ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Propozycje

Zobacz wyniki ankiety: Jestem na?
Tak 28 77.78%
Nie 8 22.22%
Głosujących: 36. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-07-2018, 21:17   #1
Komornik
Banned

Miasto: City
Mentioned: 3 Post(s)
Komornik jest LEGENDĄ!Komornik jest LEGENDĄ!Komornik jest LEGENDĄ!Komornik jest LEGENDĄ!
Komornik jest LEGENDĄ!Komornik jest LEGENDĄ!Komornik jest LEGENDĄ!Komornik jest LEGENDĄ!Komornik jest LEGENDĄ!Komornik jest LEGENDĄ!Komornik jest LEGENDĄ!Komornik jest LEGENDĄ!
Domyślnie Wprowadzenie zakładki z expem

Witam!
Przychodzę do was z propozycją wprowadzenia zakładki "Statystyki Expa"

Jak wiadomo została dodana zakładka "Statystyki Czasu", a niedawno "Eventy PvP" to może i taka zakładka by została wprowadzona?
Pokazywała by ile grasz wbił expa i lvl, była to jedna z fajnych opcji na intergaming.
A z tego co widzę niektórzy wbijają ładnie lvl tylko szkoda że nie widać tego nigdzie ;(

@Edit
Cytat:
Razeer: [2886]: ja to mowie, staty expa i np tygodniowy ranking kto najwiecej wbil
Coś w stylu jak napisał Razzer

@Edit
Tak wiem zapomniałem dodać sondy, ale zostanie dodana.

Ostatnio edytowane przez Komornik : 29-07-2018 o 21:40
Komornik jest offline  
Stary 30-07-2018, 00:41   #2
Pedzel
Średnio zaawansowany

Pedzel's Avatar

Miasto: Warmia
Mentioned: 1 Post(s)
Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!
Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!Pedzel jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Pedzel
Domyślnie

Mmm. Co by nie bylo to rzeczywiście opcje z intergaming'u byly okej wiec na pewno by to nie zaszkodziło, a taki skrypt nie jest skomolikowany :l
Jestę za, za jestę.

Bedzie gorzej...
Pedzel jest offline  
Stary 30-07-2018, 08:53   #3
Bolec uOrkiestra
Średnio zaawansowany

Bolec uOrkiestra's Avatar

Mentioned: 5 Post(s)
Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !
Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Bym was wszystkich prześcignął, a potem ten ból na Game-Chacie, że siedzę 24h, żrę, sikam, nie śpię, po fecie itd. Potem moi psychofani szukają moje fejsbuki, jakieś instagramy - którego nie posiadam.

#t:
Jestem jak najbardziej za propozycją.
Bolec uOrkiestra jest offline  
Stary 30-07-2018, 10:15   #4
Maxymek
Zaawansowany

Miasto: City ;D
Mentioned: 0 Post(s)
Maxymek to wzór do naśladowania !Maxymek to wzór do naśladowania !Maxymek to wzór do naśladowania !Maxymek to wzór do naśladowania !Maxymek to wzór do naśladowania !Maxymek to wzór do naśladowania !Maxymek to wzór do naśladowania !Maxymek to wzór do naśladowania !Maxymek to wzór do naśladowania !
Maxymek to wzór do naśladowania !Maxymek to wzór do naśladowania !Maxymek to wzór do naśladowania !Maxymek to wzór do naśladowania !Maxymek to wzór do naśladowania !Maxymek to wzór do naśladowania !Maxymek to wzór do naśladowania !Maxymek to wzór do naśladowania !Maxymek to wzór do naśladowania !Maxymek to wzór do naśladowania !Maxymek to wzór do naśladowania !Maxymek to wzór do naśladowania !Maxymek to wzór do naśladowania !Maxymek to wzór do naśladowania !Maxymek to wzór do naśladowania !Maxymek to wzór do naśladowania !Maxymek to wzór do naśladowania !Maxymek to wzór do naśladowania !Maxymek to wzór do naśladowania !Maxymek to wzór do naśladowania !Maxymek to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Mysle ze to naprawdę fajna propozycja brakuje czegos takiego
Stary 30-07-2018, 11:17   #5
Hokage
Mastah!

Hokage's Avatar

Mentioned: 9 Post(s)
Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !
Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Chcesz tego bo dużo expisz? Pamiętaj że od 3 k przestaniesz bo będę miał dostęp na te respy co ty xD

Jakoś mało mnie interesuje kto ile gra i ile wbił lvli

Jestem na nie. Są ważniejsze rzecz
Gz bana hehe
[01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna
Hokage jest offline  
Stary 30-07-2018, 17:29   #6
Don Dox
Banned

Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!
Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!Don Dox ma wspaniałą przeszłość!!!
Domyślnie

spoko propozycja, ale brakuje mi tez jednej opcji w statystykach czasu, sprawdzenie ile ma sie przegranych godzin online, na intergamingu mozna bylo sprawdzic sobie kazda postac a teraz tylko te ktore sa w top 200
Don Dox jest offline  
Stary 30-07-2018, 20:16   #7
Kiroshi
Zaawansowany

Kiroshi's Avatar

Miasto: Poznań
Mentioned: 2 Post(s)
Kiroshi ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Jestem na nie.
Aktualnie jedyną osobą, która byłaby to w stanie zrobić jest Rinson jak i zarówno Mortiis. Jak już pisałem w jeden takiej propozycji, wpisuj sobie komendę !exp i potem użyj kalkulatora - chyba umiesz?

@Down
Jak wiidaxlć twoja marna propozycja została olana- w sumie jak reszta xd

Ostatnio edytowane przez Kiroshi : 04-08-2018 o 18:44
Kiroshi jest offline  
Stary 04-08-2018, 03:22   #8
Vinh Hung Vuong
Średnio zaawansowany

Vinh Hung Vuong jest LEGENDĄ!Vinh Hung Vuong jest LEGENDĄ!Vinh Hung Vuong jest LEGENDĄ!Vinh Hung Vuong jest LEGENDĄ!Vinh Hung Vuong jest LEGENDĄ!Vinh Hung Vuong jest LEGENDĄ!Vinh Hung Vuong jest LEGENDĄ!
Vinh Hung Vuong jest LEGENDĄ!Vinh Hung Vuong jest LEGENDĄ!Vinh Hung Vuong jest LEGENDĄ!Vinh Hung Vuong jest LEGENDĄ!Vinh Hung Vuong jest LEGENDĄ!Vinh Hung Vuong jest LEGENDĄ!Vinh Hung Vuong jest LEGENDĄ!Vinh Hung Vuong jest LEGENDĄ!Vinh Hung Vuong jest LEGENDĄ!Vinh Hung Vuong jest LEGENDĄ!Vinh Hung Vuong jest LEGENDĄ!Vinh Hung Vuong jest LEGENDĄ!Vinh Hung Vuong jest LEGENDĄ!Vinh Hung Vuong jest LEGENDĄ!Vinh Hung Vuong jest LEGENDĄ!Vinh Hung Vuong jest LEGENDĄ!Vinh Hung Vuong jest LEGENDĄ!Vinh Hung Vuong jest LEGENDĄ!Vinh Hung Vuong jest LEGENDĄ!Vinh Hung Vuong jest LEGENDĄ!
Domyślnie

@Voltan Wypowiesz się czy taka propozycja wejdzie w życie?
Vinh Hung Vuong jest offline  
Stary 06-08-2018, 01:40   #9
Voltan

Voltan's Avatar

Mentioned: 20 Post(s)
Voltan ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Są szanse, że zostanie to wprowadzone.
Voltan jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd