User Tag List

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 84

Wątek: Elite Knight

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Polska
    Posty
    245
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Elite Knight

    ek jest dalej za silny, co z tego że uw na 2sq, skoro dalej jego combo max max uw doprowadza do reda profesji magicznej. Były ploty, że uh osłabiliście to nie prawda. Powinien bić mniej z maxa/uw i to dużo mniej.

    ktoś musiał to napisać hehs

    Cytat Napisał Kazira Zobacz post
    HEHE kolejne placze jaki to knight jest dobry a reszta jest slaba byly juz takie tematy zmniejszyli zasieg uw ? Zmniejszyli to wam starczy mozecie zapierdalac map clikiem to was uw nie dosiegnie i nie odczujecie obrazen dziekuje ;]
    Wiesz ja mogę sobie ekiem grać mi to rybka, ale co z tego skoro teraz większość osób gra ek, na wyższym lev tym bardziej, do tego są to osoby bez skilla w pvp, które nie ogarniają tej prostej gierki, a wygrywają pojedynki z innymi profesjami tylko dlatego, że ek jest niedorozjebywalny xDe

    3k ek / 3k ms
    2xue(2x12k) +uw(10k)= 34k / 2xue(2x 15k) +uw(5k)= 35k
    90k hp / 39k hp

    Gdzie tu jest ***** logika przepraszam bardzo?

    ek bije tyle co ms, ek ma 2.5x więcej hp od ms/ed
    to jest k**** śmieszne w chuj XD

    Cytat Napisał Sir Krystian Zobacz post
    Nie srajcie się o te jeba**e profy Za mocny? To graj knightem i nie placzcie Pvp nie kupisz taka zasada Każda profa jest dobra jeśli umie się nią grać..
    chuj, że broxem jak z respa wracałem to rekruty w city pz gubiły co nie
    Ostatnio edytowane przez Peps : 12-09-2013 o 15:11

  2. #2
    Łowca postów Avi's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Oborniki
    Posty
    222
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zgadzam się ostatnio ''pogrywałem'' sobie 1,3k ek i uh jest nawet mocny na tym lvlu :]


    ____________________________

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Mazury Cud Natury
    Posty
    336
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie srajcie się o te jeba**e profy Za mocny? To graj knightem i nie placzcie Pvp nie kupisz taka zasada Każda profa jest dobra jeśli umie się nią grać..

  4. #4
    Mastah! Okey's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    London \o/
    Posty
    1 056
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sir Krystian Zobacz post
    Nie srajcie się o te jeba**e profy Za mocny? To graj knightem i nie placzcie Pvp nie kupisz taka zasada Każda profa jest dobra jeśli umie się nią grać..
    ekiem nie trzeba umieć grać żeby wygrywać z ms/ed ; o

    __
    nic nie zrobią, za dużo knightów gra i boją się o płacz : D


    ps. #Peps dałbym ci znów reputa ale już nie mogę ;_:


    Cytat Napisał Dementor Zobacz post
    Na pewno będzie to dużo bardziej logiczne jeśli jeszcze porównasz ile dana profesja się leczy, a tego już nie wziąłeś pod uwagę. Co do osłabienia uha to wydaje mi się, że jest to jeszcze gorsza propozycja niż osłabienie e maxa. Jak sami pisaliście w propozycjach (osoby, które nie grają ek), że ek ma być do blokanua mocnych potworów, a teraz jednak chcecie osłabić uh? Weź się trochę nad tym zastanów. Gdzie tu jest logika?

    PS Wiem, że nie jest to propozycja.
    tak knight to bloker, ale nie SOLO, nie musi się sam wyleczyć od bossa ; ] porównać leczenie? ja 2.5k msem lecze się od 16 do 19k, gdzie czasem nie wylecze się maxa+uw knighta a jestem profesją magiczną, śmieszne?
    na moim lvlu ja bije w ludzi 12+12+3=27k (ue+ue+uw) a ek bije 9+9+6=24 (max+max+uw), średnie moje leczenie - 18k, knighta - 15k, moje hp 33k, jego hp 78k - GDZIE TU LOGIKA? XD
    ps. ja critem z uw walne niecałe 5k co mi nic nie zmieni, ek walnie crita 10k dodać do tego maxa = ja już się nie wylecze, elos
    Ostatnio edytowane przez Okey : 12-09-2013 o 15:49
    nie ma bo ukradli -_-

  5. #5
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 543
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kazira Zobacz post
    HEHE kolejne placze jaki to knight jest dobry a reszta jest slaba byly juz takie tematy zmniejszyli zasieg uw ? Zmniejszyli to wam starczy mozecie zapierdalac map clikiem to was uw nie dosiegnie i nie odczujecie obrazen dziekuje ;]
    x2 xd

    Chyba nie wiesz ile bije Nivelato. 16 k+ Wgl już śmieszne te tematy hehe. Ile jeszcze razy taki założysz i będziesz płakał?

    Już macie dobrze bo teraz ek bije na 2sqm i trzeba latać za ms, ed aż do znudzenia -.-
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  6. #6
    VIP Dementor's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    622
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Peps Zobacz post

    3k ek / 3k ms
    2xue(2x12k) +uw(10k)= 34k / 2xue(2x 15k) +uw(5k)= 35k
    90k hp / 39k hp

    Gdzie tu jest ***** logika przepraszam bardzo?

    ek bije tyle co ms, ek ma 2.5x więcej hp od ms/ed
    to jest k**** śmieszne w chuj XD
    Na pewno będzie to dużo bardziej logiczne jeśli jeszcze porównasz ile dana profesja się leczy, a tego już nie wziąłeś pod uwagę. Co do osłabienia uha to wydaje mi się, że jest to jeszcze gorsza propozycja niż osłabienie e maxa. Jak sami pisaliście w propozycjach (osoby, które nie grają ek), że ek ma być do blokanua mocnych potworów, a teraz jednak chcecie osłabić uh? Weź się trochę nad tym zastanów. Gdzie tu jest logika?

    PS Wiem, że nie jest to propozycja.
    Ostatnio edytowane przez Dementor : 12-09-2013 o 15:26
    Misiaczek Zabijaka 2633-2752
    Dark Bartek 2213-2746 ; 2786-2796
    Lonkey 1467-1517
    Lee Shoter 702-... [815]

  7. #7
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 265
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    osłabienie uha nie może wchodzić w gre, bo ek stanie się kopom, a tak być nie może

    jedynym wyjściem z obecnej sytuacji jest minimalne osłabienie siły e maxa
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Polska
    Posty
    245
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dementor Zobacz post
    Na pewno będzie to dużo bardziej logiczne jeśli jeszcze porównasz ile dana profesja się leczy, a tego już nie wziąłeś pod uwagę. Co do osłabienia uha to wydaje mi się, że jest to jeszcze gorsza propozycja niż osłabienie e maxa. Jak sami pisaliście w propozycjach (osoby, które nie grają ek), że ek ma być do blokanua mocnych potworów, a teraz jednak chcecie osłabić uh? Weź się trochę nad tym zastanów. Gdzie tu jest logika?

    PS Wiem, że nie jest to propozycja.
    gdzie ja w tym temacie napisałem, że chce aby osłabili uha?
    już pomijając fakt, że leczyć to was powinien na bosach druid, a nie same uhy, dodam że siła leczenia profesji magicznej nie ma tu nic do rzeczy, bo po 2 szybkich i 1 uw ma red hp i na pewno padnie, ale skoro sobie tego życzysz to proszę bardzo ms leczy się za połowę hp przy czym przy podanej ilości 40khp jest również w chuj śmieszne leczenie i w walce ms vs ms często jest tak, że nie idzie się wyleczyć od spamu nawzajem ;o
    zdziwko knajcie?


    edit
    zresztą beka, kiedy ja mam swojego spama walnąć jak po 1 spamie eka muszę się uleczyć bo padne, ulecze się w tym czasie ja dostane kolejnego spama i się ulecze
    KIEDY MAM BIĆ UE PANIE KNAJCIE?

    Grałeś kiedyś wyższym lev ms/ed? bo nie wydaje mi sie
    ja knajtem grałem ; ) z rsem bejbi vegeta przed tample latałem gonili mnie w 6 osób(darki smarki) i mogli obciągnąć pałeczkę. Nawet się chować nie musiałem
    Ostatnio edytowane przez Peps : 12-09-2013 o 15:53

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Miasto
    Giewont
    Posty
    396
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Potwierdzam, ek jest jeszcze za mocny , coś mu osłabić, jebie mnie czy uh/czy maxa ale coś by się przydało jeszcze zrobić.

  10. #10
    Bywalec Mamed first's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Miasto
    Goleniów
    Posty
    322
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Peps Zobacz post
    3k ek / 3k ms
    2xue(2x12k) +uw(10k)= 34k / 2xue(2x 15k) +uw(5k)= 35k
    90k hp / 39k hp[/B]
    Gdzie tu jest ***** logika przepraszam bardzo?
    3k ek nie walnie 12k, chyba że przeciwnik jest pusty (bez eq). Tak to w granicach 10,5-11k(od czasu) + nie 10k z uw bo tyle critical wpadnie raz na jakiś czas, standard to 6,5k+/-
    Także masz z tego ~28k

    28k/35k - to co ty ku*wa chcesz mieć 20k różnicy? ogarnij.

    3k ms mniej więcej dobrze opisałeś, więc równie dobrze można się przyczepić do eq jaką ma moc, a nie źle skonfigurowane czary.
    Jak taki ms dobrze przy*ebie w knajta to nie ma kiedy użyć maxa bo musi się wyuhać.

  11. #11
    Zaawansowany MrMagicBoy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie można poprzestać na zmniejszeniu zasięgu UW knight'a do dwóch kratek. Pisałem swoją opinię już chyba w każdym takim temacie i nie chcę się powtarzać, ale przy obecnym balansie mając najlepszego druida na serwerze z kozackim m lvl'em (i najlepszy ekwipunek) muszę się pomęczyć żeby zabić 2500 knight'a na spam. Wystarczy, że ucieknie od jednego mort'a i jest w stanie bez problemu się wyleczyć.

    Podsumowując, coś tu nie gra.



    Cytat Napisał Mamed first Zobacz post
    No wiadomo, że jak ktoś zacznie uciekać spod ue to go nie zabijesz. Sam sobie zaprzeczasz.
    Zaprzeczyłbym sam sobie, gdybym napisał, że ciężko zabić 2500 knight'a, po czym dalej napisałbym np. zabicie 2500 knight'a to bułka z masłem. Poza tym mistrzu czytania ze zrozumieniem, nie chodzi o uciekanie, bo jest to kwestia oczywista. Napisałem wyraźnie jednego mort'a. Wystarczy, że odsunie się na jedną kratkę, na której nie będę miał zasięgu. Teraz rozumiesz?

    Cytat Napisał 'Boonek' Zobacz post
    Panie santano to moze taka propozycja, ja wezme sobie 3k ek na test servie ty 3k ed
    To samo pisałem Santano na RRV. Czy to takie trudne znaleźć drugiego GM'a, wejść z nim na serwer do testów i zrobić sobie krótkie PVP? Przecież te wszystkie żale odnośnie balansu nie biorą się znikąd. Widocznie knight musi mieć dużą przewagę nad innymi klasami, bo tak.

    Ostatnio edytowane przez MrMagicBoy : 12-09-2013 o 19:20

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Miasto
    Jedlicze
    Posty
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    kolejny puacz pepsa, sellam eka, pierdole.
    za chwile będzie bił - 30% i uh -50% bo będą płacze
    :CCCCCCCC

  13. #13
    Bywalec Mamed first's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Miasto
    Goleniów
    Posty
    322
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał MrMagicBoy Zobacz post
    Nie można poprzestać na zmniejszeniu zasięgu UW knight'a do dwóch kratek. Pisałem swoją opinię już chyba w każdym takim temacie i nie chcę się powtarzać, ale przy obecnym balansie mając najlepszego druida na serwerze z kozackim m lvl'em (i najlepszy ekwipunek) muszę się pomęczyć żeby zabić 2500 knight'a na spam. Wystarczy, że ucieknie od jednego mort'a i jest w stanie bez problemu się wyleczyć.

    Podsumowując, coś tu nie gra.

    No wiadomo, że jak ktoś zacznie uciekać spod ue to go nie zabijesz. Sam sobie zaprzeczasz.

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    350
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mi to juz zal kolejnych slow na ten temat..



    Panie santano to moze taka propozycja, ja wezme sobie 3k ek na test servie ty 3k ed .. jak wygrasz choc raz na 10 walk to sprzedam tego boonka w pizdu i sie wiecej nie wypowiem na temat balansu

  15. #15
    VIP Dementor's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    622
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Peps Zobacz post
    gdzie ja w tym temacie napisałem, że chce aby osłabili uha?
    już pomijając fakt, że leczyć to was powinien na bosach druid, a nie same uhy, dodam że siła leczenia profesji magicznej nie ma tu nic do rzeczy, bo po 2 szybkich i 1 uw ma red hp i na pewno padnie, ale skoro sobie tego życzysz to proszę bardzo ms leczy się za połowę hp przy czym przy podanej ilości 40khp jest również w chuj śmieszne leczenie i w walce ms vs ms często jest tak, że nie idzie się wyleczyć od spamu nawzajem ;o
    zdziwko knajcie?


    edit
    zresztą beka, kiedy ja mam swojego spama walnąć jak po 1 spamie eka muszę się uleczyć bo padne, ulecze się w tym czasie ja dostane kolejnego spama i się ulecze
    KIEDY MAM BIĆ UE PANIE KNAJCIE?

    Grałeś kiedyś wyższym lev ms/ed? bo nie wydaje mi sie
    ja knajtem grałem ; ) z rsem bejbi vegeta przed tample latałem gonili mnie w 6 osób(darki smarki) i mogli obciągnąć pałeczkę. Nawet się chować nie musiałem
    Dlatego napisałem "wiem, że nie jest to propozycja", ale jakby nie patrzeć twoja wypowiedź nawiązuje do siły uh, wskazując na to, że jest za mocna. Myśląc logicznie chciałbyś, aby ją osłabili.
    Ue na pewno możesz spokojnie używać zakładając energy ring. Wiadomo, że tej many też nie ma aż tak dużo, ale ring założony w dobrym momencie często skutkuje wygraniem pvp-nawe z ek.
    No podając przykład z tym uciekaniem na rs to na pewno tak mogło być. Ek ma najwięcej hp i na pewno najciężej go ubić, ale też nie przesadzajmy. Na tą chwile sam uważam, że ek jest najlepszą profesją, ale już tak nie próbujmy go na siłe osłabiać...
    Misiaczek Zabijaka 2633-2752
    Dark Bartek 2213-2746 ; 2786-2796
    Lonkey 1467-1517
    Lee Shoter 702-... [815]

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Miasto
    Sląsk
    Posty
    118
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ek niemial nic zmieniane w runce UH , eq duzo daje i tez wiecej leczy sie ek , czym lepsze eq tym wicej sie leczyc bedziemy logiczne

  17. #17
    Gaduła Wieczny Knightt's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    141
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Niepodobna się wam to grajcie ek a nie plącz ze ek jest za silny proste
    Poza tym jak ktos biega to ek ma problemy wlanac taki combo
    A Wy walicie z uw na caly ekran i moc ue z uw na Ed,Ms to szok!!
    Tiuso 1600-2000
    Lethorn 2700-2735
    Wieczny Knightt 1-.......
    Nordus 2500-.......

  18. #18
    #Encyklopedia APO ..:Too Get:..'s Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Miasto
    Sanok
    Posty
    200
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Rp bije jeszcze więcej niż ek:
    2,9k ek walnie z maxa 10,5~ + 7k~ z uw = 28
    2,9k rp walnie z erexa po 12k, a z uw 7k+ = 31
    2,9k ed/ms walnie około 14,5 + 5k~ z uw = 34

    Z tego wynika, że ek ma najsłabsze combo.
    Magiczne profesje "płaczą", że ek ściąga ich na combo, ale o to, że rp ściągnie ich jeszcze łatwiej nikt nie płacze.
    Ek i Rp leczą się podobnie, jedyna różnica to ilość hp.
    Co z tego, że ek ma sporo hp jeśli żaden ed/ms nie będzie mnie bił z ue jeśli mam zielone hp, jeśli ek celowo nie da sobie zjechać hp to ta walka się nie skończy, bo równy lvl ed/ms wyleczy się od spamu ek, gdyby było inaczej to pojawił by się "płacz" o to, że rp jest za silny. Podobnie jest z ek vs rp: rp leczy się i bije dopiero gdy hp ek spadnie do ilości porównywalnej do jego.
    7.6: Too Get 402-837 Nobik 1012-1062 Shon1699-1797 Reishy 758-905 Flac 1-1033 1045-?
    Ramius Pephilvola 1537-1594 Bartolomeoziom 1502-1539 Labelizer 1780-1894 Kostel Zibi 2530-2582 Endrolid 2400-2481 Neko Knight-2711-2717 Alet Mort 1420-1448 Pupaj 2275-2375 Azeff 2135-2214 Aziel Vara 2682- 3405

  19. #19
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To chyba oczywiste, że knight powinien bić mniej z exori maxa. Ma 3x mniejszy poziom magiczny, a bije minimalnie mniej niż paladyn? Nie dość, że ma mnóstwo hp, może leczyć się za pomocą hotkeya to jeszcze bije prawie tak samo mocno jak paladyn. Także?

  20. #20
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Miasto
    ████
    Posty
    110
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    To chyba oczywiste, że knight powinien bić mniej z exori maxa. Ma 3x mniejszy poziom magiczny, a bije minimalnie mniej niż paladyn? Nie dość, że ma mnóstwo hp, może leczyć się za pomocą hotkeya to jeszcze bije prawie tak samo mocno jak paladyn. Także?
    Co wy chcecie od tego eka i tak ma juz uw na 2 sqm slabiej sie leczy co jeszcze moze zeby byly uh recznie ??

Podobne wątki

  1. PAQ by 367 Elite Knight
    By Azielu$ in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni Post / Autor: 15-09-2012, 11:28
  2. Elite Knight
    By Patryk1441 in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni Post / Autor: 16-02-2010, 14:31
  3. 42o @by Maro Elite Knight
    By Ibos in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni Post / Autor: 30-12-2008, 11:45

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •