User Tag List

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 27 z 27

Wątek: Pan Senior Tutor Crayon a "Regulamin"

  1. #21
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    O popatrz Zarex, jednak umiesz napisać coś sensownego, problem w tym, że nadal jest to żenujące

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Po co mi lepszy argument skoro ten jest najlepszy?
    Jestem inteligentniejszy od Ciebie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Co ty możesz wiedzieć o APO?
    Wystarczająco dużo, aby otrzymać pozycję, której Ty nie otrzymałeś, bo coś jest jednak z Tobą nie tak.

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Nie masz zielonego pojęcia jak wygląda quest na soft bootsy
    Wykonałem go swoim 200 sorkiem, wiem jak wygląda

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    a ty wypowiadasz się na temat 2x UW
    Wiem jak działa, widziałem to w akcji, Rinson powiedział mi w jaki sposób on to widzi pod względem kodu. Poza tym, w przeciwieństwie do niektórych osób z którymi tutaj właśnie wdałem się w dyskusję mam mózg którego czynnie używam. I to wystarczy, żeby wydać opinię na temat UW.

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Nadajesz się tylko do banowania za obraźliwe, czyż nie?
    Zdarza się, zwłaszcza jak zaloguję się pod depo i widzę odzywki Twoich kolegów z gildii

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Nie masz pojęcia o botach, nie masz pojęcia o mapie, nie masz pojęcia o questach, nie masz pojęciach o pvp, nie masz pojęcia o profesjach.
    A Ty co? Pół życia spędzone na APO, wiesz wszystko o botach bo używałes każdego, od gównianej Tibia Black Ice z torga, przez bota wicepsa, na innych blackd kończąc, byłeś w każdym miejscu na mapie i przebijasz nawet Tygrysa, który sam się gubi w swoim własnym projekcie. Wszystkie questy wykonałeś i super, dostajesz teraz lizaka. Do pvp sie nie mieszam, bo nie lubię, wolę pve. A profesje trzeba znerfić i to porządnie.

    A poza tym, Zarex, czy Ty wiesz co zrobić jak ktoś prosi Cię o pomoc, bo zapomniał e-maila/passów/hasła/nazwy postaci/rec keya? Czy wiesz co zrobić, kiedy ktoś używa auto-manasa/auto-attack/botuje w trainerze/korzysta z cave-bota? Czy wiesz w jaki sposób zachować się, kiedy ktoś wykorzystuje bugi gry i klonuje sobie pieniążki? Zapewne wiesz też w jaki sposób traktuje się graczy, którzy blokują przejścia nie po to, żeby kogoś zabić, tylko żeby kogoś wkurzyć. Na pewno wiesz jakie są wtedy procedury. I doskonale tez wiesz jak sprawdza się sharing postaci i multi konta. Przecież jesteś alfa i omegą, masz ponad 3k lvl i byłeś wszędzie w tej grze

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    BO NIC TU NIE OSIĄGNĄŁEŚ - NIC!!!!!!
    Zostałem najpierw Cleanerem, potem Moderatorem, head-adminem servera CS APO, potem Tutorem, Senior Tutorem i teraz znowu - Senior Tutorem. Nie osiągnąłem nic na APO.
    A Ty co osiągnąłeś? 3200 level?

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Nadajesz się tylko do pisania "śmiesznych" (chyba tylko dla ciebie) tematów o swoich tibijskich snach.
    W przeciwieństwie do niektórych ludzi potrafię się z siebie smiać i nie muszę cały czas robić poważnej miny jakbym był obrażony na cały świat. A jak nie rozumiesz idei piaskownicy to już nie moja wina.

    Jeszcze jakieś 'merytoryczne' argumenty Zarex? Naprawdę, to jest Forum, a niektórzy Tutorzy czy GMowie nie rozmawiają w taki sposób z graczami bo się boją dyskredytacji, albo ośmieszenia. Ja się krytyki nie boję i przyjmuję ją na klate. Ale niech będzie ona konstruktywna.
    Ostatnio edytowane przez Crayon : 07-02-2014 o 18:26

  2. #22
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Crayon
    Jestem inteligentniejszy od Ciebie
    Jak sobie narysujesz na kartce.

    Cytat Napisał Crayon
    pozycję, której Ty nie otrzymałeś, bo coś jest jednak z Tobą nie tak.
    Jakbym staram się o pozycję (czyt. właził w dupę jak kilka osób - pozdro - czuj się pozdrowiony) to pewnie bym dostał. Jednak pojawiłem się na APO ponieważ podoba mi się ta gra, a nie pilnowanie porządku w grze, także argument na poziomie, konkret!

    Cytat Napisał Crayon
    Wykonałem go swoim 200 sorkiem, wiem jak wygląda
    Pinokio nie kłam, bo Dżepetto się zdenerwuje.

    Cytat Napisał Crayon
    Wiem jak działa, widziałem to w akcji, Rinson powiedział mi w jaki sposób on to widzi pod względem kodu. Poza tym, w przeciwieństwie do niektórych osób z którymi tutaj właśnie wdałem się w dyskusję mam mózg którego czynnie używam. I to wystarczy, żeby wydać opinię na temat UW.
    Wiesz jak działa? Nie masz zielonego pojęcia. Porównujesz teorię z praktyką, gdzie ta twoja inteligencja? To chyba oczywiste, że jak ktoś przetestował tą bronio-tarczę to wie lepiej niż ktoś kto widział ją jedynie na ss'ach, czyż nie?

    WYKONAŁEM UW JAKO PIERWSZA OSOBA NA SERWERZE, TAKŻE UKŁON DLA PANA!

    Cytat Napisał Crayon
    Zdarza się, zwłaszcza jak zaloguję się pod depo i widzę odzywki Twoich kolegów z gildii
    Interesująca opowieść, przejdź do sedna, kk?

    Cytat Napisał Crayon
    wiesz wszystko o botach bo używałes każdego, od gównianej Tibia Black Ice z torga, przez bota wicepsa, na innych blackd kończąc, byłeś w każdym miejscu na mapie i przebijasz nawet Tygrysa, który sam się gubi w swoim własnym projekcie. Wszystkie questy wykonałeś i super
    Z tym się zgodzę.

    Cytat Napisał Crayon
    Do pvp sie nie mieszam, bo nie lubię*
    *umiesz

    Cytat Napisał Crayon
    A poza tym, Zarex, czy Ty wiesz co zrobić jak ktoś prosi Cię o pomoc, bo zapomniał e-maila/passów/hasła/nazwy postaci/rec keya? Czy wiesz co zrobić, kiedy ktoś używa auto-manasa/auto-attack/botuje w trainerze/korzysta z cave-bota? Czy wiesz w jaki sposób zachować się, kiedy ktoś wykorzystuje bugi gry i klonuje sobie pieniążki? Zapewne wiesz też w jaki sposób traktuje się graczy, którzy blokują przejścia nie po to, żeby kogoś zabić, tylko żeby kogoś wkurzyć. Na pewno wiesz jakie są wtedy procedury. I doskonale tez wiesz jak sprawdza się sharing postaci i multi konta. Przecież jesteś alfa i omegą, masz ponad 3k lvl i byłeś wszędzie w tej grze
    Oczywiście, że wiem.

    Cytat Napisał Crayon
    Zostałem najpierw Cleanerem, potem Moderatorem, head-adminem servera CS APO, potem Tutorem, Senior Tutorem i teraz znowu - Senior Tutorem. Nie osiągnąłem nic na APO.
    A Ty co osiągnąłeś? 3200 level?
    Porównywanie osiągnięć gracza do osiągnięć sługi Mortiisa, serio mocne. Ciekawi mnie tylko, dlaczego porównujesz grę do moderowania forum, czy administrowania w jakimś CS APO. Przecież każdemu graczowi chodzi o granie, co za typ hahahahaa

    Cytat Napisał Crayon
    W przeciwieństwie do niektórych ludzi potrafię się z siebie smiać i nie muszę cały czas robić poważnej miny jakbym był obrażony na cały świat. A jak nie rozumiesz idei piaskownicy to już nie moja wina.
    Nigdy nie wyjdziesz z piaskownicy. Kop sobie w niej dalej.

    Cytat Napisał Crayon
    Ja się krytyki nie boję i przyjmuję ją na klate. Ale niech będzie ona konstruktywna.
    Jak ty nigdy klaty nie widziałeś. Krytyka jest taka, że każdy mój argument idealnie obrazuje sytuację, że nie masz pojęcia o APO, a się najwięcej mądrzysz. Wiesz gdzie jest WHQ? (poszukaj poradnika, bardzo ładnie), wiesz jak zachowują się moby gdy obok nich stoi dwóch graczy? TY NIC NIE WIESZ.

  3. #23
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie licząc Twoich głupich odzywek, które śmieszą zapewne tylko Ciebie i Twoich znajomych, kiedy sobie cytujecie sami siebie na tych Waszych Teamspeakach, to Twoje pytania dotyczące położenia questów, albo co dzieje się w przypadku, kiedy moby stoją obok dwóch graczy nie są mi, jako Senior Tutorowi potrzebne. Do każdego miejsca na mapie mogę przenieść się za pomocą komendy. Jakbyś nie zauważył jeszcze przez ten swój czas na APO, to Tutor i Senior Tutor nie ingeruje w rozgrywkę graczy. My jesteśmy tutaj od respektowania regulaminu. Wy od grania.

    A moje porównania? Ja jestem Senior Tutorem, Ty jesteś graczem. Porównujesz sukcesy i osiągnięcia gracza, a ja zestawiam swoje osiągnięcia jako członek ekipy APO. Bo fakt - jako gracz nie mam takich spektakularnych osiagnięć jak Ty, bo nie biegałem z 15 wardami po respie. I w drugą stronę - Ty nie masz "osiągnięć" jako członek ekipy APO.

    @2down
    Nie mówiłem o żadnych układach. Mówię o tym, ze po prostu niektórzy tutaj aktualnie boją się zareagować (tak to odbieram) bo nie chcą takiego flejmu i hejtu jaki właśnie leci w moją stronę

    @down
    Nie, nie działam na korzyść Jihadu. Daj mi jakikolwiek dowów. No, oprócz tych dwóch pół godzinnych mutów, które potem zdjąłem. Zauważyłem, że to Wy macie problem do mnie, a nie ja do was.
    Kiedy spinam na Jihad? Cały świat APO nie obraca się wokół Jihadu, uwierz mi ; )
    Ostatnio edytowane przez Crayon : 08-02-2014 o 10:43

  4. #24
    Łowca postów Citko7's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Poznań/Chodzież
    Posty
    291
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Crayon czy Jihad coś Ci zrobił?
    Nie dostałeś kiedyś inva?
    Czepiasz się Naszej gildii w niemal każdym temacie, każdej odpowiedzi [ Od kiedy masz ST ] Może zaczniesz działać na niekorzyść Jihadu? Wcale bym się nie zdziwił, mniej jadu ziomeg i trochę więcej kultury bo nie widziałem nigdy by jakikolwiek " członek ekipy APO " spinał tak na Jihad jak Ty. Ochłoń jesteś w końcu w " EKIPIE APO ". Najwyraźniej posada Cię przerasta.
    Są takie kwiaty których nie wolno zrywać, są tacy ludzie dla których warto oddychać, są takie miejsca do których warto wracać, są takie granice których się nie przekracza.

  5. #25
    Uzależniony rumun's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Miasto
    hushushush
    Posty
    748
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    30/08/2013 03:37 Magik Uzywanie macro/botow itp
    06/03/2013 17:47 Ferrum Dzielenie konta
    13 30/12/2012 17:19 Bleyn Dzielenie konta
    #Caryon, troche ta wypowiedznia sie zblazniles, tu dalem przykladowe bany zarexa, a wiec prawie kazdy gm go banowal, wiec o jakich Ty ukladach mowisz?
    Avengo 3093-3201
    Rumun 1-1860

  6. #26
    Nabijacz postów Orson_Pall's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    653
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie rozumiem całej dyskusji Crayona z Zarexem- przeciez prawda jest, ze Zarex zna sie na tej grze 500 razy lepiej, to po co probojesz robic z siebie pseudointeligenta? To że jest arogancki, i czasem powie pare słów za duzo, wcale nie umniejsza jego wiedzy i ogarniecia na tym serwerze. Skoro wzial 2x uw i sprawdzil czy działaja, to chyba wie lepiej niz Ty, ktory zobaczyłeś kod i go do konca nie rozumiesz.

    @Topic
    Dajcie mu czas na ogarniecie sie, na początku wielu ST nie moze sie odnaleść w swojej robocie.

  7. #27
    Senior Game Master Rinson's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    3 011
    Mentioned
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Uczepiliście się Crayona jakby Wam przynajmniej pół rodziny zabił...
    Czepiacie się każdego w Ekipie, kto pilnuje porządku. Każdy, kto da Wam bana jest zły, bo nie możecie robić co chcecie, nie możecie łamać regulaminu. Po to regulamin został napisany, żeby go respektować.
    Ja nie mam żadnych zastrzeżeń co do pracy Crayona... Niestety każdy gracz ma zawsze jakieś "ale" odnośnie pracy danej osoby.

    Temat uważam za wyczerpany i zamykam, bo schodzi na inne tory.

Podobne wątki

  1. Regulamin działu "Powitania/Pożegnania".
    By Magik in forum Powitania/Pożegnania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 07-10-2012, 23:44
  2. Odpowiedzi: 7
    Ostatni Post / Autor: 18-12-2011, 23:34
  3. [7.6] Tutor "Disc"????
    By Moon Red in forum Inne
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni Post / Autor: 04-11-2010, 12:08

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •