User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Wątek: ?wiczenia na popraw? wygl?du

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Miasto
    Lublin
    Posty
    81
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Ćwiczenia na poprawę wyglądu

    Siemanko, postanowiłem poprawić swoją sylwetkę, ale nie mam prawie żadnego sprzętu i doświadczenia.
    Czy 3 ćwiczenia na stronach: 100pompek.pl, podciaganie.pl oraz miesniebrzucha.pl pomogą mi poprawić sylwetkę?
    Oczywiście będę stosował się do planu umieszczonego na tych stronach, a ćwiczenia robił jak najdokładniej.
    Zastanawiałem się czy zamiast brzuszków ćwiczyć 6weidera?
    Jak bez sprzętu ćwiczyć triceps?
    Jak na razie żelastwa nie zamierzam dotykać póki nie znajdę trenera. Jeżeli znacie jakieś ćwiczenia/strony z ćwiczeniami proszę o zamieszczenie w poście.

  2. #2
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Posty
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zacznijmy od tego, że KAŻDE ćwiczenie poprawi twój wygląd.
    Jesli chcesz zrobić brzuch to najpierw pozbądź się tkanki tłuszczowej, a potem zabierz sie za abs'a. Natomiast jeśli chcesz mieć dobre plecy, dobra klate i tors to rób pompki - najlepiej z klaskaniem lub na piłce albo hantlach. Triceps możesz też zrobić pompkami w wąskim trzymaniu rąk. Oczywiście te ćwiczenia nijak mają się do ćwiczenia z żelazem, sam o tym wiem. Jak chcesz info jak cwiczyc z ciezarkami to napisz.

    #niżej
    Nic nie wiemy o jego wadze itd, jak ma dużą mase to drążek jest bardzo ciężki, ja ćwiczę już długo i dam rade podciągnąć sie tylko 25 razy z pełnego zwisu. Na poczaątek najlepiej zbić tłuszcz, biegając, przy okazji robisz nogi.

    #edit
    Polecam metodę łączenia na 'krzyż'
    Przykładowo - Poniedziałek - Nogi (np, trucht, marszobieg, bieg), tricepsy, bicepsy; Wtorek -plecy, barki, klatka + ewentualnie tors. Nie polecam robienie codziennie wszytskich partii mięśni, albo na przykład robienia klaty od poniedziałku do niedzieli bez przerwy, zero efektu.
    Ostatnio edytowane przez Carlos! : 19-03-2013 o 19:46

  3. #3
    Łowca postów Janush's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Miasto
    Łódź
    Posty
    192
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    drążek ! to jest moc załatw sobie to "żelastwo" i już możesz robić jedno z najlepszych ćwiczeń na plecy ewentualnie podciągnąć efekty bicepsów jak podciągniesz się 50 razy po tym cyklu nachwytem to wielki szacun i nie zapominaj w tym wszystkim o nogach bo przecież to one odpowiadają za największą ilość naturalnego teścia tym samym lepsze efekty całej góry

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Miasto
    Lublin
    Posty
    81
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dzięki za rady, drążek mam już od dawna i podciągałem się na nim od czasu do czasu. Nachwytem robię pełne 15 powtórzeń XD Do 50 jeszcze daleka droga ;p
    A właśnie jak łączyć ćwiczenia? Tzn. zrobić jednego dnia pompki + drążek a drugiego brzuch + bieganie/rower(jeśli tylko się ociepli)?

    #Carlos!
    188 cm i 78-79 kg

    #edit
    Jeszcze raz dzięki za radę, muszę pomyśleć jak połączyć klatkę, nogi, plecki i brzuszek w tygodniu żeby był w tym sens. A co sądzicie o expanderze? Warto go zakupić?
    Ostatnio edytowane przez VixenPasja : 19-03-2013 o 19:59

  5. #5
    Nabijacz postów Nexav.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Białystok
    Posty
    501
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Carlos! dobrze radzi! Serie ćwiczeń rób na krzyż, najlepiej napisz na jakims forum, którzy zdołają Ci zrobić plan cwiczen Powodzenia.

  6. #6
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    May 2013
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał VixenPasja Zobacz post
    Siemanko, postanowiłem poprawić swoją sylwetkę, ale nie mam prawie żadnego sprzętu i doświadczenia.
    Czy 3 ćwiczenia na stronach: 100pompek.pl, podciaganie.pl oraz miesniebrzucha.pl pomogą mi poprawić sylwetkę?
    Oczywiście będę stosował się do planu umieszczonego na tych stronach, a ćwiczenia robił jak najdokładniej.
    Zastanawiałem się czy zamiast brzuszków ćwiczyć 6weidera?
    Jak bez sprzętu ćwiczyć triceps?
    Jak na razie żelastwa nie zamierzam dotykać póki nie znajdę trenera. Jeżeli znacie jakieś ćwiczenia/strony z ćwiczeniami proszę o zamieszczenie w poście.
    triceps prosto mozesz cwiczyc podpierajac sie rekami o cos np niskie lozko i gora-dol..plecy od strony podlogia rece wyprostowane do tylu.

Podobne wątki

  1. ?wiczenia
    By Numazus in forum Sport
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 07-12-2012, 11:46
  2. Co? na popraw? humoru ;d
    By Ktoś II in forum Humor
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 17-03-2011, 18:46
  3. ?wiczenia na mi??nie
    By kowall-pl in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni Post / Autor: 02-05-2010, 23:46
  4. ?wiczenia
    By Fifek in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni Post / Autor: 30-11-2009, 18:54
  5. ?wiczenia... Fizyczne ;s
    By Mlody14 in forum Pytania
    Odpowiedzi: 70
    Ostatni Post / Autor: 28-04-2009, 19:54

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •