ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > Multimedia > Grafika i fotografia

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17-05-2018, 12:21   #1
lucjann
Nowicjusz

Mentioned: 0 Post(s)
lucjann nie jest jeszcze znany.
Domyślnie Kamera do 1tys.

Siemka!
Poszukuję aparatu fotograficznego z funkcją nagrywania/kamerki na własny użytek, do rozpoczęcia kręcenia jakichś tam domowych produkcji. Chciałbym uzyskać dobrą głębiej ostrości na ujęciach, dlatego kieruję do Was dwa pytania:
1. Czy dostanę do tysiąca złotych taką kamerkę w miarę nową? (Ew. może być używana jakaś).
2. Czy lepiej jest dorzucić hajsu do nowego telefonu typu Huawei P20 Pro, który ma z tyłu 3 kamery i ponoć zarówno zdjęcia jak i filmy są kozackie.
Dzięki i pozdrówki.
lucjann jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-05-2018, 13:07   #2
Sasha Rookslayer
Gruby Sasza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sasha Rookslayer's Avatar

Miasto: Szczecin
Mentioned: 2 Post(s)
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Rookslayer
Domyślnie

Ja posiadam lustrzanka cyfrową CANON EOS 1300D + 18-55 DC III i nie narzekam. Ponad dwa lata już ją mam i sprawuje się dobrze. Kosztuje ponad 1000 złotych, ale używkę zapewne kupiłbyś taniej i zmieściłbyś się do tysiaka.

1. Powinieneś coś znaleźć, jest sporo na rynku owych lustrzanek.
2. Ta opcja jest bardziej rozsądna moim zdaniem.

Polecam osobiście dozbierać coś pieniędzy i kupić telefon, już taki z górnej półki. Moja lustrzanka leży w szafie i się kurzy, od czasu do czasu jej używam, ale to rzadko.. Mam nadzieje, że pomogłem.

@down

Chyba nie wiesz co piszesz. XD
Sasha Life!

Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 17-05-2018 o 17:32
Sasha Rookslayer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-05-2018, 16:50   #3
Kacper!
Zaawansowany

Mentioned: 1 Post(s)
Kacper! to wzór do naśladowania !Kacper! to wzór do naśladowania !Kacper! to wzór do naśladowania !Kacper! to wzór do naśladowania !Kacper! to wzór do naśladowania !
Kacper! to wzór do naśladowania !Kacper! to wzór do naśladowania !Kacper! to wzór do naśladowania !Kacper! to wzór do naśladowania !Kacper! to wzór do naśladowania !Kacper! to wzór do naśladowania !Kacper! to wzór do naśladowania !Kacper! to wzór do naśladowania !Kacper! to wzór do naśladowania !Kacper! to wzór do naśladowania !Kacper! to wzór do naśladowania !Kacper! to wzór do naśladowania !Kacper! to wzór do naśladowania !Kacper! to wzór do naśladowania !Kacper! to wzór do naśladowania !Kacper! to wzór do naśladowania !Kacper! to wzór do naśladowania !Kacper! to wzór do naśladowania !Kacper! to wzór do naśladowania !Kacper! to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Broń boże nie idź w takiego canona jak napisał sasha. 1300d to strasznie stara produkcja, a od jakiegoś czasu ludzie uciekają kompletnie od lustrzanek. Za duży gabaryt - to samo uzyskasz na bezlusterkowcu. Jeśli chcesz kręcić coś tam "koło domu" to kup sobie GoPro 4, wyłącz fisheye i będziesz sobie nagrywał. Jeśli jednak chcesz coś lepszego to pomyśl nad Sony A5000. Nie wiem jak z ceną w Polsce, ale myślę, że w okolicy 1000 dostaniesz używaną z obiektywem 16-50mm. Nie jest to może jakiś super obiektyw (koło domu wystarczy) aczkolwiek zawsze możesz dokupić sobie coś na mount F za dosłownie kilka dyszek z przysłaną poniżej 2 i będziesz miał świetną głebie Absolutnie nie idź w jakieś stare, duże canony. Z resztą paleta kolorów w Canonie jest serio słaba. Bez obróbki wstyd pokazywać komukolwiek.
@Sasha Rookslayer
a to dlaczego? Uargumentuj to, chętnie porozmawiam na tematy sprzętowe. Tak jak napisałeś na chatBoxie - ty masz i Ci się podoba. OK, ale zapewne to jedyny aparat jaki miałeś w rękach kiedykolwiek więc to trochę słabo sugerować się tym i jeszcze komuś polecać? Nie przyszło Ci na myśl, że jeśli nie miałeś chociaż po jednym z każdej wiodącej firmy aparacie to porównanie masz zerowe?
Twoja odpowiedź 'chyba nie wiesz co piszesz' - tak właśnie odpowiada się, gdy brakuje argumentów a trzeba wcisnąć swoje 5 groszy.

Ostatnio edytowane przez Kacper! : 18-05-2018 o 00:10
Kacper! jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-05-2018, 23:42   #4
Anonimowy
Łowca postów

Anonimowy's Avatar

Mentioned: 0 Post(s)
Anonimowy to wzór do naśladowania !Anonimowy to wzór do naśladowania !Anonimowy to wzór do naśladowania !Anonimowy to wzór do naśladowania !Anonimowy to wzór do naśladowania !Anonimowy to wzór do naśladowania !Anonimowy to wzór do naśladowania !
Anonimowy to wzór do naśladowania !Anonimowy to wzór do naśladowania !Anonimowy to wzór do naśladowania !Anonimowy to wzór do naśladowania !Anonimowy to wzór do naśladowania !Anonimowy to wzór do naśladowania !Anonimowy to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
Ja posiadam lustrzanka cyfrową CANON EOS 1300D + 18-55 DC III i nie narzekam. Ponad dwa lata już ją mam i sprawuje się dobrze. Kosztuje ponad 1000 złotych, ale używkę zapewne kupiłbyś taniej i zmieściłbyś się do tysiaka.

1. Powinieneś coś znaleźć, jest sporo na rynku owych lustrzanek.
2. Ta opcja jest bardziej rozsądna moim zdaniem.

Polecam osobiście dozbierać coś pieniędzy i kupić telefon, już taki z górnej półki. Moja lustrzanka leży w szafie i się kurzy, od czasu do czasu jej używam, ale to rzadko.. Mam nadzieje, że pomogłem.

@down

Chyba nie wiesz co piszesz. XD
Stary dojebany canon i jeszcze starsza sigma. Obiektyw ciemny, w pomieszczeniu nic nie nagrasz, głębia mizerna... broń Boże słuchać tej opinii.
Osobiście brałbym gopro przez kompaktowosc
Anonimowy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania