User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 12 z 12

Wątek: Rekompensata

  1. #1
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Rekompensata

    Jak wiadomo w ostatnich dniach server co chwile jest offline i wielu graczy straciło "Speed'a", ale nie tylko Speeda lecz też pacc, więc domagam się zwrotu speed'a dla wszystkich graczy oraz rekompensatę w postaci 21dni pacc dla każdego grającego gracza.

    #1edit
    Cytat Napisał Dwd Zobacz post
    Moze i nie 21 dni pacc'a, ale ze 3-4 na pewno.
    A dlaczego nie?
    Nie dzieje się nic na tym APO, a to że raz do roku zrobią maraton to nic, 0 eventów, 0 update, więc powinni dać nawet więcej + żeby każdy mógł aktywować "Ci co juz mieli aktywowane, dać im od nowa możliwość aktywacji" 3dni gratis pacc, ponieważ wielu graczy, którzy logują się po latach mieli by szanse na 3 dni free pacc i zdecydować czy chcą wrócić, a akurat może wielu by wróciło
    @Mortiis @Voltan
    Ostatnio edytowane przez MichaS : 04-10-2019 o 08:51

  2. #2
    Gaduła Belmondo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Miasto
    twoj stary najebany
    Posty
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ja chce za to full eq w ramach rekompensaty a co mi tam

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Posty
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moze i nie 21 dni pacc'a, ale ze 3-4 na pewno. Speeda owszem, powinni zwrócic, najazd, zwiekszony exp? ale wole uptade. XD

    jakies info, co kolwiek, nic?? XD

    sory za double posta, pzdr
    Ostatnio edytowane przez Elyar : 04-10-2019 o 17:36

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    201
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nauczyliście ze dostajecie po awarii serwera rekompensatę. Spróbujcie zrozumieć ze nie wszystko jest wieczne i nie wszystko działa nonstop.
    Pisali ze to nie związane z niczym innym jak z serwerownią..

    Obojętne mi będzie czy coś będzie czy nie. Nie umrę od tych paru godziny bez Tibii jak wielu innych graczy a skoro tak jest złe i ludzie tacy stratni wiec nie odpuszczę grę tutaj.

  5. #5
    Geniusz Darkside Czarodziej's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Posty
    58
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    upek by spoko był ale no cóż. Raz był exp x 50 jakieś tam 7-10 x nie wiem dokładnie ale Mortiis nie ma czasu wbić żeby zwiększyć exp . Rekompensatą będzie to że ots będzie online
    Darkside Sorcerer (1- 5044)
    .

  6. #6
    Gaduła Mordeczka69's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Miasto
    GB
    Posty
    160
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał smerfus Zobacz post
    Spróbujcie zrozumieć ze nie wszystko jest wieczne i nie wszystko działa nonstop.
    Pisali ze to nie związane z niczym innym jak z serwerownią..
    to może trzeba zmienić serverownie? jest sporo otsow które działają 24/7 z jednym krótkim restartem mimo że gra sporo osób, dlaczego nie może tak być tutaj?

  7. #7
    VIP Voltan's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Posty
    2 684
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W tym momencie każdy wpisany speed daje 50%, dodatkowo do czasu restartu serwera jest exp x10.

  8. #8
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Voltan Zobacz post
    W tym momencie każdy wpisany speed daje 50%, dodatkowo do czasu restartu serwera jest exp x10.
    A co z osobami które są w pracy lub w szkole? Ten exp X10 nie przemyślany

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Khartusik Zobacz post
    A co z osobami które są w pracy lub w szkole? Ten exp X10 nie przemyślany
    Nie mozna dogodzic kazdemu, nie tym to nastepnym razem Ci sie trafi rekompensata. Mnie x50 ominal, x10 tez, ale speeda wpisalem, o.

  10. #10
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 506
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    1. Dla fanatykow ktorzy siedza tu mimo obecnej sytuacji najlepsza rekompensata za spedzony czas bylby ponowny rozruch servera.

    2. Fajnie, ze Voltan dal wam ten speed.

    3. 20 dni pacc to nic, rozdanie tego dla wszystkich graczy ktorzy stworzyli konto mogloby przyniesc jedynie zysk, bo by wracali chocby zobaczyc i na 150% jakas niewielka czesc z nich zostalaby i kupila nastepny za swoj hajs, ale szkoda tego robic w tej chwili poniewaz gracze widzac brak jakichkolwiek zmian w frekwencji mortiisa (+brak update; brak nawet nadzieji na update) jedynie by zbrechtali... Warto by zostawic te opcje na chwile (jesli kiedykolwiek nadejdzie) gdy ktos zdecyduje sie na naprawe servera, w takim wypadku wpada duzy update, news o reformach w administracji itd + pacc dla kazdego konta i mamy zajebisty poczatek, jesli server konsekwentnie bylby ulepszany (nie jak do tej pory) to ilosc graczy w szybkim tepie by rosla..


    4.
    domagam sie zwrotu
    wez sobie nie zartuj XD wszyscy obecnie grajacy gracze samym tym, ze nadal tu graja pokazali, ze wcale nie trzeba nic robic a i tak tu beda wiec wybacz, ale dziala to na zasadzie szacunku - jesli sam go do siebie nie masz to kto ma go miec xd

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Problemy z serwerem nie są z ich winy, więc dlaczego mieliby w ogóle dać wam jakaś rekompensatę? Cieszcie się, że cokolwiek dali, bo mogli olać temat i nic się nie odzywać.

    Odnośnie czasu kiedy dali większy exp - nie każdemu dogodzisz. Zawsze tak było, jest i będzie.

  12. #12
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 540
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Był exp x50, kilka x exp x10. Nie było mnie, nie skorzystałem a pacca straciłem przez ten czas i nie narzekam. Tym którym się udało to mają i tyle.

    A ty sasha nie powinieneś sie nawet wypowiadać skoro tu nie grasz, bezbeku.
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

Podobne wątki

  1. Rekompensata ? Nowy Event?
    By Kovalchuk in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni Post / Autor: 03-09-2012, 01:34

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •