ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA > Premium Account

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-06-2017, 23:05   #1
oskar1728374
Nowicjusz

oskar1728374 nie jest jeszcze znany.
Domyślnie Wysłany sms specjalny do pacca

Wysłałem dziś sms specjalny (nazwa profesjonalna), by zakupić pacc.
Wcześniej jednak wyłączyłem w aplikacji MÓJ ORANGE blokadę, która dotyczyła zablokowania wysłania smsów specjalnych oraz ich przychodzenia.
Gdy już te blokady wyłączyłem, wysłałem sms specjalny. I tu zaczyna się problem.
Po wysłaniu smsa specjalnego zostały naliczone koszty (11,07zł), lecz w tym samym momencie przyszedł sms, że wysyłanie smsów specjalnych jest zablokowane i sms zwrotny z kodem specjalnym do gry nie doszedł.

Bardzo Was proszę o pomoc.

Pozdrawiam Serdecznie!
oskar1728374 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-06-2017, 23:26   #2
Sasha Banned
Zaawansowany

Sasha Banned's Avatar

Miasto: Szczecin
Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!
Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Banned
Domyślnie

Napisz reklamację do firmy obsługującej płatność sms. W treści reklamacji napisz kod usługi, numer na jaki wysłałeś, swój numer oraz czas wysłania SMSa.

Dotpay - reklamacje.

Mam nadzieje, że pomogłem. Pozdrawiam.

@down

No to po co tutaj temat zakładasz? Co Ty sobie myślisz, że Mortiis w twoim imieniu zadzwoni do obsługi Orange i zapyta dlaczego zabrano Ci pieniądze z konta? Zastanów się..

Main 3620-???
Sasha Life!
Rook 1-???
Sasha Life!

Ostatnio edytowane przez Sasha Banned : 11-06-2017 o 14:28
Sasha Banned jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-06-2017, 13:50   #3
oskar1728374
Nowicjusz

oskar1728374 nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Tylko że to nie problem u firmy z smsami a z Orange. Po wyłączeniu usługi, nadal miałem zablokowane wysyłanie smsow (nwm dlaczego) a koszty zostały naliczone
oskar1728374 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-06-2017, 13:54   #4
Colinovsky
Zaawansowany

Colinovsky's Avatar

Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !
Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !Colinovsky to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Skoro wiesz po czyjej stronie leży wina, to czemu nie skontaktujesz się po prostu z Orange w tej sprawie? Nie rozumiem sensu pisania o tym na forum. Tutaj raczej nikt Ci nie udzieli pomocy jeśli wina leży po stronie operatora sieci, pozostaje Ci kontaktować się z nimi, a to najprędzej załatwisz jutro, w poniedziałek.
Colinovsky jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania