User Tag List

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki 81 do 84 z 84

Wątek: Ten serwer ju? nie ma sensu :)

  1. #81
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dla was ten serwer już nie ma sensu od 2007 roku. Piszecie te swoje zbędne tematy od 5 lat i ja się pytam po co, na co? I tak wam to nic nie da, a APO nie upadnie, nawet gdyby grało 50 osob. Zawsze by znalazło się kilka ludzi, którzy by wysyłali smsy/przelewy na Pacc. A Mortiis z tego waszego Pacca utrzymuje ten server. Więc ja napiszę, że raczej nie upadnie ten server, bo nie raz się znajdzie jakiś dzieciak, który zabierze rodziom telefon i zamówi 10 pacc run XD. Takie tematy nic wam nie dadzą, w których piszecie i żalicie się odnośnie UW/SZAMAN SETÓW itp... A przypomne Wam, że te ''UW/SZAMANY'' to wasze pomysły. Tyle na ten temat.
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 07-04-2012 o 21:04

  2. #82
    Uzależniony Artis's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Miasto
    UK
    Posty
    710
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał kakaowiec4 Zobacz post
    Krotko i na temat.Zgadzam sie z toba dokladnie ,zacznijmy od tego ze po tym jak dzieci zaczely zostawac gmami a grac swoimi charami mam tu na mysli przedewszystkim craydona i ferruma ,to byl 1 krok przez ktory apo schodzi na psy.Jak wogole GM moze grac na otsie ? To jest zalosne.Prowokuja ,potem relog i ban sam bylem swiadkiem takich akcji pozatym to zakompleksione dzieci i wiecej nie bede pisal na ich temat bo szkoda mi cennych sekund zycia.Gra na tym ots nie ma sensu to wyglada tak ,nooby zakladaja nowe konta po czym dochodza do wniosku ze sobie kupia pro hara i beda rzadzic i zabijac tych z ktorymi mieli spinki.Co do wprowadzenia hotow na manasy i uhy to bylo najwieksze dno ale sprawa jest prosta.Decyzja przeszla bo wiekszosc tak chciala ,a wiadomo ze wiekszocs to dzieci i debile wiec ich jedyne rozumowanie to to ze fajnie sie szybko bedzie expic(przyklad o waleniu i lasce jest idealny).Widac to rownierz w wyborach w naszym kraju ,wiekszosc debili glosuje a pozniej widzicie co sie dzieje syf brud smrod i ubustwo ,sodoma i gomora dno i wodorosty.Ale tak to jest w europie gdy wiecej do powiedzenia na temat panstwa ma 2 meneli z pod budki z piwem niz doktor ekonomii.Map klick i ucieczka i czekanie az zlapie cie 2 kolesi i moze na spama zejdziesz to jest pvp na apo.Map klick powinien byc wogole wylaczony ,powinno byc tak jak na real ze czar przerywa map klicka.Co do mortisa to jego praktycznie nie ma ,ciagnie kase i ma wszystko w dupie jakies nedzne updejty zleca swoim pacholkom na odczepnego a sam ciagnie kase i sie smieje z nas debili i ma racje.Konczac ta inteligentna wypowiedz podsumuje wszystko.Nowy serwer 7.6 zachowujac stary to idealny jedyny i najlepszy pomysl.Dodam jeszcze ze zapomniales o kluczowej sprawie ,wprowadzenie dark lordow to bylo najwieksze gowno gowien.Nikt nie siedzi na expgardzie i cieszy sie lootem bo po co ? skoro od 15 lvl do 100 wbijasz na dark lordach lol.Oczywiscie powrot do recznego uchania i manasów oraz usuniecie uw ,s setow i innych gowien ,dodalbym jeszcze zeby armor ze zbroi cos dawal a nie ze wszyscy biegaja w blue robe i turbanie bo jest lepsze od mpa bo to jest zalosne.Mls ,magic mace i magic axe maja miec tyle samo ataku i wlasciwosci.Napisze jeszcze ze co jak kto ale ja mam prawo sie tu wypowiadac bo gralem w czasach jak 90% z was ukladalo klocki lego i bawilo sie lalkami oraz stykalo penisami z kolega ,czyli jakies 6 lat temu jak do zalogowania sie byly kolejki ,mialem rowniez kilka 1.5+ postaci a w pvp przodowalem.Nie ma ten post za dobrej skladni bo byl pisany "duszkiem" ale ma bardzo dobra wartosc merytoryczna ,o takie tez odpowiedzi prosze.Co do dzieciakow napinajacych sie do mnie to h wam w plecy jak jakis problem to zapraszam telefon albo real.Pozdrawiam wszystkich Prawych Ludzi.
    A ja stwierdzę, że jesteś idiotą, półgłówkiem, który że raz, nie umie pisac, a dwa, z charakteru Twojego pisma można poznac, że masz max 13-14 lat
    Tak więc dziecinko troszkę się hamuj. Po trzecie, polecam Ci przeczytac słownik oraz wziąśc korepetycje z Polskiego w celu poznania składni i sensu układania zdań.

    @up
    Dziecko uspokój się, bo tylko psujesz poziom tutaj panujący.
    Nie odpowiadam na bezsensowne PW

  3. #83
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    California
    Posty
    159
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    APO upadlo przez was i wasza glupote. Tyle w temacie.

  4. #84
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Poznań/Wągrowiec
    Posty
    81
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wszystko ma sens, APO bedzie jeszcze długo.

    #Arczi
    Nie tylko nasza, jest w tym troche winy ADMINA.

Podobne wątki

  1. Cs-Serwer.com.pl
    By Anrol in forum Serwery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 03-01-2011, 09:56
  2. Serwer [FFA]
    By Lord Morgan. in forum Serwery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 10-10-2010, 18:27

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •