ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Bugi

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-05-2020, 11:50   #1
Belmondo
Zaawansowany

Belmondo's Avatar

Mentioned: 0 Post(s)
Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!
Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!Belmondo jest LEGENDĄ!
Domyślnie blad

Hejka, ten pan
10:49 Yankovsky: mam 26 dusz

ma 26 dusz, wiecej nie moze ich zdobyc, nie wiedzec czemu... ja normalnie moge

ma normalnego clienta i otc i na kazdym nie dziala, zmienial spr/dat na normalne i tez nic

dodam ze niejaki Oceiros mial ahmeda i misje na exe (zbieranie dusz) i mu dzialalo normalnie te 2 misje, dzis Yankovsky tez tak ma i nie dziala mu. Bug czy po prostu cos sie stalo?

Mi normalnie wszystko zlicza
Belmondo jest offline  
Stary 17-05-2020, 02:29   #2
Yankovsky
Średnio zaawansowany

Mentioned: 0 Post(s)
Yankovsky to wcielenie dobra!Yankovsky to wcielenie dobra!Yankovsky to wcielenie dobra!Yankovsky to wcielenie dobra!
Yankovsky to wcielenie dobra!Yankovsky to wcielenie dobra!Yankovsky to wcielenie dobra!Yankovsky to wcielenie dobra!Yankovsky to wcielenie dobra!Yankovsky to wcielenie dobra!Yankovsky to wcielenie dobra!Yankovsky to wcielenie dobra!Yankovsky to wcielenie dobra!Yankovsky to wcielenie dobra!Yankovsky to wcielenie dobra!Yankovsky to wcielenie dobra!Yankovsky to wcielenie dobra!Yankovsky to wcielenie dobra!Yankovsky to wcielenie dobra!
Domyślnie

Jednak Ahmed mi blokowal ta misje. Juz wszystko wrocilo do normy.
Yankovsky jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania