ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Propozycje

Zobacz wyniki ankiety: Co myślicie ?
Jestem za Dracula 9 50.00%
Jestem za nowymi mobami 5 27.78%
Jestem na nie bo serwer upada 4 22.22%
Głosujących: 18. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-07-2018, 20:36   #1
EbooW
Nowicjusz

Mentioned: 0 Post(s)
EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!
Domyślnie Dracula Rook

Proponuje Postawić Dracule Rook co 30-60 minut a nie co restart serwera ponieważ :

Chodzi o strój Diabełka
O dałem Czerwone materiały już w styczniu brak mi tylko LEFT HORN co leci tylko z Draculi i to NIESPOTYKANIE RZADKO

Zabiłem okolo 200 szt / Płace 1000sc rook / 400 uc main i nikt nie ma nikomu nie spadło.

Nie chce stać z strojem 2 lata aż komu spadnie..

A widzę że robi kilka osób na wyspie początkujących ...
Propozycja 2
Zawsze możecie się zastanowić nad dodaniem left horn do nowych potworów miedzy innymi : Swamp Golem , Mudworm , Giant Leaf , Fender lub nowego bossa ///

Zastanówcie się nad tym bo np left horn na main mogę kupic w ciągu 5 minut

Ostatnio edytowane przez EbooW : 28-07-2018 o 20:43
EbooW jest offline  
Stary 28-07-2018, 20:47   #2
Pedzel
Średnio zaawansowany

Pedzel's Avatar

Miasto: Warmia
Mentioned: 1 Post(s)
Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!
Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Pedzel
Domyślnie

Ogolnie malo mnie inetresuja stroje ale z tego co tu piszesz + to co mi mowiles to rzeczywiscie jest problem...
Wedlug mnie na pewno mogliby jakos to lekko ulatwic. W dodatku ten dodatek " NIESPOTYKANIE RZADKO " mowi za siebie.

Jestem za, niech cos tam poprawia w miare szybko a nie po roku gdzie Ty bedziesz sie z tym meczyc a pozniej bedzie to proste jak lootniecie Sl'a.

Bedzie gorzej...
Pedzel jest offline  
Stary 28-07-2018, 20:49   #3
Bolec uOrkiestra
Średnio zaawansowany

Bolec uOrkiestra's Avatar

Mentioned: 5 Post(s)
Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !
Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Trochę to jest przerąbane, żeby dwa lata lootać Left Horn, a w ciągu tych dwóch lat możemy ubić ok. 600 dracul i jest mała szansa, że lootniemy przedmiot do stroju. Uważam, że dracula powinna się pojawiać co 90 minut. To jest gra, a nie przymus, żeby latami lootać dla jednego przedmiotu.

Zaznaczyłem Draculę, ale powinna być co 90 minut.
Bolec uOrkiestra jest offline  
Stary 29-07-2018, 20:47   #4
Inquso
Game Master

Inquso's Avatar

Mentioned: 18 Post(s)
Inquso ma wyłączoną reputację
Domyślnie

30-60 minut to trochę za szybko, ale pomyślimy nad tym żeby pojawiała się częściej
Stary 29-07-2018, 20:48   #5
EbooW
Nowicjusz

Mentioned: 0 Post(s)
EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!EbooW jest znany i lubiany!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Inquso Zobacz post
30-60 minut to trochę za szybko, ale pomyślimy nad tym żeby pojawiała się częściej
Ta przemyśl to z innymi albo dodajcie gdzieś indziej
na main 5 minut i mama na rook pół roku i nie mam
EbooW jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania