User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 33

Wątek: Sprawa Aziel Vara, Averion Druid oraz Barta.

  1. #1
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Sprawa Aziel Vara, Averion Druid oraz Barta.

    Tak więc zaczął mnie denerwować spam na RRV ludzi "wszechwiedzących" co się stało i w ogóle dlatego postanowiłem wam to wszystko wyjaśnić.

    Jako, że część osób się dowiedziała i rzuciła plotkę "ile to się nie naloocili i ile kasy nie nazdobywali" chciałbym wam wyjaśnić, że ilość kasy jaką łącznie zyskali owi gracze była rzędu mniej niż 1kkcc. Resztę zabrał Satnox który kupił postać za 1,8kkcc którą mu usunąłem.

    Każdy od razu "Co to za kara, 3 dni bana i unban?!" - powiem tyle:
    GM/Tutor ma prawo podjąć akcję, jaką uzna za słuszną by wyegzekwować regulamin (w ostateczności kasacja konta lub postaci)
    Są to ludzie którzy oczywiście nic nie wiedzą jaką karę dostali owi gracze.

    Kiedyś Santano stworzył temat który był dość dobry:
    http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=95621

    Postanowiłem przetestować jaka będzie wasza reakcja na zmianę kar
    Tak więc zostali oni ukarani o wiele bardziej niż zyskali:
    - 3 dni bana (płaczecie, że krótko, Bart dobrał dodatkowe 7 w zamian za zmniejszenie innej kary)
    - cofnięcie expa (o wiele więcej niż zyskali przez ostatnie dni - na ów prywatnych najazdach ale też i normalnym expie czy motylach)
    - zabranie itemów (wiele bardziej wartościowych niż zyskali, mógłbym nawet rzec 10krotność)
    - pozbawienie speed'a przez najbliższy czas
    - zmniejszony exp do określonego lvl'a

    Tak więc skończcie gadać o "bezkarności" bo bez kary się nie obeszło. To, że inny wymiar kary niż ban to nie znaczy, że są oni bezkarni.


    Pozdrawiam, Squid.
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  2. #2
    Nabijacz postów Kimus The Master's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2011
    Miasto
    Chorzów
    Posty
    592
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Srogie kary no ale cóż za przekręty trzeba płacić. Myślę, że to ich czegoś nauczy.

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    228
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No więcej takich układów na APO i się ono rozsypie i fajnie, że APO reaguje w ten nie inny sposób i że owa zaistniała sytuacja pozwoliła ekipie do takich działa, kara jest sroga ale ciekawe na jak długo (:
    Ostatnio edytowane przez Yoohi : 26-01-2014 o 16:04

  4. #4
    Świeżak Lethornek's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Miasto
    ! Zdolny śląsk !
    Posty
    698
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Śmieszniej by było z dilejtem tych postaci ale cóż, zawsze to 3 osoby kupujące pacc więcej więc jest ok

  5. #5
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mieli świadomość w co się pakują, tak? Ponieśli tego konsekwencje, zapewne to ich coś nauczy. Nie rozumiem, po co ludzie tak płaczą, że po 3 dniach unban, a sami pewnie by spamowali rrv, będąc na ich miejscu. Zostali ukarani, mają nauczkę więc po co drążyć dalej ten temat? Najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy mieli z nimi problemy, zresztą to było do przewidzenia.

  6. #6
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W sumie to nawet nie powinieneś się tłumaczyć, bo to sprawa między administracją, a apowskimi kryminalistami, ale spoko. Lepsze takie kary niż od razu kasacja konta.

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Każdy by skorzystał, a że nie udało się tego ukryć trudno, takie życie
    Propsuje Santoxa XD

  8. #8
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 265
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Syskovsky Zobacz post
    Każdy by skorzystał, a że nie udało się tego ukryć trudno, takie życie
    Propsuje Santoxa XD
    Satnox*


    spoko, spodziewałem się gorszych kar (więcej lvli down), ale nie jest źle. Averion już sprzedany, ot taka ciekawostka
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Miasto
    Compton.
    Posty
    82
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kara jak to kara - powinna byc sroga do tego stopnia by lamiacy regulamin wyciagnal z niej odpowiednie wnioski, a tych raczej zaden z nich nie wyciagnie, pozdro dla kumatych.

  10. #10
    Gaduła Xayn : )'s Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Miasto
    Giżycko
    Posty
    174
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    tydzien i można wiedzieć że kary nie ma. za mniejsze przewinienia dostaje się wieksze bany. brak mi słów.
    Voorlon 0- ??? (900)
    Nolia 696-702 Azeff 2065-2108 | 2222 - 2260 Xayn1589 - 1775 | 1933-1960 Nivelato 2985-3019 Darkrose 2939-2975

  11. #11
    Uzależniony rumun's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Miasto
    hushushush
    Posty
    748
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    aha, 60lvli mniej, eq na ponad 2kk, mnożnik 80% do 2750 + do 2750 speeda nie można używać. Według was to nie jest kara? Straciliśmy o wiele więcej niż zyskalismy, mamy juz nauczkę
    Avengo 3093-3201
    Rumun 1-1860

  12. #12
    Łowca postów Citko7's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Poznań/Chodzież
    Posty
    291
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mam propozycje dla tych którzy twierdzą, że kara jaką ponieśli [ Rumun, Bart, Flak ] to nie kara. Zrobić tym którzy chcą prywatny najazd i za dzień/dwa wyciągnąć podobne konsekwencje. Myślę, że zamkniecie japy.
    BÓL DUPY MODE OFF
    Są takie kwiaty których nie wolno zrywać, są tacy ludzie dla których warto oddychać, są takie miejsca do których warto wracać, są takie granice których się nie przekracza.

  13. #13
    intergaming.info Franeq's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    81
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na podstawie którego punktu w regulaminie zostali oni ukarani?

    [Squid]
    Jakakolwiek działalność na niekorzyść serwera jest karana (powodowanie 'crashy', reklamowanie innych serwerów itp.).
    Ostatnio edytowane przez Squid : 26-01-2014 o 17:57

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    38
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Układy, układziki ja za coś takiego od razu bym delete wyłapał, bez możliwości dogadania się jakiegokolwiek, dobrze że tyle dostali co dostali, bo mogli powiedzieć że nie wiedzieli że to prywatne najazdy XDDDDDDD

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Miasto
    Rawa Mazowiecka
    Posty
    85
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Old Kosa Zobacz post
    Układy, układziki ja za coś takiego od razu bym delete wyłapał, bez możliwości dogadania się jakiegokolwiek
    i prawidłowo ; ]



    Za swoje błędy trzeba chłopaki zapłacić

    Ale i tak Was propsuje!
    Ostatnio edytowane przez Turoczeeek : 26-01-2014 o 18:09

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Miasto
    Sanok
    Posty
    274
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Franeq Zobacz post
    Na podstawie którego punktu w regulaminie zostali oni ukarani?

    [Squid]
    Jakakolwiek działalność na niekorzyść serwera jest karana (powodowanie 'crashy', reklamowanie innych serwerów itp.).

    Moge powiedzieć tyle że server i jego niekorzyść to raczej mi powiewała w tym momencie , jak bym nie miał w tym swojego interesu to bym nawet hota nie naciskał nie chodzi tylko o te najazdy ;] można sie tłumaczyć że sie nie wiedziało bo to tak jak karac kogos kto zbiera itemy które wywala ktoś po haku <przecież nikt nie pyta po co to robisz ziomek tylko zbiera> podobnie tu sami sobie tego nie stawialismy ile razy z beki ktos stwial creatora na daszku ... a ze tu Satnox tego nie ogłaszał to co nas to powinno obchodzić no i kłócić o dziury w regulaminie tez niema sensu bo jak tu jeszcze można sie pogodzić z kara tak ostatni ban za stawianie m walli w labiryncie to była kpina bo jaki pkt regulaminu wtedy złamaliśmy ?

    Przecież to tak ja by konwojent wysiad z auta i wypierdalał kase na ulice a potem wjebali tych ludzi za kraty bo oni to zbierali a wiedzieli ze tak nie można ... <przeciez oni tez działali na nie korzyść banku co nie ? >

    Jedyne kto działał na niekorzyść był ten co dawał taka możliwość ;]

    Tyle w Temacie i jak to mówią koledzy JEBAĆ BIEDĘ a ból dupy nie jest o małą kare tylko że my mieliśmy okazję a oni nie ;]
    Ostatnio edytowane przez BAŁT : 26-01-2014 o 20:05

  17. #17
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Thumbs up

    Widać Squid wziął się za wychowanie graczy .

    Ale widac właściciel barta ciągle przeżywa:
    [26/01/2014 15:02] Squid -> Bart was banished because of Destruktywne zachowanie.

    Widac administracja staje sie coraz bardziej poważna, podobnie jak na rl tibia. Ale zanim bym rozpoczął squid na twoim miejscu nacisk na przestrzeganie regulaminu, bym podbił liczbę graczy, zresztą sam wiesz te 300+, a nawet 400+.
    A pózniej zrobił nacisk na regulamin, down with lvl i eq . Mam nadzieje, że bart sie nie zniecheci do gry, tylko po prostu przemysli i zacznie szanowac administracje i regulamin który stworzyliście. Zreszta juz widać jak administrator nie dopilnuje to nikt tego za niego nie zrobi.

    Przydałaby sie wam też i reklama. Tak na szybko, no pan zarex jest król otsa, ma korone, to może by się przebrał za paladyna i ruszył przez polskę z runami i reklamą otsa. No sorry panie kamilu, z pewnościa jestes inteligentny, ale no nie mogłem sie powstrzymac, może dlatego, że czesto pamiętamy o pocisnięciu tej drugiej osoby .

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    251
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jeżeli Santano stworzył taki temat, to od dawna powinno to wejść w życie serwera. Więcej osób byłoby zalogowanych i byłoby mniej pajacowania.

    Bartowi 22 poziomy cofnąłeś, ale dużo..
    Na moje to są jakieś jaja. Niby zostali surowo ukarani.. Ale na moje to za przeproszeniem nie kara.

    Ban powinien być na miesiąc co najmniej.
    zabranie itemów (wiele bardziej wartościowych niż zyskali, mógłbym nawet rzec 10krotność) - wymień te przedmioty, jak już zrobiłeś taki temat.
    pozbawienie speed'a przez najbliższy czas - wielka mi strata, śmiechu warte.
    zmniejszony exp do określonego lvl'a - do 3450? W przypadku Barta? Śmiech.


    Było można się spodziewać, że postacie nie zostaną usunięte za taki wybryk, bo mają duże poziomy. Nie mi tu wybierać o karze, ale stanowczo dla mnie to za małe kary. Pozdrawiam wszystkich cunpli grzeszników, którzy wypowiadają się w ich obronie i piszą w tym temacie, pjona.

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mhm pewnie dodatkowe 7 dni bana w zamian za nie zabieranie speeda spoko troche to śmieszne ale dostali unban to dostali. Mają nauczkę i już tak robić nie będą

    #niżej

    Co Ty wiesz co ja pisałem i ile. Jak już chcesz wiedzieć to Leonidaas został odblokowany po ok 8 miesiącach więc zamknij dupe
    Ostatnio edytowane przez Hokage : 26-01-2014 o 22:46

  20. #20
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Posty
    113
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    spoko troche to śmieszne
    Ja pamiętam jedną śmieszną sytuację... Jak pewien człowieczek o nicku Rekrut pisał ponad rok (czytaj truł dupę) administracji, żeby mu odbanowali Leonidaasa.

    Ta historia zawsze mnie powala

    Zapłacili swoją karę w postaci hajsu, lvli i itemów więc będą mieli karę na przyszłość. A ty Squid nie musisz się tłumaczyć bo to jaką karę oni ponieśli to powinny wiedzieć osoby do tego uprzywilejowane, a nie że dzieci będą pisać, że to na pewno przez OQ II.

Podobne wątki

  1. Shaman set by Averion Druid
    By rumun in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni Post / Autor: 24-08-2013, 00:56
  2. Averion Druid cz??? II.
    By MorgiBack in forum Humor
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni Post / Autor: 17-02-2013, 09:50
  3. Averion Druid
    By Rekrut_xD in forum Powitania/Pożegnania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 25-10-2012, 21:58
  4. 1500 by Averion Druid
    By Jackus in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 25-01-2011, 18:29

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •