ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Bugi

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-06-2017, 12:20   #1
Sunarrem
Gaduła

Sunarrem's Avatar

Sunarrem ma wyłączoną reputację
Domyślnie Bug Dunia/allo

Witam

Mam zapewne bug w grze, oddalem all pionki wszystko ladnie pieknie. Dostalem ten dostep do Duni , lecz po oddaniu kazdego z przedmiotow, nadal nei moge zrobic dostepu do stalego klienta. Wogolnie nie nalicza mi ile sprzedalem

prosze o kontakt

[Scuv]
Temat zamykam, jak Squid dowie się w czym problem to Ci odpowie.

Ostatnio edytowane przez Scuv : 12-06-2017 o 00:02
Sunarrem jest offline  
Stary 09-06-2017, 12:22   #2
Sasha Banned
Banned

Miasto: Szczecin
Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!
Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!Sasha Banned jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Banned
Domyślnie

Moim zdaniem jakiegoś przedmiotu nie oddałeś, dlatego nadal nie masz stałego klienta.
Było dużo już takich przypadków.. Pozdrawiam.
Sasha Banned jest offline  
Stary 11-06-2017, 09:19   #3
Sir Avengo
Zaawansowany

Sir Avengo's Avatar

Miasto: Bielsko-Biała
Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !
Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Tez tak mam od dawna sprzedałem tam już wszystko co było i co nie wpisuje jej jakiegoś przedmiotu z jej listy to nie pyta mnie czy chce go oddać żeby mieć możliwość handlu tylko pyta czy chce sprzedać, wiec tak jakby było zaliczone xD

# edit
A mój to: Sir Avengo Rook

Sir Avengo Rook 1-...

Budzok 3132-...

Ostatnio edytowane przez Scuv : 11-06-2017 o 23:57
Sir Avengo jest offline  
Stary 11-06-2017, 12:28   #4
Squid
Skrypter 7.6

Squid's Avatar

Miasto: Goat Castle
Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !
Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Podaj nick postaci .
Stary 11-06-2017, 12:39   #5
Sunarrem
Gaduła

Sunarrem's Avatar

Sunarrem ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Merranus Rookslayer

dzieki :]
Sunarrem jest offline  
Stary 11-06-2017, 23:57   #6
Podszyfacz
Gaduła

Miasto: Rat Land
Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !
Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Ja też miałem taki problem i wiecie co było problemem?

Nie oddałem przedmiotu za darmo tylko niechcący go sprzedałem, ale skrypt Duni był zmieniony tak, aby nie trzeba było pisać "oferta" i aby Dunia nie pisała "nie mam takiego przedmiotu" przy literówce i nie trza było do nowa rozmowy zaczynać, więc może jakiś błąd się przy okazji wkradł
Podszyfacz jest offline  
Stary 04-07-2017, 17:51   #7
Squid
Skrypter 7.6

Squid's Avatar

Miasto: Goat Castle
Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !
Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Z tego co widzę to błędu nie ma żadnego. Jedynie chyba błąd w rozumowaniu autora tematu.

16:48 Dunia: Moj sklep dziala tak: aby moc sprzedawac do mnie dany przedmiot, musisz najpierw podarowac mi jedna sztuke za darmo.
16:48 Dunia: Jesli natomiast zdobedziesz dostep do zakupu wszystkich przedmiotow, zostaniesz stalym klientem i za kazdy przedmiot zaplace Ci 20% wiecej!

No i obie postaci dostają po 20% więcej, więc o co kaman?

PS. Dunia to nie Mad/Spider i nie ma zliczania 'za ile sprzedałeś itemy' - bo u tego NPC stały klient nie zależy od tego

W razie wątpliwości PW.
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania