ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > Multimedia > Gry komputerowe i konsole

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-10-2013, 23:15   #1261
Crayon
VIP

Crayon's Avatar

Miasto: Piekary Śląskie
Crayon ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Crayon
Domyślnie

Walczy ktoś po stronie ally na Moltenie? Chętnie z kimś bym pogadał, bo samemu to smutno...
Crayon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-03-2014, 20:12   #1262
Orson_Pall
Nabijacz postów

Orson_Pall's Avatar

Orson_Pall jest LEGENDĄ!Orson_Pall jest LEGENDĄ!Orson_Pall jest LEGENDĄ!Orson_Pall jest LEGENDĄ!Orson_Pall jest LEGENDĄ!Orson_Pall jest LEGENDĄ!Orson_Pall jest LEGENDĄ!
Orson_Pall jest LEGENDĄ!Orson_Pall jest LEGENDĄ!Orson_Pall jest LEGENDĄ!Orson_Pall jest LEGENDĄ!Orson_Pall jest LEGENDĄ!Orson_Pall jest LEGENDĄ!Orson_Pall jest LEGENDĄ!Orson_Pall jest LEGENDĄ!Orson_Pall jest LEGENDĄ!Orson_Pall jest LEGENDĄ!Orson_Pall jest LEGENDĄ!Orson_Pall jest LEGENDĄ!Orson_Pall jest LEGENDĄ!Orson_Pall jest LEGENDĄ!Orson_Pall jest LEGENDĄ!Orson_Pall jest LEGENDĄ!
Domyślnie

jaki server priv polecicie w tej chwili? Byle nie hg
Orson_Pall jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-03-2014, 05:25   #1263
Okey
Mastah!

Okey's Avatar

Miasto: Lublin
Okey ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość przez ICQ do Okey Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Okey Wyślij wiadomość przez MSN do Okey Wyślij wiadomość przez Yahoo do Okey Send a message via Skype™ to Okey
Domyślnie

Gra ktoś jeszcze w tom gre? Czuję się tak bardzo samotny ;_: Ofc sunwell po stronie hordy, no i analogicznie horda na sunwellu to gram pve, Nicer 80 resto shaman pozdrawia słoneczne azeroth! No i expie sobie holy palka, bo fajny... toteż jak ktoś gra zgłaszać się na nicki Nicer i Notmyfault pjona
Stary 29-03-2014, 15:47   #1264
Daaron
Mastah!

Daaron's Avatar

Miasto: Gliwice
Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!
Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Daaron
Domyślnie

Dalej gram po stronie ally DeKlem Hesser.
Daaron jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-07-2016, 09:44   #1265
Darken Shadowbolt
Łowca postów

Darken Shadowbolt's Avatar

Miasto: Polska
Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!
Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!
Wyślij wiadomość przez ICQ do Darken Shadowbolt Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Darken Shadowbolt Send a message via Skype™ to Darken Shadowbolt
Domyślnie

Gra ktos jeszcze w ogole? Jak cos to gram na globalu, burning legion
Darken Shadowbolt jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-07-2016, 12:49   #1266
warlike
Gaduła

warlike's Avatar

Miasto: Włocławek
warlike to wcielenie dobra!
warlike to wcielenie dobra!warlike to wcielenie dobra!warlike to wcielenie dobra!warlike to wcielenie dobra!warlike to wcielenie dobra!warlike to wcielenie dobra!warlike to wcielenie dobra!warlike to wcielenie dobra!warlike to wcielenie dobra!warlike to wcielenie dobra!
Domyślnie

Ja gram, też na Burning Legionie, w hordzie mam 100 warriora i 100 huntera :P
warlike jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-07-2016, 19:41   #1267
Darken Shadowbolt
Łowca postów

Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!
Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!Darken Shadowbolt to wcielenie dobra!
Wyślij wiadomość przez ICQ do Darken Shadowbolt Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Darken Shadowbolt Send a message via Skype™ to Darken Shadowbolt
Domyślnie

Cytat:
Napisał warlike Zobacz post
Ja gram, też na Burning Legionie, w hordzie mam 100 warriora i 100 huntera :P
Ja po stronie ally ;/ moze cos zrobisz po tej stronie?
Stary 16-10-2016, 15:53   #1268
Daaron
Mastah!

Daaron's Avatar

Miasto: Gliwice
Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!
Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!Daaron to wcielenie dobra!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Daaron
Domyślnie

Niedługo odpalają Sunwella po raz drugi, jakby ktoś chciał pograć luźno.
Daaron jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-12-2016, 14:12   #1269
Okey
Mastah!

Okey's Avatar

Miasto: Lublin
Okey ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość przez ICQ do Okey Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Okey Wyślij wiadomość przez MSN do Okey Wyślij wiadomość przez Yahoo do Okey Send a message via Skype™ to Okey
Domyślnie

Ktus gra jeszcze w te gre? Ja obecnie burning legion w hordzie, Vanishpener jakby cos, ale jestem otwarty na jakies nowe propozycje, a moze ktos zaczyna gre i chcialby rafa czy cus?
Stary 11-07-2017, 13:23   #1270
Moriarty
VIP

Moriarty's Avatar

Miasto: Konin
Moriarty ma wyłączoną reputację
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Moriarty Send a message via Skype™ to Moriarty
Domyślnie

Cytat:
Napisał Darken Shadowbolt Zobacz post
Ja po stronie ally ;/ moze cos zrobisz po tej stronie?
Ja grałem ponadd dwa lata na ally i w sumie prawda jest taka, że nie ma co się bawić na BLu po stronie Ally. Jest mało dobrych gildii i ogólnie mało graczy. Lepiej pizgać po stronie Hordy albo przenieść się na Silvermoon/Defias Brotherhood.

A ogólnie ode mnie: niby gram na tym globalu (nicki: Kromgul, Blackweaver), ale zastanawiam się nad przeniesieniem się na jakiegoś classica, typu ten nowy serwer Nostalriusa.

PS. *****, jak mnie dawno na tym forum nie było, chyba ze 2-3 lata :O
Używanie opcji szukaj - poradnik łopatologiczny
Moriarty jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-07-2017, 22:20   #1271
Darken Shadowbolt
Łowca postów

Domyślnie

Nie grałem jakieś pół roku w wowa, ostatnio nabrałem chęci i pykne sobie chyba na blu kompletnie od zera w hordzie. Mam z 6 postaci w ally ale masz racje z tym ze ciężko jest
Stary 27-07-2017, 21:04   #1272
C9 Fanboy
Średnio zaawansowany

C9 Fanboy's Avatar

Miasto: Rzeszów
C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !
C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !C9 Fanboy to wzór do naśladowania !
Domyślnie

ktoś coś burning legion horda?

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania