User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Wątek: Profesja.

  1. #1
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jun 2018
    Posty
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mam dylemat zagrać lepiej ed czy Ms? Z góry patrząc na to że nie będę się w przyszłości bawił w siochanie zresztą chyba to już nie te czasy na to więc są poza tym jakieś różnice znaczne w postaciach ?


    P.s. A co jeśli w grę też miałby wejść rp?

    A co to tzw. Mob zapytam bo początkujący jestem xd

    A jakby włączył w to nawet rp to co lepiej wtedy ?
    Edit: A jaka jest różnica w hitach na jednakowym lvl miedzy ms A ed?

    /Inquso edytuj posty
    Ostatnio edytowane przez Taylor : 23-06-2018 o 20:53

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W tych czasach wybrałbym paladyna. Dużo życia i many, na dodatek jest potężny w walce z rówieśnikami i ciężko go zabić.

    Odnośnie MSa to poleciłbym go ale dopiero od 3k poziomu z nowym czarem na profesje, lecz często takim czarodziejem będziesz padał na mobach.

    Cytat Napisał Taylor Zobacz post
    A co to tzw. Mob zapytam bo początkujący jestem xd
    Mob - potwór, np. Troll.
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 22-06-2018 o 18:59

  3. #3
    Gaduła Kiroshi's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Miasto
    Poznań
    Posty
    147
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Taylor Zobacz post
    A co to tzw. Mob zapytam bo początkujący jestem xd
    ~Potwory

    Polecam drudia, troszkę mniejsze obrażenia od czarodzieja ale więcej się leczy.
    Pozdrawiam.

  4. #4
    Zaawansowany Dominikaa's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    104
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dużo zależy od tego kto co lubi, ale Druid jest bardziej pożądany na questy itp z racji tego siohania... a ms to poprostu ms-obrażenia...
    Comeback po 5 latach Xydrus

    Mój live ---> http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=136606

  5. #5
    Zaawansowany Dominikaa's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    104
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Poszukaj gdzieś na forum był temat do czego najlepiej nadają się dane profesje,
    Ek- dużo hp mało many, szybciej może expić na danych mobach niż inne profesje i szybciej wykonuje questy, może bloczyć itp. Bije obrażenia z ręki (nie na odległość chyba że masz uw) leczy się uhami a nie jak pozostałe profesje za pomocą czarów.
    RP- średnia ilość hp i many, również szybciej wykonuje qusty i może expić na danych mobach od profesji magicznych, bije ze strzał/boltów etc lub tak jak wyżej z UW
    -Ed- mało hp dużo many, może siohać innych, dopiero na wyższych lvlach od eka czy rp może ubijać dane moby min ze względu na małą ilość hp. tak jak ek na wyższych lvlach są pożądani na najazdach, cleanach questów etc/.
    -MS- mało hp dużo many największe obrażenia z ue, dobre pvp jak ktoś ogarnia....
    nwm jak można jeszcze przybliżać ...
    Comeback po 5 latach Xydrus

    Mój live ---> http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=136606

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Posty
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jeżeli jak sam napisałeś nie masz zamiaru bawić się w siochanie to nie wiem nad czym ty się zastanawiasz, graj ms. Sam gram sorcem i chwale sobie te profesje




    Co do rp, spoko profa ale dla nowych graczy chcących wbić jakiś pokaźniejszy poziom i tak sugeruje sorca dlatego ze szybciej się nim expi

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    W tych czasach wybrałbym paladyna. Dużo życia i many, na dodatek jest potężny w walce z rówieśnikami i ciężko go zabić.

    Odnośnie MSa to poleciłbym go ale dopiero od 3k poziomu z nowym czarem na profesje, lecz często takim czarodziejem będziesz padał na mobach.



    Mob - potwór, np. Troll.
    skad mozesx to wiedziec jak grales tylko ek? powinienes warna wyrwac typie.

    exp to ed i ms

    exp- pvp rp

    sasha sam jest trolem

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Miasto
    Glasgow.
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gralem ed od kiedy pamietam, az pewnego pieknego dnia doszedlem do wniosku, ze nigdy nikogo nie siochalem, wiec na chuj ja wlasciwie gram tym druidem. Zamienilem sie wtedy za Msa i powiem szczerze, zalowalem w chuj ze tak pozno wpadlem na ten pomysl. Nie siochasz - graj ms. Paladyn to spoko profesja, latwa w ogarnieciu, wiecej hp wiec mniejsza szansa na deda, bardzo silne uw, ale nic za darmo, bo z czaru bije sporo mniej niz magiczne profesje. Ogolnie nie radze sugerowac sie systemem pvp, czy gadaniem graczy rp lepszy w tym ms lepszy w tamtym, prawda jest taka, ze jesli ogarniasz to zarowno rp jak i ms mozesz efektywnie expic i jechac kazdego w pvp Zrob sobie tego sorca i zobacz jak ci sie bedzie gralo, nie poddawaj sie za szybko bo to wymagajaca profeasja, ale jesli bedziesz widzial, ze nic z tego nie bedzie rob rp.

Podobne wątki

  1. Profesja.
    By Kilonek666 in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni Post / Autor: 15-07-2011, 21:24
  2. Profesja
    By Aciek in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni Post / Autor: 05-02-2009, 23:44

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •