User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Wątek: Polskie faktyczne realia

  1. #1
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Polskie faktyczne realia

    Siema

    Jakie są w tym momencie polskie realia jeżeli chodzi o pracę i życie na własną rękę? Poprawiło się coś? Zdecydowana większość moich ziomeczków wyjechała z kraju. Ci co zostali jakoś sobie radzą albo przechodzą ze stażu na staż. Pochodzę z miasta gdzie liczba mieszkańców to ~16 tys. a województwo świętokrzyskie to głównie wioski, gdzie ludzie utrzymują się w dużej mierze z rolnictwa, także ciężko mi porównać.
    Oczywiście każdy gospodaruje pieniędzmi inaczej i dla jednego 2000 wystarczy, a dla drugiego 5000 to mało.
    Wczoraj oglądałem Madzię Gessler robiącą rewolucje w knajpach i tam właśnie jedna babeczka dostawała od pracodawcy 5zł/h. A jak jej zrobili podwyżkę do 11zł/h to była w siódmym niebie. Załamałem się, że ona musi pracować po 8 godzin dziennie przez 9 dni bez przerwy, żeby zarobić to co w mojej okolicy ludzie mają w ciągu 1.5 dnia, a czasami jednego!

    Ta pierdolona Polska władza powinna być co kwartał rozliczana ze swoich działań. Wziąć kartkę, długopis i zapisać z jednej strony - co dzięki nim kraj i obywatele zyskali i jakie są tego konsekwencje, a na drugiej co zaprzepaścili. Wprowadzają jakieś jebane 500+ zwiększając dług publiczny, a nie otrzymując nic w zamian. Ludzie przejedzą ten hajs albo co gorsza zainwestują w alkohol i fajki(oczywiście nie wszyscy). Jakimi pierdolonymi, niemyślącymi istotami trzeba być, aby zdecydować się na taką zmianę? A jeszcze większe, opóźnione w rozwoju, nie myślące racjonalnie istoty cieszą się z tej zmiany i wychwalają władzę, nie myśląc o konsekwencjach.
    Kurva patologia, poziom prawie Rosja... Chociaż nie, nie Rosja. Ruscy mają Putina, a my? Niech zmniejszą podatek dochodowy, te wszystkie ubezpieczenia z których i tak gówno jest, bo trzeba się leczyć prywatnie. Te debile nie wiedzą, że jak ludzie zaczną się bogacić, to gospodarka i ekonomia kraju będzie mocniejsza. Mocny ekonomicznie kraj oznacza więcej hajsu dla każdego, a to wliczają się nasi jebani posłowie ale oni tego nie wiedzą, bo nie mają mózgów. Wtedy mogliby nawet wprowadzić zasadę, że jeżeli poseł w ciągu 4 letniej kadencji przyczynił się do rozwoju gospodarki bez negatywnych konsekwencji, mógłby otrzymywać nagrody w postaci sześciocyfrowych sum. Nie tylko karać, ale także nagradzać!

    Odbiegłem od tematu, jak Wam się żyje w tym kraju? Szczera opinia Panie, Panowie i trole.
    Ostatnio edytowane przez Ktoś II : 14-07-2016 o 10:32

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Miasto
    Tak
    Posty
    52
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Powiem tak ta sama polityka, to same gówno. Biedna polska i tyle w temacie. A potem się dziwią, że emigrują za granice ;d

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    1 913
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    jaka praca taka płaca spójrz jak życie pluje w gębę pzdr

    zelmer here 9,50/h a polityke mam w chuju bogaci wciaz bogatsi

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2016
    Posty
    20
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mam 12zl/h na magazynie + weekendowo cieciuje na koncertach 10zl/h. Dodając to ze wypalam miesięcznie 600zl+ to zostaje caly chuj.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 15-08-2012, 18:17
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 21-10-2011, 09:43
  3. Polskie filmy
    By MamProblem in forum Film
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni Post / Autor: 23-10-2010, 14:51
  4. polskie prawo
    By Savater in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni Post / Autor: 05-09-2010, 16:12
  5. Tsunami na Ba?tyku i UFO - Realia
    By Cielaczek in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni Post / Autor: 22-03-2009, 12:03

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •