wnoszące ignoranckie smuty Zarexa>
    Widzę że jakakolwiek próba normalnej polemiki z Tobą kończy się na tym, ze zaczynasz mi wypominać, że mam tu 200 poziom, a Ty 3000 i jak ja mogę w ogóle cokolwiek wiedzieć na temat gry, jak ja w ogóle mogę mieć jakiekolwiek pojęcie o grze.

    W swoich opiniach na temat tarczy nadal zignorowałeś fakt, że ktoś z administracji Ci powiedział, że 2x UW nie działa tak jak piszesz, no bo pewnie to Ty wbiłeś trzy tysiące poziomów a nie on, prawda?

    I jeśli możesz napisać co w niej zmienić, to dlaczego właśnie nie w tym temacie, jeśli już rozmawiamy o jej błędach i problemach z nią związanych?

    PS: Zauważyłem, że jesteś chyba zazdrosny o to, że mimo wbicia tutaj tak dużego poziomu nie masz pozycji, a ja tak. Co najwyżej mogę napisać, że mi przykro, ale staraj się, może kiedyś coś osiągniesz, może nawet w RL życiu

    @down
    O nie, nie chodzi o osiągnięcia, chodzi o pewną postawę, którą prezentują niektóre osoby, co się wypowiadają.
    Questa zrobił Santano, mój błąd, alfą i omegą nie jestem, a po wypowiedzi Squida wywnioskowałem, że to on jest jego twórcą.
    Ostatnio edytowane przez Crayon : 02-02-2014 o 11:35

  3. #23
    Łowca postów Anonimowy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    299
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jeżeli uważasz Crayon, że Twoje wejście na pozycję to osiągnięcie to GRATULUJĘ!

    A tak na poważnie. Doinformuj się na temat tego questa kto go zrobił itd. Nie chcę Cię po raz kolejny publicznie ośmieszać.

    @edit
    O, widzę, że już ktoś się odezwał na temat Twojej wypowiedzi

    @Topic
    Osobiście nie mam tej tarczy, ale może weźcie się w kupę i napiszcie jakieś niedrobne, aczkolwiek sensowne propozycje poprawy
    Ostatnio edytowane przez Anonimowy : 02-02-2014 o 11:29

  4. #24
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    228
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Crayon - Tylko, że tobie nie ma co zazdroscic bo tutaj nawet nic nie osiągnąłeś może jedynie tylko twoje znajomości coś ci dały, że masz tutaj pozycje nic więcej, bo gdyby nie ty to widziałem na twoje miejsce wielu innych lepszych i bardziej znających się na grze i myślę, że na twojej posadzie lepiej by się zdali NP : KaZeK (:


    #Tarcza 100% niewypał, kolejny nie przemyślany ruch ze strony ekipy. Mam nadzieje, że coś w ogole w niej zmienicie? Bo to przecież najlepsza tarcza na serwerze.

    PS: 2x UW Nie działa 100% info nawet jak mamy dwa założony to do skilli nic nie idzie.

    [Squid] Tak więc jest to najlepsza tarcza na serwerze mimo wszystko (jest lepsza od BH) Więc jedynie chodzi o to o ile lepsza...
    Ostatnio edytowane przez Squid : 02-02-2014 o 15:31

  5. #25
    Średnio zaawansowany Skała's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Powiem tak, nie mam tej tarczy, raczej wątpie, że kiedykolwiek będę w jej posiadaniu, ale napiszę kilka propozycji. Nie widze żadnego sensu w wyzywaniu autora tych 'trybów działania'. Niepotrzebne też są tutaj te wszystkie kłótnie i chamskie docinki. Niech każdy napisze jakieś propozycje od siebie, wyjdzie nam to wszystkim na zdrowie.

    Z tego co przeczytałem, użytkownikom tej tarczy przydaje się tylko 1 tryb - ten od szybszego zbierania souli. Ja wychodze z propozycją zmienienia 3 najmniej przydatnych trybów na takie:

    I. Zmniejszenie otrzymywanych obrażeń od magii o 4%
    II. Zwiększenie zadawanych obrażeń magią o 4%
    III. Zmniejszenie otrzymywanych obrażeń o 2% + zwiększenie zadawanych obrażeń o 2%


    Co do trybu LUCK (czyli tego, który dodaje szczęścia podczas dropienia itemków) - nie wydaje mi się, żeby to nie działało. Co najwyżej różnica może być tak niewielka, że wręcz niezauważalna.
    Nie jestem pewny na 100% co do zasady, z jaką działają skrypty na APO, jednak postaram się to troche rozjaśnić na przykładzie ROTS (Kto posiada ten pierścień ma większe szanse zdobycia dobrego loot'u. +120)
    Nie wiemy co dokładnie oznacza to '120', wydaje mi się, że nie jest to w procentach. Więc co to za jednostka? Częstotliwość loocenia danego przedmiotu ustawia się liczbowo - jeśli administracja ustawi liczbę '1' - to znaczy, że z danego potworka itemek będzie leciał niezwykle rzadko, natomiast jeśli ustawią '10000', to znaczy, że będzie leciał znacznie częściej, niż ten poprzedni. Jak mniemam, aż 10000 razy częściej od poprzedniego.
    Do czego zmierzam? Do tego, że jeśli jakiś przedmiot ma częstotliwość 10000, i jeśli dodamy mu 120 z naszego ringa/tarczy/amuletu, to jego częstotliwość wyniesie 10120 - czyli jego częstotliwość wzrośnie o 1,2%.
    Ale jeśli itemek będzie miał częstotliwość 1 i dodamy mu 120, to jego częstotliwość wzrośnie do 12100% pierwotnej wartości [(1+120)/1)*100%]

    Tak więc im itemek rzadziej spada (np. broszka z apo), tym łatwiej będzie można zaobserwować zmiane częstotliwości. Jednak to nie jest reguła. Jedna osoba będzie siedzieć na apo 2 dni i nie zlooci żadnej, a drugiej wylecą dwie broszki w ciągu jednej godziny. Wszystko zależy od szczęścia.

    Najlepiej byłoby, gdyby ktoś z administracji zrobił taki przykład jak ja, tylko z dokładnymi danymi wyciągniętymi z Perfect Apocalypto i broszki.

  6. #26
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    837
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    z tym trybem do loota to lepiej postawić test serwer - zrobic wielki resp perfect apo i każdemu dać tą tarczę i niech sprawdzają czy jest różnica

  7. #27
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Różnica jest (wczoraj testowałem na zmianie chance czy działa jak należy) tylko nie wszyscy ją zauważą i nie na wszystkich przedmiotach...

    Staram się nie powtarzać ale macie o co chodzi z rotsem i innymi przedmiotami dodającymi loota:
    - Rots: 120
    - Tarcza: 150
    - Korona: 200
    Razem daje 470 chance.

    A więc w potworach loot jest zapisany w formie X chance co oznacza z ilu potworów na 100000 zabitych leci dany przedmiot (oczywiście wartość średnia bo liczby losowe robią swoje i raz przedmiot leci rzadziej a innym razem 3 pod rząd)
    Tak więc jak chcieliście:

    Przykład perfect apocalypto i broszki. Broszka ma chance 600 co oznacza, że z 600 na 100000 zabitych potworów leci broszka.
    Daje to do zabicia średnio 167 potworów by wyleciała broszka

    Gdy nałożymy sam ROTS szanse zwiększają się do 720 na 100000 zabitych potworów czyli musimy zabić średnio 139 perfect apocalypto...

    Gdy dołożymy do tego tarczę zwiększamy swoje szczęście do 870 na 100000 zabitych Czyli 115 zabitych perfect apocalypto

    A jak założycie jeszcze jedyną na serwerze koronę macie razem 1070 chance na 100000 zabitych potworów! Jedyne 93 apo do broszki Wychodzi na to, że z całym EQ leci broszka prawie 2x częściej niż zwykle

    Oczywiście na częstszych przedmiotach (typu blessedki itp) różnica będzie mało zauważalna (dlatego częste twierdzenia, że ROTS nie działa...) ale na tym polega ta zabawa - ring przynosi szczęście do rzadszych itemków a nie tych co lecą często


    W okolicach marca/kwietnia planuję dodać możliwość nieco ulepszenia ROTS, nowe amulety oraz nowe potwory abyście mogli lepiej zauważyć działanie takich przedmiotów
    Ostatnio edytowane przez Squid : 02-02-2014 o 15:44
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  8. #28
    Nabijacz postów Kimus The Master's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2011
    Miasto
    Chorzów
    Posty
    592
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tarcza dodaje tylko 150? to jest jakiś żart?
    Santano gdzieś tam pisał, że w trybie lucky ma być znaczna róznica w loot rate..
    a okazuje się że tryb loot dodaje tylko 150.... to jest jakiś paradoks z ta cała tarczą.
    Nie masz rotsa właczys tryb lucky to tak jak bys miał rootsa = nic nie leci
    Rots+ shield lucky +270= chuja leci...
    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    Z ROTSem to nie "kit". Po prostu ma małe statystyki i słabo zwiększa szanse zdobycia lepszych przedmiotów. W przypadku tarczy będzie to bardziej zauważalne.

    Godzine expiłem na elfach exe.. w trybie loot i godzine bez owego trybu
    Jak sie okazało bez trybu miałem 30% wiecej loota niż expiąc w trybie lucky... Nie nie to nie jest fart poprostu tarcza nic nam nie dodaje...
    Jeśli chodzi o pozostałe tryby to nie korzystam z niczego bo w niczym mik to nie pomaga. jedynie łudzę się ze tryb loot coś dodaje...

    aha jeszcze jedno..
    Korone ma tylko jedna osoba na serwerze więc nie wyliczaj na tej podstawie jak czesto spadnie broszka z apo, czy tez jakis rare z innego moba
    Ostatnio edytowane przez Kimus The Master : 02-02-2014 o 16:04

  9. #29
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    251
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie chce nic mówić, ale gracze mają rację odnośnie tarczy..
    Squid, nie rób ludzi za przeproszeniem w chuja.

    Zmieniając temat, chciałbym Ci powiedzieć co daje rots, a dokładniej czemu nic nie daje..

    Piszesz, że 120% i wyjaśniasz na jakiejś marnej podstawie.
    Expie na mobach o nazwie Metallurgist, z których leci bardzo rzadko sl (starlight).

    Expiłem na nich przez 4-5 poziomów z rotsem. Tylko z rotsem..
    Dziś po tym co napisałeś, stwierdziłem że bez rotsa będzie lepiej i co?
    Z axe ringiem wypadły mi 2 sle, a z rotsem nic... Więc tu coś nie jest dobrze grane


    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    Oczywiście na częstszych przedmiotach (typu blessedki itp) różnica będzie mało zauważalna (dlatego częste twierdzenia, że ROTS nie działa...) ale na tym polega ta zabawa - ring przynosi szczęście do rzadszych itemków a nie tych co lecą często


    Sl leci raz na 'milion' z tych mobów, bo zabiłem ich bardzo dużo i w życiu poleciały mi 3 sle? Reasumując to co napisałeś wyżej... Czym rzadziej wypada przedmiot, tym bardziej wypada dany przedmiot? BZDURA!!!!!!!

    Kogo ty chcesz zrobić w bambuko człowieku. Wiemy wszyscy, że rots gówno daje... A Ty wciskasz nam kity, abyśmy w to uwierzyli. Skończ to pisać i skończ wprowadzać ludzi w błąd.


    Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać wygrnąć Tobie, ponieważ kłamiesz.

    [Squid] Odezwał się kolejny wszechwiedzący... Ile razy można tłumaczyć, że to kwestia probabilistyki? Raz Ci poleci kilka pod rząd, raz nic. I nie wmawiaj ludziom, że raz na milion bo może zabiłeś ich kilkaset (maksymalnie kilka tysięcy) bo gdybyś ich zabił milion bo nawet jakbyś expił na nich i tylko na nich od 1 lvl'a to zabiłbyś ich tylko 185399.
    Ja wiem, że według was loot z tarczą powinien wyglądać tak jak testowałem dla przykładu 90000:
    13:28
    13:28 Ots King: dragon scale legs, helmet piece, bright sword, naginata, 4 white mushroom, stonecutter's axe, great axe, viking shield, golden helmet, golden legs, amulet of loss, 9 smallsapphire, 10 small amethyst, 8 small diamond, boots of haste, golden boots, knight legs, dragon scale mail, magic plate armor, mastermind shield, 12 platinum coin
    13:28 Tiny: Golden Butterfly, Blue Exotic Butterfly, Pink Exotic Butterfly, exotic butterfly
    14:14 Ots Emperor: spy report, burning heart, winged helmet, soft boots, Sapphire Armor, 6 adevo grav tera, 3 dragon egg, 2 ultimate coin
    Ale to jest przesada.
    Dla Twojej wiadomości: SL ma chance 100 czyli leci średnio co 1000 zabitych, z rotsem średnio co 455
    Ostatnio edytowane przez Squid : 02-02-2014 o 16:32

  10. #30
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Crayon Zobacz post
    <rozprawka o niczym crayona>
    Gościu, ja nie potrzebuję pozycji w grze, bo co to za przyjemność? Zresztą nie będę się podlizywać, żeby dostać pozycje (tak jak zrobiłeś to ty oraz kilka innych osób).

    Oczywiście, że nie masz pojęcia o tej grze. Nie oszukujmy się, ale co ty możesz wiedzieć o czymkolwiek związanym z APO. Ja to znam z praktyki, ponieważ miałem z tym styczność, ty to znasz z moich opowieści jak gdzieś o tym wspomniałem. To jest różnica między nami.

    Ta tarcza to syf, a to jest dział opinia/krytyka, a nie propozycje, więc powinieneś dostać warna za nakłanianie mnie do proponowania w dziale, który do tego nie służy. Zresztą w ciągu kilku dni napiszę propozycję, także przestań już płakać i idź walczyć z elder demonami. Pozdrawiam.

    2x UW - działa.

  11. #31
    VIP Moon Red's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    886
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nic nie zmieniać, nie dość że z tarczy są jakieś bonusy (jako w jedynej na serwie) to jeszcze płacz i ból dupy
    Ostatnio edytowane przez Splaxor : 02-02-2014 o 23:12

  12. #32
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    wypowiedź Squida na temat loota
    Nie wiem czy Wy jesteście ślepi, czy beznadziejnie zapatrzeni w swoje "ja".

    Fajnie, że Ci tak wychodzi na kalkulatorku po obliczeniu. Papier/notatnik nie kłamie.
    Tylko jest jeden problem. Twoja teoria jest do dupy.
    Ta tarcza (kiedyś rots) miała ZAUWAŻALNIE zwiększać szansę na loota, a Ty piszesz "różnica może być niezauważalna".

    Znów to samo: macie głęboko w poważaniu uwagi graczy. Sami nie gracie, nie macie pojęcia co się dzieje na serwerze, ale skoro tak Ci kalkulator pokazał, to tak być musi!

    Zejdźcie wreszcie na ziemię: nie jesteście nieomylni. Chociaż raz przyznajcie rację: "Tak, chcieliśmy dobrze, ale się pomyliliśmy",
    zamiast wciąż pierdzielić głupoty, byle tylko postawić na swoim.

  13. #33
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 265
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    jeden wielki offtop co do 2x UW, a ja Wam opisze nasz mały test

    pytam Squida czy działa 2x UW - otrzymuje odpowiedź, że nie, ale my się nie poddajemy i idziemy do domku Ace (pozdro Franek!) wbijamy w trainer shootery 15lvlem z 1x UW na full ataku i co? zostajemy za każdym razem trafieni przez owe shootery, ale już po założeniu drugiego UW (dalej zostajemy na full ataku) shootery się nie wbijają, a więc nie ma mowy o tym, że owe bronie nie działają


    co do trybu 'LUCK', o którym jest chyba największa dyskusja musicie zapamiętać, że jak to napisał Squid wartości są losowe i nawet z koronami, rotsami i tym trybem możesz mieć tzw. pecha i nie dropnąć dosłownie nic, bo jak powtórzę po raz kolejny SĄ TO WARTOŚCI LOSOWE

    sam nie mam pomysłu jak powinny wyglądać te tryby także do reszty tematu się nie wypowiem
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  14. #34
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    228
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał hunterkula Zobacz post
    Tak jak pisal Zarex 2x Uw dziala. Wystarczy przejsc sie na wardy i posprawdzac hity z uw i bh, 2xuw i uw bez tarczy. Nie leci jedynie shielding jak uzywamy 2 uw.

    Co do tematu to te tryby sa slabe. Jedyny dobry to na nabijanie souli.
    Nie masz pojęcia w ogóle o wardach zbytnio, bo nawet ja mając 2x uw na sobie 1x ward potrafi takie kombo wywalić, że poskładam się, a i jeszcze dodatkowe powiem ci, że do shielda wtedy ci nic nie idzie.


    Squid - Shasha chciałby miliony i nie wiadomo czego na tym roku, a najlepiej zrobic z niego MAINA ale bez PVP! Bo do tego się tam dąży.

    Shasha - Koteczku nie rób z roka maina, bo ci się nie uda, a jakbyś chciał lotac sle itd to idz na maina tam ci szybko poleci i przestań płakac nad swoim drugim mainem

    #Dla mnie to i tak jest dobry lot a wy tego nie doceniacie


    /up

    Ale zauważ, że shield już ci nie idzie


    #Mozliwe ze masz racje / down
    Ostatnio edytowane przez Yoohi : 02-02-2014 o 17:20

  15. #35
    Zaawansowany hunterkula's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tak jak pisal Zarex 2x Uw dziala. Wystarczy przejsc sie na wardy i posprawdzac hity z uw i bh, 2xuw i uw bez tarczy. Nie leci jedynie shielding jak uzywamy 2 uw.

    Co do tematu to te tryby sa slabe. Jedyny dobry to na nabijanie souli.

    Cytat Napisał Yoohi Zobacz post
    Nie masz pojęcia w ogóle o wardach zbytnio, bo nawet ja mając 2x uw na sobie 1x ward potrafi takie kombo wywalić, że poskładam się, a i jeszcze dodatkowe powiem ci, że do shielda wtedy ci nic nie idzie.

    Uwierz, ze mam pojecie o wardach i to dosc duze bo expilem tam dosc dlugo.
    Przeciez nie mowie ze jest jakas ogromna roznica ale roznica jest. Dla przykladu na nie za duzych probach poszedlem sobie na wardy i srednie obrazaenia zadawane od wardow z 2 uw byly duzo mniejsze od tych z samym jednym uw i bez jakiejkolwiek tarczy a powinny byc jesli nie dziala mniej wiecej takie same.
    Ostatnio edytowane przez Eklerq : 02-02-2014 o 17:17
    Old : xkrisx, Nighter Killer, Norion, Shakur Shooter, Pupaj,
    Mysticus, Aziel Vara, Azeff, Xovin, Eboo, Kimuss
    Teraz : Koniec!!!

  16. #36
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Gościu, ja nie potrzebuję pozycji w grze, bo co to za przyjemność? Zresztą nie będę się podlizywać, żeby dostać pozycje (tak jak zrobiłeś to ty oraz kilka innych osób).
    I wywnioskowałeś to z tego, że "z marszu" otrzymałem Senior Tutora, czy masz jakieś twardsze dowody na to, że jestem lizodupem?

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    ty to znasz z moich opowieści jak gdzieś o tym wspomniałem. To jest różnica między nami.
    Dopóki nie zalogowałem się do gry i nie zobaczyłem Cię pod temple to nie wiedziałem jaki masz level, jaką grasz profesją i jak bardzo trzęsiesz tym serverem. Dla Ciebie to kolejny argument, ze nic nie wiem na temat gry, bo przecież jesteś jej częścią, wrośnięty w APO

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Ta tarcza to syf, a to jest dział opinia/krytyka, a nie propozycje, więc powinieneś dostać warna za nakłanianie mnie do proponowania w dziale, który do tego nie służy
    Nadal nie pojmujesz jednej kwestii, ale mogę Ci wybaczyć. Jesli mówimy o krytyce to musi być konstruktywna i na czymś się opierać. Mówisz, że jest do dupy, to powiedz dlaczego. Jeśli mówisz dlaczego, powiedz co zmienić, żeby nie było do dupy. W taki sposób wyrażasz swoją opinię, bo samo 'coś jest do dupy' to niekonstruktywna opinia, która nic nie wnosi do tematu.

  17. #37
    Master Atom! Adasik's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    1 419
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Crayon Zobacz post
    Nadal nie pojmujesz jednej kwestii, ale mogę Ci wybaczyć. Jesli mówimy o krytyce to musi być konstruktywna i na czymś się opierać. Mówisz, że jest do dupy, to powiedz dlaczego. Jeśli mówisz dlaczego, powiedz co zmienić, żeby nie było do dupy. W taki sposób wyrażasz swoją opinię, bo samo 'coś jest do dupy' to niekonstruktywna opinia, która nic nie wnosi do tematu.

    Przecież każdy pisze, że ta tarcza jest do dupy, bo jest bezużyteczna. Tak-to jest argument. Jest do dupy, bo żaden tryb poza Colonelem(szybsze odrabianie soula) nic nie wnosi do gry.
    Nikt wam nie będzie mówił co macie zmieniać, bo i tak nic sobie z tego nie robicie. System fragów też jest do dupy, a nadal nie jest zmieniony pomimo wielu propozycji.
    Kwestię 2x UW też potwierdzam, że działają lepiej niż ta syfiata tarcza.

  18. #38
    Guru! Ero Senin's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    972
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Coraz gorsi są Ci gracze APO nie rozumiem tego
    Dali wam nową tarczę z 55 DEF i OPCJONALNYMI trybami a wy robicie na forum straszny płacz : /

    co do loota to musicie zrozumieć, że taki rots daje jedynie +0.12 % szansy na wydropienie danego itema...

    [Squid] Czytaj dokładnie - każdy item leci inaczej i inna będzie wartość procentowa tego jak zwiększa szansę ROTS. Dla bardzo rzadkich itemów (jakich obecnie bardzo mało) może zwiększyć szanse nawet 100 krotnie
    Ostatnio edytowane przez Squid : 02-02-2014 o 23:33

  19. #39
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    350
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    6. Według Santano mag z tarczą w tym trybie może walczyć z EK

    Moze i nie mam tarczy, ale mam 3.1k ed ktorym trzymam sie od ek z daleka na tyle, zeby wcale nie bil mnie z uw wiec na chuj mi tarcza, jedynie by pogorszyla moja sytuacje.. zreszta jakby policzyc te hity z uw i maxa to wlasciwie by sie wyrownalo, tyle ze z maxa czesciej bije - takze slabe na maksa xd

Podobne wątki

  1. 20:00 Znalazles:Shield of Empire!
    By Joogi in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni Post / Autor: 22-01-2014, 01:04
  2. Shield od empire
    By Riss in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 08-01-2014, 20:48
  3. Sprzedam Shield of Empire!
    By Sciex in forum Handel
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 24-10-2013, 14:47
  4. Shield of Empire
    By Sendox in forum Bugi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 17-10-2013, 17:25
  5. Odpowiedzi: 52
    Ostatni Post / Autor: 15-10-2013, 00:30

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •