ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Poradniki

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-04-2020, 20:13   #1
Sasha Rookslayer
Gruby Sasza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sasha Rookslayer's Avatar

Miasto: Szczecin
Mentioned: 6 Post(s)
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Rookslayer
Domyślnie Teleporty na Rook Quest

Było to kilka dni temu, późnym wieczorem. Zauważyłem pewnego człowieka, który machał do mnie.. Podszedłem. Mówił do mnie w nieznanym mi języku. Podarował mi list, treść w nim była bardzo interesująca.

"Dawno, dawno temu na wschód od głównego miasta Capital była mała wysepka zwana Rookgardem. Na wyspie mieszkało naprawdę bardzo mało osób.
Zamieszkiwał tam pewien starzec o imieniu Stone. Człowiek ten miał swoją małą szkołę magii, w której uczył różnych, ale to naprawdę przeróżnych zaklęć. Starzec kilka lat uczył się czarować kamienie. Zawsze podobało mu się połączenie natury, sztuki i edukacji.
Po kilku latach w końcu opanował tą prastarą naukę.
Stone nauczył się szybkiej teleportacji w przeróżne miejsca na tej wyspie. Miejsca te prowadzą w naprawdę przeróżne zakamarki.. Szukaj kolorowych kamieni."

Jak w temacie, chciałbym pokazać wszystkim gdzie prowadzą wszystkie teleporty, które mamy w roomach na Rook Quescie. Przypomnę, iż quest dostępny jest od 150 poziomu doświadczenia.

Zielony kamień:

1. Resp Ancient Scarabów na północ od miasta.
2. Resp Serpent Spawna na terenie facc. Obok ruchomych piasków.
3. NPC Zinab, który sprzedaje runy Intense Healing.
4. Resp Toxic Plant.
5. Wejście na quest.
6. Zombi, uwaga!
7. Resp Slime na terenie pacc. Od razu przed wejściem na resp Glimmer, Flame, Fire.
8. Resp Trolli na północ od miasta. Obok Lucky Rata.

Różowy kamień:

1. Resp Lizardów.
2. Serpent Spawn na terenie pacc.
3. Minotaury w mieście pacc. Od razu obok trainerów.
4. Wieża Wampirów oraz Dracula.
5. Zombi, uwaga!
6. Resp Rotwormów na PACC.
7. Wejście na quest.
8. Resp Behemoth.

Niebieski kamień:

1. Resp Lizardów, blisko wejścia na Stony.
2. Zombi, uwaga!
3. Temple.
4. Wejście na quest.
5. Rotwormy facc koło Amazonek.
6. Boss minotaurów Murius obok Dwarven Axe Quest.
7. Resp Ghostów na terenie pacc.
8. Resp Ratów na facc.

Jak się tutaj dostać? Możecie zobaczyć w poradniku użytkownika Sir Avengo.

Proszę o wszelkie sugestie i uwagi dotyczące poradnika.

Sasha Life!

Sasha Rookslayer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-04-2020, 20:48   #2
Damballa
Zaawansowany

Mentioned: 19 Post(s)
Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!
Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!Damballa jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Fajnie że ktoś to odświeżył. Na 100% z tego skorzystam i już wiem który tp gdzie prowadzi jako nowy i nie doświadczony rooker. Dzięki!

Poradnik czysty i przejrzysty 10/10

🅣🅞 🅣🅨🅛🅚🅞 🅖🅡🅐.

Kapitan Hasz 1253 - ....
Damballa 4577 - 4962
Voodoll Rook 1199 - 1230
Damballa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-04-2020, 21:25   #3
smerfus
Gaduła

smerfus's Avatar

Mentioned: 4 Post(s)
smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !
smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !smerfus to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Poradnik świetny w końcu jestem w stanie gdzieś dość może na tym rookgardzie jak już tam zaloguje

Dziękuje i powodzenia w dalszych poradnikach
Stary 02-04-2020, 13:09   #4
Luis Fabiano
Średnio zaawansowany

Luis Fabiano's Avatar

Miasto: Toruń
Mentioned: 0 Post(s)
Luis Fabiano nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Dopiero co zdążyłem poprosić i taki poradnik pod jakimś postem sir avengo.
Przynajmniej teraz wiem gdzie inne tp prowadzą, a nie tylko tyle co do zinaba

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania