User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Wątek: Regulamin konkursu.

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Miasto
    Kraków
    Posty
    87
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Regulamin konkursu.

    Cześć, dziś ku mojemu zdziwieniu dostałem upomnienie za zamieszczanie treści niezgodnych z regulaminem.

    Dokładnie za post:
    #Topic
    KaZeK
    Azielu$
    Tettmeier
    I co jest tutaj najśmieszniejsze? Napisałem odwołanie by dowiedzieć się za co tak naprawdę dostałem to upomnienie. Odpisał mi Eklerq z odpowiedzią następująca:

    Cytat Napisał Eklerq Zobacz post
    Podczas wstępnego typowania głosować mogą jedynie osoby, które posiadają na swoim koncie minimum 20 postów napisanych w 2013 roku.
    ʍǝǝʞ aka vimpexx - 15 postów.
    Teraz pytanie dla moderatorów, super moderatorów oraz administracji.
    Gdzie w regulaminie jest, że te posty muszą być napisane w działach z włączonym licznikiem postów, bo albo ja jestem ślepy, albo ktoś (sory Eklerq ) nie potrafi czytać ze zrozumieniem. 20 postów to 20 postów, nie postów, które wliczają się w licznik.

    Czekam na odpowiedź, bo z tego co wiem takich osób, które dostały 'darmowe' upomnienia, czy też warny jest więcej, niż tylko ja.

  2. #2
    Guru!
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Miasto
    Łódź
    Posty
    943
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja nawet nie dostałem upomnienia tylko od razu punktowego warna za to,że zagłosowałem na azbesta 8)

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Miasto
    mieszkam w mieszkaniu
    Posty
    139
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja też chciałbym wtrącić swoje ubolweanie.

    Otóż dostałem kilka głosów. Bardzo się z tego cieszę, aczkolwiek moja radość została brutalnie zgaszona przez pewnego ważnego moderatora. Przeczuwam, że był to Ekler, bo Splaxor na mnie głosował (co prawda ironicznie i na przekór) a Demon się w takie gierki nie bawi.

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    [*]Kandydat na Użytkownika Roku 2013 musi mieć co najmniej jedno, niezbanowane konto posiadające powyżej 100 postów napisanych w roku 2013. Tym właśnie kontem kandydat będzie identyfikowany w konkursie.
    Chodzi o to, że głosy na mnie zostały usunięte. Puf, ni ma, 0, żegnamy. 100 postów w 2013 roku napisałem. Dokładnie to sprawdziłem jest ich 120, może 130. Co prawda spora większość z nich była napisana w działach bez licznika, ale czy regulamin mówi cokolwiek o umiejscowieniu tych postów? Nie. Prosze więc o rozsądzenie tego sporu przez kogoś, kto tym konkursem dowodzi a nie tylko sprząta.

  4. #4
    Średnio zaawansowany Navest's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Hmm, w regulaminie nie było uwzględnione, czy posty mają być w działach z licznikiem, czy nie.

    Więc oznacza to, że administrator przed ukaraniem takie użytkownika powinien policzyć posty użytkownika.

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Miasto
    Rawa Mazowiecka
    Posty
    298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    taki chuj

    Cytat Napisał Eklerq
    Witaj Turoczeek,

    Złamałeś(aś) regulamin forum ARMIA Podkarpacki OTS.

    Powód: Zamieszczanie treści niezgodnych z regulaminem
    -------

    -------

    Przyznane punkty karne: 1
    Punkty karne są przyznawane na czas określony przez Moderatora lub Administratora. Użytkownik ma prawo odwołać się do słuszności ostrzeżenia bądź upomnienia, jednak nie do ilości punktów karnych przyznanych za dane wykroczenie jak i czasu ważności ostrzeżenia. Użytkownik, który chce, aby niekończący się warn został zdjęty ma prawo prosić o usunięcie punktu karnego zgodnie z warunkami, które postawi Moderator bądź Administrator. Warunki te są również dostępne w przyklejonym temacie w dziale "Forum". Administrator, jak i Moderator ma prawo odmówić anulowania ostrzeżenia bez podania powodów. Ostrzeżenia przyznane za obrazę administracji jak i wszystkie tzw. "bany permanentne" nie podlegają zasadom zdejmowania warnów.

    Oryginalny Post:
    http://forum.toproste.pl/showthread.php?p=1110127
    Pozdrawiamy,
    ARMIA Podkarpacki OTS
    Azbest mordo, glosując na Ciebie przegrałem życie, jeszcze 1 warn i banned :<


    Popełniliście błąd w regulaminie :<

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    12.Zastrzegam sobie prawo do modyfikacji tego regulaminu w dowolnym terminie, w trakcie trwania konkursu, do czasu ogłoszenia wyników.
    A więc unwarn!

  6. #6
    Senior Game Master Rinson's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    3 021
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Faktycznie Eklerq popełnił błąd, być może zasugerował się tym, że jasno nie określiłem, że nie muszą być to posty dodane do licznika. Regulamin konkursu został w tej kwestii poprawiony.

    Jeżeli ktoś został ukarany ostrzeżeniem z tego tytułu to proszę napisać odwołanie w stosownym dziale (dotyczącym forum). Sprawę wyjaśnimy.

    Co do reszty kwestii organizacyjnych: wszystkie posty (nawet te usunięte) będą sprawdzane, czy rzeczywiście słusznie zostały skasowane. Jeżeli nie, to zostaną przywrócone, a głosy użytkownika zostaną policzone

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    268
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Też oddałem głos na Azbesta i dostałem, ale napisałem wiadomość i wyjaśnione wszystko. Trzeba wszystko sprecyzować, żeby nie było już takich sytuacji
    A chciałem na Azbesta ;l

    Cytat Napisał Eklerq
    Zgłoś się w odwołaniach - ostrzeżenie zostanie ściągnięte.

Podobne wątki

  1. zwyci?zcy konkursu zamota
    By Demon in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 25-03-2012, 00:01
  2. [7.6] Domki z konkursu
    By Kovalchuk in forum Inne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 10-02-2012, 17:57
  3. Zak?ady dotycz?ce konkursu :D
    By Marcelllo in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 06-01-2012, 21:41
  4. Pomoc do konkursu
    By Adex in forum Pytania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 05-03-2011, 21:41
  5. Wyniki konkursu.
    By Santano in forum Nowości
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni Post / Autor: 05-10-2009, 16:17

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •