ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA > Strona / Forum / Konto

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-09-2018, 09:51   #1
Pan Kto
Nowicjusz

Mentioned: 0 Post(s)
Pan Kto nie jest jeszcze znany.
Domyślnie Usunięty Domek

Witam serdecznie po dłuższej przerwie zalogowałem się do gry. Ku mojemu zdziwieniu okazało się iż przypisany do mojego konta domek "Nice House" na terenie pacc został usunięty wraz z całą zawartością, mimo iż jestem pewny że przez cały ten okres konto posiadło pacc. Czy istnieje możliwość sprawdzenia przez Państwa tej sytuacji oraz poinformowanie mnie kiedy konto nie miało pacc jeśli w ogóle wystąpiła taka sytuacja?

Podpisano Mrs Nobody
Pan Kto jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-09-2018, 11:36   #2
Pan Kto
Nowicjusz

Domyślnie

'Domek na terenie pacc jest kasowany z zawartością po skonczeniu sie promocji!" Nie ma w zasadach posiadania domku nic na temat obowiązku logowania.
Stary 07-09-2018, 14:34   #3
Afroman
Gaduła

Afroman's Avatar

Miasto: Częstochowa/Lubliniec
Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !
Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !Afroman to wzór do naśladowania !
Domyślnie

To Ty od wczoraj grasz że o tym nie wiedziałeś?
Afromaan Rook 2450-??? ... xD
Afroman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-09-2018, 18:22   #4
Palldino
Guru!

Palldino's Avatar

Mentioned: 6 Post(s)
Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !
Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !Palldino to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hokage Zobacz post
Pacca mogłeś mieć ale nie logowales przez miesiąc więc z domkiem się pożegnaj. Nie odzyskasz ani domku anitemow. Nie ty pierwszy i nie ostatni
osle ta zasada dziala na facc a nie pacc wiec warn powinien byc za wprowadzanie w blad

jezeli konto mialo pacc to domku by nikt nie zabral.. ale po dedach bylo widac daty ze stycznia i pozniej dopiero z teraz - wrzesnia to czy miales przez tyle czasu pacc?

@edit
domek sam nie wyparowal jezeli twierdzisz ze byl pacc
tyle ze na odpowiedz pewnie poczekasz
@Mortiis @Rinson @Voltan @Elyar @Apendor @Inquso @Lirtes @Nedin

Ostatnio edytowane przez Palldino : 08-09-2018 o 11:56
Palldino jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-09-2018, 11:08   #5
Pan Kto
Nowicjusz

Domyślnie

Jeżeli czytasz uważnie to jestem przekonany że tak z potwierdzeń transakcji wynika również że byłem przez cały czas posiadaczem premium, nawet po tak długiej przerwie na koncie nadal widniał pacc na ponad 80 dni. Jednakże czytałem coś na stronie że był problem z paypalem i chce to wyjaśnić.
Stary 13-09-2018, 23:49   #6
Pan Kto
Nowicjusz

Domyślnie

@edit
domek sam nie wyparowal jezeli twierdzisz ze byl pacc
tyle ze na odpowiedz pewnie poczekasz

Powiedz mi czy w ogóle jest jakaś szansa na kontakt z ekipa Apo ?
Stary 13-09-2018, 23:52   #7
Anoda
Średnio zaawansowany

Anoda nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Raczej w najbliższym czasie nie ma, bo osoby odpowiedzialne za takie rzeczy w ogóle nie wchodzą na forum a o grze nie wspomne sam czekam juz blisko 2 miesiące na sprawe mojego plecaka.

Tak więc powodzenia
Anoda jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-09-2018, 11:51   #8
Aku$
Zaawansowany

Miasto: Rzeszów
Aku$ jest LEGENDĄ!Aku$ jest LEGENDĄ!Aku$ jest LEGENDĄ!Aku$ jest LEGENDĄ!
Aku$ jest LEGENDĄ!Aku$ jest LEGENDĄ!Aku$ jest LEGENDĄ!Aku$ jest LEGENDĄ!Aku$ jest LEGENDĄ!Aku$ jest LEGENDĄ!Aku$ jest LEGENDĄ!Aku$ jest LEGENDĄ!Aku$ jest LEGENDĄ!Aku$ jest LEGENDĄ!Aku$ jest LEGENDĄ!Aku$ jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Jezeli dobrze pamietam takie cos powinno sie składac w dziale skargi/zazalenia i nie na dziale na głównym forum tylko nizej
Aku$ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania