ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA > Nowości

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13-01-2018, 23:25   #1
Apendor
Game Master

Apendor's Avatar

Mentioned: 18 Post(s)
Apendor ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Apendor
Domyślnie Wyniki Quizu wiedzy o APO.

Witajcie!

Po rozstrzygnięciu dogrywki, w której brali udział gracze Cloud Fanboy oraz Farv zajmujący ex aequo III miejsce znamy już wyniki dzisiejszego Quizu wiedzy o APO.

I miejsce zajął gracz Waleczny Bolec z wynikiem 85 punktów!
II miejsce zajął gracz King Diablo z wynikiem 77 punktów!
III miejsce zajął gracz Cloud Fanboy z łącznym wynikiem 75 punktów (po dogrywce)!
IV miejsce zajął gracz Farv z wynikiem 75 punktów!
V miejsce zajął gracz Elade z wynikiem 72 punktów!

Nagrody, które jeszcze nie zostały rozdane, zostaną przekazane w ciągu najbliższych pięciu dni.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy wiedzy o naszym serwerze, waleczności i zdobytych nagród!
Pozostałym graczom życzymy powodzenia w nadchodzących eventach.

Dziękujemy wszystkim za udział w dzisiejszym wydarzeniu!

Pozdrawiamy,
Ekipa APO!

Ostatnio edytowane przez Voltan : 14-01-2018 o 02:04
Apendor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-01-2018, 23:36   #2
.Voorlon.
Łowca postów

.Voorlon.'s Avatar

Miasto: Giżycko ^^
Mentioned: 0 Post(s)
.Voorlon. to wzór do naśladowania !.Voorlon. to wzór do naśladowania !.Voorlon. to wzór do naśladowania !.Voorlon. to wzór do naśladowania !.Voorlon. to wzór do naśladowania !
.Voorlon. to wzór do naśladowania !.Voorlon. to wzór do naśladowania !.Voorlon. to wzór do naśladowania !.Voorlon. to wzór do naśladowania !.Voorlon. to wzór do naśladowania !.Voorlon. to wzór do naśladowania !.Voorlon. to wzór do naśladowania !.Voorlon. to wzór do naśladowania !.Voorlon. to wzór do naśladowania !.Voorlon. to wzór do naśladowania !.Voorlon. to wzór do naśladowania !.Voorlon. to wzór do naśladowania !.Voorlon. to wzór do naśladowania !.Voorlon. to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Gratulacje wygranym ! Oby wiecej takich eventow i oczywiscie czekam z niecierpliwoscia na update
Stary 13-01-2018, 23:36   #3
C9 Fanboy
Średnio zaawansowany

C9 Fanboy's Avatar

Miasto: Rzeszów
Mentioned: 1 Post(s)
C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !
C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Gratuluje wszystkim wygranym.

gg Farv.
Stary 13-01-2018, 23:44   #4
Orson_Pall
Nabijacz postów

Orson_Pall's Avatar

Mentioned: 3 Post(s)
Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !
Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !Orson_Pall to wzór do naśladowania !
Domyślnie

gratulacje koledzy z gildi, zwycięzcy oraz cloud fanboyowi za emocje w dogrywce!
Orson_Pall jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-01-2018, 00:06   #5
Anmus
Banned

Anmus ma wspaniałą przeszłość!
Anmus ma wspaniałą przeszłość!Anmus ma wspaniałą przeszłość!Anmus ma wspaniałą przeszłość!Anmus ma wspaniałą przeszłość!Anmus ma wspaniałą przeszłość!Anmus ma wspaniałą przeszłość!Anmus ma wspaniałą przeszłość!Anmus ma wspaniałą przeszłość!Anmus ma wspaniałą przeszłość!Anmus ma wspaniałą przeszłość!Anmus ma wspaniałą przeszłość!Anmus ma wspaniałą przeszłość!Anmus ma wspaniałą przeszłość!Anmus ma wspaniałą przeszłość!Anmus ma wspaniałą przeszłość!Anmus ma wspaniałą przeszłość!Anmus ma wspaniałą przeszłość!
Domyślnie

Teraz pytanie czy Bolec to Yagami czy Squid.

Gz dla wszystkich.
Anmus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-01-2018, 00:08   #6
Sokol from West
Top User 2015

Sokol from West's Avatar

Miasto: Żyrardów
Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !
Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sokol from West Send a message via Skype™ to Sokol from West
Domyślnie

Gratulacje dla Wszystkich zwycięzców Niestety nie mogłem wziąć udziału, jedynie wbiłem na maraton Oby częściej takie eventy, bo przyciąga to graczy
Stary 14-01-2018, 01:13   #7
Xaman Mistrz
Nowicjusz

Xaman Mistrz jest nie do zastąpienia!Xaman Mistrz jest nie do zastąpienia!Xaman Mistrz jest nie do zastąpienia!Xaman Mistrz jest nie do zastąpienia!Xaman Mistrz jest nie do zastąpienia!Xaman Mistrz jest nie do zastąpienia!Xaman Mistrz jest nie do zastąpienia!Xaman Mistrz jest nie do zastąpienia!
Domyślnie

mam nadzieję, że taki konkursik pojawi się również z okazji świąt Wielkanocnych, niestety nie wziąłem udziału w maratonie ani w konkursie przez jednego Admina.

Mam nadzieję, że na przyszłość zrobicie by grało 300 ludzi a nie, że przyjdzie pajac mnie zabije a ja go zwyzywam podstawowo bo to za każdym razem bym zrobił z nerwów a pajac nadal będzie zabijał a ja ban na tydzień i spoko i kto ma gorzej ja czy on? Gościu co zabija dla jaj a ja gram w światowej formnie i po banie mi się odwidzi!
Xaman Mistrz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-01-2018, 01:18   #8
Elew
Średnio zaawansowany

Elew's Avatar

Elew jest LEGENDĄ!Elew jest LEGENDĄ!Elew jest LEGENDĄ!Elew jest LEGENDĄ!
Elew jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Gratulacje dla zwycięzców, to był dobry event oby na Wielkanoc też się on odbył.
Elew jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-01-2018, 01:21   #9
Scuv
Arab3k

Scuv's Avatar

Miasto: Hell
Mentioned: 6 Post(s)
Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !
Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !Scuv to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Scuv
Domyślnie

Gratulacje!
Karta Graficzna -Zotac GeForce GTX 1080 AMP! Extreme Edition
RAM - Ballistix Sport LT DDR4, 2x8GB, 2666MHz, CL16
Zasilacz - Corsair TX550M 550W
Obudowa - SilentiumPC Regnum RG4T Pure Black
Dysk - SSD Samsung 850 EVO 500GB
Scuv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-01-2018, 04:45   #10
Rastamanek
Łowca postów

Rastamanek's Avatar

Miasto: Nazeing
Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !
Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !Rastamanek to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Rastamanek Send a message via Skype™ to Rastamanek
Domyślnie

Gratuluję dla zwycięzców Nie wziąłem udziału w Quizz ani w Maratonie, miejmy nadzieję, że częściej będą takie konkursy, pozdrawiam
Rastamanek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-01-2018, 16:34   #11
Hakka
Banned

Mentioned: 2 Post(s)
Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!
Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Xaman Mistrz Zobacz post
mam nadzieję, że taki konkursik pojawi się również z okazji świąt Wielkanocnych, niestety nie wziąłem udziału w maratonie ani w konkursie przez jednego Admina.

Mam nadzieję, że na przyszłość zrobicie by grało 300 ludzi a nie, że przyjdzie pajac mnie zabije a ja go zwyzywam podstawowo bo to za każdym razem bym zrobił z nerwów a pajac nadal będzie zabijał a ja ban na tydzień i spoko i kto ma gorzej ja czy on? Gościu co zabija dla jaj a ja gram w światowej formnie i po banie mi się odwidzi!

Nie płacz już to tylko gra, idz do monopolowego swoje zale wylac elo.

Konkurs zawsze spoko dzieki za nagrody, czekam na odbior w grze, elo.
Hakka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-01-2018, 22:37   #12
Czepi
Gaduła

Czepi's Avatar

Miasto: Kraków
Czepi jest LEGENDĄ!Czepi jest LEGENDĄ!Czepi jest LEGENDĄ!Czepi jest LEGENDĄ!
Czepi jest LEGENDĄ!Czepi jest LEGENDĄ!Czepi jest LEGENDĄ!Czepi jest LEGENDĄ!Czepi jest LEGENDĄ!Czepi jest LEGENDĄ!Czepi jest LEGENDĄ!Czepi jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Serdecznie gratuluję wszystkim zwycięzcom!

Nie zapomnijcie podzielić się wiedzą z innymi graczami na GC, kiedy tego potrzebują

Ostatnio edytowane przez Czepi : 15-01-2018 o 02:56
Czepi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-01-2018, 19:49   #13
tigon
Zaawansowany

tigon's Avatar

Miasto: Przeworsk
tigon to wzór do naśladowania !tigon to wzór do naśladowania !tigon to wzór do naśladowania !tigon to wzór do naśladowania !tigon to wzór do naśladowania !tigon to wzór do naśladowania !
tigon to wzór do naśladowania !tigon to wzór do naśladowania !tigon to wzór do naśladowania !tigon to wzór do naśladowania !tigon to wzór do naśladowania !
Domyślnie rere

Gz zwycięzcom, kolejny event można by zrobić loterie na domki zajmowane w city/bam przez mortis'a, w końcu już czas coś zrobić z nimi
tigon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-01-2018, 19:59   #14
Nedin
Game Master

Nedin's Avatar

Mentioned: 17 Post(s)
Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !
Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !Nedin to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Gratulacje dla zwycięzców
Nedin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-01-2018, 21:35   #15
Colinovsky
Zaawansowany

Colinovsky's Avatar

Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !
Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Xaman Mistrz Zobacz post

XD!

@t
Gratulacje dla całego top5, ciekaw jestem kim jest zwycięzca, bo nick mi nieznany.
Colinovsky jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-01-2018, 09:59   #16
Hokage
Mastah!

Hokage's Avatar

Mentioned: 9 Post(s)
Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !
Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !
Domyślnie

typ na kazde pytanie odpowiadal po 2 sekundach, ciekawe

szkoda ze nie dodaliscie jakie byly pytania xD

gratuluje wszystkim
[01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna
Hokage jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-01-2018, 18:44   #17
Ketanol Dencabre
Średnio zaawansowany

Mentioned: 4 Post(s)
Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!
Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!Ketanol Dencabre jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Gratulacje dla C9 i Squida, pozdro.
Ketanol Dencabre jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-01-2018, 19:24   #18
Elade
VIP

Elade's Avatar

Miasto: Konin
Elade to ANIOŁ!
Elade to ANIOŁ!Elade to ANIOŁ!Elade to ANIOŁ!Elade to ANIOŁ!Elade to ANIOŁ!Elade to ANIOŁ!Elade to ANIOŁ!Elade to ANIOŁ!Elade to ANIOŁ!Elade to ANIOŁ!Elade to ANIOŁ!Elade to ANIOŁ!Elade to ANIOŁ!Elade to ANIOŁ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Elade
Domyślnie

Quiz fajny, niektóre pytania całkiem trudne. Gratuluje zwycięzcom!
Stary 06-02-2018, 21:55   #19
Dominikaa
Wymiennik

Dominikaa's Avatar

Miasto: Szczecin
Mentioned: 3 Post(s)
Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !
Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Dominikaa Send a message via Skype™ to Dominikaa
Domyślnie

szkoda że nie ujawniacie jakie były pytania;(

Mój live ---> http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=136606
Dominikaa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-02-2018, 11:30   #20
Timur
Nowicjusz

Timur's Avatar

Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!
Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!Timur jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Byłem na tym quzie, była to fajna inicjatywa oby byłą częściej ale już z mniejszymi nagrodami i kolega ma racje fajnie było by udostępnić pytania
Timur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania