ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Bugi

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22-05-2020, 07:41   #1
Podszyfacz
Gaduła

Miasto: Rat Land
Mentioned: 0 Post(s)
Podszyfacz to wzór do naśladowania !
Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !
Domyślnie Dziwny DEBUG

Dziś miałem jakiegoś dziwnego debuga na postaci Bezlitosny Deratyzator. Serwer mi się całkowicie zawiesił (internet działał, sprawdzałem, odświeżałem APO), następnie wywaliło mnie z serwera. Po tym wywaleniu wszedłem na serwer i stałem w tym samym miejscu co Ancient Beast, który mnie bił i moby dookoła, nie mogłem się ani ruszyć, ani leczyć ani zaznaczyć moba, nie mogłem również otworzyć żadnego czatu, tak jak przy debugu. Wyglądało to tak, jakby serwer mnie "wyrzucił", zanim to nastąpiło to wyglądało jakbym miał lagi. Było też kilka osób, którym stało się dokładnie tak samo.
Podszyfacz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-05-2020, 09:57   #2
Klaudysiaa :)
Nowicjusz

Klaudysiaa :)'s Avatar

Miasto: Białystok
Mentioned: 1 Post(s)
Klaudysiaa :) to wzór do naśladowania !Klaudysiaa :) to wzór do naśladowania !Klaudysiaa :) to wzór do naśladowania !
Klaudysiaa :) to wzór do naśladowania !Klaudysiaa :) to wzór do naśladowania !Klaudysiaa :) to wzór do naśladowania !Klaudysiaa :) to wzór do naśladowania !Klaudysiaa :) to wzór do naśladowania !Klaudysiaa :) to wzór do naśladowania !Klaudysiaa :) to wzór do naśladowania !Klaudysiaa :) to wzór do naśladowania !Klaudysiaa :) to wzór do naśladowania !Klaudysiaa :) to wzór do naśladowania !Klaudysiaa :) to wzór do naśladowania !Klaudysiaa :) to wzór do naśladowania !Klaudysiaa :) to wzór do naśladowania !Klaudysiaa :) to wzór do naśladowania !Klaudysiaa :) to wzór do naśladowania !Klaudysiaa :) to wzór do naśladowania !Klaudysiaa :) to wzór do naśladowania !Klaudysiaa :) to wzór do naśladowania !Klaudysiaa :) to wzór do naśladowania !Klaudysiaa :) to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Wczoraj miałam taki sam problem, również na ancient beastach.
Stary 22-05-2020, 10:06   #3
Sillasek
Zaawansowany

Sillasek's Avatar

Mentioned: 1 Post(s)
Sillasek to wzór do naśladowania !Sillasek to wzór do naśladowania !Sillasek to wzór do naśladowania !Sillasek to wzór do naśladowania !Sillasek to wzór do naśladowania !Sillasek to wzór do naśladowania !Sillasek to wzór do naśladowania !Sillasek to wzór do naśladowania !Sillasek to wzór do naśladowania !
Sillasek to wzór do naśladowania !Sillasek to wzór do naśladowania !Sillasek to wzór do naśladowania !Sillasek to wzór do naśladowania !Sillasek to wzór do naśladowania !Sillasek to wzór do naśladowania !Sillasek to wzór do naśladowania !Sillasek to wzór do naśladowania !Sillasek to wzór do naśladowania !Sillasek to wzór do naśladowania !Sillasek to wzór do naśladowania !Sillasek to wzór do naśladowania !Sillasek to wzór do naśladowania !Sillasek to wzór do naśladowania !Sillasek to wzór do naśladowania !Sillasek to wzór do naśladowania !Sillasek to wzór do naśladowania !Sillasek to wzór do naśladowania !Sillasek to wzór do naśladowania !Sillasek to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Ja mam podobnie na ahmedzie. Wchodzimy i nagle lag potem kick. Natomiast jak już ubijemy i wyjdziemy wszystko wraca do normy. Dziwne jakby lokacja zbugowana Ale nie dla wszystkich xd

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania