User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Wątek: Ksi??ki

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    34
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Książki

    No właśnie, temat o książkach i nikt go nie poruszył. Dzisiaj w dobie Internetu jakoś nie ma zbyt dużo chętnych na czytanie książek, a bywają ciekawe pozycje. Wiem to w sumie i po sobie,kiedyś czytałam bardzo dużo różnych, dzisiaj wolę prasę i Internet. Ale mimo to i tak od czasu do czasu biorę jakąś książkę do ręki,jeśli oczywiście jest ciekawa. A jak jest z Wami czy wogóle czytacie jakieś książki?. Lubię kryminały, lubię książki Joanny Chmielewskiej, Katarzyny Grocholi. Pozdrawiam.

  2. #2
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W moim życiu przeczytałem dwie książki. Jedna z nich to Ojciec chrzestny. Gdybyś ją przeczytał wiedziałbyś, ze pieniądze to nie wszystko, że nie zdradza się przyjaciół i nie rucha ich żon. Druga to Giggs - moje życie, moja historia.

  3. #3
    Tomakar
    Guest

    Domyślnie

    Książek czytam naprawde mało, ale jak juz na jakąś sie decyduje to musi być przemyślana i z dobrymi opiniami, tak jak akutalnie czytana "Sześć grobów od Monachium" Mario Puzo (@up powinieneś sie zainteresować). Naprawde polecam fanom kryminałów lat 60-70

  4. #4
    Bywalec Carmell's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Ostrzeszów
    Posty
    337
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jedyne książki które w całości bez przymusu przeczytałem to cała seria Harrego Pottera. Jestem wielkim fanem tej książki. Filmu już nie koniecznie.

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    34
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Książki

    A czasami warto porównać film z książką. Nieraz w książce jest opisane coś bardziej szczegółowo, czego w filmie nie ma .

  6. #6
    Guru! Ero Senin's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    972
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W większości przypadków film nie ma szans z naszą wyobraźnią : D

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    34
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Książki

    Hmmm.... z tym stwierdzeniem to się akurat zgadzam. Nasza wyobraźnia ma nieograniczone możliwości - w myśl powiedzenia.. Polak potrafi... oj potrafi, potrafi i to czasami w każdej dziedzinie.

  8. #8
    Guru! Ero Senin's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    972
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał foremeczka Zobacz post
    Hmmm.... z tym stwierdzeniem to się akurat zgadzam. Nasza wyobraźnia ma nieograniczone możliwości - w myśl powiedzenia.. Polak potrafi... oj potrafi, potrafi i to czasami w każdej dziedzinie.
    IMHO jest to bardziej kwestia tego, że wyobraźnia tworzy idealny obraz dla nas samych, a nie jej nieograniczonych możliwości : D
    wie ktoś kiedy wychodzi the winds of winter?!

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    34
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Książki

    Jak zwał, tak zwał i Ty masz rację i ja ją mam. Ale spoko. Może nasze myśli biegną innymi torami?.

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ja polecam lektury licealne, moze nie wszystkie, ale wiekszosc, super sie czyta i wciagajace

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •