User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zmianami? Wybieramy po 1 opcji dla każdej z propozycji!

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak!! Jestem za wprowadzeniem nowych motyli!

    4 13.33%
  • Nie!! Kategorycznie nowe motyle to głupota!

    16 53.33%
  • Tak! Chciałbym, aby speed nie zerował się całkowicie po 24h

    9 30.00%
  • Nie trzeba nic zmieniać w działaniu speed.

    19 63.33%
Sonda z Wielokrotnym Wyborem
Pokaż wyniki 1 do 17 z 17

Wątek: 1. Nowe motylki 2. Zmiany w speed

  1. #1
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Posty
    51
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie 1. Nowe motylki 2. Zmiany w speed

    Jestem za wprowadzeniem nowych kolorów motyli, jako drop'a z Tinów . Na pewno na serwerze jest grafika czerwonego motylka, nie wiem czy jest możliwości dodania innych kolorów np. zielonego.
    --> Red Butterfly
    Czerwony motyl byłby extra rzadki, mniej więcej 5x cięższy do zdobycia od obecnych. Obecnie najrzadszy jest z tego co zauważyłem exotic brązowy.

    ________________________

    Drugą propozycją jest, aby zdobyty speed nie znikał w całości na raz, po 1 dniu nieobecności. Proponuje jedno z dwóch rozwiązań.
    - Speed zeruje się po 48h;
    - Speed zmniejsza się po 10% (w przypadku pacc) za każdy dzień, w którym go nie użyliśmy.

    Speed wbija się długo. Nie zawsze fizycznie jest możliwość go utrzymania, gdyż np. wracamy późno z pracy lub po prostu zapomnimy wpisać komendę. Fajnie byłoby, aby nie znikał on całkowicie po 1 dniu przerwy.

    Jeżeli jedna z w/w opcji była już poruszana to przepraszam!!

    @edit
    Anmael, chodzi o to, że czasem nie ma tych kilku sekund, aby w ogóle zalogować... bo akurat gdzieś jedziesz, lub wracasz o 23 z pracy jak koń po westernie.
    Odnośnie motyli chodziło mi o urozmaicenie i wyeliminowanie nudy. Exp może z niego być nawet najmniejszy...
    Ostatnio edytowane przez Petruss : 03-02-2017 o 19:19 Powód: Zmiany wizualne

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Posty
    160
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Żadna z Twoim propozycji mi się nie podoba, motyli jest wytarczająco, a wpisanie speed'a zajmuje kilka sekund i nie musisz przecież expić żeby go utrzymać.

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Makael : 03-02-2017 o 19:15

  3. #3
    Veni, vidi, vici #2015 #2016 Arab's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 908
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Petruss Zobacz post
    Jestem za wprowadzeniem nowych kolorów motyli, jako drop'a z Tinów
    Moim zdaniem wprowadzenie motyli a szczególnie expa z nich był jednym wielkim błędem, więc po co kolejne motyle?
    Cytat Napisał Petruss Zobacz post
    Obecnie najrzadszy jest z tego co zauważyłem exotic brązowy.
    Brązowy respi się na Ank, więc można po niego iść po restarcie (na pasku też dość często wypada z tiny)
    Cytat Napisał Petruss Zobacz post
    Speed zmniejsza się po 10%
    Kolejne ułatwienie....
    Nie trzeba nic zmieniać i tak już jest o dużo za dużo ułatwień jak np. właśnie speed, exp z motyli, eventowe respy.

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    1. Nie za dużo tych motyli? Od początku są cztery rodzaje, więc niech tak zostanie.
    Po drugie, nie wiem czy jest czerwony albo zielony motyl i czy w ogóle można takie zrobić..

    Cytat Napisał Petruss Zobacz post
    Obecnie najrzadszy jest z tego co zauważyłem exotic brązowy.
    Chyba nie, najrzadszy motyl to golden motyl.

    2. Wpisanie komendy !speed zajmuje 2 sekundy, wiec nawet nie pisz, że nie masz tylu czasu na tak prostą czynność.
    Po drugie, zawsze możesz dać komuś postać, aby Ci wpisał speeda.

    Twoje propozycje mi się nie podobają. Sorry, ale jestem na nie.

  5. #5
    Gaduła Mordeczka69's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Miasto
    GB
    Posty
    160
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ja mam lepszą propozycje, usuńcie wyspy eventowe i potwory które tam są, usuńcie speeda

    @down
    nie, Golden nie jest najrzadszy.

  6. #6
    Skała Harakiri II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Posty
    202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Petruss Zobacz post
    Na pewno na serwerze jest grafika czerwonego motylka, nie wiem czy jest możliwości dodania innych kolorów np. zielonego.
    --> Red Butterfly
    Czerwony motyl byłby extra rzadki, mniej więcej 5x cięższy do zdobycia od obecnych. Obecnie najrzadszy jest z tego co zauważyłem exotic brązowy.
    Jest mozliwy czerwony. Zielonego nie ma. Najrzadszy jest golden z tina. Za duzo juz i tak jest korzysci z picia sokow. Na NIE

    Cytat Napisał Petruss Zobacz post
    Drugą propozycją jest, aby zdobyty speed nie znikał w całości na raz, po 1 dniu nieobecności. Proponuje jedno z dwóch rozwiązań.
    - Speed zeruje się po 48h;
    - Speed zmniejsza się po 10% (w przypadku pacc) za każdy dzień, w którym go nie użyliśmy.
    Oczywiscie to duzo ulatwia, wiele razy zastanawialem sie czemu tak jest kiedy spalilem speeda, ale gdyby cos takiego bylo wprowadzone to zdecydowanie za bardzo ulatwi. Na NIE

    Destruction 1-...
    Destruction Rook 1-...
    Poradnik dla poczatkujacych
    Moj Life

  7. #7
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 506
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Totalna bzdura, pomijajac fakt ze wlasciwie lot jest zepsuty I motyle leca praktycznie tak samo czyli to tak jakbym locil BH z czestotliwoscia mls na crackach to lot z tinow jest juz grubo przesaadzony jesli juz dodac nowe itemy to do potworow ktore maja slaby lot.. (W porownaniu do tinow kazdy potwor na apo ma slaby lot (za wyjatkiem rookgardu))




    #t motyle tak, ale nie w tinach

  8. #8
    Gaduła Sir Avengo's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Propozycja związana z dodaniem nowego motyla nie ma sensu. Co to wniesie do gry ? Nic. Są ważniejsze sprawy którymi warto było by się zająć a nie pierdoły z dodawaniem nowego koloru motylka który i tak nic nie wniesie ani nowego ani pozytywnego do gry.

    Co do komendy speed pomysł aby nie tracić go całkowicie brzmi dużo lepiej jednak jak pisali poprzednicy jest wiele udogodnień do wbijania poziomów doświadczenia i takie rozwiązanie było by po prostu zbyt dużym ułatwieniem.

    Reasumując dobrze jest tak jak jest. Co do obu propozycji jestem na NIE
    Sir Avengo (1- ...)

    Sir Avengo Rook (1- ...)

    Avengo Knight (3132-3220)

    Avengo (2974-2990)

  9. #9
    Zaawansowany NoTricks's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Capital City
    Posty
    114
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    1. Jeśli chodzi o motylki zaznaczyłem nie, jak powyżej, są ważniejsze rzeczy, którymi należy się zająć.
    Jak już miałby takowy być, to nie z tinów oraz nie powinien dawać expa.

    2. Tutaj jestem na tak. Ktoś kto spędza dużo czasu poza domem, musi wyjechać na parę dni + nie udostępnia swojego konta innym osobom w pewnym stopniu sporo na tym traci w stosunku do regularnie logujących się. Wg. mnie wystarczyłoby tylko ustawić minimalną wartość speeda na te 25%, a skok dniowy może zostać na poziomie 5% (wtedy wbicie speeda 50% zajmie 5dni, a nie 10 jak jest obecnie).
    Trickster [1 - ...] Fantasy & NWO
    05/03/16 21:48 Awansowales z 1999 poziomu na 2000 poziom.
    07/09/16 16:08 Awansowales z 2999 poziomu na 3000 poziom.
    21/01/20 21:18 Gratulacje! Zdobyles 4000 poziom doswiadczenia.
    08/04/22 21:59 Gratulacje! Zdobyles 5000 poziom doswiadczenia.

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Red Butterfly to dobry pomysl. Moglby spalac mane, ale nie moglby leciec z Tinow. Taki Nil bylby dobrym rozwiazaniem. Co do speeda nie mam nic przeciwko, ale tylko dla kont premium.

  11. #11
    Gaduła Novi's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Olsztyn
    Posty
    140
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Obie propozycje na nie..
    I nie chce wymyslac nowych rzeczy.
    Ludzie na gorze wystarczajaco wyjasnili co i jak i ja jestem tego samego zdania
    Novi 1-...

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    1. Nie za dużo tych motyli? Od początku są cztery rodzaje, więc niech tak zostanie.
    Od początku są 4 powiadasz? hahahaha chyba zbyt mało grasz jeszcze na mainie. Właśnie zadałeś dobre pytanie, czy nie za dużo tych motyli XD Przecież tobie było by to na rękę bo byś miał więcej ich do wbijania lvli
    Jak expiłem na pasku to najrzadziej leciał niebieski i brązowy motyl

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    2. Wpisanie komendy !speed zajmuje 2 sekundy, wiec nawet nie pisz, że nie masz tylu czasu na tak prostą czynność.
    Nie każdy ma tyle czasu co ty żeby siedzieć 20 godzin dziennie. Wtedy można wpisywać speeda na 10000 postaciach. Tylko dla ciebie to taka prosta czynność bo nic innego nie umiesz XD


    #t

    Jestem za usunięciem motyli z całego serwera Zepsuły one apo
    Jestem też za tym aby speed nie zerował sie do 0 tylko stopniowo tak jak wzrasta.
    Ostatnio edytowane przez Hokage : 04-02-2017 o 09:51

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Miasto
    Lublin
    Posty
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zastanawia mnie to po co by miał lecieć czerwony motyl jak nic by nie dawał. Nowe motyle to głupota, lepiej by było ustabilizować loot np. powiększyć go w Nilach. A co do speeda, to nie jest on jakąś nagrodą i jest dobrze tak jak jest.
    Ostatnio edytowane przez Agresja : 04-02-2017 o 11:22

  14. #14
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Posty
    244
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nowy motyl - Przecież mamy, aż 4 motyle myślę, że wystarczy. Bo po co ich więcej?

    Speed - Speed jest tylko urozmaiceniem gry, który pozwoli Ci szybko poexpić. 1h - 1h 20m jest i tak wystarczająca. Speeda szybko odrobisz do 25% FACC/50% PACC.


    Niestety 2 propozycje na NIE.

  15. #15
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Petruss Zobacz post
    Jestem za wprowadzeniem nowych kolorów motyli, jako drop'a z Tinów . Na pewno na serwerze jest grafika czerwonego motylka, nie wiem czy jest możliwości dodania innych kolorów np. zielonego.
    --> Red Butterfly
    Czerwony motyl byłby extra rzadki, mniej więcej 5x cięższy do zdobycia od obecnych. Obecnie najrzadszy jest z tego co zauważyłem exotic brązowy.
    Po co kolejny rodzaj motylka, jeszcze do tego "niech będzie mniej więcej 5x cięższy do zdobycia" - zaraz pewnie niektórzy by chcieli, żeby dodawał 123453246324234 expa lub coś od obrażeń/obrony. Cztery motylki, które aktualnie są na serwerze wystarczają. Pamiętaj, że jeżeli już jest coś ciężkiego do zdobycia, to nagroda też musi być dosyć wartościowa.

    Cytat Napisał Petruss Zobacz post
    Drugą propozycją jest, aby zdobyty speed nie znikał w całości na raz, po 1 dniu nieobecności. Proponuje jedno z dwóch rozwiązań.
    - Speed zeruje się po 48h;
    - Speed zmniejsza się po 10% (w przypadku pacc) za każdy dzień, w którym go nie użyliśmy.

    Speed wbija się długo. Nie zawsze fizycznie jest możliwość go utrzymania, gdyż np. wracamy późno z pracy lub po prostu zapomnimy wpisać komendę. Fajnie byłoby, aby nie znikał on całkowicie po 1 dniu przerwy.

    Jeżeli jedna z w/w opcji była już poruszana to przepraszam!!

    @edit
    Anmael, chodzi o to, że czasem nie ma tych kilku sekund, aby w ogóle zalogować... bo akurat gdzieś jedziesz, lub wracasz o 23 z pracy jak koń po westernie.
    Jestem na nie, bo po to dodany był speed, żeby przyśpieszyć exp i pilnować tego dodatku, a tłumaczenia "nie mogę wbić i stracę speeda" jest śmieszne(no chyba, że gdzieś wyjeżdżasz to zrozumiałe). Przypomnę Ci, że masz 24h na to, żeby wpisać tego speeda, więc nie pisz tutaj, że nie masz 10 sekund przez te 24 godziny, by wpisać komendę !speed. Piszesz również, że wracasz z pracy późno - wpisz speeda przed pójściem do pracy, proste. Zapominasz o speedzie? Ustaw sobie jakoś powiadomienie lub budzik, żeby Ci przypomniał o tym. Również napisałeś, że wracasz o 23 - no chyba nie napiszesz, że wracasz i od razu idziesz do łóżka, bez żadnej kolacji oraz kąpieli? Ja wracając po 23 cholernie zmęczony, potrafiłem odpalić komputer, żeby tylko wpisać tego speeda. Przecież to zajmuje minute... Szukasz dziury w całym, tłumacząc się jakimiś argumentami, które nie mają całkowicie sensu i które można spokojnie "przeskoczyć".

    Jestem na nie w jednej i drugiej propozycji.

  16. #16
    Łowca postów Rastamanek's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Nazeing
    Posty
    263
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co do pierwszej propozycji jest to totalną bzdurą już wystarczy, że są te motyle i za bardzo ułatwiają expienie. Natomiast jeśli chodzi o drugą speeda zawsze można wpisać nie wierzę, że nie miałbyś czasu wpisać "speeda" przecież to trwa chwilkę nie przesadzajmy

    #t
    Jestem na nie
    To be continued .....

  17. #17
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Posty
    51
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Thumbs up

    Cytat Napisał Rastamanek Zobacz post
    nie wierzę, że nie miałbyś czasu wpisać "speeda" przecież to trwa chwilkę nie przesadzajmy
    Spłycasz sens całkowicie. Nie chodzi o to, że się nie chce wpisać komendy bo to rzeczywiście byłoby irracjonalnym lenistwem, tylko o to, że wbija się ten bonus 10 dni, a wystarczy 1, w którym nie możemy wejść w ogóle na komputer i nam to przepada. Może mimo to uważasz, że jednak dla chcącego nic trudnego? -.^

    Co do nowego motylka nie napisałem nigdzie, że ma on dawać dodatkowe bonusy, jak exp. Skoro jednak już dają exp, to ten zapewne również musiałby być taki. Mógłby być nawet najsłabszy, bo chodzi tu o wprowadzenie urozmaicenia.
    Wiem, że jesteście tradycjonalistami i jesteście na nie w przypadku takich zmian. Rozumiem to, wolicie mieć 10x dany item pod nowymi nazwami i innymi mocami, bo pewnie i tak sami zmieniacie sobie wizualnie grafikę.

    Jak widać temat nie ma racji bytu, proszę o jego zamknięcie.

    ps. to była luźna propozycja dla dobra innych graczy, nie moim bo i tak prawie nie expie... także bez spiny.

Podobne wątki

  1. NPC (Motylki)
    By Yoohi in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 29-12-2013, 18:25
  2. Motylki.
    By Beny Knight in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 19-06-2010, 13:29
  3. motylki Itd
    By Songoku v.2.0 in forum Handel
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 01-04-2010, 22:40
  4. Nowe profesje, nowe czary, nowe przedmioty !
    By Cielak znów zbanowany ^^ in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni Post / Autor: 13-01-2009, 19:38

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •