User Tag List

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 33 z 33

Wątek: Sprawa Aziel Vara, Averion Druid oraz Barta.

  1. #21
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Miasto
    Łódź
    Posty
    117
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Niezmiernie cieszy mnie że ci gracze zostali ukarani ale gdy ktos by napisał z grubsza o co chodzi mogł bym dojsc do sensu istnienia tego wątku.

  2. #22
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 265
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Goldi Zobacz post
    Niezmiernie cieszy mnie że ci gracze zostali ukarani ale gdy ktos by napisał z grubsza o co chodzi mogł bym dojsc do sensu istnienia tego wątku.
    Satnox (Arcus) były senior tutor organizował prywatne najazdy. reszty się chyba domyślasz
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  3. #23
    Gaduła Xayn : )'s Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Miasto
    Giżycko
    Posty
    174
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    najlepiej SQUID, A NIE SANTANO /Demon jakbyś poprostu usunął wszystkie posty i poprostu zamknął wątek. ty ze swojej strony i tak dużo zrobiłeś dla samych ukaranych jak i wrogów (ukaranych). nie ukrywam że wg mnie kara nie jest duża, ale cóż, nie mi tu decydować/oceniać.
    Ostatnio edytowane przez Demon : 29-01-2014 o 10:56
    Voorlon 0- ??? (900)
    Nolia 696-702 Azeff 2065-2108 | 2222 - 2260 Xayn1589 - 1775 | 1933-1960 Nivelato 2985-3019 Darkrose 2939-2975

  4. #24
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Miasto
    Sanok
    Posty
    274
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasza Zobacz post
    Jeżeli Santano stworzył taki temat, to od dawna powinno to wejść w życie serwera. Więcej osób byłoby zalogowanych i byłoby mniej pajacowania.

    Bartowi 22 poziomy cofnąłeś, ale dużo..
    Na moje to są jakieś jaja. Niby zostali surowo ukarani.. Ale na moje to za przeproszeniem nie kara.

    Ban powinien być na miesiąc co najmniej.
    zabranie itemów (wiele bardziej wartościowych niż zyskali, mógłbym nawet rzec 10krotność) - wymień te przedmioty, jak już zrobiłeś taki temat.
    pozbawienie speed'a przez najbliższy czas - wielka mi strata, śmiechu warte.
    zmniejszony exp do określonego lvl'a - do 3450? W przypadku Barta? Śmiech.


    Było można się spodziewać, że postacie nie zostaną usunięte za taki wybryk, bo mają duże poziomy. Nie mi tu wybierać o karze, ale stanowczo dla mnie to za małe kary. Pozdrawiam wszystkich cunpli grzeszników, którzy wypowiadają się w ich obronie i piszą w tym temacie, pjona.
    Po pierwsze to zacznę od tego że cb to kara życie

    po drugie to ty po takiej karze już pewnie bys sie pochlastał

    ten temat nwm po co jest i z jakiej okazji ktoś pisze jaką kto ma kare , to jest sprawa tylko nasz i squida a reszcie chu... do tego ;]

    # DRONI kolejny typ co czytanie ze zrozumieniem zostawi w podstawówce ;] wyraźnie napisał ze ban został dobrany na poczet kary .

  5. #25
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Widzę większość wypowiada się mimo, że nie ma w ogóle pojęcia o tym co zaszło. Moim zdaniem kara słuszna. No może rumun za bardzo na tym ucierpiał, ale trudno.

  6. #26
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    837
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    #up
    wybacz ojcze bo ***** zgrzeszyłem

    #temat
    szkoda mi ich ale wiedzieli co robią i że to może się źle skończyć. zostali ukarani - więc po co drążyć dalej ten temat?

  7. #27
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Według mnie powinni dostać delete postaci albo spadek lvla o 50%. Dobrze wiedzieli z czym się wiąże łamanie zasad serwera, bo nie grają na APO od dziś. Inni mieliby jasny przykład jak się kończy robiąc coś, czego nie wolno.
    Nie możemy porównywać "ile na tym zyskali i dać adekwatną karę". Ukradłem 1cc, zabiorą mi 4. Śmieszne... Powinno być ukradłem 1cc, oddaje 1kcc. Ale jeżeli już o tym mowa to, wszędzie jest tak, że jeżeli zrobimy coś, co łamie regulamin, płacimy za to stokrotnością wartości, na APO płacimy małe minimum.
    Kara powinna być o wiele surowsza.

    Aziel- degradacja lvla o połowę
    Bart- degradacja lvla o połowę
    Averion- degradacja lvla o połowę

    Dziękuję za uwagę
    Ostatnio edytowane przez Ktoś II : 27-01-2014 o 14:56

  8. #28
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał dziq76PLx2 Zobacz post
    A ty Squid nie musisz się tłumaczyć bo to jaką karę oni ponieśli to powinny wiedzieć osoby do tego uprzywilejowane, a nie że dzieci będą pisać, że to na pewno przez OQ II.
    Dobrze, ja rozumiem, że nikt z nas, czy to Squid, czy to Satnox, czy to Santano, albo ktokolwiek inny tłumaczyć się Wam z naszych decyzji, ale czasami wręcz trzeba - tak jak w tym przypadku, kiedy byliśmy oskarżani o coś, czego nie zrobiliśmy. Też jesteśmy ludźmi i nie zawsze podoba się nam taka bezpodstawna krytyka.

  9. #29
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Miasto
    Sanok
    Posty
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Aha

    Cytat Napisał Ktoś II Zobacz post
    Według mnie powinni dostać delete postaci albo spadek lvla o 50%. Dobrze wiedzieli z czym się wiąże łamanie zasad serwera, bo nie grają na APO od dziś. Inni mieliby jasny przykład jak się kończy robiąc coś, czego nie wolno.
    Nie możemy porównywać "ile na tym zyskali i dać adekwatną karę". Ukradłem 1cc, zabiorą mi 4. Śmieszne... Powinno być ukradłem 1cc, oddaje 1kcc. Ale jeżeli już o tym mowa to, wszędzie jest tak, że jeżeli zrobimy coś, co łamie regulamin, płacimy za to stokrotnością wartości, na APO płacimy małe minimum.
    Kara powinna być o wiele surowsza.

    Aziel- degradacja lvla o połowę
    Bart- degradacja lvla o połowę
    Averion- degradacja lvla o połowę

    Dziękuję za uwagę
    człowieku mało wiesz a dużo gadasz... karę jaką dostali jest dość surowa... nie dosc ze stracili lvle, speeda, i exp do jakiegos tam lvl wiekszy... to stracili calutkie eq i to wszystko co zarobili przed... dali im tylko jakies marne pare kcc na początek... a wystarczy popatrzeć choćby na to że stracili nowe tarczę... bo juz nie mogą zrobić na nowo tego questa...

    Wgl wszyscy najwięcej gadacie a gó...o wiecie )

    mieli okazje skorzystali a wy macie ból dupy że wy takiego czegoś nie dostaliście )
    Dawniej: Magic Elite / Sernick Knight / Averion Druid / Szkarlatny Leon / Marsher(Tomek Soyer) /

    Aktualnie:Toca

  10. #30
    Łowca postów Dikkuś's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Miasto
    Tomaszów Lubelski
    Posty
    197
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No i każdy wszystko wie.
    Można chyba temat zamknąć?!
    Ile można o tym gadać?
    Nie lepiej zając się opinia o sobie niż czepiać sie innych ?
    Ostatnio edytowane przez Dikkuś : 27-01-2014 o 16:16
    Głowna postać :Poziomus!
    Byłe postacie :Azeff 2011-2018><Sernick Knight 1502-1531><Mix Master 0-556><Exam><Evil Sonic 2561-2599><.

  11. #31
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    38
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szkarłatny-SNK Zobacz post
    człowieku mało wiesz a dużo gadasz... karę jaką dostali jest dość surowa... nie dosc ze stracili lvle, speeda, i exp do jakiegos tam lvl wiekszy... to stracili calutkie eq i to wszystko co zarobili przed... dali im tylko jakies marne pare kcc na początek... a wystarczy popatrzeć choćby na to że stracili nowe tarczę... bo juz nie mogą zrobić na nowo tego questa...

    Wgl wszyscy najwięcej gadacie a gó...o wiecie )

    mieli okazje skorzystali a wy macie ból dupy że wy takiego czegoś nie dostaliście )
    surowa to by ta kara była gdyby dostali delete postaci, bo tak to powinno się skończyć, a nie jakieś śmieszne zabieranie eq, kilku lvl i speeda, to jest żałosne... dlaczego za cave bota jest delete? przecież to tak samo jak prywatne najazdy, nikt nie robi tego samodzielnie :x

    #
    Widzę od Alfonsa się nowego tekstu nauczyłeś teraz zamęczysz koleżków w gimnazjum :x
    MAM WIĘCEJ HAJSU NIŻ TWOJA PANNA WYDAŁA NA BUTY :x
    Ostatnio edytowane przez Old Kosa : 28-01-2014 o 08:31

  12. #32
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Miasto
    Sanok
    Posty
    274
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Old Kosa Zobacz post
    surowa to by ta kara była gdyby dostali delete postaci, bo tak to powinno się skończyć, a nie jakieś śmieszne zabieranie eq, kilku lvl i speeda, to jest żałosne... dlaczego za cave bota jest delete? przecież to tak samo jak prywatne najazdy, nikt nie robi tego samodzielnie :x
    I o co ty płaczesz biedaku ?

    14:30 Dark Monster: [3486]: Squid: Gówno wiesz i najwiecej hapiesz <. Squid: No gówno wiesz ;o

  13. #33
    Guru!
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Miasto
    Łódź
    Posty
    943
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    naloocili i ile kasy nie nazdobywali" chciałbym wam wyjaśnić, że ilość kasy jaką łącznie zyskali owi gracze była rzędu mniej niż 1kkcc. Resztę zabrał Satnox który kupił postać za 1,8kkcc którą mu usunąłem.
    Rozumiem,że te kcc nie zostały usunięte i poszły w obieg?

    @top
    Kary bardzo dobre,przemyślane i surowe. Śmieszny jest płacz ludzi pokroju Kosy,którzy z zawiści chcieli im dojebać delete i inne kary. Plotki na temat 'zbrodni'(hehe) arcusia też były zabawne. Props za otwarte wyjaśnienie sprawy i przedstawienie kar,ponieważ robić tego nie musieliście.

Podobne wątki

  1. Shaman set by Averion Druid
    By rumun in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni Post / Autor: 24-08-2013, 00:56
  2. Averion Druid cz??? II.
    By MorgiBack in forum Humor
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni Post / Autor: 17-02-2013, 09:50
  3. Averion Druid
    By Rekrut_xD in forum Powitania/Pożegnania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 25-10-2012, 21:58
  4. 1500 by Averion Druid
    By Jackus in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 25-01-2011, 18:29

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •