User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 23

Wątek: Najazd

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Najazd

    No cześć, zamierzacie kiedyś zrobić jakiś najazd? Jeżeli znudziła Wam się posada GMa czy jakiegoś innego obiboka to proponuje napisać oficjalne pożegnanie. Ludzie czekają już po kilkanaście dni na dane potwory, aby zaliczyć misje.

    #Sasha#Płacz#UpdateNaDniach#EloBenc#NajazdyCoKilka Tygodni#Ok
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 07-05-2020 o 20:56

  2. #2
    Łowca postów Natsu's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    212
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    nie wiem ja mam wrażenie ze większość gmow to jakby za kare tutaj grali XD
    zapytasz się o update, złe zapytasz się o najazd źle, zapytasz się o unbana źle, tylko bugi i boterow możesz zgłosić z reszta jest problem, ja rozumiem ze macie swoje prywatne życie, dziewczynę/żonę / prace i robicie to wszystko za darmo ale może czas zrobic dodatkowe 2 osoby które nie będą nikogo sprawdzać tylko, robić najazdy i najazdy ??

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Miasto
    w domu mieszkam
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie



    Szkoda, że wracamy do punktu wyjścia
    Zamiast wykorzystać pandemie i wprowadzać na serwer jakieś małe zmiany, żeby ludzie widzieli, że coś się dzieje.... lub po prostu wejść w jakąś małą interakcje na chat boxie żeby każdy widział wasze "zainteresowanie" serwerem..... TO NIE XD.... lepiej zapaść się pod ziemie i nie pokazywać przez kolejne tygodnie (skąd mamy widzieć, że działacie jak nie jesteście w stanie nic napisać :C).

    Najazdy - niestety ale do nich trzeba się chwilę przygotować . Jeśli najebiecie pół can w ebola batach albo stawiacie same główne bosy to na jaki odzew graczy liczycie?? Ostatnio Lirtes zrobił spoko najazd, który spotkał się z dość sporą aprobatą graczy

    #zostańwdomu - akcja wyjebała się na plecy w raz z "przerwą" Voltana. Wystarczyło podtrzymać te cykliczne expy i liczba graczy ciągle oscylowała by ok. 200 użytkowników w godzinach szczytu : O. Akurat Voltan odrobinę przesadzał z tym expem xd wystarczyło to ograniczyć do cotygodniowych boostów ( poniedziałek - exp x6, środa - lot x2, piątek - exp x8, niedziela -exp x7 + najazd wieczorkiem).





    #elobenc #itaktonicniedabomajawszystkowdupie #kiedyrespydla4k+?


    @edit
    Zapomniałem napisać o #kociołUP - którego tworzą niezmęczeni fighterzy i są w już 1/10 (chodź gdyby nie bugi było by dopiero 1/16). Tak jak niżej napisał Spyra o EVENCIE TWORZONYM PRZEZ GRACZA.....
    xDDDD to jest naprawdę kpina.... UP szykowany przez graczy prawdopodobnie będzie lepszy niż to co wy tam w ukryciu robicie. ELO BENC


    @edit2
    Cytat Napisał Nedin Zobacz post
    Sorry, ale robiąc mapki(pomagając Squidowi przy upie), testując różne rzeczy dla/z Mortiisem/Squidem i jeszcze w między czasie sprawdzanie graczy/zgłoszń(które są sprawdzane, na bieżąco, mimo tego że czasem gdzieś zostanie przeoczony 1 czy 2 tematy)/banowanie za złamanie regulaminu, nie znajduję czasu na zrobienie wam najazdu. Uważam, że tamte rzeczy są ważniejsze i warto doprowadzić je do końca, umilając rozgrywkę na dłuższą metę, więc robię co mogę by tak się stało.
    Cytat Napisał Tiki Tenii Zobacz post
    (skąd mamy widzieć, że działacie jak nie jesteście w stanie nic napisać :C).
    Zwykłe borowiki tego nie widzą i ich to zbytnio nie interesuje czy zostanie wprowadzony up, z którego prawdopodobnie nie skorzystają, bo mają 1k lvl (Jakby nie było to oni tworzą nasze społeczeństwo - kupują pacc runy i napędzają tibijski rynek). Jeśli nie piszecie kompletnie nic na temat waszej pracy, za to widać tylko i wyłącznie, że kogoś zbanowaliście za brzydkie pisanie. Z mojego punktu widzenia wygląda to tak, że nie chcecie wyjść jak Apendor w temacie z małą zapowiedzią xD KLIK.


    Cytat Napisał Nedin Zobacz post
    Mało tego, aż mnie coraz bardziej zniechęca do kontynuowania pracy nad wyżej wymienionymi zadaniami, bo poświęcam często 6-8h dziennie na ogarnięcie powierzanych zadań, do tego dochodzi życie prywatne, więc sami się zastanówcie czy doba ma 24h czy więcej.
    My też poświęcamy czas na grę, jedni na pełen etat a inni rekreacyjnie. Jak by nie było to większość czeka na jakąś nowość. Akuratnie Ty stworzyłeś fajnego otc, który od dawna powinien być na stronie głównej. Jakby nie było resztę twoich (jak i reszty) aktywność widzimy tylko w liście zbanowanych. Czasem naprawdę wystarczyło bym napisanie siema na chat boxie.
    Niestety ale dalej nie widzimy czy reszta administracji coś robi :s. Nie chce mi się już pisać bo i tak to nic nie zmieni. Każdy ma swoje sumienie i wie ile wkłada w "rozwój" serwera .
    Ostatnio edytowane przez Tiki Tenii : 07-05-2020 o 23:06

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Park Street II
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ogólnie to jest jeden wielki paraliż, nie wykorzystać takiego okresu jak ten(czas "pandemii"), żeby zachęcić ludzi do gry na tym OTS. Grało około 150 osób więc dlaczego nie było robione coś żeby to podtrzymać? Były zwiększone expy/looty oraz Maratony i gdzie to się podziało? Chwilowe "bum" i koniec? Wiem, że były narzekania, że za dużo, bo to prawda... Ale jakby podtrzymać tendencje, że Maraton raz na miesiąc/dwa, boosty do expa na weekendzie, a w tygodniu zwiększony loot + raz w tygodniu najazd to od razu inaczej odbierałoby się działania administracji.
    A tak to ostatni najazd był 3 tygodnie temu...
    Jest was 9 w ekipie więc nie ma żadnego usprawiedliwienia... Po prostu macie wyjebane, a skoro tak to zrezygnujcie, zróbcie miejsce dla ludzi, którym chce się coś robić...
    Wstyd, że Sasha wymyśla konkursy z szukaniem pozycji na mapie, bo jest taka stypa na serwerze.
    Nawet pisząc o Saint Petera na RRV, ciężko dostać odpowiedź.

    Ogólnie podsumowując to skandal i chuj z tym update jak ma być dalej taka wyjebka.

  5. #5
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Posty
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Niech wszyscy przestaną grać na miesiąc albo trochę dłużej, zmaleją wpływy z kupna pacc'a czy pacc runek to może wtedy się coś ruszy

    Jaki jest sens przeznaczać czas i środki na to aby wprowadzać zmiany w grze jak i tak ludzie grają i przeznaczają na to pieniądze. Przecież to się w żaden sposób nie kalkuluje. Z drugiej strony właściciel musiał odczuć wzrost wpływów z pacc'a i pacc runek gdy liczba graczy w czasie pandemii gwałtownie wzrosła - ale dalej to tylko zasługa pandemii nie trzeba było w to inwestować żadnych środków - nie wiadomo też czy opłacalne jest poświęcać swój czas na dalszy rozwój, bowiem pandemia się w końcu skończy a gracze odejdą.
    Ostatnio edytowane przez Herut : 07-05-2020 o 21:33

  6. #6
    VIP Moon Red's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    886
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dla mnie to w ogóle chory pomysł aby dawać moby do questów które są zależne od widzimisię GM'a czy będzie miał akurat humor zrobić najazd. Co do administracji- ludzie wrócili do gry, nie zmarnujcie tej szansy bo więcej może takiej nie być.
    @Nedin ale Ty nie jesteś sam w ekipie, sporo osób ktore mogą robić najazdy
    Ostatnio edytowane przez Moon Red : 07-05-2020 o 22:40

  7. #7
    Zaawansowany NoTricks's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Capital City
    Posty
    114
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Efekt odpowiedzialności zbiorowej się kłania, nikt przecież się tutaj do poruszanych kwestii nie będzie chciał odnieść. Covid dał łatwy piniondz więc sorki Pany, ale wyborów ni ma, galerie otwierają także czas wracać do życia, nie chciejta nic.

    Komentarz dla zasięgu elo benc.
    Trickster [1 - ...] Fantasy & NWO
    05/03/16 21:48 Awansowales z 1999 poziomu na 2000 poziom.
    07/09/16 16:08 Awansowales z 2999 poziomu na 3000 poziom.
    21/01/20 21:18 Gratulacje! Zdobyles 4000 poziom doswiadczenia.
    08/04/22 21:59 Gratulacje! Zdobyles 5000 poziom doswiadczenia.

  8. #8
    Senior Game Master Nedin's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Miasto
    Silver City
    Posty
    857
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Sorry, ale robiąc mapki(pomagając Squidowi przy upie), testując różne rzeczy dla/z Mortiisem/Squidem i jeszcze w między czasie sprawdzanie graczy/zgłoszń(które są sprawdzane, na bieżąco, mimo tego że czasem gdzieś zostanie przeoczony 1 czy 2 tematy)/banowanie za złamanie regulaminu, nie znajduję czasu na zrobienie wam najazdu. Uważam, że tamte rzeczy są ważniejsze i warto doprowadzić je do końca, umilając rozgrywkę na dłuższą metę, więc robię co mogę by tak się stało. Nie widzicie pracy włożonej przez każdego z nas, więc nie powinniście mówić co robimy, a czego nie, bo takie oszacowanie nie równa się z prawdą. Mało tego, aż mnie coraz bardziej zniechęca do kontynuowania pracy nad wyżej wymienionymi zadaniami, bo poświęcam często 6-8h dziennie na ogarnięcie powierzanych zadań, do tego dochodzi życie prywatne, więc sami się zastanówcie czy doba ma 24h czy więcej.


    #edit
    Tak dla jasności, nie wypowiem się co do innych, bo najlepiej będzie jak sami się wypowiedzą jeżeli będą chcieli lub nie.
    Ostatnio edytowane przez Nedin : 07-05-2020 o 23:47

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nedin Zobacz post
    Sorry, ale robiąc mapki(pomagając Squidowi przy upie), testując różne rzeczy dla/z Mortiisem/Squidem i jeszcze w między czasie sprawdzanie graczy/zgłoszń(które są sprawdzane, na bieżąco, mimo tego że czasem gdzieś zostanie przeoczony 1 czy 2 tematy)/banowanie za złamanie regulaminu, nie znajduję czasu na zrobienie wam najazdu. Uważam, że tamte rzeczy są ważniejsze i warto doprowadzić je do końca, umilając rozgrywkę na dłuższą metę, więc robię co mogę by tak się stało. Nie widzicie pracy włożonej przez każdego z nas, więc nie powinniście mówić co robimy, a czego nie, bo takie oszacowanie nie równa się z prawdą. Mało tego, aż mnie coraz bardziej zniechęca do kontynuowania pracy nad wyżej wymienionymi zadaniami, bo poświęcam często 6-8h dziennie na ogarnięcie powierzanych zadań, do tego dochodzi życie prywatne, więc sami się zastanówcie czy doba ma 24h czy więcej.

    Kolego, ale nikt bezpośrednio do Ciebie nie ma pretensji. Spoko, Ty robisz swoje mapki itd. a co robią inni, np. Inquso, Elyar?

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Park Street II
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nedin Zobacz post
    Sorry, ale robiąc mapki(pomagając Squidowi przy upie), testując różne rzeczy dla/z Mortiisem/Squidem i jeszcze w między czasie sprawdzanie graczy/zgłoszń(które są sprawdzane, na bieżąco, mimo tego że czasem gdzieś zostanie przeoczony 1 czy 2 tematy)/banowanie za złamanie regulaminu, nie znajduję czasu na zrobienie wam najazdu. Uważam, że tamte rzeczy są ważniejsze i warto doprowadzić je do końca, umilając rozgrywkę na dłuższą metę, więc robię co mogę by tak się stało. Nie widzicie pracy włożonej przez każdego z nas, więc nie powinniście mówić co robimy, a czego nie, bo takie oszacowanie nie równa się z prawdą. Mało tego, aż mnie coraz bardziej zniechęca do kontynuowania pracy nad wyżej wymienionymi zadaniami, bo poświęcam często 6-8h dziennie na ogarnięcie powierzanych zadań, do tego dochodzi życie prywatne, więc sami się zastanówcie czy doba ma 24h czy więcej.
    Nie rozumiem dlaczego odbierasz ta krytykę osobiscie... Nikt nie napisał, że Nedin nic nie robi, lecz wszyscy odnieśli się do ogółu. Tak jak wspomniałem wyżej jest was 9... Tylko nie mów, że każdy z was pracuje codziennie po 8h nad aktualizacja

    Dziękujemy za twoją heroiczną postawę i walkę o lepsze jutro.
    Ostatnio edytowane przez Malff : 07-05-2020 o 23:02

  11. #11
    Łowca postów Damballa's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    251
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nedin Zobacz post
    ...sami się zastanówcie czy doba ma 24h czy więcej.
    Dokładnie tak jak napisał Nedin. Nie wiem czy wiecie ale on jako jedyny ogarnia wszystkie zgłoszenia z tego co widze. Po 2 to takie tematy są idiotyczne moim zdaniem. Wystarczająco płaczu jest już na game-chat oraz chat na forum. Po 3 to tak jak napisał wyżej Moon.. Nedin nie jest jedynym GM na apo, Skoro Nedin jako jedyny ogarnia i chce pomóc Squidowi z updejtem to cała reszta powinna ogarniać takie rzeczy jak najazdy. Po 4 , Następnym razem proponuję otagować tych co lecą w uja na serwerze mając pozycję na apo. Z tego co widzę i słyszę to Inquso i Elyar potrafią tylko banować nic więcej, tak że ten cały płacz powinien być kierowany jedynie do nich.
    Ripplex ->2958 - ...
    Kapitan Hasz -> 1253 - 2831
    Damballa ->
    4577 - 4962

    ...

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    201
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Kolego, ale nikt bezpośrednio do Ciebie nie ma pretensji. Spoko, Ty robisz swoje mapki itd. a co robią inni, np. Inquso, Elyar?
    Niektórzy są stworzeni do dobrego życia i spokojnej egzystencji która pozwala na banowanie graczy których się podoba a których nie. Nie mi to oceniać... Ale każdy ma swoje zdanie.


    Odnośnie tematu chciałem napisać ze podejrzewam ze wiele osób wkłada swoją wielka części życia w to. I nie mam bynajmniej Ja pretensji, to chyba tyczy się ludzi którzy nie pracują bądź nie umieją nad update a są wielkimi Gamemasterami ;D

  13. #13
    VIP Yagami's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Miasto
    Sanok/Rzeszów
    Posty
    1 068
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Za Yagamiego to najazdy były.

    Ogólnie żeby zrobić dobry najazd to trzeba poświęcić z 2 godziny czasu, czasami nawet więcej. Obecnie osoby będące w ekipie najwidoczniej nie mają czasu.
    Życie prywatne jest jednak ważniejsze. Jedyną aktywną osobą jest Nedin, ale jak wspomniał wyżej ma trochę inne obowiązki. Powinny zostać wprowadzone automatyczne najazdy(nie aż takie jak ank). Z tego co pamiętam to był konkurs na najazdy, ale coś nie widzę, żeby zostały wprowadzone.
    Trzeba poczekać na wypowiedź innych osób z ekipy, szczególnie Voltana, którego dawno już nie widziałem.
    Ewentualnie zrobić jakiś nabór na nowe osoby, ponieważ przez brak jakiegokolwiek działania będzie coraz mniej graczy, a pandemia(dzięki której pojawiło się ich sporo) się kiedyś skończy i znów będzie tylko po 30 osób online.

  14. #14
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Były były Yagami . Szczególnie te prywatne.

  15. #15
    Bywalec Showtek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    369
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Najlepiej było by zrobić czystkę w ekipie bo z tego co można zauważyć od paru lat nowi wykazują się tylko na początku kiedy dostają posadę potem maja wyjebane jaja na graczy o nic się nie można zapytać bo odpowiedzi żadnej nie uzyskasz to po co oni tutaj ? Są bezużyteczni wywali tych co są zbędni i zrobić rekrutacje do ekipy może będzie ktoś kto będzie miał czas żeby urozmaicać grę gracza którzy siedzą i grają.

  16. #16
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 540
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nedin Zobacz post
    Sorry, ale robiąc mapki(pomagając Squidowi przy upie), testując różne rzeczy dla/z Mortiisem/Squidem i jeszcze w między czasie sprawdzanie graczy/zgłoszń(które są sprawdzane, na bieżąco, mimo tego że czasem gdzieś zostanie przeoczony 1 czy 2 tematy)/banowanie za złamanie regulaminu, nie znajduję czasu na zrobienie wam najazdu. Uważam, że tamte rzeczy są ważniejsze i warto doprowadzić je do końca, umilając rozgrywkę na dłuższą metę, więc robię co mogę by tak się stało. Nie widzicie pracy włożonej przez każdego z nas, więc nie powinniście mówić co robimy, a czego nie, bo takie oszacowanie nie równa się z prawdą. Mało tego, aż mnie coraz bardziej zniechęca do kontynuowania pracy nad wyżej wymienionymi zadaniami, bo poświęcam często 6-8h dziennie na ogarnięcie powierzanych zadań, do tego dochodzi życie prywatne, więc sami się zastanówcie czy doba ma 24h czy więcej.


    #edit
    Tak dla jasności, nie wypowiem się co do innych, bo najlepiej będzie jak sami się wypowiedzą jeżeli będą chcieli lub nie.
    wszystko spoko ale gdzie są inni? XDD nie ma! wchodzą sobie tylko czasem pobanować dla beki i loga dają. Jest was kilku a na teście nie widać x online?

    #t

    tak! Bo wieje nudą... Ile można tylko expic... to już robi sie nudne!
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  17. #17
    VIP Lirtes's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    304
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yagami Zobacz post
    Z tego co pamiętam to był konkurs na najazdy, ale coś nie widzę, żeby zostały wprowadzone.
    Był taki konkurs, lecz nie mieli czasu lub chęci, żeby się tym zająć (lub była jakaś inna nieznana mi przyczyna). Wiem, bo brałem udział i dostałem 50 dni pacc i możliwość nazwania przedmiotu jako nagrodę pocieszenia za włożoną pracę, bo tak jak piszesz - nie zostały one wprowadzone, konkurs nie dobiegł końca, a najazdy przepadły, albo kij wie co się z nimi stało.

    Cytat Napisał Adam Czarodziej Zobacz post
    nowi wykazują się tylko na początku kiedy dostają posadę potem maja wyjebane jaja na graczy
    Jako nowi tutorzy mieliśmy nadzieję na to, że nasze pomysły i zaangażowanie mogą przynieść zmiany na serwerze. Z czasem jednak zorientowaliśmy się, że jedynymi rzeczami jakie możemy tutaj zrobić są najazdy, bany i czekanie, aż któryś z głównodowodzących znajdzie chwile na zainteresowanie się propozycją zrobienia czegoś innego. Dobrym przykładem będzie tutaj Konkurs, który gotowy przez nas leżał od 2018 roku

    Sam miałem to gdzieś i przez rok w ogóle nie wchodziłem do gry, bo ile czasu można robić najazdy, dawać bany z brakiem perspektyw na zrobienie czegoś lepszego. Ale to była moja decyzja, rok przez który nie miałem nadziei na zmienienie czegokolwiek, więc i obojętne mi było, czy tu ktoś boci, czy nie. Jednak oni - Elyar, Inquso i Apendor dalej tu byli. Dalej pilnowali graczy i mimo ich małej ilości i tak poświęcali im czas. Nie wiem co tu się działo, ale mam do nich pełen szacunek za to, że nawet w chwili słabości serwera nie porzucili go, tak jak ja to zrobiłem. Tak więc stoję za chłopakami murem i piszcie co chcecie, ale ja wiem ile czasu mieli na początku i iloma sprawami chcieli się zająć, lecz powstrzymywał ich brak możliwości. Nawet teraz są obecni na serwerze, może nie mają na niego już tyle czasu, ale zawsze na jakąś chwilkę wejdą i ta chwilką, chociażby za poprzedni cały rok wystarczy.

    Od grudnia wróciłem na serwer i trułem dupę Mortiisowi, żeby przynajmniej ten stary konkurs zorganizować, co po 3 miesiącach w końcu przyniosło efekt, a nawet udało się zmienić i zorganizować parę innych rzeczy. Teraz pomagam Squidowi w aktualizacji, a wraz z Nedinem przetestowaliśmy wszystko co na tą chwilę było do przetestowania oraz zrobiliśmy mapy - tak, mappuje, mimo tego, że nie mam rangi mapper. Może kiedyś się o nią upomnę, ale póki co nie robię tego na pokaz, bo efekt końcowy jest dla mnie ważniejszy i choć przez to myślicie, że nic nie robię, to nigdy nie robię rzeczy dla poklasku, więc mi to obojętne, czy ktoś dostrzega moją pracę, czy przypisuje ją komuś innemu, a mnie wyzywa za nieróbstwo.

    O Nedinie dużo nie piszę, bo sam udzielił się w tym temacie i potwierdzam, że w tym momencie razem ze Squidem robią najwięcej rzeczy na serwerze.

    Według mnie Point powinien już dostać Senior Tutora, to mógłby wam lepiej urozmaicić grę, bo ma więcej czasu i szczere chęci, no ale zobaczymy kiedy to nastąpi.



    Wreszcie co do samych najazdów - mamy temat w którym zapisujemy datę zrobienia każdego najazdu i z 13 ostatnich postów (czyli odkąd wróciłem) 8 postów jest moich, co potwierdza, że tyle na ile mogę, to wam coś zorganizuje, choć faktycznie czasu to mi brakuje i jak już go znajdę, to więcej spędzam go w edytorze map lub na teście niż w grze.

    Teraz nie mam planów weekend, (co zdarza się coraz rzadziej) więc jednego dnia zrobię najazd na Rook, drugiego na Main.



    Jedyną rzeczą do której mogę się przyczepić, jest to, że widzicie jedną stronę i wypytujecie o te najazdy, a czy ktoś pyta jak wygląda druga strona podczas takiego najazdu?
    Przykład:
    Game-chat - ludzie zaczynają świrować, wyzywają się, wyzywają najazd. Kolejni ich raportują, pisząc: "Może tak byś się zajął game-chatem?", a ogarnięcie takiego game-chatu najczęściej nosi za sobą odwołania na forum, dociekanie kto, komu, co. Podczas najazdu serio mam to gdzieś, więc moglibyście sobie darować takie spiny oraz kapowanie. Dla mnie to bzdury i zmarnowany czas.

    Rrv:"Kiedy rook?", "Kiedy main?", "Będzie dzisiaj coś na rooku?", "Main był ostatnio!", "Znowu rook? Oni tam powinni minotaury bić!", "Można na słówko?", "O Lirtes widzę, że jesteś, sprawę mam", "Lurnął na mnie!!1 Widziałeś i nic nie robisz!1!! Co za ekipa, żałosne!," "Eee wyzywa i gdzie ban?!", "Nie mogę przejść bo blokują!!1", "Nie zdążyłem kliknąć w ciało", "A kiedy coś dla low lvli?", "Mniejszych znowu macie gdzies? Milo." itp.

    I każdy najazd tak wygląda. Aż mi się niedobrze robi

    Sam wolę robić najazdy na Rookgaardzie, ze względu na kulturę ludzi - nie pchają się, zazwyczaj wybijają po kolei tak jak my to sobie planujemy, czasem nawet podziękują za najazd - serio, takie rzeczy doceniam i wtedy nawet ciesze się, że poświęciłem czas dla graczy, którym się to spodobało.

    Natomiast Main? Lecą przed siebie, że trzeba wszystko Trapperami blokować, a przy tym lurują po drodze wszystkie potwory w jedno miejsce. Najlepiej dobiec na bossy, żeby inni nie odebrali loota, a po drodze olać mocne potwory, żeby inni nie mogli przejść, co przynosi kolejny płacz na GC, RRV i na forum. Oczywiście jest to serwer pvp i jest rywalizacja, ale to psuje sens takiego najazdu i lepiej by było, gdybyście się zgrali podczas walki z potworami. Narzekanie na brak przedziałów levelowych na najeździe, narzekanie na potwory na najeździe (to akurat ostatnio mnie wkurzyło, bo jedynym potworem którego nie postawiłem był Ahmed, wszystko inne było, ale "słaby najazd, bo nawet nic wartościowego nie było" xd).
    Takie zachowania sprawiają, że stawianie najazdu na Main, nie wiąże się z niczym miłym i trzeba się nastawić na więcej hejtu niż pozytywnych komentarzy, więc postanowiłem wam to przybliżyć, żebyście byli w stanie zrozumieć, czemu wolę poświęcić czas na testowanie i robienie nowych rzeczy, niż stawianie najazdu.
    Może zmieńcie podejście, to i dla nas motywacja postawienia najazdu będzie większa.

    Tyle ode mnie. Do zobaczenia dziś i jutro na najeździe, bo nie wiem kiedy znajdę czas na kolejne.

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2020
    Miasto
    Giewont
    Posty
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lirtes Zobacz post

    Sam wolę robić najazdy na Rookgaardzie, ze względu na kulturę ludzi - nie pchają się, zazwyczaj wybijają po kolei tak jak my to sobie planujemy, czasem nawet podziękują za najazd - serio, takie rzeczy doceniam i wtedy nawet ciesze się, że poświęciłem czas dla graczy, którym się to spodobało.

    Natomiast Main? Lecą przed siebie, że trzeba wszystko Trapperami blokować, a przy tym lurują po drodze wszystkie potwory w jedno miejsce. Najlepiej dobiec na bossy, żeby inni nie odebrali loota, a po drodze olać mocne potwory, żeby inni nie mogli przejść, co przynosi kolejny płacz na GC, RRV i na forum. Oczywiście jest to serwer pvp i jest rywalizacja, ale to psuje sens takiego najazdu i lepiej by było, gdybyście się zgrali podczas walki z potworami. Narzekanie na brak przedziałów levelowych na najeździe, narzekanie na potwory na najeździe (to akurat ostatnio mnie wkurzyło, bo jedynym potworem którego nie postawiłem był Ahmed, wszystko inne było, ale "słaby najazd, bo nawet nic wartościowego nie było" xd).
    Takie zachowania sprawiają, że stawianie najazdu na Main, nie wiąże się z niczym miłym i trzeba się nastawić na więcej hejtu niż pozytywnych komentarzy, więc postanowiłem wam to przybliżyć, żebyście byli w stanie zrozumieć, czemu wolę poświęcić czas na testowanie i robienie nowych rzeczy, niż stawianie najazdu.
    Może zmieńcie podejście, to i dla nas motywacja postawienia najazdu będzie większa.

    Tyle ode mnie. Do zobaczenia dziś i jutro na najeździe, bo nie wiem kiedy znajdę czas na kolejne.
    Wszystko się zgadza. Na Rooku grają ludzie wychowani, mili i kulturalni(Sam jestem przykładem takiego gracza) może nie wliczając kilku jednostek z reborn :P NIe oszukujmy się, na mainie większość to jakieś przygłupy, ulungi, typ 3,5k lvl na volcano nie potrafil dokumentów palić xD Co chwila na większych lvl'ach ''new owner''. Jednym słowem jebać tego Maina. Pozdrawiam

  19. #19
    Zaawansowany NoTricks's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Capital City
    Posty
    114
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lirtes Zobacz post
    ...

    Natomiast Main? Lecą przed siebie, że trzeba wszystko Trapperami blokować, a przy tym lurują po drodze wszystkie potwory w jedno miejsce. Najlepiej dobiec na bossy, żeby inni nie odebrali loota, a po drodze olać mocne potwory, żeby inni nie mogli przejść, co przynosi kolejny płacz na GC, RRV i na forum. Oczywiście jest to serwer pvp i jest rywalizacja, ale to psuje sens takiego najazdu i lepiej by było, gdybyście się zgrali podczas walki z potworami. Narzekanie na brak przedziałów levelowych na najeździe, narzekanie na potwory na najeździe (to akurat ostatnio mnie wkurzyło, bo jedynym potworem którego nie postawiłem był Ahmed, wszystko inne było, ale "słaby najazd, bo nawet nic wartościowego nie było" xd).
    Takie zachowania sprawiają, że stawianie najazdu na Main, nie wiąże się z niczym miłym i trzeba się nastawić na więcej hejtu niż pozytywnych komentarzy, więc postanowiłem wam to przybliżyć, żebyście byli w stanie zrozumieć, czemu wolę poświęcić czas na testowanie i robienie nowych rzeczy, niż stawianie najazdu.
    Może zmieńcie podejście, to i dla nas motywacja postawienia najazdu będzie większa.

    Tyle ode mnie. Do zobaczenia dziś i jutro na najeździe, bo nie wiem kiedy znajdę czas na kolejne.
    Ostatni najazd na Can był nawet ciekawy, ale prawda jest taka, że prócz boss'ów z loot'em dla all, to nie ma na nich nic sensownego. Nie pamiętam, żebym na jakimkolwiek najeździe wyszedł na +exp/czas. Profit profitem, generalnie zawsze jest się na "-". Nawrzucanie 100 eboli czy innego g#$%@ wiadomo, że ma tylko spowolnić dotarcie, natomiast skoro trzeba na niego tyle czekać i jest to taki problem, to dlaczego nie zostanie wprowadzonych więcej automatów? Bądź większych? Czemu Stiff (z fajnym terenem) respi się sam? Gdyby automaty były lepiej pomyślane, myślę że gracze nic od Was by nie chcieli (prócz świętego spokoju ). Jeszcze c*** z tym profiem, ale czasami ludzie potrzebują boss'a do misji i jest problem, a kiedyś pamiętam udawało się ugrać randomowo Petera czy Compo na daszku/kościele - teraz zapomnij? iksde
    Ostatnio edytowane przez NoTricks : 09-05-2020 o 18:38
    Trickster [1 - ...] Fantasy & NWO
    05/03/16 21:48 Awansowales z 1999 poziomu na 2000 poziom.
    07/09/16 16:08 Awansowales z 2999 poziomu na 3000 poziom.
    21/01/20 21:18 Gratulacje! Zdobyles 4000 poziom doswiadczenia.
    08/04/22 21:59 Gratulacje! Zdobyles 5000 poziom doswiadczenia.

  20. #20
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 263
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ja jako biedny podrzędny rycerz ubolewam, bo z chęcią bym umarł od master atoma oraz go dobił, ale jak mam pacc od prawie 30 dni to najazdu nie widzialem

    @NoTricks
    to czy randomowy composer czy peter sie pojawi na daszku/kościele to już zależy od zaangażowania GMa, wątpie, że są rozliczani z tworzonych potworów (ba, jestem pewien, że nie są)

    @edit
    ok, Sqaua mi pisze, że dopiero co był jakiś najazd to sformułuję to inaczej - najazdy są za rzadko!
    Ostatnio edytowane przez Demon : 10-05-2020 o 16:07
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

Podobne wątki

  1. Najazd 5.09.09
    By !!sQaua!! in forum Prezentacje Filmików
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni Post / Autor: 12-10-2009, 22:01
  2. .!. Najazd 22.08.09 .!.
    By .!.Kosa.!. in forum Rookgard
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni Post / Autor: 24-08-2009, 11:50
  3. Najazd 19.08.09 :D
    By Marcelllo in forum Rookgard
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni Post / Autor: 21-08-2009, 15:51
  4. Najazd 18.08.09
    By Nussyn in forum Prezentacje Filmików
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 19-08-2009, 20:20

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •