User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 20 z 20

Wątek: Quest na Token (Wyspa Piratow)

  1. #1
    Gaduła >>>AWESOME<<<'s Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Miasto
    ze Śląska
    Posty
    123
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Quest na Token (Wyspa Piratow)

    Witam postanowilem zrobic drugi raz tokena wiec postaram sie rowniez zrobic w miare dokladny poradnik owego questa no to wio


    Dojscie do Kapitana Husha oraz przedmisja

    Captain Hush znajduje sie niedaleko starych respow kingow na Evul. Tutaj pojde na latwizne i posluze sie poradnikiem MacPhersona mam nadzieje ze sie nie obrazi ;p http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=72597 statek i nasz Hush znajduje sie przy punkcie 10


    piszemy do niego:
    hi
    16:20 Captain Hash: Witaj! Co Cie do mnie sprowadza?
    Wyspa
    16:20 Captain Hash: Noo.. jest taka wyspa piratow. Boje sie tam plywac. A co, chcesz sie tam dostac?
    tak
    16:20 Captain Hash: No ale to daleka droga... Straszna droga. Piraci sa nieobliczalni. Moge ci pomoc, ale jesli naprawde chcesz tam doplynac, bedziesz musial mi to ulatwic.. zgadzasz sie?
    tak
    16:21 Captain Hash: Gdzies w jakiejs dzungli mieszka podroznik Triad. Sprzedaje pewne roslinki, dzieki ktorym podroz wydaje sie krotsza, a ja przestaje sie bac. Przynies mi dwadziescia sztuk.. mysle ze starczy na cala podroz, a moze i kilka podrozy... Lepiej wez tez kilka dla siebie. Moze sie przydac!
    -Triad znajduje sie na Volcano w drodze na Pathe (uwazac na dziury najlepiej przyblizyc sobie mapke na full i unikac jasnych kwadratow)
    -Mapka do npc Triad

    -NPC chodzi sobie po zaznaczonym kolkiem obszarze

    piszemy do niego;
    hi
    16:34 Triad: Siema. Po co mi przeszkadzasz?
    roslinki
    16:35 Triad: CO? Ja NIC NIE SPRZEDAJE?! Kto Ci powiedzial ze mam jakies roslinki?!
    Hash
    16:36 Triad: Aaaah.. to co innego. No ale splukany jestem. Przychodza jakies dzikusy, kupuja wszystko co mam i placa jak za zloto. Spytaj ich, moze oni maja. Kreca sie wszedzie, w kazdej dzungli!
    -no wiec loocimy (lub kupujemy) sobie dried cannabis. Hashowi trzeba oddac 20 sztuk (polecam zebrac o 4 wiecej czyli 24 na blyskawiczne przeplyniecie na wyspe lecz o tym nizej)

    ###Cannabisy leca z Junglemanow sa one na Volcano lub na Tiquandzie (tam gdzie npc Popi od taskow) >>>KLIK<<<

    -po zdobyciu cannabisow wracamy do npc Captain Hash i mu je oddajemy (tutaj nie skopiowalem rozmowy lecz wystarczy napisac hi. tak xd)
    (teraz najlepiej miec przy sobie 4 cannabisy bo co bedziemy chcieli wyplynac na wyspe piratow bedziemy musieli co 15 minut zmieniac kurs inaczej nie doplyniemy xD a po uzyciu 4 cannabisow na statku blyskawicznie znajdziemy sie na wyspie)

    Piszemy teraz do niego:
    hi
    tak


    znajdujemy sie na statku i uzywamy teraz 4 Cannabisow lub zmieniamy kurs sterem co 15 minut ;p (godzine sie plynie bez Cannabisow)

    znajdujemy sie w koncu na wyspie piratow >Hura< teraz schodzimy po schodach i idziemy w prawo do tawerny pierwszy budynek na poludniu


    Misja 1
    (wylocenie 100 bialych pirackich perel z pirate recruit)

    Piszemy do npc Daron:
    hi
    13:20 Daron: Witaj! Nie wierze, ze w koncu widze tu zwyklego czlowieka. Przyjechales tutaj pomagac piratom?
    nie
    13:21 Daron: To bardzo dobrze. Nienawidze ich. Ci bezlitosni bandyci zniszczyli moj statek.. daawno temu. Wtedy postanowilem, ze znajde prace na ich wyspie i zrobie wszysto co moge, zeby ich zniszczyc. Chcesz mi pomoc?
    tak
    13:21 Daron: Zanim powiem Ci o kilku moich tajemnicach, musisz pokazac, ze moge Ci ufac. Idz przyjacielu, zwiedzaj wyspe piratow zabijajac ich. Gubia oni perly skradzione z mojego statku. Przynies mi sto bialych perel piratow!
    ###perly loocimy z pirate recruit ktorych jest pelno na tej wyspie i raczej nie bedziecie mieli problemow ze znalezieniem ich (po zebraniu setki radzilbym dalej je zbierac przy kazdej okazji poniewaz beda one niezbedne do dalszych misji)

    -po zebraniu perel piszemy do Darona:
    hi
    23:04 Daron: Witaj przyjacielu! Czy masz sto moich perel, ktore piraci juz nazwali PERLAMI PIRATOW!?
    tak
    23:04 Daron: Swietnie! Dziekuje. Niestety.. skonczyl mi sie rum, piraci sa coraz bardziej zdenerwowani i mysla nad wygnaniem mnie z wyspy. Jesli nie zdobede kolejnej dostawy - moj plan sie nie powiedzie. Pirat Mala zawsze zalatwial mi rum. Porozmawiaj z nim, znajdziesz go w porcie we wschodniej czesci wyspy!
    -Droga do NPC Mali


    Misja 2
    (zebranie 200 sztuk wheat)

    piszemy do NPC Mali:
    hi
    23:05 Mala: Po co tu przyszedles?
    rum
    23:09 Mala: Mam duzo rumu. Ale nie na sprzedaz.. potrzebujesz dla siebie? czy dla kogo?
    Daron
    23:09 Mala: Jasne. On zawsze bierze ode mnie rum! Pff! Dobre czasy sie skonczyly! Co ja mam pic? Dam mu tyle rumu, ze sobie nie wyobrazasz, jak zalatwisz mi taki nowy, cudowny specjal... chcesz mi pomoc? wtedy ja pomoge tobie.
    tak
    23:10 Mala: Odkrylem ostatnio, ze ludzie poza wyspa maja nowy, cudowny alkohol. Nazywa sie whisky. Tworzy sie go tak samo jak rum, tylko ze zboza. Przynies mi 200 sztuk zboza, a doniose Daronowi caly moj rum!
    ###zboze (wheat) najlepiej leci z orc berserker oraz orc rider oraz z >>>KLIK<<< polecam resp orkow na evul znajdujacy sie w tym miejscu >>>KLIK<<<

    -po zebraniu zboza wracamy do npc Mali i piszemy:

    hi
    20:25 Mala: Czy masz dla mnie zboze?! 200 sztuk!
    tak
    20:26 Mala: Dzieki! Do Darona za moment dotrze moj transport z rumem. Milego picia!
    Misja 3
    (wypicie w tawernie Darona 10 flaszek rumu)

    Wracamy teraz do Darona i piszemy:
    hi
    20:27 Daron: Transport dotarl. Dziekuje! Teraz musisz sie ze mna napic. Zgoda?!
    tak
    20:28 Daron: Masz! Oto Twoj rum! Jest jedna zasada! Rum mozesz pic TYLKO w moim barze, nigdzie indziej! Wypij ze mna. Wtedy porozmawiamy dalej! Mow jak sie skonczy, dostaniesz wiecej!
    -wiec pijemy 10 flaszek rumu ktory dostaniemy po pare sztuk od tego alkoholika po kazdym hi/tak (tylko w trakcie trwania tej misji) picie rumu zalicza nam wylacznie jezeli pijemy w jego tawernie
    -rum mozna pic bodajze co 4 minuty

    Misja 4
    (wykopanie klucza)

    po wyzlopaniu dosc sporej ilosci rumu piszemy do Darona:

    hi
    21:48 Daron: Tak szybko? Super! Mysle, ze moge Ci powiedziec, co odkrylem. Udalo mi sie dotrzec do zagadki piratow. Niestety nie umiem jej rozwiazac. Zaprowadze Cie w miejsce, gdzie znalazlem tresc zagadki. Moze Tobie sie uda. Jestes gotow?
    tak
    21:49 Daron: 2N 4E 1S 10E 2N 16E 3N 8E 9N 29E 3S 26E 5N 2E 7N 2W 2N 4W 2N 2W 12N 5E 9N 2W 2N 4W 3N 3W 1N 2W 5S 2W 1S 2W 1S 4W 2N 2W 1N 3W 5S 3W=X
    po napisaniu tak Daron teleportuje nas na jakies zadupie i daje nam kilof

    schodzimy na dol schodami i idziemy wedlug mapki

    schodzimy na dol

    i kopiemy kilofem w tym miejscu

    wykopujemy zardzewialy klucz

    Misja 5
    (zabicie 3 pirackich oficerow)

    z kluczem udajemy sie do Darona i piszemy:
    hi
    23:56 Daron: Przychodzisz jakos dziwnie zadowolony.. czyzby udalo Ci sie rozwiazac zagadke?
    tak
    23:56 Daron: Zagadka prowadzila do jakiegos miejsca. To juz wczesniej udalo mi sie odkryc. Znalazles jakis przedmiot?
    tak
    23:57 Daron: Jak sie ten przedmiot nazywa?
    pirate officer key
    23:57 Daron: Wspaniale! Dzieki temu kluczowi dostaniesz sie do sypialni niedaleko mojej tawerny. Znajdz je, a nastepnie zabij trzech pirackich oficerow! Jednak pamietaj, oficerowie sa bardzo zajeci i rzadko leza w swoich lozkach. Bedziesz musial poczekac, moze na ktoregos trafisz. Ruszaj!
    idziemy na prawo od tawerny zaraz obok niej sa sypialnie "pirate officer" wbijamy do srodka naszym zardzewialym kluczem i klikamy na lozko w ktorym widac ze ktos spi jak wybudzimy oficera to go zabijamy (trzeba 3 ubic)


    oczywiscie moze sie zdarzyc ze bedzie napisane "00:14 Ten oficer juz nie zyje, poczekaj, moze pozniej ktos polozy sie w tym lozku!" to wtedy czekamy okolo 4-5 minut i powinien sie pojawic kolejny

    Misja 6
    (spalenie rumem tawerny)

    po ubiciu oficerow wracamy do Darona i piszemy:

    hi
    00:26 Daron: Gratuluje! Udalo Ci sie zabic oficerow. A teraz mam do Ciebie kolejna prosbe. Doszly mnie sluchy, ze mala, opuszczona tawerna w pustynnej czesci wyspy wznawia dzialalnosc... Taniej maja, a ja zbankrutuje. Spal ja, zrob to dla mnie. Moj rum moze Ci sie przydac, tym bardziej ze mamy dzisiaj upalny dzien.
    -idziemy w miejsce gdzie znajduje sie NPC Mali

    wchodzimy po schodach i idziemy w prawo pierwsza drewniana chatka jest naszym celem. Trzeba wylac na sciane rum (ja wylalem na te nade mna w tym ssie nie wiem czy na reszte tez dziala)
    UWAGA!!
    wazna sprawa na tym poziomie znajduja sie pirate pearlmaster na nie nie dzialaja zwykle czary lecz inne:
    dla ms i ed jest to czar - exevo gran mas flam
    dla ek i rp - exori gran flam


    wracamy do Darona

    Misja 7
    (zebranie 300 pomaranczy)

    po powrocie do Darona piszemy

    hi
    00:45 Daron: Dzieki! Teraz mam duze szanse bardzo dobrze rozwinac moja tawerne. Wpadlem tez na nowy pomysl - bede sprzedawal soki. Ostatnio odkrylem, ze pomagaja one na rozne choroby popularne wsrod piratow.. Wiec te smiecie beda placic mi jak za zloto! Przynies mi 300 pomaranczy! Bardzo mi sie przydaja!
    ###pomarancze mozna zdobyc z krzakow na Volcano spokojnie idzie tam zdobyc cale 300 sztuk za jednym zamachem
    -po zebraniu 300 pomaranczy wracami do Darona i piszemy

    hi
    01:00 Daron: Przyniosles mi 300 pomaranczy?!
    tak
    01:01 Daron: Dzieki! Przyjdz do mnie, jak bedziesz zainteresowany zrobieniem kolejnych zadan!
    Misja 8
    (ubicie 300 pirate recruit)

    piszemy do Darona:
    hi
    01:02 Daron: Przyjacielu, wiem juz, ze moge Ci ufac. Dlatego tez powiedziale mojemu przyjacielowi Kianowi, zeby pomogl Ci przygotowac sie do walki z piratami. Znajdz Kiana na wyspie. Mozesz sie od niego bardzo wiele nauczyc. A i mnie czasem odwiedzaj.

    do Kiana idziemy wedlug ss


    w tym miejscu wbijamy na gore

    przy pierwszych schodach idziemy na dol

    no i pierwsza w prawo


    piszemy do niego:

    hi
    10:38 Kian: Witaj! Daron mi bardzo duzo o Tobie opowiadal. Ciesze sie, ze w koncu moge Cie poznac. Chce Cie przygotowac do stalej, regularnej walki z piratami. Jestes gotow?
    tak
    10:39 Kian: Tak wiec na poczatek proste zadanie. Trzeba zmniejszyc liczebnosc piratow, najprostszym sposobem bedzie zabijanie dopiero co uczacych sie tego rzemiosla. Idz i zabij trzystu pirackich rekrutow!
    -tak jak w misji 1 rekruci sa porozwalani na powierzchni wyspy wiec nie bedzie problemu z zabiciem ich

    wracamy do Kiana
    Misja 9
    (ubicie 400 pirate sabreur)

    piszemy do Kiana:
    hi
    11:00 Kian: Swietnie! Teraz przed Toba nieco trudniejsze zadanie! Idz i zabij 400 piratow szablistow!
    -jakby gnojek nie mogl nam dac tej misji razem z rekrutami... coz wiec mocno zdenerwowani idziemy bic pirate sabreur ktorych tez nie bedzie problemem znalezienie (chociaz jest ich mniej niz rekrutow) bo tak jak rekruci sa prawie na calej mapie (pustynia, obok npc Mala, statek na poludnie od tawerny Darona itd)

    po ubiciu 400 pirate sabreur (i po drodze niechcacy z 3k rekrutow) wracamy do Kiana

    Misja 10
    (ubicie 150 pirate pearlmaster)

    hi
    11:43 Kian: Wspaniale! Udalo Ci sie! Teraz przed Toba moje ostatnie zadanie przygotowawcze! Zabij 150 piratow pearlmasterow!
    -ten Kian chyba sobie jaja ze mnie robi... pirate Pearlmaster znajdziemy np. nad npc Mali

    wracamy do Kiana i piszemy
    hi
    12:42 Kian: Gratuluje! Teraz udaj sie z powrotem do Darona, on powie Ci, co robic dalej!
    idziemy do tego nuba ;p

    Arena 1 (Misja 11)

    piszemy do Darona:

    hi
    12:44 Daron: Widze, ze udalo Ci sie przejsc przez szkolenie Kiana. Teraz przed Toba ostateczny test, po wykonaniu ktorego uzyskasz dostep do podziemii lewej czesci wyspy. Jestes gotow?
    tak
    12:44 Daron: Idz do NPC Mala, za oplata pozwoli Ci on skorzystac z jednej z jego lodek. Doplyniesz na wyspe, na ktorej bedziesz musial zabic pewnego pirata udowadniajac, ze jestes gotowy, aby walczyc z wieksza ich iloscia! Spytaj go o podroz!
    idziemy do npc Mala i piszemy:

    hi
    12:48 Mala: Po co tu przyszedles?
    podroz
    12:49 Mala: Moge wypozyczyc ci jedna z moich lodek za skromne 500 crystal coins. Jestes gotow?
    tak
    12:49 Mala: Podejdz do jednej z lodek, rozwin zagiel i plyn!
    udajemy sie na wschod od NPC Mali i klikamy use na zagiel

    znajdujemy sie na jakiejs wyspie idziemy do budynku i kladziemy 10 white pirate pearls

    w srodku walczymy ze stormborn (nie dzialaja na niego zwykle czary ek/rp musza uzywac exori gran flam, a ed/ms exevo gran mas flam)

    po ubiciu wracamy do Darona

    Misja 12
    (znalezienie drogi do podziemi)

    piszemy do Darona
    hi
    13:08 Daron: Mysle, ze jestes gotow, aby dostac sie do podziemi zachodniej czesci wyspy piratow! Znajdz wejscie. Podziemia sa podzielone na dwie czesci, dostep do czesci polnocnej posiadzie kazdy z poziomem wiekszym niz 800. Aby dostac sie do czesci poludniowej, musisz miec wykonane co najmniej 20 misji questowych uruchamianych komenda !quest!
    13:08 Daron: Gdy znajdziesz wejscie do podziemii, wroc do mnie!
    droga do celu

    cel


    wracamy do Darona

    Misja 13
    (zniszczenie flag)

    piszemy do Darona

    hi
    15:00 Daron: Teraz czeka Cie dluga misja. Bedziesz musial zniszczyc flagi duchow wladcow piratow. Jest ich 10, sa ukryte wewnatrz podziemii. Nie da sie ich zniszczyc w sposob fizyczny, flaga zostanie zniszczona tylko poprzez wylanie na nia okreslonych cieczy. Flagi te sa polaczone - w momencie zniszczenia jednej dana ciecza, cala reszta uodparnia sie na nia.
    15:00 Daron: Pomocne informacje znajdziesz w pradawnej ksiedze, ktora ukrylem dla Ciebie zaraz przy wejsciu do podziemi.
    -wracamy za drzwi z misji 12 po przejsciu dostajemy ksiazke "15:03 You see Opowiesci piratow IV.It weighs 10.0 oz."

    tresc ksiazki
    Kazdy z wladcow pirackich zyjacych od pokolen bal sie czegos. Jack Wielki odkad zostal pokonany przez pewnego maga - bal sie napoi regenerujacych mane. Tych fioletowych. Jego syn w dziecinstwie prawie stracil zycie w lawinie blotnej. Strasznie bal sie blota do konca swoich dni. Potem, gdy zmienila sie dynastia, wladca Jacob panicznie bal sie moczu. Nawet swojego. Nikomu nie powiedzial dlaczego. Jego syn natomiast mial wstret do zielonego barwnika powstajacego z trucizny. Kiedys na morzu ktorys z marynarzy osmieszyl go przemalowujac jego czarna flage na zielono. Kolejne trzy pokolenia zyly w czasie lapania piratow, stad tez, baly sie krwi: zarowno tej zwyklej, bialej krwi, jak i magicznej krwi wielkich demonow. Pozniejsze dwa pokolenia mialy bardzo beztroskie zycie: oba zniszczyl alkohol: piwo oraz rum. Natomiast ostatni z niezyjacych wladcow panicznie bal sie brazowego oleju, nie wiem dlaczego. Czego boi sie aktualny wladca? Pewnie dopiero po jego smierci bede mogl odpowiedziec na to pytanie.
    wiec potrzebne nam sa:

    $ rozowy manas
    $ magic blood (krew z devil atoma lub master atoma)
    $ zwykla krew (pustym vialem na jakiegos deda)
    $ biala krew (z cyclopa lub miniona)
    $ rum(dostalismy od Darona lub mozemy wylocic z piratow np rekrutow)
    $ piwo (do kupienia od pirata jack'a w city)
    $ barwnik z patha (wypada z pathfindera ;p)
    $ bloto (do zebrania vialem np w city pod temple tam gdzie bloto)
    $ mocz (wymienia sie sentinel shield na mocz na volcano mozna uzyc tego poradnika klik od punktu 25
    $ olej z ziemi (trzeba vialem kliknac na pewne miejsca pod temple w city wiele osob nie wie o co chodzi wiec ponizej wrzuce ss)
    po kliknieciu w te miejsce na ss ono znika i trzeba szukac w innym miejscu az sie uda (zalezne od szczescia)
    (trzeba pamietac ze 1 viala mozna uzyc tylko na 1 flage po uzyciu viala na fladze trzeba uzyc kolejnego z listy)

    wiec schodzimy na dol(ss) i tutaj sa 2 drogi na gore (4 flagi) lub na dol (6 flag) bede kolejno wrzucal mapki do flag


    zaczynamy od gory

    Flaga numer 1

    idziemy wg mapki

    schodzimy po schodach na koncu mapki

    teraz udajemy sie znowu po schodach zaznaczonych na ss

    znowu wedlug mapki ;p

    i jest nasza flaga wylewamy jakikolwiek vial z listy


    Flaga numer 2

    znowu od tego miejsca lecz idziemy wg mini mapki


    wchodzimy po schodach i idziemy wg mini mapki czyli ciagle w lewo jak w morde strzelil

    i jest nasz cel wylewamy kolejny vial z listy


    Flaga numer 3

    tak dla odmiany zacznijmy sobie w tym samym miejscu co poprzednie tylko idzmy troszke dalej ;p

    wbijamy sie na gore po schodach i schodzimy drugimi ;p

    standardowo wg mapki

    nasz upragniony cel


    Flaga numer 4

    standardowo zaczynamy w tym samym miejscu co na 1.2 i 3 fladze lecz teraz lecimy w prawo i schodzimy po schodach na koncu

    tutaj wbijamy w prawe schody

    i idziemy wedlug mapki i schodzimy po schodach na dol

    i wedlug mapki ;p

    oto nasza flaga


    Flaga numer 5

    przyszla kolej na flagi po drugiej stronie zaczynamy na samym poczatku naszego questu czyli zaraz po zejsciu na dol za drzwiami o tu

    po zejsciu na dol kierujemy sie na jedyna mozliwa sciezke czyli na poludnie ;p (ja sobie juz stanalem na mojej bazowce)

    schodzimy prawymi schodami jedno pietro i kierujemy sie w prawo i schodami na dol

    idziemy wg mapki

    5 flaga


    Flaga numer 6

    zaczynamy od mojej bazowki

    kierujemy sie kolejny raz prawymi schodami tym razem schodzimy na sam dol

    wedlug mini mapki

    teraz wbijamy w ukryte schody

    i do dziury (bez skojarzen)

    schodami na dol

    wedlug mapki

    cel


    Flaga numer 7

    standardowo bazowka

    tym razem pojdziemy lewymi schodami i schodzimy jedno pietro nizej

    na lewo i po schodach

    standardowo idziemy przed siebie i w dziure

    idziemy na dol i idziemy wg mapki po czym schodzimy na dol lewymi schodami

    dalej wg mapki

    i nasz cel znajduje sie gdy wejdziemy po schodach (moja nowa bazowka ;p)


    Flaga numer 8

    nowa bazowka zrobiona przy 7 fladze

    idziemy wedlug mapki

    zlazimy po schodach

    idziemy wg mapki

    zlazimy na dol

    znowu w dol i idziemy do konca az do bramy

    kopiemy w pokazane miejsce kilofem przechodzimy na druga strone i mamy 8 flage


    Flaga numer 9

    zaczynamy od mojej drugiej bazowki czyli tej z 5 flagi

    kierujemy sie lewymi schodami na sam dol

    schodzimy po schodach

    idziemy wg mini mapki i schodzimy po schodach

    idziemy wg mapki i wlazimy w ukryte przejscie widoczne na ss i mapce (nowa bazowka)

    cel


    Flaga numer 10

    zaczniemy od mojej nowej bazowki

    idziemy drugim ukrytym przejsciem na polnoc

    wbijamy sie ukryta drabinka na dol

    teraz wlazimy na gore

    schodami w gore (uwaga bedzie sporo ghostow ;p)

    mapka

    schodami w dol

    ostatnia flaga

    (mam nadzieje ze drogi do flas sa czytelne ;p staralem sie byc jak najdokladniejszy)

    Wracamy do Darona i piszemy:

    hi
    11:06 Daron: Gratuluje! Jestes wielki! Teraz udaj sie do Kiana, on bedzie mial dla Ciebie kolejne zadania!
    Misja 14
    (ubicie 700 pirate corsair)

    idziemy do Kiana swietnie nam znanego z 8 misji i piszemy

    hi
    11:09 Kian: Witaj. Twoim kolejnym zadaniem bedzie zabicie 700 piratow korsarzy!
    nie wiem czy jest jakis lepszy resp ale ja je bilem w znanym nam miejscu z 2 flagi czyli o tu na calym respie jest moze z 10 korsarzy ;/



    po ubiciu wracamy do Kiana
    Misja 15
    (ubicie 1000 pirate ghost)

    piszemy do Kiana

    hi
    17:29 Kian: Kolejnym Twoim zadaniem bedzie zabicie 1000 duchow piratow!
    -Ghosty najlepiej bic w miejscu gdzie idzie sie na 10 flage czyli tutaj (i dobrze by bylo zebrac z nich od razu 10 big black pirate pearls)



    po ubiciu wracamy do Kiana i piszemy:

    hi
    15:08 Kian: Gratuluje! Ukonczyles kolejny etap mojego malego treningu! Teraz udaj sie z powrotem do Darona!
    Misja 16
    (zdobycie 1 big black pirate pearl)

    hi
    15:10 Daron: Twoim kolejnym zadaniem bedzie zdobycie czarnej perly piratow. Gubia ja niektore z mocniejszych piratow, z ktorymi juz zreszta miales stycznosc. Przynies mi taka perle!
    -wylatuja np z Pirate Ghost

    po wyloceniu piszemy do Darona

    hi
    15:12 Daron: Czy masz dla mnie czarna perle piratow?
    tak
    15:12 Daron: Dzieki! Zbieraj te perly, w kolejnych misjach bedziesz potrzebowal ich az 10!
    Misja 17
    (wykopanie 2 ksiag)

    piszemy do Darona:

    hi
    15:13 Daron: Istnieja nieumarli piraci, ktorych w zaden sposob nie da sie zaatakowac. Mozna ich unieszkodliwic tylko i wylacznie posiadajac specjalna moc. Nauczyc tego moze Cie jedynie krazacy po pustyni Ankaros mag. Jednak mowi on w pradawnym jezyku, ktorego bardzo trudno sie nauczyc. Jestes zainteresowany nauczeniem sie tego jezyka?
    yes
    15:14 Daron: Legenda glosi, ze gdzies w piaskach na wyspie piratow zakopane sa dwie ksiegi. Musisz zdobyc obie, zeby mag pomogl ci nauczyc sie specjalnego czaru: adite asha. Znajdz te ksiegi, przyda ci sie lopata. Jesli posiadziesz obie - wroc do mnie, powiem ci co dalej.
    -ksiazke kopiemy lopata w tym miejscu (droga zaznaczona od Darona)


    Klatwa nieumarlych:
    Witajcie przyjaciele! Moje zycie na tej wyspie zbliza sie ku koncowi, wiec zapisze Wam najwieksza z moich tajemnic. Spotkalem wiele zla. Bardzo wiele. Ale najgorszym okropienstwem jakie widzialem, byli niepokonani, nieumarli piraci. Udalo mi sie ich unicestwic! Tak! Tak! Tak! Ja to zrobilem. Teraz i wy mozecie. Kto mnie znajdzie na pustyni, tego naucze, jak walczyc z kazdym z piratow. A znalezc mnie nie jest latwo. Jednak warto, jesli chcecie zniszczyc cale zlo tej wyspy. Runa ozywienia pomoze wam w tym. Przyjdzcie do mnie.
    druga ksiazke szukamy odrobine na polnoc od odnalezienia pierwszej ksiazki

    Adere Klershe:
    Farsio aventrire! Ltae mea ade da ilandia fnentro, ste sorte de fantario fantadast. Elide emea aste. Aro aste. Vadar ma clee lorem ipt mae serii wide, wenre adroae, adere trinante. Mea pradiath ashe trirtene! Orte! Orte! Orte! Mae trintkhe ridione. Tnea stne ridi. Drienserto mea fersto, mae stne lar, farelne sove soroe trinante. Fersto mae arte none la. Ope opyet, dae ridiontet merte ilianta amea. Adite asha stne horte oha arei. Mea drotre.
    Wracamy do Darona

    Misja 18
    (Nauczenie sie czaru Adite Asha)

    piszemy do Darona:

    hi
    21:23 Daron: Jesli znalazles obie ksiegi, udaj sie na pustynie Ankaros i znajdz bezimiennego medrca. Tylko on moze ci pomoc.
    -no wiec idziemy na pustynie ank i szukamy npc o nicku Unkown Mage (ktory chodzi po pustyni wydaje mi sie ze zawsze gdzies w poblizu questu na eagle shield)


    piszemy do niego:
    ja: Farsio aventrire!
    21:42 Unknown Mage: Farsio marstenie. Aste magir facio la mae arte?
    ja: adite asha
    21:42 Unknown Mage: Mea sorte adite asha stne te. Ridiontet dae adite trinante merte? Mea stne lar LXXXIX scarabus cantieri?
    ja: orte
    21:43 Unknown Mage: Orte! Stne merte triniante forsantqua viretti me ora 'adite asha'! Stao martie fartio.
    po rozmowie zapieprza nam 89sc i od tej pory mozemy czarowac runki "adite asha" ktore zabieraja ek i rp po 10k many na rune i ms/ed po 25k many na rune (mozna laczyc runki adite asha gdy jedna damy sobie w reke i bedziemy czarowali kolejne ;p)



    wracamy do Darona


    Misja 19
    (zaczarowanie 20 immortal pirate)

    piszemy do Darona:
    hi
    22:26 Daron: Nie wierze przyjacielu! Do tej pory wszyscy mowili, ze Natural Men jest idiota! W koncu zobaczylem, ze jestes prawdziwym geniuszem, ktory poradzil sobie z tak trudnym zadaniem. Zrob wiele tych run, bardzo Ci sie przydaja. A Twoim kolejnym zadaniem bedzie znalezienie 20 nieumarlych piratow i zamienienie ich w takie, ktore da sie pokonac!

    -nasze immortal pirate najlepiej czarowac w miejscu swietnie nam znane z 3 flagi (nie kazda runka zaczaruje immortala... to jest zalezne od szczescia)


    po zmienieniu 20 immortalow wracamy do Darona


    Misja 20
    (nauka czaru exeti per)

    piszemy do Darona:

    hi
    23:14 Daron: Gratuluje! Udalo Ci sie ozywic nieumarlych piratow! Pamietaj, te runy beda Ci bardzo przydatne, zdobadz ich wiele. W celu walki z piratami w kolejnych podziemiach, bedziesz potrzebowalzakletych czarnych perel. Dlatego tez musisz nauczyc sie kolejnego czaru! Jestes gotow?
    tak
    23:14 Daron: Slyszalem, ze piraccy rybacy znalezli jakas tajemnicza ksiege i ukryli ja w jednej ze swoich sieci. Znajdz ja. Pomoze Ci ona nauczyc sie kolejnego pradawnego czaru.
    idziemy wg mapki i klikamy w siec i po wzieciu ksiazki klikamy w nia i uczymy sie czaru "exeti per"


    wracamy do Darona

    Arena 2 (Misja 21)

    piszemy do Darona:
    hi
    23:27 Daron: Udalo Ci sie! Caly czas staraj sie zaklinac perly, na pewno ci sie jeszcze przydaja. Ale o tym pozniej.. Teraz udaj sie do Mali i wypozycz kolejna lodz. Dotrzesz na kolejna wyspe! Moze uda Ci sie zasluzyc na dostep do drugiej czesci podziemii!
    idziemy do npc Mala (znany nam z misji 2) i piszemy:

    hi
    23:33 Mala: Po co tu znowu przyszedles?
    podroz
    23:33 Mala: Moge wypozyczyc ci jedna z moich lodek za skromne 5000 crystal coins. Jestes gotow?
    tak
    23:34 Mala: Podejdz do kolejnej z lodek, rozwin zagiel i plyn!
    idziemy i klikamy na kolejny zagiel zaznaczony na mapie

    kladziemy 20 white pirate pearl bijemy kolejnego bossa

    nasz Boss jest bardzo szybki i bije z dystansu i z tego co zauwazylem nie idzie go bic normalnym czarem wiec trzeba go lac tymi czarami co w pierwszej arenie


    po ubiciu wracamy do Darona

    Misja 22
    (zaklecie 10 oltarzy)

    piszemy do Darona:
    hi
    23:54 Daron: Gratuluje! Jestes juz gotow, aby stanac oko w oko z potworami broniacymi wschodniej czesci podziemii. Znajdz wejscie. Wewnatrz czeka na Ciebie kolejna dluga misja - trzeba zniszczyc piratow ich wlasna bronia - zakletymi perlami. Przy wejsciu do podziemii znajdziesz ksiege. Uwaznie ja przeczytaj. Bedziesz wiedzial, co dalej robic.
    23:54 Daron: Wejsc do polnocnej czesci podziemii moze tylko osoba z poziomem wyzszym od 1600. Poludniowa czesc przeznaczona jest dla osob, ktore wykonaly co najmniej 50 misji z !quest.
    -teraz (o ile tego nie zrobilismy wczesniej) musimy zaklac 10 Big black pirate pearl (ktore locimy np z pirate ghost). Musimy wlozyc perle w reke i wpisac "exeti per" jedno uzycie czaru zabiera 50 souli

    -po zakleciu perel pozostalo nam zaczarowac oltarz w tym celu musimy na nim stanac wlozyc zakleta perle w dlon i wpisac czar "exeta arte". Oltarze trzeba zaklinac po kolei od 1 do 10

    udajemy sie w to miejsce

    schodami na dol


    Oltarz numer 1

    idziemy wg mapki i schodzimy na dol schodami

    standardowo mapka i schodzimy na dol

    znowu mapka

    i cel


    Oltarz numer 2

    zaczynamy z tego miejsca znanego nam z 1 oltarza tylko idziemy tak jak na mapce

    zlazimy na dol

    po zejsciu drabinka na dol idziemy znowu wg mapki

    cel


    Oltarz numer 3

    zaczniemy od tego miejsca

    cel


    Oltarz numer 4

    wracamy na poczatek czyli tu i idziemy wg mapki

    zlazimy po schodach i wg mapki

    idziemy o tu

    mapka i zlazimy w dol ;p

    po zejsciu na dol idziemy do tego miejsca i wlazimy po schodach w gore

    teraz schodami na dol

    po zejsciu idziemy w to miejsce i schodami w gore

    idziemy w lewo i drabinka w dol

    cel


    Oltarz numer 5

    zaczynami od miejsca znanego nam z 4 oltarza tylko idziemy w innym kierunku i zlazimy po schodach 2x

    idziemy wg mapki i zlazimy na dol

    znow wg mapki ;p i zlazimy na dol ( po drodze bedzie biblioteczka ktora trzeba kliknac use by ja usunac z drogi )

    wg mapki

    cel


    Oltarz numer 6

    idziemy do miejsca znanego nam z 5 oltarza

    po zejsciu idziemy jedyna droga i zlazimy na dol

    mapka i jazda

    cel


    Oltarz numer 7

    zaczynamy znow z tego miejsca tylko idziemy tak jak na mapce i schodzimy schodami na dol

    mapka

    cel


    Oltarz numer 8

    znowu zaczynamy z tego miejsca

    schodami w dol dochodzimy do tego miejsca i wchodzimy w tp (uwaga na dole sa 2 pirate skeleton)

    cel


    Oltarz numer 9

    zaczynamy z miejsca swietnie nam znanego z 1 oltarza czyli tu mapka i schodzimy kratka sciekowa na dol

    po zejsciu idziemy tak jak na mapce po drodze placac 2 sc jakiemus zlodziejowi za przejscie i potem dziura w dol

    mapka

    cel


    Olatrz numer 10

    idziemy znowu od tego ss'a

    mapka i schodami w dol

    mapka i znowu w dol

    po zejsciu na dol udajemy sie w to miejsce

    i widzimy npc Stheo piszemy do niego (jezeli zle odpowiemy bedziemy musieli czekac godzine na ponowna rozmowe z tym NPC)

    ja: hi
    12:31 Stheo: Co, pewnie chcesz przejsc?
    Ja; tak
    12:31 Stheo: No to mam dla ciebie zagadke. Jak ja rozwiazesz, bedziesz mogl przejsc! Tylko jak sie pomylisz, to nie bede z Toba rozmawial przez jakis czas, nie rozmawiam z glupimi ludzmi. Chcesz posluchac?
    Ja: tak
    12:31 Stheo: Grupa rekrutow oraz jeden szablista musieli umyc dwa statki. Jeden mial powierzchnie 2 razy wieksza od drugiego. Przez 15 godzin wszyscy z nich myli wiekszy statek, pozniej rozdzielili sie na dwie grupy, z ktorych polowa zostala na wiekszym statku, a druga polowa myla mniejszy. Po w sumie 30 godzinach pracy przyszedl kapitan i zobaczyl, ze w calosci umyty jest tylko pierwszy statek. Zabil wszystkich rekrutow, a szabliscie kazal domyc do konca mniejszy statek – zajelo mu to 30 godzin. Ile bylo rekrutow?
    Ja: 7
    12:31 Stheo: Tak! To dobra odpowiedz! Od tej pory bedziesz mogl przechodzic, kiedy bedziesz chcial!
    Ja: hi
    i znajdujemy sie za brama teraz wchodzimy w miejsce widoczne na mapie

    po zejsciu mapa xd

    cel (w koncu zdonowane te nieszczesne oltarze )




    WRACAMY DO DARONA

    Arena 3 (Misja 23)

    -na Arene musza wejsc 3 osoby
    -Bossa trzeba czarowac runkami Adite Asha (dosc sporo trzeba ich zuzyc)
    -potrzeba 100 pirackich bialych perel


    piszemy do Darona
    hi
    13:06 Daron: Gratuluje! Twoim ostatnim zadaniem bedzie przedostanie sie na trzecia wyspe i zabicie ostatniej juz bestii! Udaj sie do NPC Mala, on da Ci wypozyczyc lodke!
    idziemy do naszego kochanego npc Mali i piszemy

    hi
    13:12 Mala: Po co tu znowu przyszedles?
    podroz
    13:12 Mala: Moge wypozyczyc ci jedna z moich lodek za skromne 20000 crystal coins. Jestes gotow?
    tak
    klikamy na zagiel

    wiadomo idziemy do tego budynku i kladziemy 100 pirackich bialych perel

    potyczka

    w koncu nasza upragniona nagroda



    Podziekowania dla Sillver Haze, Natsu, Tokaj, Ywork, Cayetano za pomoc przy misjach


    Ostatnio edytowane przez >>>AWESOME<<< : 01-07-2017 o 13:56

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Powiem Ci, że poradnik ujdzie. Lekko poprawiłbym to wszystko, ale wiesz.. Siedzę w tym kupę lat, więc co ja Ci będę pisał!

    Nie wiedziałem jak się robi owy Quest oraz gdzie się go zaczyna.
    Czekam z niecierpliwością na kolejne misje i etap końcowy. Pokaż dokładną drogę do skrzyni.

    Po dokończeniu wystawie notkę.

    #edit
    Tak jak pisałem, tak uczynię. Mi się podoba, już wiem jak wykonać owy Quest i wystawiam Ci 9/10.
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 02-01-2016 o 19:17

  3. #3
    Zaawansowany tigon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Miasto
    Przeworsk
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dla mnie świetna robota, czekam z niecierpliwością na kolejne misje 10/10

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To dopiero poczatek calego questu, od taskow zaczyna sie zabawa. Mam nadzieje, ze poradnik nie zostanie ukonczony bo wiadomo - im mniej tokenow na serwerze tym lepiej

    Poki co moge dac 9/10

  5. #5
    Łowca postów Samuraj's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Posty
    190
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak narazie nieźle ci idzie lecz jeszcze daleko do końca poradnik się przyda w końcu ktoś postanowił go zrobić 9/10

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Widzę że ktoś wziął się za poradnik do tego questa Bardzo dobrze

    Oceniam 9/10

  7. #7
    Średnio zaawansowany Monedr's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Miasto
    City
    Posty
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak dla mnie zapowiada się gówniany poradnik
    Grafika jak w 2008 roku, rozciągnięty oraz beznadziejnie napisany.
    1/10

    @edit
    Widzę, że trochę krytyki boli, jeżeli jej nie akceptujesz to nie wchodź na forum.
    Co do poradnika to nie dlatego, że Cie nie lubię. Po prostu robisz poradnik na odpier***, a można go zrobić x razy lepiej!
    Nie pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Dementor : 08-12-2015 o 14:51
    Monedr 1 - 600
    First Monedr 1 - ..
    Discover 3083 - 3100
    Spyra 2623 - ..

  8. #8
    Gaduła >>>AWESOME<<<'s Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Miasto
    ze Śląska
    Posty
    123
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Monedr Zobacz post
    Jak dla mnie zapowiada się gówniany poradnik
    Grafika jak w 2008 roku, rozciągnięty oraz beznadziejnie napisany.
    1/10
    Grafika to moj problem na takiej najwygodniej mi sie gra, a co do Twojej oceny to ja wiem o tym ze chcesz mi zrobic na zlosc za to ze hejtuje Cie za Twoje zachowanie na ani3 w twoim "lajfie">>>o ten<<< jestem ciekaw czy sam bys zrobil lepszy poradnik ja jestem z siebie zadowolony mimo wszystko dzieki za komentarz

    Down

    to zrob sam ja jestem ze swojego poradnika zadowolony moglem to pierdzielic i nie robic ale widze ze nikt do tej pory nie ruszyl palcem by go rozpisac i tak mam token do zrobienia to czemu by nie? z tego co napisalem to bez problemu idzie sie rozczytac chyba ze ktos tu potrzebuje okularki ;>. i tak kazdy wie ze Twoja krytyka jest dlatego ze mnie nie lubisz mozesz sie wypierac ale i tak Ci to nie wychodzi przyznaj ze nie potrafisz patrzec na ten poradnik obiektywnie xd

    @edit
    o wycinaniu samych ss i map bede myslal po ukonczeniu poradnika ale wiadomo polak zawsze sie musi do czegos doczepic nie wiem co ci przeszkadza to ze widzisz eq? ja robie poradnik a nie organizuje rewie mody. On jest dla graczy co dopiero chca ogarnac questa a nie dla tych co juz go zrobili. i dodam ze poradnik nie jest ukonczony wiec oceniac mozna dopiero jak go ukoncze ;p mimo wszystko thx za komenta (gdybym byl leniuchem to bym go nie robil ;p)
    Ostatnio edytowane przez Dementor : 08-12-2015 o 14:52

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Posty
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał >>>AWESOME<<< Zobacz post
    Twoja krytyka jest dlatego ze mnie nie lubisz mozesz sie wypierac ale i tak Ci to nie wychodzi xd
    o stary, a ja cię lubię a tez uważam ze estetyki w tym tyle co w rosyjskim burdelu... po co komuś widzieć twoje eq w poradniku? przecież każdy ma takie samo więc po co się chwalisz? XD
    gdybyś wycinał tylko screen okna mapy i minimapki to owszem leniuszku zajęło by to więcej czasu ale dało by lepsze efekty ;-)
    rozumiem ze masz więcej fps jak wyłączysz show light effects lecz mógł byś chociaż utevo vis lux wpisać? wtedy większość tych kratek znika ;-)

    co do treści merytorycznej poradnika, to póki co dodałeś tylko to co jest oczywiste z samego czytania co do nas npc pisze ;-)
    tak więc małe gratulacje, jeżeli go skończysz to będzie 6/10 za tą estetyke ;-)
    @Downie
    Gdyby glupota mogła fruwac to f22 raptor byl by przy tobie niczym ;-)
    Ostatnio edytowane przez Xie-Nus : 08-12-2015 o 17:22

  10. #10
    Łowca postów Natsu's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    212
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ja tam do estetyki się nie czepiam bo jest to lamerskie czyli według ciebie Czeczen i monedr powinien dorysować słoneczka słonie? niebo i inne typu tego rzeczy zeby się wam podobało? chciałbym przypomnieć ze to poradnik i i ma pomoc graczom w robieniu misji a nie sie podobac pozdrawiam oby tak dalej naturalu czekamy na dalszy ciąg misji

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Posty
    57
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ps. poradnik jak poradnik, jeden estetyczniejszy jedne nie, ale tu sie rozchodzi o to by ktos wiedzial jak zaczac misje i jak je robic.

    jak dla mnie 10/10

    zawsze latwiej zrobic quest :]

  12. #12
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Posty
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Monedr Zobacz post
    Jak dla mnie zapowiada się gówniany poradnik
    Grafika jak w 2008 roku, rozciągnięty oraz beznadziejnie napisany.
    1/10

    @edit
    Widzę, że trochę krytyki boli, jeżeli jej nie akceptujesz to nie wchodź na forum.
    Co do poradnika to nie dlatego, że Cie nie lubię. Po prostu robisz poradnik na odpier***, a można go zrobić x razy lepiej!
    Nie pozdrawiam
    Czekamy na poradnik w twoim wykonaniu

    @t
    Bardzo fajny poradnik 10/10! Juz z niego korzystam

  13. #13
    Nowicjusz TONFA's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Fajnie zrobiony poradnik, przejrzysty, czytelny. Widać, że wykonałeś kawał dobrej roboty. Jak dla mnie bez zastrzeżeń
    10/10

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Miasto
    Erken
    Posty
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Super poradnik, ważne że widać wszystko, co i jak.

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Miasto
    Łódź
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Poradnik skończony. Mam już to za sobą ale poradnik na pewno się przyda. 8/10

  16. #16
    Gaduła >>>AWESOME<<<'s Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Miasto
    ze Śląska
    Posty
    123
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wlasnie ukonczylem poradnik mam nadzieje ze sie podoba
    Ostatnio edytowane przez >>>AWESOME<<< : 02-01-2016 o 21:55

  17. #17
    Nowicjusz Mechanik's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Miasto
    Żory
    Posty
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Sam boss to śmieszna rzecz, bez większych problemów można go zabić. Gorzej jest z misjami, których jest po prostu bardzo dużo i o różnym charakterze gry/działanie przez co niekiedy naprawdę sporo czasu musimy poświęcić. Dziękuje za final room, dobrze poszło
    Vanos 0-...
    Cayetano 3000-...

  18. #18
    Łowca postów Cleyu's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    288
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Poradnik zrobiony bardzo fajnie ogólnie moja ocena to 9/10

    Na bank dużo osób z niego skorzysta w tym może kiedys ja, kto wie

  19. #19
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Myślałem kiedyś, żeby zrobić ten poradnik, jednak brak czasu i chęci!
    Wszystko fajnie opisane, moja ocenka 10/10!

  20. #20
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Park Street II
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Poradnik 10/10.
    Bardzo, ale to bardzo pomocny.
    Dużo się napracowałeś przy nim!
    Leci repucik

Podobne wątki

  1. wyspa piratow
    By bodziobodzio in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 03-10-2015, 15:12
  2. Boss Piratow!
    By Szallony in forum Questy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 07-09-2015, 11:40
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 10-12-2014, 13:20
  4. GM Token
    By Micros in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 23-10-2009, 22:56
  5. Gm token.
    By Huskar in forum Handel
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 10-10-2009, 20:22

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •