User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za dymisją administracji?

Głosujących
6. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    2 33.33%
  • Nie

    4 66.67%
Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Wątek: Administracja

  1. #1
    Średnio zaawansowany Tyrion's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2018
    Posty
    50
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Skoro administracja i tak nie zajmuje się serwerem, to może lepiej by było, aby zrezygnowali ze swoich funkcji, a w zamian wybrano administrację spośród osób, które są aktywne?

    Co masz do reszty skoro zajmują się serwerem w zakresie swoich rączek > bany , najazdy itd
    To ciekawe, ale grałem przez ostatnie dwa tygodnie na serwerze i nie spotkałem żadnego GM'a (nikt mnie nie sprawdzał), a tym bardziej nie widziałem żeby został zorganizowany jakikolwiek najazd, chyba że masz na myśli najazdy automatyczne?

    [Inquso] Może dlatego nie spotkałeś żadnego gma bo jesteśmy na niewidce Po drugie - Nie musimy wysyłać Ci komunikatu aby Cię sprawdzić, możesz być sprawdzany nawet o tym nie wiedząc. Po trzecie - jeśli chodzi o najazdy to fakt, są rzadko.

    Po co najazdy skoro nikt tego nie bije ( na main ) jak zrobią najazd rook to na main będzie płacz "dzie najazd" zrobią na main postawia stiffa i tyle z najazdu by było
    Tutaj poruszyłeś ważną kwestię, nad którą się kiedyś zastanawiałem. Administracja wychodzi z założenia, że najazdy robi się dopiero, gdy zaloguje się wystarczająca liczba graczy do gry, natomiast gdyby zaczęli je zapowiadać na stronie głównej serwera, to gwarantuję, że gracze by się znaleźli.
    Ostatnio edytowane przez Tyrion : 12-03-2019 o 03:07

  2. #2
    Geniusz Darkside Czarodziej's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Posty
    58
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tylko Mortiis coś może zrobić jeśli chodzi ci o upa a jego nima. Co masz do reszty skoro zajmują się serwerem w zakresie swoich rączek > bany , najazdy itd

    Jeste na nie
    Cytat Napisał Tyrion Zobacz post
    a tym bardziej nie widziałem żeby został zorganizowany jakikolwiek najazd, chyba że masz na myśli najazdy automatyczne?

    Po co najazdy skoro nikt tego nie bije ( na main ) jak zrobią najazd rook to na main będzie płacz "dzie najazd" zrobią na main postawia stiffa i tyle z najazdu by było
    Ostatnio edytowane przez Darkside Czarodziej : 12-03-2019 o 02:39
    Darkside Sorcerer (1- 5044)
    .

  3. #3
    VIP Voltan's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Posty
    2 684
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oczywiście coś takiego nie wchodzi w grę. Można stopniowo myśleć nad jakiś "odświeżeniem" Ekipy, ale w sposób jaki przestawiłeś nie jest to możliwe. Nie można tak po prostu wymienić całej Ekipy (nie licząc Mortiisa) z prostego powodu - różnego typu dostępy. Nikt nie dostanie od razu chociażby GMa nie mając żadnego doświadczenia i nie wiedząc nic na temat jakichkolwiek jego funkcji. Temat zamykam, pozdrawiam.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •