User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 20 z 20

Wątek: [Wywiad] Master Lucas - catek

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    393
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Exclamation [Wywiad] Master Lucas - catek

    Witam moge przeprowadzić Wywiad z Tobą?

    Master Lucas: ok

    A więc zacznijmy od tego ile masz lat, skąd jesteś i jak masz na Imię.

    Master Lucas: nazywam sie Lukasz, mam 15 lat i mieszkam w Szczecinku

    Przeprowadziłeęś mnóstwo doskonałych wywiadów, myślałeś kiedyś nad posadą Moderatora?

    Master Lucas: na pewno cieszylbym sie gdybym zostal wybrany na moderatora, wiem jednak ze to nie jest latwa praca

    Master Lucas: musialbym byc czesto online na forum ;]

    Ja jestem czesto ale nikt tego nie zauwazy xD Ale robie z toba wywiad nie zemna xD Co sadzisz o wypowiedzi Tygrysa na temat Udpate?

    Master Lucas: mogl troszke wiecej opowiedziec o tym co bedzie nowego na ots Chyba jak wszyscy czekam z niecierpliwoscia na uptade ;]

    Kogo najbardziej lubisz na OTS? Z kim mozesz zawsze pogadac. A moze jest to ktos kto juz nie gra na APO?

    Master Lucas: Mam sporo takich osob, gdybym powiedzial jedna, to inni mogliby sie obrazic na mnie ze ich nie wymienilem.


    Master Lucas: Jednak takim best friend jest chyba Met Zaken, znam go jeszcze z rl Tibii

    Dobrze wiec. Kolejne pytanie jest ciekaw nawet bardzo. Opowiedz uzytkownikom jak zaczela sie twoje historia z APO, wogole z tibia.

    Master Lucas: Moja przygoda z Tibia zaczela sie ponad 2 lata temu, wtedy wszyscy w szkole rozmawiali o tej grze. Spodobala mi sie,zaczalem w nia grac. Z poczatku nie wiedzialem jak uzywac rope itp. , moim pierwszym serwerem w Tibii byla Elysia. Po jakims czasie Guardia i Nerana. Mialem male lvl, najwiekszy bodajze 29. W te wakacje przenioslem sie na ots, uslyszalem od kumpli oPodkarpackim OTS'ie, wiec zdecydowalem sie grac tutaj

    Tez nie umialem uzywac rope ale wiekszy problem bylo dla mnie wchodzenie po drabinie

    Master Lucas: mialem takie same problemy Nie wiedzialem jak wchodzic, po jakims czasie kolega mi pomogl i powiedzial sporoinformacji na temat Tibii.

    Zadam takie nOObskie pytanie. Jakie jest twoje Best Solo, Best Team i Czy dajesz czasem Free Items (Ja nie chce, tylko pytam :>)

    Master Lucas: best solo ots queen (na arenie) , w teamie rowniez queen, tyle ze na respie. Free items nie daje, sam zaczynalem od 0 imalo kto rozdawal itemy.

    Co sadzisz o ludziach ktorzy ciagle pisza tematy o Fago ze jest zlym GMem?

    Master Lucas: mysle ze dostali bana od tego Tutora (pewnie slusznie) i stad te tematy. Moim zdaniem Fago to dobry Tutor, fajnie sie znim rozmawia, nie koniecznie o Tibii...

    Tez tak uwazam. Pewnie te tematy sa reakcja na zlość.

    Master Lucas: dokladnie

    Czy zdazylo sie tobie, ze znalazles Buga, a gdy dales raporta to nikt nie odpowiadal?

    Master Lucas: znalazlem kilka przez ktore mozna bylo wylaczac serwer (tzn. crash), ale uzyskalem odpowiedz od Mortiisa. Mowiac szczerze czasem gmowie/tuorzy nie odpowiadaja na moje raporty, gdy ktos np. lamie w jakis sposob regulamin.

    Ale trzeba pamietac Ze GM czy Tutora to tez czlowiek, maja prawo do wlasnego Zycia. Niestety wielu o tym zapomina...

    Master Lucas: masz racje, gm nie bedzie 24/7

    Czy masz jakies Cele na przyszlosc? Zdobycie Levela, Skilla a moze MLvLa?

    Master Lucas: moim celem bylo zdobycie 400+ lvla i jak widac udalo sie zdobyc taki lvl. Teraz nie mam zadnych celow, gram glownie dlazabawy. Od jakiegos czasu przestalem expic.

    Czyli nie jestes Maniakiem jak inni. Respekt For You

    Master Lucas: zdarzalo sie ze gralem w nocy, ale to rzadko nie jestem maniakiem, na ots loguje sie teraz na max. okolo 1-2h

    Kolejne pytanie... Czy wkurza cie ktos? Ciagle pisze do ciebie i nie masz ochoty z nim/nia rozmawiac, ale brak tez tobie odwagi aby to powiedziec tej osobie?

    Master Lucas: na pewno kilka osob takich by sie znalazlo, zazwyczaj odpowiadam, np. gdy ktos pyta "pojdziesz ze mna na quest?" jaodpowiadam ze nie, a ona nadal prosi ;/ oraz nooby z tym ubraniem co jest po pierwszym zalogowaniu proszacych o itemy

    Master Lucas: sami gdyby mnieli , to pewnie by nie dali, bo sprawdzalem noob charem...

    Wlanie jestem w dziwnym miejscu. Sa w nim Potwory ktore nazywaja sie Burning Rotworm. Slyszales o nich?

    Master Lucas: Tak, klikajac iles tam razy w lampe obok depo przenosi Cie wlasnie tam Szkoda tylko ze gdy szybko sie klika sa czesto debugi

    Prosze przymij to pytanie na poważnie. Lubisz Kaszkę?

    Master Lucas: Nie wole Kisiel :>

    Nasz krótki wywiad dobiega konca bo mam zamiar zginac... (W Grze). Napisz ostanie slowa i pozdrowienia dla Kumpli

    Master Lucas: Tak wiec pozdrawiam wszystkich znajomych z ots'a oraz GM'ow i Tutorow.
    Ostatnio edytowane przez *Love* : 19-04-2007 o 00:24

  2. #2
    Nabijacz postów catek's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    609
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    chyba lepiej mi wychodzi zadawanie pytań niż odpowiadanie trochę głupio odpowiadałem, to pierwszy wywiad ze mną ;]

    w nazwie tematu taki mały błąd, powinno być Master Lucas ;]
    Ostatnio edytowane przez catek : 19-04-2007 o 00:30

  3. #3
    Admin

    Tygrys's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    P-śl
    Posty
    1 046
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bez urazy, ale wydaje mi się, że catek robi o wiele lepsze wywiady... Zadaje jakieś sensowne pytania, no a Ty *Love* nie popisałeś sie...
    Mimo wszystko gratuluje Co nie co dowiedziałem się o "Master Lucas'ie" :]

  4. #4
    Doobie
    Guest

    Domyślnie

    Wywiad przyzwoity, lecz czasami to przypominało pogawedkę niż rozmowę : )

  5. #5
    Zaawansowany Cygar do Cristo's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    77
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    wywiad jak wywiad moze pytania takie nie do konca ale nie osadzam bo sam bym pewnie lepszego nie napisal ; p ale za wywiad masz 9/10 i gratuluje i zycze samych udanych wywiadow
    Ignored Neo Kids ;**

    /Malke ; d ;**

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Gubin xd
    Posty
    185
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie Narzekac ! xD fajnie sie z toba rozmawia na gg jak i na forum....jestes jednym z niewielu ktorzy wiedza co to dobra gra i zabawa i nie expisz nalogowo jak to niektorzy....brawo...wywiad super , duzo zeczy sie o tobie dowiedzialem

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    393
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Do wszystkich co skomentowali ten wywiad

    Ja nie robie dobrych wywiadów. Catek to mistrz w tym fachu więc sie nie dziwcie...

  8. #8
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Przemysl
    Posty
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wywiad Spoko ale Lucas osobicie lepsze robi ;] Lucas Go Go Go Kariera Kiedys bedziesz diennikarzem ;] UheaUauEHuAheuahue
    Przemysl PaNy
    Mieszkancy:

    Mortiis , Tygrys , Anarki , Assasin , Czerwony Smok , Asafa , Spy, kajojek I wiele innych nabbs ;]

  9. #9
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    34
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Cool

    Fajny jest fajny i niezłe texty pisał na Game-chat, ale jak napisalem ze gościówa chce sprzedać trainera i napisałem to w ctrl+r to powiedział tak: "Wolno sprzedawać trainery, ale niewolno sprzedawać respów" ja to napisałem na Game-chat, a Exod napisał że niewolno napisać trainerów, czyli prosto mówiąc musi poczytać se troche regulamin wtedy bedzie z niego tutor doskonaały

  10. #10
    Bywalec Qlers's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Rz-ów
    Posty
    380
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Catek lepiej zadajesz niż odpowiadasz na pytania masz racje
    Wywiad mało ciekawy, ale to chyba dopiero Twoje początki
    "Walczyć dalej będę,
    Gdy śmierć przy mnie stanie,
    Bez bojaźni w duszy,
    Wypełnię me zadanie"

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Zadupie
    Posty
    267
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ten wywiad to ... łagodnie powiedzieć nie wyszedł Ci układałeś chociaż pytania przed tym? Bo tu wydaje się w niektórych momentach że nie wiedziałeś co powiedzieć i gadałeś byle co a później to skopiowałeś , coś mi się wydaję że trochę się podlizujesz czego nienawidzę było jakieś pytanie o moda i
    Ja jestem czesto ale nikt tego nie zauwazy xD
    żal normalnie... Elvan npz. nie jest często na forum może jakieś 2-3h ale jak już jest to obserwuje je bacznie i poprawia te błędy , przecież na forum interwencja nie musi być od razu. A tak w ogóle jak ktoś pisze jakiś cholerny wywiad , opowiadanie to się poprawia błędy ortograficzne! A że w tibii nie ma polskich znaków to każdego to gówno obchodzi! Bo można je zawsze poprawić w notatniku! Bo nie wyobrażam se gazety która napisała wywiad z jakąś z gwiazdą bez polskich znaków. (no chyba że gazeta zza oceanu )


    @edit
    A tak w ogóle czemu ze mną wywiadu nie zrobią?xD! Boicie się mojego mhroocznego zuo?;>

    Wiecie no jak by co to gg zawsze otwarte . 9094858

    ps.czekam na reporterów!
    Ostatnio edytowane przez Angel Death : 19-04-2007 o 21:16

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Stavanger
    Posty
    200
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No to juz jest ciekawszy wywiad...Co do jednej odpowiedzi Lucasa...Dzieki za tego best frienda...Ja troche poprawie ta odpowiedz...Nie Met Zaken tylko Old Met Zaken hehe...Jak narazie gram postacia o nicku PAUL SASSI...Pozdro

  13. #13
    -NuMaXi-
    Guest

    Domyślnie

    Hehe, wywiadzik nawet nawet. Catek lepiej zadaje pytania, niż na nie odpowiada

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    190
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tygrys Zobacz post
    Bez urazy, ale wydaje mi się, że catek robi o wiele lepsze wywiady... Zadaje jakieś sensowne pytania, no a Ty *Love* nie popisałeś sie...
    Mimo wszystko gratuluje Co nie co dowiedziałem się o "Master Lucas'ie" :]

    Zgadzan się z Tygrysem

    Mster Lucas robi lepsze wywiady niż ty.. chodzi o pytania ale nie bierz tego do siebie.. wyrobisz się ^^

    A co do catka to lepiej zadaje pytania niż odpowiada xD

    No i wkońcu dowiedziałem się coś o "master lucas"

  15. #15
    Gaduła Evil's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Tarnawa√
    Posty
    180
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No to jest twoj poczatek i wywiad jest nawet niezly
    ╔╗╔═╦╗
    ║╚╣║║╚╗
    ╚═╩═╩═╝® By EviL


    Zapraszam na Forum o tematyce 'Naruto'!
    Można się już zarejestrować (błąd został naprawiony)
    www.naruto4u.phorum.pl

  16. #16
    Gaduła SyncMaster's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    167
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Catek Jest w tym miestrzem. Więc nie miejcie pretensj, że Love pisze słabrze. Na pocieszenie dam ci dobrą ocene 8,5/10.

  17. #17
    Zaawansowany zico's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Drammen
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bardzo ciekawy i wyczerpujacy wywiad Pzdr Master Lucas:*
    zico

  18. #18
    Se V aR
    Guest

    Domyślnie

    Ciągle jakieś nowe wywiady
    Master Lucas'a najlepsze

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    92
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    niezły wywiad ;]

  20. #20
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    wywad nawet spoxi ale...Nieobraz sie ale catek robi lepsze wywiady.

Podobne wątki

  1. [7.6] Master Lucas sprzedany,
    By Delorian17 in forum Powitania/Pożegnania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 16-02-2011, 19:29
  2. [7.6] Master Lucas sprzedany!
    By 1st R. Boonek in forum Powitania/Pożegnania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 27-07-2010, 17:01
  3. Wywiad <MASTER SHIDISHI>
    By Hubert90 in forum Wywiady
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni Post / Autor: 02-02-2009, 19:57
  4. Wywiad z Shepciem, by Master many
    By EsSaY in forum Wywiady
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni Post / Autor: 20-06-2007, 02:35

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •