User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 13 z 13

Wątek: Wywiad z Arcano by .Panicz.

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Z daleka
    Posty
    293
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Wywiad z Arcano by .Panicz.

    I CZĘŚĆ WYWIADU

    Ja
    Arcano


    Witam. Byłbym zaszczycony jeśli zgodziłbyś się na przeprowadzenie wywiadu. Zgadzasz się?

    Yeap

    A więc. Jak masz na Imię,ile masz lat,gdzie mieszkasz (Rozmiar buta?)?

    Ja to ja to ja to ja to ja, ja to jasne jak 2x2. Górny Śląsk. Co do butów to skąd mam wiedzieć, nie patrze na rozmiar tylko mierze przy zakupie.

    Widzę że masz duże poczucie humoru,to świetnie że są jeszcze tacy ludzie .

    hah, bywa i tak

    Sporo się o tobie już 'dowiedzieliśmy',ale to za mało! Czym się na co dzień zajmujesz?

    Hmmm dobre pytanie, na co dzień? w wolne dni to tym co każdy, komputer - znajomi - komputer - znajomi, w dni robocze? szkoła,(szkole się zawodowo)

    To prawie tak jak każdy

    Wiem

    Masz może dziewczynę? Rodzeństwo??

    Dziewczynę nie, ale pisze z pewną koleżanką i wychodzi na dobre, rodzeństwo? Mam starszą siostrę.

    No to życzę Ci aby się udało! Ładna??

    Oczywiście, za byle co bym się nie brał


    Hehe

    Jakie perspektywy życiowe widzisz przed sobą?

    Nie widzę żadnych, żyje bo muszę.


    Jak wielu z nas



    Co Cię skłoniło że grasz w pixeloze ?

    Szczerze mówiąc to nie pamiętam za dużo z moich początków. To było lata temu kiedy to rodzice podłączyli mi internet i kolega przyszedł do mnie i zainstalował mi Tibie. Pamiętam, że wtedy chyba grałem na Guardi a moim największym osiągnięciem był 9lvl.

    Nie jest to zbyt duże osiągnięcie,ale na pewno jesteś lepszy ode mnie.

    Nigdy nie byłem dobry w tibie i nie jestem tym zmartwiony, bo umiejętność gry w to coś wcale nie chlubi.


    Ale na pewno jest coś w czym naprawdę jesteś 'bardzo dobry' ? Możesz nam to zdradzić ?

    Czy ja wiem w czym jestem dobry? Potrafię fachowo wkurwiać ludzi, co do gier to raczej dobrze szło mi w CoD4 oraz Lineage 2.


    Jakie są twoje osiągnięcia na APO?

    Moim największym osiągnięciem jest usunięta już postać Arcano, którą to wbiłem 201 lvl.

    To i tak dobrze! Lepszy taki 201 wbity samemu jak 2000 kupiony.

    Gardzę kupowaniem postaci, szczególnie tibijskich.

    Ja również Jest to trochę,a nawet bardzo 'beznadziejne' No ale nic na to nie poradzisz
    Jaką postacią obecnie grasz na APO? (Na jakim serwerze?)


    Obecnie nie gram. Mam postać z 104 lvl nick Soul Separator. ofc. apo 7.6, innych serwerów nie uznaje, apo to tylko 7.6


    Według mnie to APO 7.6 najlepiej prosperuje,reszta to niewypał.
    Czasem trzeba sobie odpocząć


    Żeby grać trzeba mieć chęci, których obecnie mi brakuje.

    Próbujesz ich nabrać? Jakiś przymusowy poziom który masz zamiar osiągnąć?

    Nie. Zwisa mi jaki mam lvl, dla mnie gra to zabawa.

    Dla niektórych zabawa jest widziana w minimalnym poziomie 1k,jak ty to widzisz? Co można robić postacią z takim levelem?


    Postacie z tak wysokim lvl służą chyba tylko do napierdalania sie z innymi postaciami. Mniejszym lvl mogę sobie dużo ciekawiej poexpić, powykonywać questy czy znaleźć sposób na powiększenie kapitału. Co to za zabawa gdy mam tyle kasy, że mogę mieć co chce ?

    No tak,mając 1 cc dążysz do tego aby mieć 1000 cc

    Otóż to.

    Co sądzisz o graczach na APO?

    Hm... 70% graczy to oszuści, złodzieje, boty i dzieci z dysleksją, 29% to dzieci poniżej 15 roku życia którzy zakupili postacie za ciężko zarobione pieniądze swoich rodziców i mają w opisie na gadu że osiągnęli w końcu swój wymarzony 1000lvl, 1% to ludzie którzy chcą mile spędzić czas grając lub osoby, które chcą się pośmiać z tych mniej normalnych.

    Bardzo dobre spostrzeżenie

    taka smutna prawda

    Co chciałbyś aby zmieniło się na APO? Za pewnie te złe zdania które wymieniłeś wyżej? Ale może coś innego??

    Aby obniżyli lvle wszystkim postacią do poziomu 0, tym samym pozbywając się dzieci allegro i maniaków którzy życia nie mają. Mogli by też wprowadzić stare apo, ze starą mapą, starymi potworami i starymi ukochanymi przez wszystkich kolejkami w których trzeba było czekać czasem po 2 godziny.

    Zgodzę się z tym,ale nie do końca. Inni się nie zgodzą To w grę nie wchodzi...
    Ostatnio edytowane przez .Panicz. : 28-12-2009 o 22:14

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Z daleka
    Posty
    293
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    II CZĘŚĆ WYWIADU

    Myślę że już prędzej była by możliwa realizacja nowego serwera 7.6

    Szczerze?, jebie mnie to czy inni się zgodzą. Mam swoje zdanie i nikt nie ma prawa go podważać. A to czy tak się stanie pozostaje w kwestii decyzji administracji, lub nie daj Boże w kwestii tego ile pieniążków na konto administracji wpłynie.

    No,zobaczymy.

    Co myślisz o pracy (zachowaniu) game masterów?

    cóż mogę powiedzieć, starają się ale dostatecznie słabo by coś z tego było, teraz jest średniawa, ale przed przyjściem Santano był totalny burdel.

    Przyznaję ci 100% rację.

    Chciałbyś aby ktoś nowy dołączył do ekipy APO? (Może ktoś z forum??)

    Chciałbym aby wrócił Mc Maciek na miejsce Dexotiego.

    To raczej nie możliwe,a zarazem przykre

    I tak nie gram.

    Kogo najbardziej doceniasz za pracę na APO,oraz forum?

    W grze Santano, szacunek za ogarnięcie tego syfu. Na forum ostatnio wiele robi Pampalini i Bondi. Cenię również cleanera o nicku Tico.

    Również i teraz zgodzę się z tobą w 100% Masz bardzo dużo racji
    Za pewne masz bardzo dużo przyjaciół,zawdzięczasz to sobie pewnie swoją osobowością oraz zrozumieniem,masz może jakichś wrogów?


    Nie wiem czy mówisz o wirtualu czy realu. Jeśli chodzi Ci o wirtualnych z APO to tak mam paru kumpli, a wrogiem jest mi każdy kto nie potrafi uszanować moich racji i przekonań. W realu mam także przyjaciół jak i kilku wrogów, jak każdy.

    Kogo chciałbyś wyeliminować z graczy na APO oraz forumowiczy?

    Nikogo nie chce nakłaniać do gry i nikogo nie chce zniechęcać, mogę co najwyżej wszystkim doradzić/poprosić aby nauczyli szanować się inne osoby i aby wiedzieli że po drugiej stronie siedzi istota żywa. To samo tyczy się forum.

    Ok.

    Jest to trochę niemożliwe pytanie,ale jednak zapytam (Nauczyła Cię czegoś ta gra?) Może atmosfera która panowała kiedyś?

    Hah muszę przyznać że niegdyś w lekkim stopniu przyczyniła się do pozytywnych ocen z j. angielskiego w moim wykonaniu.

    Gratuluję!

    Forum nauczyło mnie że czasem nie warto mówić innym całej prawdy o sobie bo nie każdy potrafi to uszanować.

    Dokładnie!

    Nasz wywiad dobiega końca,nie mówię że się skończył więc spokojnie!
    Co Cię denerwuje w całym społeczeństwie APO? Mówię o grze i o forum (O grze nam już trochę powiedziałeś)


    hehehe

    W grze denerwuje mnie to co wymieniłem wyżej, na forum denerwuje mnie słabe zaangażowanie niektórych członków administracji oraz, jak już wcześniej wspomniałem, chamstwo. Wkurza, a wręcz wkurwia mnie to, że ktoś zacznie mnie uważać za gorszego, dlatego że słucham innego wykonawce albo mam inne zdanie w danym temacie.

    Może w ten sposób czują się lepsi? (Głupi sposób)

    Nie, mi się wydaje, że chcą uchodzić za znawców.

    Też mi się tak czasem zdaje

    hehe

    Dobrze,a więc może teraz seria szybkich pytań??

    Może być.

    Niebieski czy czerwony?
    niebieski
    Pizza czy kebab?
    Pizza
    Chleb czy bułka?
    Bułka
    Kijek czy badyl?
    Jeden ch.
    Mama czy Tata?
    Zdecydowanie Mama
    Dziesięć złotych w papierku czy dziesięć złotych po dwie piątki?
    Papier
    Mortiis czy Tygrys?
    Tygrys
    Ja czy Ty?
    Ja
    Dobrze,może koniec? Czy chcesz coś jeszcze dodać?

    Chciałem tylko powiedzieć że nie wiem czemu miał ten wywiad służyć, proszę o hejtowanie i mówienie że boje się przyznać do swojej prawdziwej reputacji. nigdy w życiu nie podałbym wam moich realnych danych bo nie chce mieć z wami nic wspólnego. kto chce ewentualnie może napisać i podam to co uznam za stosowne tylko osobom które godne są tej wiedzy.

    Ok,może chciałbyś kogoś pozdrowić,komuś za coś podziękować,dobrze poradzić ??

    Tak.

    No to zaczynamy!

    Pozdrawiam: czips (pringles, na forum lechista92), mahomet (na forum senshi), deduś (chyba już mnie nie pamięta), ofc. Ciebie, jarosa (ostatnio zgodził ze mną!), crayona (może nie jesteśmy kolegami ale cenie twoje jakże mądre zdanie), pampalini, bondi, tico (za to ze radzicie sobie w funkcji którą Was obdarzono), azbestowego (za bycie legendą), oraz chciałbym podziękować wszystkim którzy brali u mnie grafikę za to że zaufaliście w moje możliwości i co po niektórzy polecali moje usługi innym.
    chciałem również doradzić stałym bywalcom działu "Muzyka" - przystopujcie i wbijcie sobie do tych łepetyn że nie każdy słucha ostrego i nie każdy gardzi peją (nie mówię tutaj oczywiście o sobie) i gówno Was to powinno obchodzić. nie chcę się z wami kłócić, wręcz zależy mi na dobrych stosunkach ale po prostu boli mnie gdy widzę niektóre wypowiedzi.



    Serdecznie dziękuję Ci za przeprowadzenie wywiadu. Życzę Ci sukcesów w życiu wirtualnym jak i realnym. Pozdrawiam!

    Dziękuję i nawzajem. Pozdro.

    A więc wywiad dobiegł końca! Jeśli są jakieś błędy to proszę poinformować mnie na PW.

    Jest to mój pierwszy wywiad.
    Ostatnio edytowane przez .Panicz. : 28-12-2009 o 22:15

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Silesia / Carmarthen
    Posty
    1 041
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wywiad do dupy, bo ze mną.

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 331
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    COLOR="Black"]Ja[/color]
    Popraw.
    Wywiad mierny powiem szczerze, mało przejrzysty, znalazłem kilka błędów. Potrenuj trochę, a będzie ok.

  5. #5
    Expert G_R_U_L_I_X's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    414
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Powiem Ci tyle 2 lata temu też były boty allegro kidy, przecież to my tworzymy ten serwer nie administracja każdym swoim czynem. Nie rozumiem jak możesz narzekać jak sam nic nie robisz to tak jakbyś się przyczynił rozwalenia serwera. Myślę, że na apo zostało tyle osób porządnych, że przetrwa jeszcze parę ładnych lat, ale i tak pamiętajmy, że mortiisowi kiedyś się odechce prowadzić serwer jak widzi tylko skargi na gm. Pomyśl, a docenisz starania innych. Co do wywiadu słaby/pytania powiem szczerze chu*owe.


    @edit
    , a i nie ośmieszaj hip-hopu prawdziwego pfk nie dla Ciebie, mezo starcza chyba?

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Miasto
    Oborniki/Poznań
    Posty
    1 277
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    fajny wywiad z ciekawa osoba
    ale z 1 pytania nie moge
    "kijek czy badyl"
    PS:Arcano dzieki za pozdro

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Silesia / Carmarthen
    Posty
    1 041
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał G_R_U_L_I_X Zobacz post
    Powiem Ci tyle 2 lata temu też były boty allegro kidy, przecież to my tworzymy ten serwer nie administracja każdym swoim czynem. Nie rozumiem jak możesz narzekać jak sam nic nie robisz to tak jakbyś się przyczynił rozwalenia serwera. Myślę, że na apo zostało tyle osób porządnych, że przetrwa jeszcze parę ładnych lat, ale i tak pamiętajmy, że mortiisowi kiedyś się odechce prowadzić serwer jak widzi tylko skargi na gm. Pomyśl, a docenisz starania innych. Co do wywiadu słaby/pytania powiem szczerze chu*owe.


    @edit
    , a i nie ośmieszaj hip-hopu prawdziwego pfk nie dla Ciebie, mezo starcza chyba?
    człowieku co ty pieprzysz? niby jak mam sie przyłożyć do czystości na serwerze jak nie mam żadnych praw... jak kogos w grze upomnisz to zaraz dziecko zacznie obrazac ciebie i twoich rodzicow...

    co ty w ogole wiesz czego slucham, przeczytaj wywiad jeszcze raz, szczegolnie ostatnie slowa, przeanalizuj jeśli potrafisz i dojdź do sensu tych słów, moze zajarzysz co mialem na mysli

  8. #8
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Loughboro'
    Posty
    209
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    arcano, nie ma sensu dyskutowac z takim pajacem jak grulix
    fajny wywiadzior
    bylo ale sie zmylo

  9. #9
    Expert G_R_U_L_I_X's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    414
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Cytat Napisał Arcano Zobacz post

    co ty w ogole wiesz czego slucham, przeczytaj wywiad jeszcze raz, szczegolnie ostatnie slowa, przeanalizuj jeśli potrafisz i dojdź do sensu tych słów, moze zajarzysz co mialem na mysli
    Chodzi o to "Ja to ja to ja to ja to ja, ja to jasne jak 2x2." jak to nie jest z paktofoniki to ja nie jestem Grulix.

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Silesia / Carmarthen
    Posty
    1 041
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał G_R_U_L_I_X Zobacz post
    Chodzi o to "Ja to ja to ja to ja to ja, ja to jasne jak 2x2." jak to nie jest z paktofoniki to ja nie jestem Grulix.
    no jest z paktofoniki, noi co z tego ?

    #down

    no spoko ale jakim prawem on śmie twierdzić że nie jestem godny słuchania czegokolwiek? pozatym jego wypowiedź jest nieprzemyślana, poprostu chciał nabić posta
    Ostatnio edytowane przez Arcano : 29-12-2009 o 13:41

  11. #11
    Mastah!
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Płock
    Posty
    1 202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ale Arcano czy musisz tak spinać? Zwrócił ci uwage i zaczął a ty odrazu z mordą do niego lecisz. -.-

    @topic
    Dobry wywiad chociaż troche gorszy od tych starych Bondiego. Osoba ciekawa tak 50/50. Pozdrawiam autora i udzielającego wywiadu.
    „Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie.” Niccolo Machiavelli
    Tett 0-? [700]

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    108
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tak, to bardzo dobry wywiad, ladnie dobrane kolory. Faktycznie arcano napina :OO

  13. #13
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Miasto
    Gdynia
    Posty
    224
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    mi się wywiad podoba , a szczegolnie jak na 1 raz.

Podobne wątki

  1. Panicz Antoni Life!
    By Arcade in forum Rookgard
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 22-11-2010, 19:47

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •