User Tag List

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 41 do 60 z 98

Wątek: Odbanowanie Woder Bone

  1. #41
    Master Atom! Adasik's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    1 419
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Leonidas Waleczny xD Zobacz post
    Lol... Przecież Woder Bone dał zgode gm aby mogli skopiować jego chara.. (czyli Quory). Po tej transakcji nie dostał nic.. Więc jego nagrodą była ta taryfa ulgowa.
    Na skopiowanie postaci o ile zezwolił to old owner. Druga sprawa nie ma taryf ulgowych. Regulamin jest napisany słowo w słowo i nie widać w nim luk. Nigdzie nie jest wspomniane, że usuniętą postać można odkupić.
    Kompromitacja i stronniczość...

  2. #42
    Średnio zaawansowany Imistin_Love's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Miasto
    Kraków
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie :<

    Ehh... To jest śmieszne ;/ Woderowi który bocił i dostal delete oddali chara. A mi Citka którego usunoł mi jakiś thief nie chca oddac... Mortiis nawet nie raczy odpisac na mój e-mail. ://

  3. #43
    Zaawansowany Leonidas Waleczny xD's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    Zgaduj, a znajdziesz ;o
    Posty
    113
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Azbit Zobacz post
    Jak chuja wiesz to nie mów ziam ok ?
    Pozwolenie na skopiowanie dał owner po mnie więc shut up
    Yhy. ;P Co ma owner do postaci? Przecież wymiana postaci jest nie legalna. Trzeba było się nie wymieniać a nie teraz płaczesz na forum ;P

    Cytat Napisał Adasik Zobacz post
    Na skopiowanie postaci o ile zezwolił to old owner. Druga sprawa nie ma taryf ulgowych. Regulamin jest napisany słowo w słowo i nie widać w nim luk. Nigdzie nie jest wspomniane, że usuniętą postać można odkupić.
    Kompromitacja i stronniczość...
    Ale wy jesteście jacyś ORO ;D. Napisze ostatni raz. OWNER DO POSTACI NIEMA NIC! Wymiana postaciami jest nie legalna idioto
    Comeback xDD

    Twingo 0 - ? (382)

  4. #44
    Łowca postów ^Akynaoo's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    ♫ ♪ ♫ ♪ ♫ ♫ ♪ ♫
    Posty
    268
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No to moze teraz ja sie wypowiem? Niestety, ale w przyznaniu bana nie bylo pomylki. Moje rozmowy z Santano skonczyly sie na tym, ze stracilem wszystko z Wodera i sama postac padla 8 razy bez sl. Mysle ze to duza cena jaka musze poniesc. Co do komentarzy o 500 lvlach, mowicie ze ich tez mozna odbanowac zabierajac 100 lvli i eq, ale czy 100 lvli i eq 500 lvla jest proporcjonalne do full eq, kasy, itemow w dp oraz 100 lvli 2,2k rp? Heh no nie wiem... Btw. to juz moj drugi life w opinie i krytyka a ja nie dalem ssa : / Musze go w koncu wrzucic : //



  5. #45
    Expert M4A1's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    SwiRonY
    Posty
    413
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    oo nie nie nie ... to jest nie fair stawial cave bota to niech ma delate hara a nie bedziecie go ub ... powienien dostac delate na cale konto teraz a nie ze jeszcze se bd gral DELATE KONTA !!!!!

  6. #46
    Łowca postów ReMover's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Miasto
    Jersey Channel Island
    Posty
    190
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ogarnijcie sie!!! za cave miały być delete i co???? teraz nikt nie będzie bał sie na cave ustawić chara skoro widać ze nie ma delete... w takim razie proszę o kontakt ze mną Mortiisa w celu odzyskania mojego rec key do chara który został skradziony ... skoro on mógł chara odzyskać to inni też mają takie prawo !!!!

    00:09 Sida: jestem 1 st pvp na apo daj se na hota

  7. #47
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    Chorzów
    Posty
    670
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Brak mi slow dla tego oto czynu. Jest to ***** wedlug mnie istne przekupstwo.Co to dla niego 500kcc i 100 lvl? Sprzeda wyboconego chara na allegro i jeszcze na nim zarobi. Zapewne dostane warna lub cos ale mam na to wyjebane

  8. #48
    Zaawansowany Pitekk's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Miasto
    Bydgoszcz - Fordon
    Posty
    69
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    15:01 Cineq: ssijcie
    wszystko na ten temat ;o
    zal wam dupe sciska

  9. #49
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    71
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To po co tu gracie jak jest tu taka korupcja ?

  10. #50
    Średnio zaawansowany Imistin_Love's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Miasto
    Kraków
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    Woder Bone stracił 100 poziomów i eq warte 500kcc w zamian za odbanowanie postaci.

    Pff... Jak my mamy przestragac regulaminu jak administracja sama sie go nie potrafi trzymac ;/??

  11. #51
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    206
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A ja powiem tak.
    Ani wy, którzy jesteście za tym, że nie powinien dostawać spowrotem chara. ani wy, którzy jesteście za tym, że oddali mu chara. Żadna z tych dwóch stron nie ma racji .. Dziękuję.

    Co do unbana.
    Osobiście uważam, że postąpiono słusznie. Postawcie się na jego miejscu .. Gdybyście dostali delete, to nie walczylibyście o swoje ? Zrozumcie go. Ja osobiście nie wałćzył był o usuniętego mi 2klvl.. bo nie chciało by mi się XD Zbyt leniwy jestem.

    pjona _/

    @Leonidas Waleczny xD
    Twoja wypowiedź jest zbyt żałosna, abym ją zripostował. Do tego bezsensowne stwierdzenie dotyczące mnie i mojej matki nie poparte żadnymi dowodami/argumentami.
    Dzieciak.
    @edit
    Ale człowieku ! Jakim ty w ogóle prawem masz czelność na obrazę mojej matki ! to właśnie Ty jesteś jak to napisałeś max 10 latkiem. Za obrazę rodziców w innym państwie, które rządzi się bardziej surowymi prawami dostałbyś karę śmierci. I on mi mówi, że mam max 10 lat Pff. Co do tego całego lenistwa i pisania maili. Nie masz racji. Jakbym dostał delete za cave, wtedy bym nie zrobił nic, bo delete jest słuszne, a mi własnie nie chciałoby się pisać tych 100 maili, o których wspomniałeś. Nie płakałbym. Jedyna moja reakcja byłaby taka, że wkurwiłbym się i poszedł się zjarać.
    A Twoja wypowiedź wskazuje na to, że każdego uważasz za uzależnionego od tibii. Postać 2klvl traktujesz tak jakby to był motocykl albo inny, wiele warty przedmiot.

    Bez odbioru. Miało być bez odbioru, ale chuj-nudzę się.
    No to tak
    1.Tak to jest własnie obraza mojej matki. Nawet jesli tak nie uważasz to z pełną świadomościa i bez podstaw zacząłeś obrażać mnie, co jest trochę nie na miejscu ;/
    2.Tu się zgodzę.
    3.Motocyklu nie posiadam, to był zwykły przykład.
    4.Tu się kłania czytanie ze zrozumieniem. Po co w ogóle dopisałeś to"ja już w to nie gram" ? Ma to coś wspólnego z Twoim poglądem dot. tibijczyków ? Sam sobie odpowiedz na to pytanie.

    A ja idę na dwór, cześć:*
    Ostatnio edytowane przez Mehu : 02-01-2010 o 17:14

  12. #52
    Uzależniony Piko's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    uk
    Posty
    753
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    skoro takie maniany są odpierdalane to będziecie mieli jeszcze więcej roboty z botami niż teraz.
    @up
    W takim razie zasady są po to zeby je łamać??
    Ostatnio edytowane przez Piko : 02-01-2010 o 16:48

  13. #53
    Zaawansowany Leonidas Waleczny xD's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    Zgaduj, a znajdziesz ;o
    Posty
    113
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mehu Zobacz post
    Co do unbana.
    Osobiście uważam, że postąpiono słusznie. Postawcie się na jego miejscu .. Gdybyście dostali delete, to nie walczylibyście o swoje ? Zrozumcie go. Ja osobiście nie wałćzył był o usuniętego mi 2klvl.. bo nie chciało by mi się XD Zbyt leniwy jestem.

    pjona _/
    Wiem, że byś nie walczył ;P Bo byś się popłakał i poszedł do mamusi ;D Ale niewiem czy twoja mama by jeszcze była przytomna bo byś ją pobił krzesłem ;/ ;/ ;/ ;/ I tak przetraciłbyś oto czas na walkę o postać

    Cytat Napisał Mehu Zobacz post
    @Leonidas Waleczny xD
    Twoja wypowiedź jest zbyt żałosna, abym ją zripostował. Do tego bezsensowne stwierdzenie dotyczące mnie i mojej matki nie poparte żadnymi dowodami/argumentami.
    Dzieciak.
    Czemu bezsensowne? Ja stawiam się tylko w twojej sytuacji. Skoro jesteś leniwy, to według mnie byś się tylko popłakał i po krzyku. A twój post pokazuje, że jesteś max 10 latkiem, który chce być pro cool i udajesz dorosłego Np. piszesz że jesteś leniem, nawet jak stracisz 2 k lvl. Chcesz pokazać że jesteś dużym dzieckiem no ale jakbyś stracił taką postać to byś pisał ze 100 e-maili do Mortissa z treścia "Why? ;( "

    Cytat Napisał Mehu Zobacz post
    Ale człowieku ! Jakim ty w ogóle prawem masz czelność na obrazę mojej matki ! to właśnie Ty jesteś jak to napisałeś max 10 latkiem. Za obrazę rodziców w innym państwie, które rządzi się bardziej surowymi prawami dostałbyś karę śmierci. I on mi mówi, że mam max 10 lat Pff. Co do tego całego lenistwa i pisania maili. Nie masz racji. Jakbym dostał delete za cave, wtedy bym nie zrobił nic, bo delete jest słuszne, a mi własnie nie chciałoby się pisać tych 100 maili, o których wspomniałeś. Nie płakałbym. Jedyna moja reakcja byłaby taka, że wkurwiłbym się i poszedł się zjarać.
    A Twoja wypowiedź wskazuje na to, że każdego uważasz za uzależnionego od tibii. Postać 2klvl traktujesz tak jakby to był motocykl albo inny, wiele warty przedmiot.

    Bez odbioru.
    Dzieciaku....
    Po 1. Czy ja obrażam twoją matke? Nie. Obrażam tylko ciebie, że byś ją pobił krzesłem ;P
    Po 2. Każdego traktuje jak uzależnionego od tibi bo można się szybko uzależnić od tej głupiej gry.
    Po 3. Motocykl według mnie nie jest taki cenny Przykro mi. Jeśli posiadasz to nie jest to dla mnie żaden wyczyn i nie będę cie za to wywyższał ;P
    Po 4.Uzależniony tibijczyk traktowałby 2 k lvl jak skarb, ale ja już w to nie gram więc się pomyliłeś
    Ostatnio edytowane przez Leonidas Waleczny xD : 02-01-2010 o 17:07
    Comeback xDD

    Twingo 0 - ? (382)

  14. #54
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Staszów
    Posty
    89
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    Woder Bone stracił 100 poziomów i eq warte 500kcc w zamian za odbanowanie postaci.
    To jest prawda.Tylko ze dla niego 500kcc to nic bo ma 4 domki w city warte z 1500kcc...A kase sobie odrobi .

  15. #55
    Łowca postów Badzjos's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    225
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mehu Zobacz post
    A ja powiem tak.
    Ani wy, którzy jesteście za tym, że nie powinien dostawać spowrotem chara. ani wy, którzy jesteście za tym, że oddali mu chara. Żadna z tych dwóch stron nie ma racji .. Dziękuję.

    Co do unbana.
    Osobiście uważam, że postąpiono słusznie. Postawcie się na jego miejscu .. Gdybyście dostali delete, to nie walczylibyście o swoje ? Zrozumcie go. Ja osobiście nie wałćzył był o usuniętego mi 2klvl.. bo nie chciało by mi się XD Zbyt leniwy jestem.

    pjona _/

    @Leonidas Waleczny xD
    Twoja wypowiedź jest zbyt żałosna, abym ją zripostował. Do tego bezsensowne stwierdzenie dotyczące mnie i mojej matki nie poparte żadnymi dowodami/argumentami.
    Dzieciak.
    Trzeba było ku*wa nie stawiac cave.... Wiedział co za to grozi i koniec, nie ma żadnego usprawiedliwienia na to

  16. #56
    Łowca postów ^Akynaoo's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    ♫ ♪ ♫ ♪ ♫ ♫ ♪ ♫
    Posty
    268
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fanatyczek_1945 Zobacz post
    To jest prawda.Tylko ze dla niego 500kcc to nic bo ma 4 domki w city warte z 1500kcc...A kase sobie odrobi .
    5*, ale i tak nic mi z domkow skoro mi eq zabrali : o


  17. #57
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 506
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No to ja poprosze od oddanie eq z mojej usunietej postaci Bad Player wzamian za nie oddawanie mi chara.. _/

    Zenujace :|

    "Re: Bad Player
    10 grudnia 2009 19:42 od Kamil Ostrowski <bosch@o2.pl> Widok rozdzielony Widok standardowy | Drukuj | Więcej Ukryj


    Przykro mi, ale nie jest to mozliwe, poniewaz musielibysmy oddac postaci
    wszystkim osobom ktore zlapalismy na cave-bocie od dnia wprowadzenia delete
    postaci za tego typu programy."


    W takim razie Woder to tez gracz wiec prosze o zwrot wszyskich zdeletowanych postaci od momentu wprowadzenia deletow za cave bota...

  18. #58
    Mistrz konkursów Marcelllo's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Lublin ;P
    Posty
    2 069
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    Woder Bone stracił 100 poziomów i eq warte 500kcc w zamian za odbanowanie postaci.
    Tak, tylko, że te 100 lvl'i odrobi w hmmm miesiąc max i co? A kasę spokojnie odrobi za jakiś czas...

    Myślę, że unbanów nawet za takie rzeczy nie powinno być...

  19. #59
    Nowicjusz Samo Mleko's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    Woder Bone stracił 100 poziomów i eq warte 500kcc w zamian za odbanowanie postaci.
    No i? Jechał na Cave to powinien miec delete... Taki rp jest wart wiecej niz 500kcc....
    Jestem za ponownym delete...
    09:20 Knightekk: a co to 'dwor'?

  20. #60
    Łowca postów Badzjos's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    225
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ^Akynaoo Zobacz post
    5*, ale i tak nic mi z domkow skoro mi eq zabrali : o
    Eq Ci zabrali a na ss co kur*a masz? Przecież to nie problem sobie skombinować od kolegów czy na innym koncie trzymasz kase jak większość (w tym ja)... Eq już jak widać masz, lvle odrobisz. Stawiałeś na cave powinienm być delete i koniec. Wiedziałeś co robisz...

Podobne wątki

  1. Woder Bone
    By Zbigniew Wodecki in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni Post / Autor: 21-12-2009, 22:25

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •