User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 15 z 15

Wątek: Typy Bukmacherskie :)

  1. #1
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Typy Bukmacherskie :)

    Witam. Postanowiłem założyć temat gdyż stary o podobnej tematyce został zamknięty. Wrzucajcie zdjęcia swoich kuponów, typy i analizy sportowe.
































    Ostatnio edytowane przez Demon : 12-02-2017 o 14:35

  2. #2
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie



    Tu wrzucam mój kupon na dziś.

  3. #3
    Łowca postów .Animal.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Miasto
    Basel
    Posty
    277
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Spoko temat, takie tam z niedzieli.



  4. #4
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał .Animal. Zobacz post
    Spoko temat, takie tam z niedzieli.


    No Animal gratulacje pomyślnej niedzieli ! niestety mój kupon został zepsuty przez Chelsea :/ wczoraj.

  5. #5
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tu wrzucam niektóre z moich dzisiejszych wygranych





    Liga mistrzów gładkow chodzi



    Tutaj kupony z niedzieli


    Ostatnio edytowane przez Demon : 23-02-2017 o 01:35

  6. #6
    Nowicjusz ~*Nalesniczek_Zla*~'s Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Posty
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    O ile mi wiadomo to temat nosi nazwę "typy bukmacherskie" co jasno daje do myślenia i podpowiada jedną jedyną myśl "tu ktoś wrzuci ciekawy typ z analizą i będzie można go wspólnie rozważyć", a nie typ który wszedł. Wiadomo bukmacherka to loteria, zależy od wszystkiego. Fajnie że ktoś stworzył ten temat, można się podzielić obiekcjami. Lecz nie wstawiajcie tylko "zielonych" bo wiadomo jak jest. Za każdą wygraną kryję się tłum przegranych
    #
    Gratulację dla wygranych, czekamy na analizy itp

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Posty
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Witam, na jakiej stronie obstawiasz? Fajne wygrane duzo zysku masz czy wiecej wkladu?

  8. #8
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Liga europy wchodzi gładziutko



    Fajnie że w końcu ktoś zaczął się interesować tematem . Wcześniej nie wrzucałem nic oprócz wygranych zakładów z powodu braku zainteresowania od teraz będę starał wrzucać się jakieś typy i analizy. Będziecie mogli czasem coś ze mną zagrać aczkolwiek wiadomo że to ryzyko i czasem największe "pewniaki" nie wchodzą także proponuję na początku obrać sobie stawkę adekwatną do waszych możliwości. I przede wszystkim pamiętajcie że to hobby i zabawa a nie sposób na zarobek bo wiele osób się przejechało i straciło bardzo dużo.

    Hakka - obecnie gram na bukmacherach takich jak ekspekt.com, betclic.com i polecam stawianie swoich pierwszych kroków właśnie tam gdyż te dwa buki mają bardzo fajną ofertę powitalną. Jest to cashback na ekspekt.com wynosi on aż 222 zł - chodzi tutaj o to że nowy gracz stawiając pierwszy zakład w razie nie powodzenia otrzymuje zwrot funduszy do 222 zł także nie ma tutaj żadnego ryzyka a pieniądze można odrazu wypłacić. Trzeba jednak zapoznać się z warunkami cashback'u gdyż z tego co pamiętam trzeba grać powyżej określonego w warunkach kursu (bodajże 1,50) i taki zakład przysługuje na jedno ip, jeden komputer, i jedno konto. Więc zrobienie kilku kont na różnych domowników odpada. Jeśli chodzi o zyski w ostatnim czasie są na dość fajnym poziomie no ale wiadomo zdarzało się nieraz przegrać większą sumę. Trzba traktować to jak zabawę a nie sposób do zarobku.

    Pozdro dla wszystkich graczy . I nie hejtujcie w razie nie powodzeń :P bo to tylko sport a tam nieraz zdarzają się niespodzianki.
    Ostatnio edytowane przez Demon : 24-02-2017 o 01:27

  9. #9
    VIP SedaN*'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Wrocław :O
    Posty
    1 799
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squnix Zobacz post
    Hakka - obecnie gram na bukmacherach takich jak ekspekt.com, betclic.com i polecam stawianie swoich pierwszych kroków właśnie tam gdyż te dwa buki mają bardzo fajną ofertę powitalną. Jest to cashback na ekspekt.com wynosi on aż 222 zł - chodzi tutaj o to że nowy gracz stawiając pierwszy zakład w razie nie powodzenia otrzymuje zwrot funduszy do 222 zł także nie ma tutaj żadnego ryzyka a pieniądze można odrazu wypłacić. Trzeba jednak zapoznać się z warunkami cashback'u gdyż z tego co pamiętam trzeba grać powyżej określonego w warunkach kursu (bodajże 1,50) i taki zakład przysługuje na jedno ip, jeden komputer, i jedno konto. Więc zrobienie kilku kont na różnych domowników odpada. Jeśli chodzi o zyski w ostatnim czasie są na dość fajnym poziomie no ale wiadomo zdarzało się nieraz przegrać większą sumę. Trzba traktować to jak zabawę a nie sposób do zarobku.
    Proszę Cię, nie polecaj ludziom buków jak expekt i betclic, a tym bardziej ich oferty powitalnej. It's a trap. Oferta nie obejmuje płatności przez Skrilla, a co za tym idzie - nawet wygrywając pieniądze musisz je wypłacić bezpośrednio na konto bankowe. Ogólnie dla wszystkich grających u zagranicznych firm bukmacherskich, nie odprowadzających podatków w Polsce - nigdy nie wypłacajcie pieniędzy z buka bezpośrednio na swoje konto bankowe. Załóżcie sobie Skrilla i wszystko co wpłacacie i wypłacacie to za jego pośrednictwem. Niestety, ludzie którzy nawet jednorazowo wypłacali środki z bukmachera dostali wezwania od Urzędu Celnego. Wprawdzie ciężko cokolwiek udowodnić, ale wiem że już są osoby, które dostały kary. Tym bardziej teraz, gdzie nasz rząd musi załatać dziurę budżetową. No i od lipca ma wejść nowa ustawa hazardowa, którą odczują profesjonalni gracze, zarabiający na bukmacherce. Już według mnie najlepszy bukmacher - Pinnacle (bardzo małe marże i brak limitów) wycofał się z polskiego rynku.

    Temat ciekawy, sam gram regularnie od dawna i udaje mi się z tego coś wyskrobać Czasami jak mam czas piszę analizy, jednak na forum poświęconym tej tematyce. Jednak nie będzie problemu, żeby przekopiować go tutaj. Powodzenia wszystkim!

  10. #10
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał SedaN* Zobacz post
    Proszę Cię, nie polecaj ludziom buków jak expekt i betclic, a tym bardziej ich oferty powitalnej. It's a trap. Oferta nie obejmuje płatności przez Skrilla, a co za tym idzie - nawet wygrywając pieniądze musisz je wypłacić bezpośrednio na konto bankowe. Ogólnie dla wszystkich grających u zagranicznych firm bukmacherskich, nie odprowadzających podatków w Polsce - nigdy nie wypłacajcie pieniędzy z buka bezpośrednio na swoje konto bankowe. Załóżcie sobie Skrilla i wszystko co wpłacacie i wypłacacie to za jego pośrednictwem. Niestety, ludzie którzy nawet jednorazowo wypłacali środki z bukmachera dostali wezwania od Urzędu Celnego. Wprawdzie ciężko cokolwiek udowodnić, ale wiem że już są osoby, które dostały kary. Tym bardziej teraz, gdzie nasz rząd musi załatać dziurę budżetową. No i od lipca ma wejść nowa ustawa hazardowa, którą odczują profesjonalni gracze, zarabiający na bukmacherce. Już według mnie najlepszy bukmacher - Pinnacle (bardzo małe marże i brak limitów) wycofał się z polskiego rynku.

    Temat ciekawy, sam gram regularnie od dawna i udaje mi się z tego coś wyskrobać Czasami jak mam czas piszę analizy, jednak na forum poświęconym tej tematyce. Jednak nie będzie problemu, żeby przekopiować go tutaj. Powodzenia wszystkim!
    Co racja to racja zdarzają się takie przypadki w wypadku większych kwot. Tak jak piszesz będzie na pewno coraz więcej kontroli i tym samym wezwań. Pytanko do Ciebie odrazu co zmieni się w lipcu ? Jednak mylisz się w kwestii wypłat z tych buków bo można wypłacać na konto Skrill mogę nawet wrzucić screena jak trzeba będzie.

    Jeśli chodzi o wczorajszy dzień nie miałem bardzo czasu umieszczenia typów na forum a kolejną przeszkodą jest to że nie mam jeszcze odpowiedniej liczby postów żeby wrzucać posty bez akceptacji moderatora i podejrzewam że nie były by na czas tylko dopiero bo zdarzeniach :/ No ale niestety kurs 1,5 zepsuł dwa kupony







    Ostatnio edytowane przez Demon : 26-02-2017 o 14:12

  11. #11
    VIP SedaN*'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Wrocław :O
    Posty
    1 799
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    #Squnix
    Właśnie najgorsze jest to, że wezwania dostawały również osoby, które nie wypłacały sporych kwot.
    Ciężko powiedzieć co się zmieni jak wejdzie nowa ustawa hazardowa, o ile w ogóle wejdzie. Swoją drogą miała wejść w życie od tego roku, a kto wie czy znowu się nie opóźni. Na pewno w związku z tym niektórzy bukmacherzy się wycofają z polskiego rynku i nie będą przyjmowali graczy z Polski (patrz np. Pinnacle)

    #topic
    A ja sobie zagrałem win Atletico w LM po fajnym kursie. Może wejdzie

  12. #12
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No nie niedziela nie samowicie pechowa na 4 kupony wchodzi tylko jeden na reszcie nie wchodzi tylko po jednym meczu! w tym kupon z ako prawie 50 i tu fenerbahce czołówka tureckiej ligi remisuje z ostatnią drużyną w tabeli... niestety źle połączyłem kupony akumulowane no ale coż zdarza się :P sumując dzisiejszy dzień około 40 zł do przodu.







    Następnym razem podane zakłady ako możecie dowolnie łączyć. Nikt nie musi łączyć je tak samo jak ja.

    Ostatnio wchodzi mi kuponik z ako 7,03 i dodatkowo przesyłam moje typy na dzis i jutro.




    @edit


    Ostatnio nie wszedł jeden typ z kuponu niestety to tylko sport..
    A to ss z mojej dzisiejszej wygranej pozdro dla Xelixa !
    Ostatnio edytowane przez Demon : 07-03-2017 o 01:02

  13. #13
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 263
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    najsys, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana

    życze sukcesów i milionów
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  14. #14
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Demon Zobacz post
    najsys, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana

    życze sukcesów i milionów
    Dziękówa wielka panie moderator !

  15. #15
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie



    Takie tam z wczoraj :P

    Na dziś gram wygrana Fiorentiny i Inter - Atalanta - Obie strzelą --- AKO 2,41

Podobne wątki

  1. zakłady bukmacherskie
    By SedaN* in forum Sport
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 02-02-2015, 13:07
  2. Gra ktos w zak?ady bukmacherskie ?
    By Piekielniak in forum Sport
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 21-04-2010, 14:31
  3. Zak?ady Bukmacherskie.
    By Storm in forum Sport
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni Post / Autor: 13-01-2010, 13:07
  4. Zak?ady bukmacherskie
    By Hjubert in forum Sport
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni Post / Autor: 15-11-2009, 21:42

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •