User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy on boci?

Głosujących
127. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    106 83.46%
  • Nie

    21 16.54%
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 21 do 40 z 81

Wątek: Mortal Knajt - czemu on nie ma bana?

  1. #21
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    najciekawszy dzien byl wczorajszy 21h online.Czy on wogul nie ma zycia innego poza kompem?Jak to mozna nie spac nie jesc.A po 2 nie wierze ze normalny czlowiek da rade 21h siedziec przed kompem.Albo oczy beda go bolec albo reka.Albo bot ale bardziej mi sie wydaje shar
    Zobacz niektorych graczy APO jak wygladaj w rl

    Emtick:469-666 (sprzedany)
    Evil Knight:915-925(zamieniony)
    Cortes:1075-...?(1090)

  2. #22
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    81
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Otoz On nie leci na cave... On pewnie sharuje z bratem na 100 % bo to nie jest realne grac 21 h ... Na cave na 1000 % nie leci bo go sprawdzam co noc i nic caly czas odpisuje expi biega na apo wiec raczej na apo nie pusci cave ... Pozdro

  3. #23
    Nowicjusz Mistafa's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Zawsze Tam Gdzie Jagiellonia Gra
    Posty
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Exclamation

    Bys moze i leci na Cave Siedziac Przy kompie raczej to shar bo raz mnie wyzywa a raz wogle nie odpisuje ;| ;ooo
    ale uzywa bota poniewaz widzialem jak na bally manasowal sie Wtedy jak bylo 10x exp
    Smiejecie sie ze mnie bo jestem inny, a ja sie smieje z was bo jestescie wszyscy tacy sami...

  4. #24
    Łowca postów ^Akynaoo's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    ♫ ♪ ♫ ♪ ♫ ♫ ♪ ♫
    Posty
    268
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Splaxor Zobacz post
    Można wprowadzić na 7.6? Nie wydaje mi się
    Nie mowie o typowej staminie w tabelce skills tylko o takim niby systemie. Mortiis moglby zrobic cos takiego, ze np po 40h ciaglego zalogowania nie dostaje sie expa. Regeneracja np. 3 min wylogowania - 1 min staminy. Po wpisaniu jakiejs komendy dla przykladu !stamina albo !timeleft pokazuje nam sie czas, ktory pozostal do wyczerpania staminy. Mysle, ze byloby to dobre rozwiazanie i moznaby uniknac pojawiania sie nagle nowych 1k lvli. Pomogloby to tez zwolnic rosnacy w mgnieniu oka lvl lidera rankingu apo. Ogolnie no liferzy i tak pewnie graliby po skonczeniu staminy jakims noob charem, ale przynajmniej nie byloby tak, ze dziennie postaci na 1,2k lvl przybywa ponad 20 lvli. Takie rozwiazanie jest chyba mozliwe, aczkolwiek pasowaloby Mortiisa zapytac.


  5. #25
    Średnio zaawansowany ~Troix's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    Opole
    Posty
    58
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Siedzi dziecko przed kompem nie ma przyjaciul na rl to co ma on niby robic zostaje mu tibia ; o

  6. #26
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    South Park
    Posty
    488
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    On sharuje nie boci on ma z 3 ownerow trzeba by było poprosic GM zeby w 3 odstepach czasu sprawdzał mu ip i tyle

  7. #27
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ^Akynaoo Zobacz post
    Nie mowie o typowej staminie w tabelce skills tylko o takim niby systemie. Mortiis moglby zrobic cos takiego, ze np po 40h ciaglego zalogowania nie dostaje sie expa. Regeneracja np. 3 min wylogowania - 1 min staminy. Po wpisaniu jakiejs komendy dla przykladu !stamina albo !timeleft pokazuje nam sie czas, ktory pozostal do wyczerpania staminy. Mysle, ze byloby to dobre rozwiazanie i moznaby uniknac pojawiania sie nagle nowych 1k lvli. Pomogloby to tez zwolnic rosnacy w mgnieniu oka lvl lidera rankingu apo. Ogolnie no liferzy i tak pewnie graliby po skonczeniu staminy jakims noob charem, ale przynajmniej nie byloby tak, ze dziennie postaci na 1,2k lvl przybywa ponad 20 lvli. Takie rozwiazanie jest chyba mozliwe, aczkolwiek pasowaloby Mortiisa zapytac.
    Jeżeli zaproponujesz to w dziale Propozycje to masz moje poparcie bez zastanawiania się. Tylko należy to odpowiednio ustawić, aby osoba co gra przykładowo 10 godzin dziennie nie musiała czekać z staminą bo 10h to bez problemu można zrobić. Oczywiście należy brać pod uwagę expienie, skillowanie postaci. Wiadomo, że podczas skillowania, stania pod depo, uhania nie powinna lecieć stamina. Mam nadzieję, że się ze mną zgadzasz.

    @up
    Ty masz GM'ów za idiotów? Myślisz, że nie sprawdzali go? Otóż, mylisz się! Dam sobie rękę uciąć, że jego IP było sprawdzone wielokrotnie. Powiedz mi mądralo w jaki sposób sprawdzić czy sharuje jak on z tego co wiem gra z bratem. Przecież jest to samo IP.

    @down
    Po pierwsze zacznij używać opcji edit, ponieważ widzę, że jesteś nowy na forum i może się szybko z nim pożegnać.
    Co do tego ile osób nim gra to mam to gdzieś. Słyszałem, że grają dwaj bracia, więc raczej nie do wykrycia. Niestety prawda taka, że zazdrościcie im tego ile expią.
    Ostatnio edytowane przez Splaxor : 25-05-2009 o 12:32

  8. #28
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    South Park
    Posty
    488
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    Ty masz GM'ów za idiotów? Myślisz, że nie sprawdzali go? Otóż, mylisz się! Dam sobie rękę uciąć, że jego IP było sprawdzone wielokrotnie. Powiedz mi mądralo w jaki sposób sprawdzić czy sharuje jak on z tego co wiem gra z bratem. Przecież jest to samo IP.



    On gra z bratem i nie tylko z nim więc? Zastawno się w jaki sposób mozna to zrobić? On gra rano inny debil gra popłudniu a jeszcze inny gra w nocy. Czy to nie loginczne ?!?!
    Ostatnio edytowane przez MorgiBack : 25-05-2009 o 10:07 Powód: Błąd

  9. #29
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Miasto
    B-stok
    Posty
    139
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja moją życiówkę ustawiłem na 12h przy czym co 20 minut zmieniałem grę Poprostu były wakacje i nie było co robic.

    @topic
    21h online? Zal.. Możliwe, że sharuje, ale nigdy nie wiadomo

  10. #30
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ^Akynaoo Zobacz post
    @up
    Grales ponad 15h w dni powszednie? Musialby codziennie zarywac szkole zeby recznie grac. Po 3 dniach padlby z braku snu Xd
    To były wakacje :P

  11. #31
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co was to obchodzi ?? Lubi to gra. Rozumiem 20 godziny przed komputerem siedzieć to przesada ale nie musicie się go czepiać. Każdy sam planuje swój dzień... najwidoczniej on tak lubi.

    Jak by miał bota lub dzielił konto to na pewno dostał by bana.

  12. #32
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    South Park
    Posty
    488
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wakaba Zobacz post
    Co was to obchodzi ?? Lubi to gra. Rozumiem 20 godziny przed komputerem siedzieć to przesada ale nie musicie się go czepiać. Każdy sam planuje swój dzień... najwidoczniej on tak lubi.

    Jak by miał bota lub dzielił konto to na pewno dostał by bana.
    Hmm czepiamy się go bo to jest No lifer i "sharacz" a by cię to nie wkurzało gdybyś wbijał załóżmy 1000lvl w 5 miechy a on sobie 1000 lvl w 1 miech bo gra sobie tako ? Napewno byś się wkurzył ;s

  13. #33
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Morgi mi nie zależy na zdobyciu wysokiego poziomu. To on chce być fajny i zarywać noce dla gry. Mi też czasami się zdarza używać komputera dłużej niż np. 5 godzin ale to rzadko. Trzeba też zrozumieć takiego człowieka dla niego ta gra to jest wszystko. On jest tak pochłonięty tą świetną zabawą że traci poczucie czasu co staram się zrozumieć.

    Moim zdanie powinni usuwać konta takim osobom co siedzą przed tą grą dłużej niż 5 godzin...

  14. #34
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    77
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wakaba Zobacz post
    Trzeba też zrozumieć takiego człowieka dla niego ta gra to jest wszystko. On jest tak pochłonięty tą świetną zabawą że traci poczucie czasu co staram się zrozumieć.

    Moim zdanie powinni usuwać konta takim osobom co siedzą przed tą grą dłużej niż 5 godzin...
    Tym ostatnim zdaniem udowodniłeś, że nic nie rozumiesz i nie zrozumiesz.

    @topic

    Z tego co wiem, to expi na orbie, gdzie bally rzucają fire fieldy pod nogi. Cave Bot używa "map clicka" więc postać otoczona fieldami nie może się ruszyć (choć jest na to sposób). Wydaje mi się że to shar.

  15. #35
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wakaba Zobacz post
    Co was to obchodzi ?? Lubi to gra. Rozumiem 20 godziny przed komputerem siedzieć to przesada ale nie musicie się go czepiać. Każdy sam planuje swój dzień... najwidoczniej on tak lubi.

    Jak by miał bota lub dzielił konto to na pewno dostał by bana.
    Tu nie o to chodzi :PP
    On jest nieuczciwy wobec innych graczy. Łamie regulamin gry, a co gorsza trudno to wykryć.
    To tak samo, jak np. koleś pracuje sobie w jakimś urzędzie i musi wypełniać druki. Do pracy za niego przychodzi jakiś robot(wyglądający identycznie jak ten pracownik) i odwala za niego całą prace.
    Tibia polega na tym, żeby każdy miał równe szanse w grze.

  16. #36
    Uzależniony Brain's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Miasto
    Przemyśl
    Posty
    674
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Najlepiej niech gm cofnie mu lvl i da bana na 20 lat .

  17. #37
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    www.skust.info
    Posty
    162
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie


    Tutaj widać drugi przykład. Od 2 maja kiedy stworzyłem sumowany czas to są zliczane godziny. 49% czasu w tibii?

  18. #38
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    174
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Seviper 2.0 Zobacz post
    Tym ostatnim zdaniem udowodniłeś, że nic nie rozumiesz i nie zrozumiesz.

    @topic

    Z tego co wiem, to expi na orbie, gdzie bally rzucają fire fieldy pod nogi. Cave Bot używa "map clicka" więc postać otoczona fieldami nie może się ruszyć (choć jest na to sposób). Wydaje mi się że to shar.
    Powiedz to innym botom. ;p Darmowy nie znaczy dobry.

    Popatrz, takanori takao przyłapali na ms płatnych. Są fieldy? Tak. Expił na bocie? Tak.


    Raz mnie bije raz pkuje ze mną. Nigdy nie wiem, kto jest kto.

    Nie musi to być brat.

    Patrzcie to działa tak:


    apo <-> internet <-> server -> 10 komputerów (przykładowo)

    Każdy z tych użytkowników, łączy się z internetem za pośrednictwem serwera. Każdy z nich ma ip jak serwer. Share nie do wykrycia.

    Aby połączyć się (w tym przypadku) z komputerem poza serwerem, należy użyć tuneli ssh etc.
    "Brak mi słów na takie podejście - zawiść, zazdrość, zamiast starać się mieć więcej, tylko myślisz żeby inni mieli mniej..."

  19. #39
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    77
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 19Fifi64 Zobacz post
    Powiedz to innym botom. ;p Darmowy nie znaczy dobry.
    Wiem, ale mówiłem o podstawie (czyt. Tibia Auto). Nie wiem jak z blackd i innymi, bo nie używałem zresztą jak wiesz ;d

  20. #40
    Łowca postów ^Akynaoo's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    ♫ ♪ ♫ ♪ ♫ ♫ ♪ ♫
    Posty
    268
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Sharowanie mozna wyczaic tylko przez porownanie 'inteligencji' Mortala Knajta o roznych godzinach xd Wiecie, ze jak to mowia co jeden to glupszy Xdd Wystarczy zeby GM'i wprowadzili stamine i bacznie mu sie przygladali bo nie wierze ze wbil 300 lvli w 3 tygodnie i manasowal sie recznie bo to wychodzi ze ma proteze reki albo faktycznie jeden chodzi postacia, drugi manasuje, trzeci odpisuje, a jeszcze inny pewnie chodzi za nim i loot zbiera. Moze im sie z footballem pomylilo bo tam jest gra zespolowa ; ] Brak mi slow przeciez on powinien miec przez caly czas zalogowania GM'a na niewidce za soba. Mortiis powinien wyznaczyc kogos do tego zadania albo powolac nowego tutora do takich spraw ; ]


Podobne wątki

  1. Mortal Knajt by óndi
    By Exevo knight in forum Prezentacje Filmików
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 04-07-2009, 04:04
  2. Mortal Knajt Mastah PvP :o
    By silver ghostek in forum Prezentacje Filmików
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 29-06-2009, 09:09

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •