User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 26

Wątek: Rook to s? jaja|Ju? dobry dzia?...

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    36
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Rook to są jaja|Już dobry dział...

    No elo,
    Powiem jedno o rooku, wiem że to ots ale każdy ma swoje zdanie.
    Rook został już tak zjechany...
    co to ma być softy na rooku? Ani na rooku?
    Uh na rooku? Demon shield na rooku? i jakaś dzida : O
    Dobra spoko podoba mi się że Tygrys robi coś na rooku dodaje nowe questy itp. Znakomity pomysły z usunięciem vampire shield z lootu vampira oraz dodaniem Questu na vampe Ale kurna behemot na rooku? Zaraz tych steel bootsów będzie w chuu....
    Rook = mini main
    Tak wiem zaraz z mordą do mnie taki Mista czy Blodrook, Zukashi, Przystojny i inni że nie mają co robić na rooku, zapraszam na main...
    Spoko można zrobić quest na royal helmet od 160 lvl albo jakiegoś bosa tak jak jest na mainie orkenas czy elfon.
    To już przesada... Tygrys/Mortiis zróbcie od 350 lvl quest na mpa golden legi i demon helmet będzie dobrze... (ironia)
    Powtarzam każdy ma swoje zdanie, wolność słowa.
    Czekam na negatywne i pozytywne wypowiedzi...
    Pozdrawiam.


    Ps. Wiem że to głupie ale taki low jak expi na Vampirach już nie zarobi zaraz pewnie z behemota loot steel boots zostanie usunięty ale zobaczymy.

    @down Grałem na rooku 80+ lvl i wiem że jest zbyt łatwo więc nie pier mi tu głupot...
    Ostatnio edytowane przez |Kahir| : 15-08-2009 o 13:49

  2. #2
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    a grasz w ogole na rooku, czy narzekasz bo na mainie narazie nic nie bylo, a rook kest fajniejszy to go ulepszaja, co? jakbys gral na rooku i zobaczyl to update to bys skakal jak male dziecko po domu i sie cieszyl ze wkoncu jest co do robienia, a nie pierdolenie tego samego ciagle > .>

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Konin
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Spear też dodany zostanie na main pewnie, demon shield ma różnicę 1 defa od vampki, a softy? No tutaj mogę się zgodzić. Te z main nie są wiele lepsze od tych na rooku. Jak dla mnie, to one co najwyżej mogłyby dawać speed i mieć arma, ale regen niespecjalnie. Bramka lvl na ten quest powinna być powyżej 200, a nie 100.

    Uhów i tak nikt nie weźmie raczej.

  4. #4
    Nabijacz postów Emo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    565
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem takiego samego zdania co ty. Dla mnie jakieś knight axe na rooku to przesada, ponieważ głównym celem rooka jest nauczenie newbie podstaw. W ogóle nie wiem po co na OTSach są rookgaardy, to tylko denerwuje. Z drugiej strony musimy uszanować to co robi administracja, na tym OTSie rook też służy do normalnego grania, jak napisałeś to taki mini main, nic z tym nie zrobimy. Dodam, że to moje zdanie i go nie zmienię.

  5. #5
    Bywalec Salik Shoter's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    Wrocław/Radwanice
    Posty
    374
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    MAsz racje. z rooka robia majna. nie dojsc ze zostali na tej zasranej wyspie to iim jeszcze kur** zle ze maja bk itp. jak chcesz meic kur demony to spier***aj na maina! ani na rook. jedno wielkie gowno i tyle. ten update to zal ; /
    Cytat Napisał Krsix Zobacz post
    gdzie POI się pytam?
    Cytat Napisał Tygrys Zobacz post
    @up
    W dupie, jak nie wiesz gdzie...

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    164
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie rozumiem czemu placzecie, ze jest zle? Jak był temat w propozycjach to 90% bylo na tak wiec... wydaje mi sie ze gowno zdzialacie tym tematem
    Cytat Napisał Salik Shoter Zobacz post
    MAsz racje. z rooka robia majna. nie dojsc ze zostali na tej zasranej wyspie to iim jeszcze kur** zle ze maja bk itp. jak chcesz meic kur demony to spier***aj na maina! ani na rook. jedno wielkie gowno i tyle. ten update to zal ; /
    Wypowiem sie w podobnym tonie : Nie podobaja sie softy (które gówno daja?), demonka (wowow +1 def!11), behe (jak na mainie nic z tego nie leci to co ty chcesz..), uh(uważaj bo ktoś uzyje) na rook? Wyperniczaj na main
    Ostatnio edytowane przez Nabijacz Postow : 15-08-2009 o 14:14

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    36
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nabijacz Postow Zobacz post
    Nie rozumiem czemu placzecie, ze jest zle? Jak był temat w propozycjach to 90% bylo na tak wiec...
    Słuchaj tak jestem za tym aby coś dodawać ale nie bez przesady softy,behemota,uh itp. to jest przesada...
    Każdy ma swoje zdanie nie zmienisz tego.

  8. #8
    VIP Spaślak's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Krynica Zdrój
    Posty
    825
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co by nie zrobili to wiecznie ktoś będzie nie zadowolony... Powinniście się cieszyć że coś robią, jakiś czas temu był spam na forum że administracja w ogóle się nie zajmuje serwerami, teraz coś zrobili to będzie spam bo wam się to nie podoba... A co do tematu, rook ma służyć tylko do nauki gry przed wyjściem na main a nie zdobywaniem tam Bóg wie jakiego doświadczenia, te itemki, które obecnie znajdują się na rooku to jest lekka przesada ale to nie ja o tym decyduje tylko Mortiis. Moim zdaniem lepiej aby ulepszali rook i chociaż ta garstka osób grająca na rooku miała frajdę niż żeby nic nie robili. I nie płaczcie bo niedługo będzie coś na main.
    Jeśli chcesz by Hip-Hop łączył, to nie hejtuj, nie bądź dziwny.

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    36
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Muflon Zobacz post
    Co by nie zrobili to wiecznie ktoś będzie nie zadowolony... Powinniście się cieszyć że coś robią, jakiś czas temu był spam na forum że administracja w ogóle się nie zajmuje serwerami, teraz coś zrobili to będzie spam bo wam się to nie podoba... A co do tematu, rook ma służyć tylko do nauki gry przed wyjściem na main a nie zdobywaniem tam Bóg wie jakiego doświadczenia, te itemki, które obecnie znajdują się na rooku to jest lekka przesada ale to nie ja o tym decyduje tylko Mortiis. Moim zdaniem lepiej aby ulepszali rook i chociaż ta garstka osób grająca na rooku miała frajdę niż żeby nic nie robili. I nie płaczcie bo niedługo będzie coś na main.
    Czytanie ze zrozumieniem plx, każdy się cieszy i nikt nie płacze...
    Cieszę się że obsługa robi coś na rooku ale są granice, oczywiście można dodać jakiś nowy przedmiot lub potworka. Softy czy coś to już przesada, powtarzam po raz kolejny KAŻDY MA SWOJE ZDANIE,NIKT NIE PŁACZE.

  10. #10
    Bywalec Mortarius's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Żory
    Posty
    356
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    'Obsługa'.. XDDDDDDDDDDDDDD
    @topic
    Mnie każdy update dodaje uśmiechu na mordzie Xd Grać się zachciewa...A czego ten update będzie dotyczył to szczerze mam na to *$U#$%^ (: Jedynie co by mnie zainteresowało to update pod tytułem 'Pa nooby,boty,spamerzy' No ale rook to faktycznie przesada ale jak powiedział Muflon 'to nie ja o tym decyduje tylko Mortiis.' I tyle ;s

  11. #11
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    189
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    koles jak Ci sie ***** nie podoba to spierdalaj na inny ots , dobrze ze zrobili taki ani bedzie co robic na rooku.... wiem teraz pewno powiesz " nie gram na apo " ale na 90 % grasz. wiec szczerze spierdalaj
    KOLEJORZ ! <333

  12. #12
    Uzależniony Brain's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Miasto
    Przemyśl
    Posty
    674
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ja coś teraz powiem to takich ludzi jak ty:
    O co wam chodzi? Przecież i tak nie gracie na rooku to co wam przeszkadza, że jest to ani?

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Katowice-Nikiszowiec
    Posty
    1 124
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nikomu nie podoba się to co administracja robi dla nas "graczy" .. najpierw każdy narzeka że nic nie robią teraz macie wielkie pretensje do tego że zrobili coś nie tak. Dobrze że cokolwiek zrobili dla wyspy początkujących .. questy są dobre i nie warto ich zmieniać.. co z tego że z tego zrobił się 2 main ? wystarczy to że idzie pograć .. anhi quest mógł być od 150 lvla ale i tak nie mam nic przeciwko temu że jest od 100 .. więc zastanówcie się czy wy coś w ogóle chcecie na tym apo ?

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    151
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał |Kahir| Zobacz post
    No elo,
    Powiem jedno o rooku, wiem że to ots ale każdy ma swoje zdanie.
    Rook został już tak zjechany...
    co to ma być softy na rooku? Ani na rooku?
    Uh na rooku? Demon shield na rooku? i jakaś dzida : O
    Dobra spoko podoba mi się że Tygrys robi coś na rooku dodaje nowe questy itp. Znakomity pomysły z usunięciem vampire shield z lootu vampira oraz dodaniem Questu na vampe Ale kurna behemot na rooku? Zaraz tych steel bootsów będzie w chuu....
    Rook = mini main
    Tak wiem zaraz z mordą do mnie taki Mista czy Blodrook, Zukashi, Przystojny i inni że nie mają co robić na rooku, zapraszam na main...
    Spoko można zrobić quest na royal helmet od 160 lvl albo jakiegoś bosa tak jak jest na mainie orkenas czy elfon.
    To już przesada... Tygrys/Mortiis zróbcie od 350 lvl quest na mpa golden legi i demon helmet będzie dobrze... (ironia)
    Powtarzam każdy ma swoje zdanie, wolność słowa.
    Czekam na negatywne i pozytywne wypowiedzi...
    Pozdrawiam.


    Ps. Wiem że to głupie ale taki low jak expi na Vampirach już nie zarobi zaraz pewnie z behemota loot steel boots zostanie usunięty ale zobaczymy.

    @down Grałem na rooku 80+ lvl i wiem że jest zbyt łatwo więc nie pier mi tu głupot...
    300 lvl na rooku to jak 2000 na mainie. Sproboj wbic tutaj albo tutaj. Zobaczysz jaka jest cholerna przepasc i roznica między rookiem a mainem. Nie placz. Wbijasz 15 lvl i wypierdalasz na main. Ktos ci zabroni?

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    88
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ziomek nie nazekaj, niegrasz na roku grasz na main to sie zajmin mainem , a nie rookiem. Gdybyś grał na rook pomysł bardzo Ci sie by spodobał , a ze grasz na main to Ci sie nie podoba, nikt juz tego nie zmieni. Jest jak jest czyli zajebiscie .

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Białystok
    Posty
    34
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Cool

    Cytat Napisał Muflon Zobacz post
    Co by nie zrobili to wiecznie ktoś będzie nie zadowolony... Powinniście się cieszyć że coś robią, jakiś czas temu był spam na forum że administracja w ogóle się nie zajmuje serwerami, teraz coś zrobili to będzie spam bo wam się to nie podoba... A co do tematu, rook ma służyć tylko do nauki gry przed wyjściem na main a nie zdobywaniem tam Bóg wie jakiego doświadczenia, te itemki, które obecnie znajdują się na rooku to jest lekka przesada ale to nie ja o tym decyduje tylko Mortiis. Moim zdaniem lepiej aby ulepszali rook i chociaż ta garstka osób grająca na rooku miała frajdę niż żeby nic nie robili. I nie płaczcie bo niedługo będzie coś na main.
    Ty dla APO nić nie robisz,tylko na forum banujesz jak ci się podoba więc, a te itemki sa fajne , questy + potwory dobry pomysł tygrys oby trak dalej a teraz kolej na maina przyszła oby szybko zrobił

    ps muflon rook pisze się rok

    [Muflon] Proszę Cię jak nie wiesz to się nie wypowiadaj o tym co ja robie dla APO, jeżeli bym nic nie robił to bym nie miał moda :>
    Ostatnio edytowane przez Spaślak : 15-08-2009 o 16:08

  17. #17
    Zaawansowany Ridz_Forester's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    86
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Po chuj taki temat jak i tak nie grasz na rooku.
    żal dupe sciska, że ktos moze anhilatora na rook wykonac a ty nie?
    Co Mortiis i Tygrys nie zrobią zawsze znajdze sie taki noob co mu nie pasuje -,-

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    289
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Żal mi tych którzy piszą że rook ma służyĆ żeby nauczyĆ newbie graĆ, przecież to jest do chuja ots i jak już na niego wszedł to znaczy że ***** zna podstawy i nie musi mieĆ minotaurów na rooku żeby sobie poradziĆ z przejściem.
    Rook jest tylko na 2 żeczy zrobiony - żeby go przejśĆ lub żeby ludzie mogli na nim graĆ. A nie żeby pomóc newbie. Takie jest moje zdanie.
    Co do tego questu, dobrze że zrobili "rook boots" i inne, nie ułatwi im to zbytnio gry ( 2hp i 2mp to nie tak dużo jeśli się ma 1k+ hp).
    A uh 50x to nie jest zbytnio dużo, przecież i tak nikt tego nie będzie braĆ..
    Demon shield prędzej czy później by się lootnoł na najeździe, nażekacie że jest jakis Demon Rooker, zobaczcie main, Omen.. widział ktoś kiedyś takiego monstera na rl?! nie - więc rookowi też się coś należy i własnie nowe potwory powinny przyciągnąĆ graczy, lecz oni myślą że lepszy potwór to gorzej dla ots.
    Jedyny minius to usunięcie vampirki z loota vampira, lecz zrobili quest i ich cena powinna wzrastaĆ.
    Behemoth na rooku, już się pojawił na najeździe półtoraj roku temu, był on i tak słaby więc nie mówcie tutaj o tym że źle zrobili.
    Anhi rook to jeden z najlepszych pomysłów który już dawno powinień byĆ wprowadzony.
    Zaraz pewnie będzie a co z mainem, Tygrys pisał że będzie update, teraz mówili przecież że to będzie taki "mini update".
    Bye.

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ty noob jestes ze masakra -.-
    Apo ma duzo lat czas isc do przodu a nie ciagle naj lepszy monster rook to Bk nie grasz na rook to idz se na main a jak tam Ci sie tez nie podoba idz na mazurski tam nie ma edit roka.Nie grasz na rook idz stad .i to nie sa softy to rook boots. uhow jest tylko 50 -.-. demonka to nie basled czy great czy plasma shield wiec siedz cicho.Zazdroscisz Tygrysowi ze tak dobrze edytuje mape a ty umiesz tylko pisac posta na forum ...Prosilbym o zamkniecie tego bezcelowego tematu.

  20. #20
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    88
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Boze , swiety zamknijcie ten temat i bedzie świety spokoj 90% graczy apo była na tak jak pisali o quescie na rooku , a Ty teraz płaczesz ze jest zle wez sie ziomek ogarnij...

Podobne wątki

  1. Rabbit present nie dzia?a na Rook
    By MarSlayer06 in forum Bugi
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 14-09-2012, 21:02
  2. Rook szybki dobry zarobek ;)
    By Zodika Rook in forum Handel
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 18-10-2011, 18:38
  3. Jaja z ludzi
    By Savater in forum Humor
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 05-12-2009, 00:43

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •